Прімера Дивізіон - Перу
субота, 01.04.2023
21:30
21:30

ФБК Мельгар

Куско
1 - 1
(1 - 0, 0 - 1)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Арекіпа |
| В гостях: | Куско |
| Відстань: | 323.2 км |
| Стадіон | |
| Стадіон: | Virgen de Chapi |
| Вміщує: | 60 000 |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Час початку | |
| Година: | 21:30 (15:30 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.60 | 3.80 | 6.00 | 2 | 1.13 | 2.30 | |||
| 15% | 16% | 69% | 6.00 | 18% | 82% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.33 | 3.25 | 2.05 | 1.75 | 3.75 | 1.25 | ||||||
| 66% | 34% | 43% | 57% | 15% | 85% |
Останні 12 прямі зустрічі
| 2021-08-04 | ФБК Мельгар | 2 - 2 | Куско |
| 2020-10-23 | Куско | 3 - 1 | ФБК Мельгар |
| 2020-02-22 | Куско | 3 - 1 | ФБК Мельгар |
| 2019-08-24 | ФБК Мельгар | 2 - 1 | Куско |
| 2019-08-10 | ФБК Мельгар | 1 - 2 | Куско |
| 2019-03-09 | Куско | 1 - 0 | ФБК Мельгар |
| 2018-10-29 | Куско | 2 - 2 | ФБК Мельгар |
| 2018-08-01 | ФБК Мельгар | 1 - 0 | Куско |
| 2018-04-07 | ФБК Мельгар | 1 - 2 | Куско |
| 2018-02-17 | Куско | 0 - 0 | ФБК Мельгар |
| 2017-09-10 | ФБК Мельгар | 0 - 2 | Куско |
| 2017-06-04 | Куско | 1 - 0 | ФБК Мельгар |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 3 | 7 | 8 | 7 | 4 | |
| 17% | 25% | 58% | 67% | 58% | 33% |
ФБК Мельгар останні 12 матчі
| 2023-03-26 | АДТ Тарма | 0 - 0 | ФБК Мельгар |
| 2023-03-18 | Кахамарка | 0 - 0 | ФБК Мельгар |
| 2023-03-05 | Універсітаріо | 1 - 0 | ФБК Мельгар |
| 2023-02-17 | Спортінг Кристал | 1 - 0 | ФБК Мельгар |
| 2023-02-13 | ФБК Мельгар | 0 - 2 | Деп. Мунісіпаль |
| 2023-02-04 | Грау | 3 - 0 | ФБК Мельгар |
| 2023-01-15 | ФБК Мельгар | 0 - 1 | Деп. Пасто |
| 2022-11-13 | Альянса Ліма | 2 - 0 | ФБК Мельгар |
| 2022-11-09 | ФБК Мельгар | 1 - 0 | Альянса Ліма |
| 2022-11-06 | Спортінг Кристал | 0 - 2 | ФБК Мельгар |
| 2022-11-02 | ФБК Мельгар | 2 - 0 | Спортінг Кристал |
| 2022-10-30 | ФБК Мельгар | 0 - 1 | Альянса Атлетіко |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 2 | 7 | 5 | 1 | 0 | |
| 25% | 17% | 58% | 42% | 8% | 0% |
Куско останні 12 матчі
| 2023-03-27 | Кахамарка | 0 - 0 | Куско |
| 2023-03-20 | Куско | 3 - 0 | Карлос Маннуччі |
| 2023-03-12 | Альянса Ліма | 2 - 0 | Куско |
| 2023-03-06 | Куско | 2 - 1 | Уніон Комерсіо |
| 2023-02-27 | АД Кантолао | 2 - 3 | Куско |
| 2023-02-19 | Куско | 2 - 1 | Альянса Атлетіко |
| 2023-02-11 | С'єнсіано | 2 - 0 | Куско |
| 2023-02-03 | Куско | 0 - 3 | Спорт Уанкайо |
| 2023-01-14 | Куско | 2 - 1 | С'єнсіано |
| 2021-10-30 | Куско | 2 - 1 | Спорт Уанкайо |
| 2021-10-23 | Універсітаріо | 2 - 1 | Куско |
| 2021-10-18 | Куско | 3 - 5 | Деп. Мунісіпаль |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 1 | 5 | 11 | 9 | 2 | |
| 50% | 8% | 42% | 92% | 75% | 17% |
Таблиця Прімера Дивізіон
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Спортінг Кристал | 8 | +7 | 16 |
| 2 | Універсітаріо | 8 | +7 | 15 |
| 3 | Альянса Ліма | 7 | +3 | 15 |
| 4 | Деп. Гарсіласо | 7 | +7 | 13 |
| 5 | Альянса Атлетіко | 6 | +5 | 13 |
| 6 | Сесар Вальєхо | 7 | +3 | 13 |
| 7 | Карлос Маннуччі | 7 | +2 | 13 |
| 8 | Куско | 8 | -1 | 13 |
| 9 | Спорт Уанкайо | 7 | +4 | 12 |
| 10 | АДТ Тарма | 8 | +3 | 12 |
| 11 | Деп. Мунісіпаль | 8 | -3 | 11 |
