Прімейра-Ліга - Португалія
субота, 25.02.2023
18:00
18:00

Марітіму

Санта-Клара
3 - 1
(0 - 1, 3 - 0)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Фуншал |
| В гостях: | Понта Дельгада |
| Відстань: | 977.2 км |
| Стадіон | |
| Стадіон: | Баррейруш |
| Вміщує: | 9 177 |
| Розміри: | 105 x 65 м |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Час початку | |
| Година: | 18:00 (18:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.10 | 2.88 | 3.60 | 12 | 1.25 | 1.62 | |||
| 38% | 22% | 40% | 1.36 | 49% | 51% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.44 | 2.63 | 2.50 | 1.50 | 5.00 | 1.17 | ||||||
| 64% | 36% | 49% | 51% | 19% | 81% |
Останні 12 прямі зустрічі
| 2022-09-04 | Санта-Клара | 2 - 1 | Марітіму |
| 2022-07-29 | Марітіму | 1 - 0 | Санта-Клара |
| 2022-04-23 | Санта-Клара | 2 - 2 | Марітіму |
| 2021-12-11 | Марітіму | 4 - 1 | Санта-Клара |
| 2021-02-08 | Марітіму | 1 - 2 | Санта-Клара |
| 2020-09-20 | Санта-Клара | 2 - 0 | Марітіму |
| 2020-07-03 | Санта-Клара | 0 - 1 | Марітіму |
| 2019-12-07 | Марітіму | 2 - 2 | Санта-Клара |
| 2019-01-19 | Санта-Клара | 0 - 1 | Марітіму |
| 2018-08-12 | Марітіму | 1 - 0 | Санта-Клара |
| 2012-01-02 | Марітіму | 2 - 0 | Санта-Клара |
| 2009-10-18 | Санта-Клара | 2 - 1 | Марітіму |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 2 | 4 | 8 | 6 | 3 | |
| 50% | 17% | 33% | 67% | 50% | 25% |
Марітіму останні 12 матчі
| 2023-02-18 | Портімоненсе | 2 - 1 | Марітіму |
| 2023-02-12 | Марітіму | 1 - 2 | Брага |
| 2023-02-05 | Шавіш | 2 - 1 | Марітіму |
| 2023-02-01 | Марітіму | 0 - 2 | Порту |
| 2023-01-22 | Марітіму | 1 - 0 | Ешторіл |
| 2023-01-14 | Візела | 3 - 0 | Марітіму |
| 2023-01-08 | Марітіму | 1 - 0 | Спортінг |
| 2022-12-23 | Ріу Аве | 1 - 1 | Марітіму |
| 2022-12-13 | Спортінг | 5 - 0 | Марітіму |
| 2022-12-07 | СК Фаренсе | 2 - 0 | Марітіму |
| 2022-12-01 | Марітіму | 0 - 1 | Ріу Аве |
| 2022-11-13 | Гімарайнш | 1 - 0 | Марітіму |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 1 | 9 | 8 | 5 | 1 | |
| 17% | 8% | 75% | 67% | 42% | 8% |
Санта-Клара останні 12 матчі
| 2023-02-19 | Санта-Клара | 1 - 3 | Фамалікан |
| 2023-02-11 | Ароука | 1 - 0 | Санта-Клара |
| 2023-02-04 | Санта-Клара | 2 - 2 | Боавішта |
| 2023-01-29 | Каса Піа | 2 - 1 | Санта-Клара |
| 2023-01-21 | Санта-Клара | 0 - 3 | Бенфіка |
| 2023-01-13 | Портімоненсе | 0 - 0 | Санта-Клара |
| 2023-01-05 | Санта-Клара | 0 - 4 | Брага |
| 2022-12-29 | Жил Вісенте | 1 - 0 | Санта-Клара |
| 2022-12-16 | Санта-Клара | 1 - 2 | Ароука |
| 2022-12-08 | Фейренсе | 4 - 3 | Санта-Клара |
| 2022-11-29 | Санта-Клара | 1 - 1 | Олівейренсе |
| 2022-11-23 | Лейшоеш | 2 - 1 | Санта-Клара |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 0 | 3 | 9 | 9 | 8 | 4 | |
| 0% | 25% | 75% | 75% | 67% | 33% |
Таблиця Прімейра-Ліга
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Бенфіка | 21 | +41 | 56 |
| 2 | Порту | 21 | +36 | 51 |
| 3 | Брага | 21 | +27 | 49 |
| 4 | Спортінг | 21 | +20 | 41 |
| 5 | Гімарайнш | 21 | -1 | 34 |
| 6 | Каса Піа | 21 | -2 | 32 |
| 7 | Ароука | 21 | -7 | 30 |
| 8 | Фамалікан | 22 | -7 | 27 |
| 9 | Візела | 21 | +2 | 26 |
| 10 | Шавіш | 21 | -6 | 26 |
| 11 | Боавішта | 21 | -10 | 26 |
