Серія C - Група A - Італія
субота, 14.01.2023
16:30
16:30

Мантова

Про Патрія
2 - 0
(1 - 0, 1 - 0)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Мантова |
| В гостях: | Бусто Арсізіо |
| Відстань: | 160.2 км |
| Час початку | |
| Година: | 16:30 (17:30 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.20 | 2.95 | 3.10 | X2 | 1.33 | 1.60 | |||
| 25% | 31% | 44% | 1.60 | 36% | 64% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.44 | 2.55 | 2.35 | 1.52 | 4.33 | 1.18 | ||||||
| 71% | 29% | 53% | 47% | 17% | 83% |
Останні 9 прямі зустрічі
| 2022-09-13 | Про Патрія | 3 - 0 | Мантова |
| 2022-04-16 | Про Патрія | 2 - 1 | Мантова |
| 2021-12-11 | Мантова | 0 - 0 | Про Патрія |
| 2016-04-30 | Про Патрія | 0 - 3 | Мантова |
| 2015-12-19 | Мантова | 1 - 1 | Про Патрія |
| 2015-02-21 | Мантова | 2 - 0 | Про Патрія |
| 2014-10-04 | Про Патрія | 2 - 2 | Мантова |
| 2013-03-24 | Мантова | 1 - 0 | Про Патрія |
| 2012-11-11 | Про Патрія | 5 - 2 | Мантова |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 3 | 3 | 7 | 5 | 2 | |
| 33% | 33% | 33% | 78% | 56% | 22% |
Мантова останні 12 матчі
| 2023-01-08 | Новара | 5 - 0 | Мантова |
| 2022-12-23 | Мантова | 2 - 1 | Санджуліано Сіті |
| 2022-12-17 | Падова | 1 - 1 | Мантова |
| 2022-12-11 | Мантова | 3 - 3 | Про Верчеллі |
| 2022-12-04 | Ренате | 1 - 3 | Мантова |
| 2022-11-30 | Мантова | 0 - 1 | Альбінолеффе |
| 2022-11-27 | Ювентус U23 | 2 - 2 | Мантова |
| 2022-11-19 | Мантова | 0 - 0 | Union Brescia |
| 2022-11-12 | АрціньяноК'ямпо | 0 - 1 | Мантова |
| 2022-11-06 | Мантова | 1 - 2 | П'яченца |
| 2022-11-02 | Мантова | 1 - 1 | Ренате |
| 2022-10-30 | Трієстіна | 2 - 1 | Мантова |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 5 | 4 | 9 | 7 | 4 | |
| 25% | 42% | 33% | 75% | 58% | 33% |
Про Патрія останні 12 матчі
| 2023-01-08 | Про Патрія | 0 - 0 | Union Brescia |
| 2022-12-23 | АрціньяноК'ямпо | 0 - 0 | Про Патрія |
| 2022-12-17 | Про Патрія | 2 - 1 | Санджуліано Сіті |
| 2022-12-11 | П'яченца | 0 - 1 | Про Патрія |
| 2022-12-04 | Про Патрія | 2 - 0 | Леччо |
| 2022-11-30 | Порденоне | 2 - 2 | Про Патрія |
| 2022-11-27 | Альбінолеффе | 0 - 1 | Про Патрія |
| 2022-11-19 | Про Патрія | 0 - 1 | Ювентус U23 |
| 2022-11-12 | Новара | 1 - 0 | Про Патрія |
| 2022-11-06 | Про Патрія | 2 - 1 | Трієстіна |
| 2022-11-02 | Про Патрія | 1 - 1 | Алессандрія |
| 2022-10-30 | Про Сесто | 2 - 1 | Про Патрія |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 4 | 3 | 6 | 4 | 1 | |
| 42% | 33% | 25% | 50% | 33% | 8% |
Таблиця Серія C - Група A
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Порденоне | 21 | +19 | 39 |
| 2 | Union Brescia | 21 | +10 | 39 |
| 3 | Віченца | 21 | +18 | 38 |
| 4 | Леччо | 21 | 0 | 35 |
| 5 | Про Сесто | 21 | -3 | 35 |
| 6 | Ренате | 21 | +5 | 34 |
| 7 | Про Патрія | 21 | +4 | 33 |
| 8 | Новара | 21 | +5 | 31 |
| 9 | АрціньяноК'ямпо | 21 | 0 | 29 |
| 10 | Падова | 21 | -2 | 28 |
| 11 | Альбінолеффе | 21 | +2 | 27 |
| 12 | Про Верчеллі | 21 | 0 | 27 |
| 13 | Ювентус U23 | 21 | -2 | 26 |
| 14 | Перголеттезе | 21 | -4 | 25 |
| 15 | Санджуліано Сіті | 21 | -4 | 24 |
| 16 | Мантова | 21 | -11 | 24 |
