Ліга 1 - Франція
субота, 20.08.2022
20:00
20:00

О. Марсель

Нант
2 - 1
(0 - 0, 2 - 1)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Марсель |
| В гостях: | Нант |
| Відстань: | 695.7 км |
| Стадіон | |
| Стадіон: | Велодром |
| Вміщує: | 67 394 |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Головний тренер | |
| Вдома: | Бруно Женесіо (Фра) |
| Час початку | |
| Година: | 20:00 (21:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.60 | 4.20 | 5.25 | 1 | 1.16 | 2.25 | |||
| 43% | 32% | 25% | 1.60 | 78% | 22% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.22 | 4.33 | 1.72 | 2.10 | 2.75 | 1.44 | ||||||
| 78% | 22% | 36% | 64% | 31% | 69% |
Останні 12 прямі зустрічі
| 2022-04-20 | О. Марсель | 3 - 2 | Нант |
| 2021-12-01 | Нант | 0 - 1 | О. Марсель |
| 2021-02-20 | Нант | 1 - 1 | О. Марсель |
| 2020-11-28 | О. Марсель | 3 - 1 | Нант |
| 2020-02-22 | О. Марсель | 1 - 3 | Нант |
| 2019-08-17 | Нант | 0 - 0 | О. Марсель |
| 2019-04-28 | О. Марсель | 1 - 2 | Нант |
| 2018-12-05 | Нант | 3 - 2 | О. Марсель |
| 2018-07-18 | Нант | 1 - 2 | О. Марсель |
| 2018-03-04 | О. Марсель | 1 - 1 | Нант |
| 2017-08-12 | Нант | 0 - 1 | О. Марсель |
| 2017-02-12 | Нант | 3 - 2 | О. Марсель |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 3 | 4 | 9 | 7 | 5 | |
| 42% | 25% | 33% | 75% | 58% | 42% |
О. Марсель останні 12 матчі
| 2022-08-14 | Брест | 1 - 1 | О. Марсель |
| 2022-08-07 | О. Марсель | 4 - 1 | Реймс |
| 2022-07-31 | О. Марсель | 0 - 2 | Мілан |
| 2022-07-27 | Бетіс | 1 - 1 | О. Марсель |
| 2022-07-22 | Мідлсбро | 2 - 0 | О. Марсель |
| 2022-07-16 | О. Марсель | 0 - 3 | Норвіч |
| 2022-07-13 | О. Марсель | 4 - 1 | Мариньян |
| 2022-05-21 | О. Марсель | 4 - 0 | Страсбург |
| 2022-05-14 | Ренн | 2 - 0 | О. Марсель |
| 2022-05-08 | Лор'ян | 0 - 3 | О. Марсель |
| 2022-05-05 | О. Марсель | 0 - 0 | Феєнорд |
| 2022-05-01 | О. Марсель | 0 - 3 | Ліон |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 3 | 5 | 11 | 6 | 3 | |
| 33% | 25% | 42% | 92% | 50% | 25% |
Нант останні 12 матчі
| 2022-08-12 | Нант | 1 - 1 | Лілль |
| 2022-08-07 | Анже | 0 - 0 | Нант |
| 2022-07-31 | ПСЖ | 4 - 0 | Нант |
| 2022-07-27 | Нант | 0 - 1 | Ренн |
| 2022-07-23 | Нант | 2 - 0 | Лор'ян |
| 2022-07-13 | Генгам | 1 - 0 | Нант |
| 2022-05-21 | Нант | 1 - 1 | Сент-Етьєн |
| 2022-05-14 | Ліон | 3 - 2 | Нант |
| 2022-05-11 | Нант | 2 - 1 | Ренн |
| 2022-05-07 | Ніцца | 0 - 1 | Нант |
| 2022-04-30 | Ланс | 2 - 2 | Нант |
| 2022-04-24 | Нант | 5 - 3 | Бордо |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 4 | 4 | 8 | 5 | 4 | |
| 33% | 33% | 33% | 67% | 42% | 33% |
Таблиця Ліга 1
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | ПСЖ | 2 | +8 | 6 |
| 2 | Ліон | 2 | +4 | 6 |
| 3 | Лілль | 2 | +3 | 4 |
| 3 | О. Марсель | 2 | +3 | 4 |
| 5 | Тулуза | 2 | +3 | 4 |
| 6 | Ланс | 2 | +1 | 4 |
| 6 | Монако | 2 | +1 | 4 |
| 8 | Лор'ян | 1 | +1 | 3 |
| 9 | Монпельє | 2 | -2 | 3 |
| 10 | Клермон | 2 | -3 | 3 |
| 11 | Анже | 2 | 0 | 2 |
| 11 | Ніцца | 2 | 0 | 2 |
