A-Ліга - Австралія
неділя, 09.04.2023
06:00
06:00

Мельбурн Вікторі

Перт Глорі
0 - 0
(0 - 0, 0 - 0)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Мельбурн |
| В гостях: | Перт |
| Відстань: | 2 721.4 км |
| Стадіон | |
| Стадіон: | AAMI Park |
| Вміщує: | 30 500 |
| Розміри: | 105 x 68 м |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Час початку | |
| Година: | 06:00 (15:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.00 | 3.60 | 3.60 | 12 | 1.29 | 1.80 | |||
| 41% | 18% | 41% | 1.29 | 50% | 50% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.25 | 4.00 | 1.80 | 2.00 | 3.00 | 1.40 | ||||||
| 78% | 22% | 62% | 38% | 31% | 69% |
Останні 12 прямі зустрічі
| 2023-01-21 | Перт Глорі | 3 - 1 | Мельбурн Вікторі |
| 2022-04-06 | Перт Глорі | 0 - 1 | Мельбурн Вікторі |
| 2021-12-05 | Мельбурн Вікторі | 0 - 3 | Перт Глорі |
| 2021-11-24 | Перт Глорі | 1 - 1 | Мельбурн Вікторі |
| 2021-05-09 | Перт Глорі | 2 - 1 | Мельбурн Вікторі |
| 2021-01-26 | Мельбурн Вікторі | 2 - 1 | Перт Глорі |
| 2020-08-08 | Перт Глорі | 0 - 4 | Мельбурн Вікторі |
| 2020-02-01 | Перт Глорі | 2 - 2 | Мельбурн Вікторі |
| 2019-11-29 | Мельбурн Вікторі | 1 - 0 | Перт Глорі |
| 2019-09-21 | Мельбурн Вікторі | 2 - 0 | Перт Глорі |
| 2019-03-30 | Перт Глорі | 0 - 2 | Мельбурн Вікторі |
| 2019-02-10 | Мельбурн Вікторі | 1 - 2 | Перт Глорі |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 2 | 4 | 10 | 7 | 3 | |
| 50% | 17% | 33% | 83% | 58% | 25% |
Мельбурн Вікторі останні 12 матчі
| 2023-04-05 | Мельбурн Сіті | 2 - 1 | Мельбурн Вікторі |
| 2023-04-01 | Веллінгтон Фен. | 1 - 2 | Мельбурн Вікторі |
| 2023-03-19 | Мельбурн Вікторі | 2 - 0 | СК Марінерс |
| 2023-03-13 | Мельбурн Вікторі | 1 - 2 | Вестерн Юнайтед |
| 2023-03-04 | ФК Сідней | 1 - 0 | Мельбурн Вікторі |
| 2023-02-26 | Мельбурн Вікторі | 1 - 1 | Аделаїда Юнайтед |
| 2023-02-18 | Мельбурн Вікторі | 3 - 2 | Мельбурн Сіті |
| 2023-02-12 | Ньюкасл Джетс | 2 - 1 | Мельбурн Вікторі |
| 2023-02-03 | Мельбурн Вікторі | 3 - 1 | Веллінгтон Фен. |
| 2023-01-26 | Мельбурн Вікторі | 1 - 2 | ФК Сідней |
| 2023-01-21 | Перт Глорі | 3 - 1 | Мельбурн Вікторі |
| 2023-01-14 | Аделаїда Юнайтед | 1 - 1 | Мельбурн Вікторі |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 2 | 6 | 11 | 8 | 3 | |
| 33% | 17% | 50% | 92% | 67% | 25% |
Перт Глорі останні 12 матчі
| 2023-04-01 | Перт Глорі | 2 - 1 | Макартур |
| 2023-03-18 | Ньюкасл Джетс | 2 - 2 | Перт Глорі |
| 2023-03-10 | Перт Глорі | 1 - 0 | Сідней Вондерерс |
| 2023-03-04 | Вестерн Юнайтед | 2 - 1 | Перт Глорі |
| 2023-02-26 | Брісбен Роар | 2 - 1 | Перт Глорі |
| 2023-02-18 | Перт Глорі | 2 - 2 | СК Марінерс |
| 2023-02-11 | Перт Глорі | 2 - 4 | Мельбурн Сіті |
| 2023-02-04 | Перт Глорі | 2 - 2 | Ньюкасл Джетс |
| 2023-01-28 | Веллінгтон Фен. | 2 - 2 | Перт Глорі |
| 2023-01-21 | Перт Глорі | 3 - 1 | Мельбурн Вікторі |
| 2023-01-14 | Перт Глорі | 2 - 2 | ФК Сідней |
| 2023-01-10 | Перт Глорі | 2 - 1 | Брісбен Роар |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 5 | 3 | 11 | 11 | 7 | |
| 33% | 42% | 25% | 92% | 92% | 58% |
Таблиця A-Ліга
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Мельбурн Сіті | 22 | +23 | 45 |
| 2 | Аделаїда Юнайтед | 23 | +11 | 41 |
| 3 | СК Марінерс | 23 | +15 | 37 |
| 4 | Сідней Вондерерс | 23 | +12 | 35 |
