Фінальна стадія - Перу
середа, 02.11.2022
20:00
ФБК Мельгар
Спортінг Кристал
2 - 0
(0 - 0, 2 - 0)
| Інформація |
| Місто |
| Вдома: |
Арекіпа |
| В гостях: |
Ліма |
| Відстань: |
764.8 км |
| Стадіон |
| Стадіон: |
Virgen de Chapi
|
| Вміщує: |
60 000 |
| Фотографії: |
Google maps (карта) |
| Час початку |
| Година: |
20:00 (15:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 |
X |
2 |
П/K |
|
|
|
1X |
X2 |
| 1.90 |
3.60 |
3.90 |
1 |
|
|
|
1.25 |
1.83 |
| 39% |
32% |
29% |
1.90 |
|
|
|
66% |
34% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.33 |
3.25 |
|
|
|
2.07 |
1.72 |
|
|
|
3.75 |
1.25 |
| 69% |
31% |
|
|
|
45% |
55% |
|
|
|
25% |
75% |
Останні 12 прямі зустрічі
|
2022-07-17 |
ФБК Мельгар
|
0 - 1 |
Спортінг Кристал
|
|
2022-02-13 |
Спортінг Кристал
|
2 - 2 |
ФБК Мельгар
|
|
2021-08-27 |
ФБК Мельгар
|
0 - 1 |
Спортінг Кристал
|
|
2020-02-16 |
ФБК Мельгар
|
1 - 0 |
Спортінг Кристал
|
|
2019-11-09 |
ФБК Мельгар
|
2 - 3 |
Спортінг Кристал
|
|
2019-05-25 |
Спортінг Кристал
|
2 - 3 |
ФБК Мельгар
|
|
2018-10-04 |
ФБК Мельгар
|
2 - 0 |
Спортінг Кристал
|
|
2018-07-22 |
Спортінг Кристал
|
2 - 0 |
ФБК Мельгар
|
|
2017-10-18 |
Спортінг Кристал
|
1 - 2 |
ФБК Мельгар
|
|
2017-06-25 |
ФБК Мельгар
|
4 - 1 |
Спортінг Кристал
|
|
2017-05-14 |
Спортінг Кристал
|
2 - 0 |
ФБК Мельгар
|
|
2017-03-03 |
ФБК Мельгар
|
2 - 2 |
Спортінг Кристал
|
| В |
Н |
П |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
2 |
5 |
|
9 |
6 |
5 |
| 42% |
17% |
42% |
|
75% |
50% |
42% |
ФБК Мельгар останні 12 матчі
|
2022-10-30 |
ФБК Мельгар
|
0 - 1 |
Альянса Атлетіко
|
|
2022-10-24 |
Грау
|
2 - 1 |
ФБК Мельгар
|
|
2022-10-19 |
ФБК Мельгар
|
3 - 0 |
Спорт Бойз
|
|
2022-10-16 |
Універсітаріо
|
1 - 1 |
ФБК Мельгар
|
|
2022-10-09 |
ФБК Мельгар
|
3 - 0 |
Аякучо
|
|
2022-10-05 |
АДТ Тарма
|
1 - 1 |
ФБК Мельгар
|
|
2022-09-29 |
ФБК Мельгар
|
2 - 1 |
Бінасьйональ
|
|
2022-09-24 |
Сесар Вальєхо
|
3 - 2 |
ФБК Мельгар
|
|
2022-09-22 |
Альянса Ліма
|
2 - 0 |
ФБК Мельгар
|
|
2022-09-17 |
С'єнсіано
|
2 - 2 |
ФБК Мельгар
|
|
2022-09-12 |
ФБК Мельгар
|
6 - 2 |
Деп. Мунісіпаль
|
|
2022-09-08 |
ФБК Мельгар
|
0 - 3 |
Інд. дель Вальє
|
| В |
Н |
П |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
3 |
5 |
|
11 |
8 |
3 |
| 33% |
25% |
42% |
|
92% |
67% |
25% |
Спортінг Кристал останні 12 матчі
|
2022-10-30 |
Спортінг Кристал
|
4 - 0 |
Карлос Маннуччі
|
|
2022-10-23 |
Альянса Атлетіко
|
0 - 2 |
Спортінг Кристал
|
|
2022-10-20 |
Спортінг Кристал
|
1 - 2 |
Грау
|
|
2022-10-15 |
Спорт Бойз
|
3 - 5 |
Спортінг Кристал
|
|
2022-10-09 |
Спортінг Кристал
|
0 - 0 |
Універсітаріо
|
|
2022-10-05 |
Аякучо
|
0 - 1 |
Спортінг Кристал
|
|
2022-09-29 |
Спортінг Кристал
|
4 - 2 |
АДТ Тарма
|
|
2022-09-18 |
Бінасьйональ
|
1 - 1 |
Спортінг Кристал
|
|
2022-09-11 |
Спортінг Кристал
|
4 - 1 |
С'єнсіано
|
|
2022-09-03 |
Деп. Мунісіпаль
|
0 - 3 |
Спортінг Кристал
|
|
2022-08-28 |
Спортінг Кристал