| 12 | С'єнсіано | 6 | -1 | 9 |
| 13 | Уніон Комерсіо | 8 | -4 | 9 |
| 14 | Грау | 7 | +1 | 8 |
| 15 | Кахамарка | 7 | 0 | 8 |
| 16 | Спорт Бойз | 7 | -3 | 7 |
| 17 | АД Кантолао | 8 | -13 | 3 |
| 18 | ФБК Мельгар | 6 | -7 | 2 |
| 19 | Бінасьйональ | 6 | -10 | 1 |
Хронологія матчів у лізі
| ФБК Мельгар | |
| Куско | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | ФБК Мельгар | Куско |
|---|---|---|---|
| 1 | Спортінг Кристал | ||
| 2 | Універсітаріо | ||
| 3 | Альянса Ліма | 2 - 0 | |
| 4 | Деп. Гарсіласо | ||
| 5 | Альянса Атлетіко | ||
| 6 | Сесар Вальєхо | ||
| 7 | Карлос Маннуччі | ||
| 8 | Куско | - | |
| 9 | Спорт Уанкайо | ||
| 10 | АДТ Тарма | ||
| 11 | Деп. Мунісіпаль | 0 - 2 | |
| 12 | С'єнсіано | 2 - 0 | |
| 13 | Уніон Комерсіо | ||
| 14 | Грау | ||
| 15 | Кахамарка | 0 - 0 | |
| 16 | Спорт Бойз | ||
| 17 | АД Кантолао | 2 - 3 | |
| 18 | ФБК Мельгар | - | |
| 19 | Бінасьйональ |
Позиція в лізі
| ФБК Мельгар | Куско | |
| Позиція | 18 | 8 |
| Очки | 2 | 13 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 18 | 7 |
| Очки | 0 | 4 |
Форма в лізі
| ФБК Мельгар | Куско | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
0
2 4 |
4
1 3 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
0
0 1 |
1
1 2 |
Голи в лізі
| ФБК Мельгар | Куско | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
0
7 |
10
11 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
0
2 |
3
6 |
Загальна статистика для Прімера Дивізіон
| Матчі (68) | |
| Перемоги вдома | 59% |
| Нічиї | 16% |
| Перемоги в гостях | 25% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (174) | |
| Голи за матч | 2.56 |
| Голи вдома за матч | 1.65 |
| Голи в гостях за матч | 0.91 |
| Домашня команда забила в | 82% |
| Команда гостей забила в | 51% |
| Обидві Команди Заб'ють | 40% |
| Більше 1.5 | 79% |
| Більше 2.5 | 51% |
| Більше 3.5 | 18% |
ФБК Мельгар наступні 6 матчі
| 2023-04-07 | ФБК Мельгар | - | Олімпія Ас. |
| 2023-04-09 | Спорт Уанкайо | - | ФБК Мельгар |
| 2023-04-15 | ФБК Мельгар | - | С'єнсіано |
| 2023-04-21 | Атл. Насьйональ | - | ФБК Мельгар |
| 2023-04-24 | Альянса Атлетіко | - | ФБК Мельгар |
| 2023-04-30 | ФБК Мельгар | - | АД Кантолао |
Куско наступні 6 матчі
| 2023-04-07 | Куско | - | Бінасьйональ |
| 2023-04-16 | АДТ Тарма | - | Куско |
| 2023-04-23 | Куско | - | Деп. Гарсіласо |
| 2023-04-29 | Грау | - | Куско |
| 2023-05-05 | Куско | - | Деп. Мунісіпаль |
| 2023-05-21 | Спортінг Кристал | - | Куско |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.60 | 3.80 | 6.00 |
| Ймовірність | 15% | 16% | 69% |
| 2 @ 6.00 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.13 | 2.30 |
| Ймовірність | 18% | 82% |
| X2 @ 2.30 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.33 | 3.25 | |
| Ймовірність | 66% | 34% | |
| Більше 1.5 @ 1.33 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.05 | 1.75 | |
| Ймовірність | 43% | 57% | |
| Менше 2.5 @ 1.75 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 3.75 | 1.25 | |
| Ймовірність | 15% | 85% | |
| Менше 3.5 @ 1.25 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.10 | 1.67 | |
| Ймовірність | 25% | 75% | |
| Ні @ 1.67 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2023-04-01 20:01. На даний момент можливі зміни!