Прем'єр-ліга - Бахрейн

пʼятниця, 23.04.2021
20:00
Манама Клуб

Манама Клуб

Аль-Будайя

Аль-Будайя

0 - 0
(0 - 0,  0 - 0)
Інформація
Місто
Вдома: Манама
В гостях: Ель-Будайя
Відстань: 13.6 км
Час початку
Година: 20:00 (22:00 місцевий час)
Реклама

Коефіцієнти

1 X 2 П/K 1X X2
1.55 4.00 4.75 1 1.14 2.25
50% 33% 17% 1.55 74% 26%
+1.5 -1.5 +2.5 -2.5 +3.5 -3.5
1.30 3.40 2.00 1.80 3.40 1.30
58% 42% 33% 67% 15% 85%

Останні 5 прямі зустрічі

2021-01-01 Манама Клуб 1 - 0 Аль-Будайя
2019-11-04 Аль-Будайя 0 - 1 Манама Клуб
2019-10-29 Манама Клуб 0 - 0 Аль-Будайя
2019-04-26 Аль-Будайя 1 - 4 Манама Клуб
2018-11-25 Манама Клуб 4 - 1 Аль-Будайя
В Н П +1.5 +2.5 +3.5
4 1 0 2 2 2
80% 20% 0% 40% 40% 40%

Манама Клуб останні 12 матчі

2021-04-16 Манама Клуб 1 - 0 Малкія
2021-04-10 Манама Клуб 0 - 2 Аль-Ахлі Манама
2021-04-04 Манама Клуб 1 - 0 Аль-Хадд
2021-03-13 Манама Клуб 1 - 0 Бусайтін
2021-03-08 Аль-Нажма Манама 1 - 5 Манама Клуб
2021-02-19 Аль-Ріффа 2 - 1 Манама Клуб
2021-02-05 Аль-Ахлі Манама 2 - 5 Манама Клуб
2021-01-30 Манама Клуб 2 - 0 Аль-Нажма Манама
2021-01-23 Манама Клуб 1 - 2 Іст Ріффа
2021-01-16 Манама Клуб 2 - 2 Аль-Хадд
2021-01-08 Манама Клуб 1 - 0 Малкія
2021-01-01 Манама Клуб 1 - 0 Аль-Будайя
В Н П +1.5 +2.5 +3.5
8 1 3 7 5 3
67% 8% 25% 58% 42% 25%

Аль-Будайя останні 12 матчі

2021-04-16 Аль-Будайя 1 - 1 Аль-Нажма Манама
2021-04-09 Малкія 0 - 0 Аль-Будайя
2021-04-03 Аль-Будайя 0 - 2 Аль-Ріффа
2021-03-30 Аль-Мухаррак 3 - 1 Аль-Будайя
2021-03-25 Аль-Нажма Манама 0 - 1 Аль-Будайя
2021-03-12 Аль-Ахлі Манама 1 - 1 Аль-Будайя
2021-03-07 Аль-Будайя 0 - 3 Аль-Мухаррак
2021-02-20 Аль-Хадд 3 - 0 Аль-Будайя
2021-02-05 Аль-Будайя 0 - 2 Аль-Ріффа
2021-01-29 Аль-Хадд 2 - 1 Аль-Будайя
2021-01-22 Аль-Будайя 1 - 1 Бусайтін
2021-01-15 Малкія 0 - 0 Аль-Будайя
В Н П +1.5 +2.5 +3.5
1 5 6 9 4 1
8% 42% 50% 75% 33% 8%
Реклама

Таблиця Прем'єр-ліга

М Команда І В Н П МЗ МП РМ О
1 Аль-Ріффа 15 12 2 1 25 10 +15 38
2 Іст Ріффа 15 10 1 4 27 15 +12 31
3 Манама Клуб 15 9 2 4 24 14 +10 29
4 Аль-Хадд 15 6 3 6 19 18 +1 21
5 Аль-Мухаррак 15 5 5 5 17 12 +5 20
6 Аль-Ахлі Манама 15 4 5 6 11 19 -8 17
7 Аль-Нажма Манама 15 3 5 7 13 22 -9 14
8 Малкія 15 2 6 7 9 20 -11 12
9 Аль-Будайя 15 2 6 7 6 17 -11 12
10 Бусайтін 15 1 7 7 12 16 -4 10