| 13 | Нант | 2 | 0 | 2 |
| 14 | Брест | 2 | -1 | 1 |
| 15 | Страсбург | 2 | -1 | 1 |
| 16 | Аяччо | 2 | -1 | 1 |
| 16 | Ренн | 2 | -1 | 1 |
| 18 | Осер | 2 | -3 | 1 |
| 19 | Реймс | 2 | -5 | 0 |
| 20 | Труа | 3 | -7 | 0 |
Хронологія матчів у лізі
| О. Марсель | |
| Нант | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | О. Марсель | Нант |
|---|---|---|---|
| 1 | ПСЖ | ||
| 2 | Ліон | ||
| 3 | Лілль | ||
| 3 | О. Марсель | - | |
| 5 | Тулуза | ||
| 6 | Ланс | ||
| 6 | Монако | ||
| 8 | Лор'ян | ||
| 9 | Монпельє | ||
| 10 | Клермон | ||
| 11 | Анже | 0 - 0 | |
| 11 | Ніцца | ||
| 13 | Нант | - | |
| 14 | Брест | ||
| 15 | Страсбург | ||
| 16 | Аяччо | ||
| 16 | Ренн | ||
| 18 | Осер | ||
| 19 | Реймс | 4 - 1 | |
| 20 | Труа |
Позиція в лізі
| О. Марсель | Нант | |
| Позиція | 3 | 13 |
| Очки | 4 | 2 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 3 | 12 |
| Очки | 3 | 1 |
Форма в лізі
| О. Марсель | Нант | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
1
1 0 |
0
2 0 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
1
0 0 |
0
1 0 |
Голи в лізі
| О. Марсель | Нант | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
5
2 |
1
1 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
4
1 |
0
0 |
Загальна статистика для Ліга 1
| Матчі (20) | |
| Перемоги вдома | 35% |
| Нічиї | 40% |
| Перемоги в гостях | 25% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (67) | |
| Голи за матч | 3.35 |
| Голи вдома за матч | 1.75 |
| Голи в гостях за матч | 1.60 |
| Домашня команда забила в | 75% |
| Команда гостей забила в | 90% |
| Обидві Команди Заб'ють | 75% |
| Більше 1.5 | 85% |
| Більше 2.5 | 60% |
| Більше 3.5 | 45% |
О. Марсель наступні 6 матчі
| 2022-08-28 | Ніцца | - | О. Марсель |
| 2022-08-31 | О. Марсель | - | Клермон |
| 2022-09-03 | Осер | - | О. Марсель |
| 2022-09-07 | Тоттенгем | - | О. Марсель |
| 2022-09-10 | О. Марсель | - | Лілль |
| 2022-09-13 | О. Марсель | - | Айнтрахт Фр. |
Нант наступні 6 матчі
| 2022-08-28 | Нант | - | Тулуза |
| 2022-08-31 | Страсбург | - | Нант |
| 2022-09-03 | Нант | - | ПСЖ |
| 2022-09-08 | Нант | - | Олімпіакос Пірей |
| 2022-09-11 | Лор'ян | - | Нант |
| 2022-09-15 | Карабах | - | Нант |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.60 | 4.20 | 5.25 |
| Ймовірність | 43% | 32% | 25% |
| 1 @ 1.60 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.16 | 2.25 |
| Ймовірність | 78% | 22% |
| 1X @ 1.16 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.22 | 4.33 | |
| Ймовірність | 78% | 22% | |
| Більше 1.5 @ 1.22 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.72 | 2.10 | |
| Ймовірність | 36% | 64% | |
| Менше 2.5 @ 2.10 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.75 | 1.44 | |
| Ймовірність | 31% | 69% | |
| Менше 3.5 @ 1.44 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.75 | 2.00 | |
| Ймовірність | 75% | 25% | |
| Так @ 1.75 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2022-08-20 16:01. На даний момент можливі зміни!