| 17 | Віртус Верона | 21 | 0 | 23 |
| 18 | Тренто | 21 | -8 | 20 |
| 19 | П'яченца | 21 | -12 | 19 |
| 20 | Трієстіна | 21 | -17 | 15 |
Хронологія матчів у лізі
| Мантова | |
| Про Патрія | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Мантова | Про Патрія |
|---|---|---|---|
| 1 | Порденоне | 2 - 1 | 2 - 2 |
| 2 | Union Brescia | 0 - 0 | 0 - 1 |
| 3 | Віченца | 1 - 1 | |
| 4 | Леччо | ||
| 5 | Про Сесто | 0 - 0 | 2 - 1 |
| 6 | Ренате | ||
| 7 | Про Патрія | - | |
| 8 | Новара | 1 - 2 | 1 - 0 |
| 9 | АрціньяноК'ямпо | 0 - 0 | |
| 10 | Падова | 3 - 0 | |
| 11 | Альбінолеффе | 0 - 1 | 0 - 1 |
| 12 | Про Верчеллі | 3 - 3 | |
| 13 | Ювентус U23 | ||
| 14 | Перголеттезе | 2 - 1 | 3 - 2 |
| 15 | Санджуліано Сіті | 2 - 1 | |
| 16 | Мантова | - | |
| 17 | Віртус Верона | ||
| 18 | Тренто | 2 - 1 | |
| 19 | П'яченца | 1 - 2 | 0 - 1 |
| 20 | Трієстіна |
Позиція в лізі
| Мантова | Про Патрія | |
| Позиція | 16 | 7 |
| Очки | 24 | 33 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 14 | 11 |
| Очки | 15 | 12 |
Форма в лізі
| Мантова | Про Патрія | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
6
6 9 |
9
6 6 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
4
3 3 |
3
3 4 |
Голи в лізі
| Мантова | Про Патрія | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
25
36 |
24
20 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
13
12 |
9
12 |
Загальна статистика для Серія C - Група A
| Матчі (210) | |
| Перемоги вдома | 42% |
| Нічиї | 28% |
| Перемоги в гостях | 30% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (517) | |
| Голи за матч | 2.46 |
| Голи вдома за матч | 1.39 |
| Голи в гостях за матч | 1.08 |
| Домашня команда забила в | 76% |
| Команда гостей забила в | 70% |
| Обидві Команди Заб'ють | 53% |
| Більше 1.5 | 72% |
| Більше 2.5 | 47% |
| Більше 3.5 | 20% |
Мантова наступні 6 матчі
| 2023-01-21 | Тренто | - | Мантова |
| 2023-01-29 | Мантова | - | Леччо |
| 2023-02-01 | Про Сесто | - | Мантова |
| 2023-02-05 | Мантова | - | Віртус Верона |
| 2023-02-11 | Порденоне | - | Мантова |
| 2023-02-19 | Мантова | - | Віченца |
Про Патрія наступні 6 матчі
| 2023-01-21 | Про Патрія | - | Падова |
| 2023-01-29 | Ренате | - | Про Патрія |
| 2023-02-01 | Про Верчеллі | - | Про Патрія |
| 2023-02-05 | Про Патрія | - | Віченца |
| 2023-02-11 | Тренто | - | Про Патрія |
| 2023-02-18 | Про Патрія | - | Перголеттезе |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.20 | 2.95 | 3.10 |
| Ймовірність | 25% | 31% | 44% |
| X2 @ 1.60 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.33 | 1.60 |
| Ймовірність | 36% | 64% |
| X2 @ 1.60 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.44 | 2.55 | |
| Ймовірність | 71% | 29% | |
| Більше 1.5 @ 1.44 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.35 | 1.52 | |
| Ймовірність | 53% | 47% | |
| Більше 2.5 @ 2.35 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 4.33 | 1.18 | |
| Ймовірність | 17% | 83% | |
| Менше 3.5 @ 1.18 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.05 | 1.68 | |
| Ймовірність | 55% | 45% | |
| Так @ 2.05 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2023-01-14 12:05. На даний момент можливі зміни!