Хронологія матчів у лізі

Манама Клуб                
Аль-Будайя                
Вдома                
В гостях                

Матчі вдома/в гостях

М Команда Манама Клуб Аль-Будайя
1 Аль-Ріффа    
2 Іст Ріффа 1 - 2  
3 Манама Клуб - 1 - 0
4 Аль-Хадд 1 - 0 3 - 0
5 Аль-Мухаррак   0 - 0
6 Аль-Ахлі Манама 0 - 2 1 - 1
7 Аль-Нажма Манама 2 - 0  
8 Малкія 1 - 0 0 - 0
9 Аль-Будайя 1 - 0 -
10 Бусайтін 1 - 0  

Позиція в лізі

  Манама Клуб Аль-Будайя
Позиція 3 9
Очки 29 12
  Вдома В гостях
Позиція 2 7
Очки 19 4

Форма в лізі

  Манама Клуб Аль-Будайя
Перемоги
Нічиї
Поразки
9          
2   
4     
2   
6       
7        
  Вдома В гостях
Перемоги
Нічиї
Поразки
6       
1  
2   
0  
4     
3    

Голи в лізі

  Манама Клуб Аль-Будайя
Забиті голи
Пропущені голи
24                         
14               
6       
17                  
  Вдома В гостях
Забиті голи
Пропущені голи
10           
6       
2   
7        

Загальна статистика для Прем'єр-ліга

Матчі   (75)
Перемоги вдома 43%
Нічиї 28%
Перемоги в гостях 29%
Зіграні матчі 100%
Голи   (163)
Голи за матч 2.17
Голи вдома за матч 1.17
Голи в гостях за матч 1.00
Домашня команда забила в 76%
Команда гостей забила в 57%
Обидві Команди Заб'ють 44%
Більше 1.5 63%
Більше 2.5 35%
Більше 3.5 13%

Манама Клуб наступні 6 матчі

2021-04-30 Іст Ріффа - Манама Клуб
2021-05-07 Аль-Мухаррак - Манама Клуб
2021-08-26 Манама Клуб - Іст Ріффа
2021-08-29 Аль-Ріффа - Манама Клуб
2021-09-02 Манама Клуб - Аль-Хадд
2021-09-06 Аль-Будайя - Манама Клуб

Аль-Будайя наступні 6 матчі

2021-04-30 Аль-Будайя - Бусайтін
2021-05-08 Іст Ріффа - Аль-Будайя
2021-08-26 Аль-Халідія - Аль-Будайя
2021-08-29 Аль-Хадд - Аль-Будайя
2021-09-02 Аль-Будайя - Аль-Ріффа
2021-09-06 Аль-Будайя - Манама Клуб

Коефіцієнти та Ймовірності

Стандарт 1X2 1 X 2
Коефіцієнт 1.55 4.00 4.75
Ймовірність 50% 33% 17%
1 @ 1.55
Подвійний шанс 1X X2
Коефіцієнт 1.14 2.25
Ймовірність 74% 26%
1X @ 1.14
Більше/Менше 1.5 Блш Мнш
Коефіцієнт   1.30 3.40
Ймовірність   58% 42%
Більше 1.5 @ 1.30
Більше/Менше 2.5 Блш Мнш
Коефіцієнт   2.00 1.80
Ймовірність   33% 67%
Менше 2.5 @ 1.80
Більше/Менше 3.5 Блш Мнш
Коефіцієнт   3.40 1.30
Ймовірність   15% 85%
Менше 3.5 @ 1.30
Обидві Команди Заб'ють Так Ні
Коефіцієнт   2.00 1.72
Ймовірність   39% 61%
Ні @ 1.72

*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2021-04-23 16:04. На даний момент можливі зміни!