|
0 - 0 |
Сесар Вальєхо
|
|
2022-08-21 |
Ун. Сан-Мартін
|
1 - 2 |
Спортінг Кристал
|
| В |
Н |
П |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 8 |
3 |
1 |
|
9 |
7 |
4 |
| 67% |
25% |
8% |
|
75% |
58% |
33% |
Таблиця Прімера Дивізіон
| М |
Команда |
І |
В |
Н |
П |
МЗ |
МП |
РМ |
О |
| 1 |
Альянса Ліма |
18 |
13 |
3 |
2 |
31 |
10 |
+21 |
42 |
| 2 |
Спортінг Кристал |
18 |
12 |
5 |
1 |
39 |
17 |
+22 |
41 |
| 3 |
Грау |
18 |
11 |
4 |
3 |
30 |
19 |
+11 |
37 |
| 4 |
Універсітаріо |
18 |
9 |
6 |
3 |
26 |
10 |
+16 |
33 |
| 5 |
ФБК Мельгар |
18 |
10 |
3 |
5 |
31 |
18 |
+13 |
33 |
| 6 |
Сесар Вальєхо |
18 |
10 |
3 |
5 |
25 |
24 |
+1 |
33 |
| 7 |
Кахамарка |
18 |
8 |
4 |
6 |
28 |
24 |
+4 |
28 |
| 8 |
Спорт Уанкайо |
18 |
8 |
3 |
7 |
26 |
19 |
+7 |
27 |
| 9 |
Альянса Атлетіко |
18 |
8 |
3 |
7 |
23 |
21 |
+2 |
27 |
| 10 |
Бінасьйональ |
18 |
8 |
2 |
8 |
28 |
19 |
+9 |
26 |
| 11 |
С'єнсіано |
18 |
7 |
4 |
7 |
24 |
23 |
+1 |
25 |
| 12 |
АДТ Тарма |
18 |
6 |
6 |
6 |
25 |
25 |
0 |
24 |
| 13 |
Спорт Бойз |
18 |
6 |
3 |
9 |
23 |
31 |
-8 |
21 |
| 14 |
Деп. Мунісіпаль |
18 |
5 |
5 |
8 |
20 |
29 |
-9 |
20 |
| 15 |
АД Кантолао |
18 |
4 |
7 |
7 |
19 |
22 |
-3 |
19 |
| 16 |
Аякучо |
18 |
3 |
5 |
10 |
16 |
28 |
-12 |
14 |
| 17 |
Карлос Маннуччі |
18 |
3 |
4 |
11 |
13 |
33 |
-20 |
13 |
| 18 |
Карлос Стейн |
18 |
1 |
3 |
14 |
18 |
43 |
-25 |
6 |
| 19 |
Ун. Сан-Мартін |
18 |
1 |
3 |
14 |
17 |
47 |
-30 |
6 |
ФБК Мельгар наступні 6 матчі
|
2022-11-06 |
Спортінг Кристал
|
- |
ФБК Мельгар
|
|
2022-11-09 |
ФБК Мельгар
|
- |
Альянса Ліма
|
|
2022-11-13 |
Альянса Ліма
|
- |
ФБК Мельгар
|
|
2023-01-15 |
ФБК Мельгар
|
- |
Деп. Пасто
|
|
2023-01-22 |
АДТ Тарма
|
- |
ФБК Мельгар
|
|
2023-01-29 |
ФБК Мельгар
|
- |
Деп. Гарсіласо
|
Спортінг Кристал наступні 6 матчі
|
2022-11-06 |
Спортінг Кристал
|
- |
ФБК Мельгар
|
|
2023-01-15 |
Спортінг Кристал
|
- |
Депортес Толіма
|
|
2023-01-21 |
Спортінг Кристал
|
- |
АД Кантолао
|
|
2023-01-29 |
Уніон Комерсіо
|
- |
Спортінг Кристал
|
|
2023-02-05 |
Спортінг Кристал
|
- |
Альянса Ліма
|
|
2023-02-12 |
Карлос Маннуччі
|
- |
Спортінг Кристал
|
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Коефіцієнт |
1.90 |
3.60 |
3.90 |
| Ймовірність |
39% |
32% |
29% |
|
1 @ 1.90 |
| Подвійний шанс |
1X |
X2 |
| Коефіцієнт |
1.25 |
1.83 |
| Ймовірність |
66% |
34% |
|
1X @ 1.25 |
| Більше/Менше 1.5 |
Блш |
Мнш |
| Коефіцієнт |
|
1.33 |
3.25 |
| Ймовірність |
|
69% |
31% |
|
Більше 1.5 @ 1.33 |
| Більше/Менше 2.5 |
Блш |
Мнш |
| Коефіцієнт |
|
2.07 |
1.72 |
| Ймовірність |
|
45% |
55% |
|
Менше 2.5 @ 1.72 |
| Більше/Менше 3.5 |
Блш |
Мнш |
| Коефіцієнт |
|
3.75 |
1.25 |
| Ймовірність |
|
25% |
75% |
|
Менше 3.5 @ 1.25 |
| Обидві Команди Заб'ють |
Так |
Ні |
| Коефіцієнт |
|
1.90 |
1.80 |
| Ймовірність |
|
49% |
51% |
|
Ні @ 1.80 |
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2022-11-02 16:02. На даний момент можливі зміни!