| 5 | Веллінгтон Фен. | 22 | 0 | 31 |
| 6 | ФК Сідней | 23 | -6 | 29 |
| 7 | Перт Глорі | 22 | -6 | 27 |
| 8 | Брісбен Роар | 23 | -6 | 26 |
| 9 | Ньюкасл Джетс | 23 | -12 | 26 |
| 10 | Вестерн Юнайтед | 23 | -13 | 26 |
| 11 | Макартур | 23 | -14 | 26 |
| 12 | Мельбурн Вікторі | 22 | -4 | 24 |
Хронологія матчів у лізі
| Мельбурн Вікторі | |
| Перт Глорі | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Мельбурн Вікторі | Перт Глорі |
|---|---|---|---|
| 1 | Мельбурн Сіті | 3 - 2 | 4 - 0 |
| 2 | Аделаїда Юнайтед | 1 - 1 | 2 - 0 |
| 3 | СК Марінерс | 2 - 0 | 1 - 2 |
| 4 | Сідней Вондерерс | 0 - 1 | 1 - 0 |
| 5 | Веллінгтон Фен. | 3 - 1 | 2 - 2 |
| 6 | ФК Сідней | 1 - 2 | |
| 7 | Перт Глорі | - | |
| 8 | Брісбен Роар | 0 - 1 | 2 - 1 |
| 9 | Ньюкасл Джетс | 4 - 0 | 2 - 2 |
| 10 | Вестерн Юнайтед | 1 - 2 | 2 - 1 |
| 11 | Макартур | 1 - 0 | |
| 12 | Мельбурн Вікторі | - |
Позиція в лізі
| Мельбурн Вікторі | Перт Глорі | |
| Позиція | 12 | 7 |
| Очки | 24 | 27 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 11 | 12 |
| Очки | 13 | 5 |
Форма в лізі
| Мельбурн Вікторі | Перт Глорі | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
7
3 12 |
7
6 9 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
4
1 5 |
1
2 8 |
Голи в лізі
| Мельбурн Вікторі | Перт Глорі | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
26
30 |
30
36 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
15
12 |
10
21 |
Загальна статистика для A-Ліга
| Матчі (136) | |
| Перемоги вдома | 46% |
| Нічиї | 26% |
| Перемоги в гостях | 28% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (412) | |
| Голи за матч | 3.03 |
| Голи вдома за матч | 1.73 |
| Голи в гостях за матч | 1.30 |
| Домашня команда забила в | 85% |
| Команда гостей забила в | 76% |
| Обидві Команди Заб'ють | 63% |
| Більше 1.5 | 81% |
| Більше 2.5 | 61% |
| Більше 3.5 | 37% |
Мельбурн Вікторі наступні 6 матчі
| 2023-04-15 | Сідней Вондерерс | - | Мельбурн Вікторі |
| 2023-04-23 | Мельбурн Вікторі | - | Макартур |
| 2023-04-29 | Мельбурн Вікторі | - | Брісбен Роар |
| 2023-07-17 | Ньюкасл Джетс | - | Мельбурн Вікторі |
| 2023-10-04 | Перт Глорі | - | Мельбурн Вікторі |
| 2023-10-21 | ФК Сідней | - | Мельбурн Вікторі |
Перт Глорі наступні 6 матчі
| 2023-04-16 | ФК Сідней | - | Перт Глорі |
| 2023-04-23 | Перт Глорі | - | Аделаїда Юнайтед |
| 2023-04-29 | Перт Глорі | - | Вестерн Юнайтед |
| 2023-07-15 | Вест Гем | - | Перт Глорі |
| 2023-07-18 | Перт Глорі | - | Макартур |
| 2023-10-04 | Перт Глорі | - | Мельбурн Вікторі |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.00 | 3.60 | 3.60 |
| Ймовірність | 41% | 18% | 41% |
| 12 @ 1.29 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.29 | 1.80 |
| Ймовірність | 50% | 50% |
| 1X @ 1.29 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.25 | 4.00 | |
| Ймовірність | 78% | 22% | |
| Більше 1.5 @ 1.25 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.80 | 2.00 | |
| Ймовірність | 62% | 38% | |
| Більше 2.5 @ 1.80 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 3.00 | 1.40 | |
| Ймовірність | 31% | 69% | |
| Менше 3.5 @ 1.40 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.67 | 2.10 | |
| Ймовірність | 63% | 37% | |
| Так @ 1.67 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2023-04-09 04:04. На даний момент можливі зміни!