| 12 | Портімоненсе | 22 | -10 | 26 |
| 13 | Ріу Аве | 21 | -5 | 24 |
| 14 | Жил Вісенте | 21 | -7 | 23 |
| 15 | Ешторіл | 21 | -10 | 22 |
| 16 | Санта-Клара | 21 | -14 | 15 |
| 17 | Марітіму | 21 | -25 | 13 |
| 18 | Феррейра | 21 | -22 | 12 |
Хронологія матчів у лізі
| Марітіму | |
| Санта-Клара | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Марітіму | Санта-Клара |
|---|---|---|---|
| 1 | Бенфіка | ||
| 2 | Порту | 0 - 2 | |
| 3 | Брага | 1 - 2 | |
| 4 | Спортінг | 1 - 0 | |
| 5 | Гімарайнш | 1 - 0 | |
| 6 | Каса Піа | 1 - 2 | 2 - 1 |
| 7 | Ароука | 1 - 1 | 1 - 0 |
| 8 | Фамалікан | 0 - 0 | 1 - 0 |
| 9 | Візела | 0 - 1 | |
| 10 | Шавіш | 1 - 2 | 0 - 0 |
| 11 | Боавішта | 2 - 1 | |
| 12 | Портімоненсе | 0 - 1 | 0 - 0 |
| 13 | Ріу Аве | 1 - 0 | |
| 14 | Жил Вісенте | 1 - 2 | 1 - 0 |
| 15 | Ешторіл | 1 - 0 | |
| 16 | Санта-Клара | - | |
| 17 | Марітіму | - | |
| 18 | Феррейра |
Позиція в лізі
| Марітіму | Санта-Клара | |
| Позиція | 17 | 16 |
| Очки | 13 | 15 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 17 | 17 |
| Очки | 8 | 5 |
Форма в лізі
| Марітіму | Санта-Клара | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
3
4 14 |
3
6 12 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
2
2 6 |
1
2 7 |
Голи в лізі
| Марітіму | Санта-Клара | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
14
39 |
15
29 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
7
12 |
3
9 |
Загальна статистика для Прімейра-Ліга
| Матчі (190) | |
| Перемоги вдома | 47% |
| Нічиї | 19% |
| Перемоги в гостях | 34% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (465) | |
| Голи за матч | 2.45 |
| Голи вдома за матч | 1.41 |
| Голи в гостях за матч | 1.04 |
| Домашня команда забила в | 71% |
| Команда гостей забила в | 64% |
| Обидві Команди Заб'ють | 42% |
| Більше 1.5 | 65% |
| Більше 2.5 | 47% |
| Більше 3.5 | 24% |
Марітіму наступні 6 матчі
| 2023-03-05 | Жил Вісенте | - | Марітіму |
| 2023-03-12 | Марітіму | - | Бенфіка |
| 2023-03-19 | Каса Піа | - | Марітіму |
| 2023-04-02 | Марітіму | - | Боавішта |
| 2023-04-08 | Ароука | - | Марітіму |
| 2023-04-15 | Марітіму | - | Феррейра |
Санта-Клара наступні 6 матчі
| 2023-03-05 | Санта-Клара | - | Гімарайнш |
| 2023-03-11 | Феррейра | - | Санта-Клара |
| 2023-03-17 | Санта-Клара | - | Ріу Аве |
| 2023-04-01 | Спортінг | - | Санта-Клара |
| 2023-04-07 | Санта-Клара | - | Візела |
| 2023-04-15 | Порту | - | Санта-Клара |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.10 | 2.88 | 3.60 |
| Ймовірність | 38% | 22% | 40% |
| 12 @ 1.36 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.25 | 1.62 |
| Ймовірність | 49% | 51% |
| X2 @ 1.62 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.44 | 2.63 | |
| Ймовірність | 64% | 36% | |
| Більше 1.5 @ 1.44 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.50 | 1.50 | |
| Ймовірність | 49% | 51% | |
| Менше 2.5 @ 1.50 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 5.00 | 1.17 | |
| Ймовірність | 19% | 81% | |
| Менше 3.5 @ 1.17 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.05 | 1.70 | |
| Ймовірність | 47% | 53% | |
| Ні @ 1.70 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2023-02-25 16:02. На даний момент можливі зміни!