Прімера Дивізіон - Перу

четвер, 21.03.2019
01:00
ФБК Мельгар

ФБК Мельгар

Кахамарка

Кахамарка

1 - 1
(0 - 0,  1 - 1)
Інформація
Місто
Вдома: Арекіпа
В гостях: Кахамарка
Відстань: 1 275.9 км
Стадіон
Стадіон: Virgen de Chapi
Вміщує: 60 000
Фотографії: Google maps (карта)
Час початку
Година: 01:00 (20:00 місцевий час)
Реклама

Коефіцієнти

1 X 2 П/K 1X X2
1.85 3.40 3.60 12 1.28 1.83
33% 30% 37% 1.30 47% 53%
+1.5 -1.5 +2.5 -2.5 +3.5 -3.5
1.24 3.70 1.95 1.85 2.83 1.39
71% 29% 51% 49% 18% 82%

Останні 12 прямі зустрічі

2018-11-08 Кахамарка 3 - 0 ФБК Мельгар
2018-08-17 ФБК Мельгар 3 - 3 Кахамарка
2017-10-13 Кахамарка 0 - 0 ФБК Мельгар
2017-07-05 ФБК Мельгар 2 - 0 Кахамарка
2017-05-31 Кахамарка 2 - 1 ФБК Мельгар
2017-05-21 ФБК Мельгар 1 - 0 Кахамарка
2016-05-15 ФБК Мельгар 1 - 1 Кахамарка
2016-02-05 Кахамарка 1 - 3 ФБК Мельгар
2015-10-20 ФБК Мельгар 1 - 0 Кахамарка
2015-07-15 Кахамарка 0 - 0 ФБК Мельгар
2014-10-02 Кахамарка 2 - 0 ФБК Мельгар
2014-07-05 ФБК Мельгар 2 - 2 Кахамарка
В Н П +1.5 +2.5 +3.5
4 5 3 8 5 3
33% 42% 25% 67% 42% 25%

ФБК Мельгар останні 12 матчі

2019-03-17 ФБК Мельгар 2 - 1 Універсітаріо
2019-03-12 Палмейрас 3 - 0 ФБК Мельгар
2019-03-09 Куско 1 - 0 ФБК Мельгар
2019-03-05 ФБК Мельгар 0 - 0 Сан-Лоренсо
2019-02-27 Каракас 2 - 1 ФБК Мельгар
2019-02-23 Аякучо 1 - 1 ФБК Мельгар
2019-02-20 ФБК Мельгар 2 - 0 Каракас
2019-02-17 ФБК Мельгар 0 - 3 Деп. Мунісіпаль
2019-02-13 У. де Чилі 0 - 0 ФБК Мельгар
2019-02-05 ФБК Мельгар 1 - 0 У. де Чилі
2018-12-07 ФБК Мельгар 2 - 2 Альянса Ліма
2018-12-02 Альянса Ліма 3 - 3 ФБК Мельгар
В Н П +1.5 +2.5 +3.5
3 5 4 8 6 2
25% 42% 33% 67% 50% 17%

Кахамарка останні 12 матчі

2019-03-15 Бінасьйональ 4 - 1 Кахамарка
2019-03-11 Кахамарка 2 - 1 Альянса Уануко
2019-02-22 Кахамарка 0 - 0 Карлос Маннуччі
2019-02-16 Ун. Сан-Мартін 1 - 1 Кахамарка
2018-11-25 АД Кантолао 2 - 1 Кахамарка
2018-11-12 Кахамарка 2 - 3 Уніон Комерсіо
2018-11-08 Кахамарка 3 - 0 ФБК Мельгар
2018-11-04 Комер. Унідос 0 - 0 Кахамарка
2018-10-31 Кахамарка 1 - 1 Куско
2018-10-28 Деп. Мунісіпаль 0 - 1 Кахамарка
2018-10-24 Кахамарка 0 - 1 Альянса Ліма
2018-10-21 Спортінг Кристал 1 - 0 Кахамарка
В Н П +1.5 +2.5 +3.5
3 4 5 7 5 2
25% 33% 42% 58% 42% 17%
Реклама

Таблиця Прімера Дивізіон

М Команда І В Н П МЗ МП РМ О
1 Спортінг Кристал 5 5 0 0 11 1 +10 15
2 Бінасьйональ 5 4 0 1 14 4 +10 12
3 Альянса Ліма 5 3 1 1 10 5 +5 10
4 Універсітаріо 5 3 1 1 9 6 +3 10
5 Куско 5 3 0 2 6 5 +1 9
6 Уніон Комерсіо 5 2 2 1 4 2 +2 8
7 Альянса Уануко 5 2 2 1 4 3 +1 8
8 Аякучо 5 1 3 1 10 10 0 6
9 Деп. Мунісіпаль 5 1 3 1 7 7 0 5
10 Карлос Маннуччі 5 1 2 2 7 8 -1 5
11 АД Кантолао 5 1 2 2 4 6 -2 5
11 Кахамарка 4 1 2 1 4 6 -2 5
13 ФБК Мельгар 4 1 1 2 3 6 -3 4
14 Сесар Вальєхо 5 1 1 3 5 10 -5 4
15 Ун. Сан-Мартін 5 0 3 2 4 6 -2 3
16 Molinos El Pirata 5 1 1 3 5 9 -4 3
17 Спорт Уанкайо 5 0 3 2 6 11 -5 3
18 Спорт Бойз 5 0 1 4 0 8 -8 1

Хронологія матчів у лізі

ФБК Мельгар     
Кахамарка     
Вдома     
В гостях     

Матчі вдома/в гостях

М Команда ФБК Мельгар Кахамарка
1 Спортінг Кристал    
2 Бінасьйональ   4 - 1
3 Альянса Ліма    
4 Універсітаріо 2 - 1  
5 Куско    
6 Уніон Комерсіо    
7 Альянса Уануко    
8 Аякучо    
9 Деп. Мунісіпаль 0 - 3  
10 Карлос Маннуччі    
11 АД Кантолао    
11 Кахамарка   -
13 ФБК Мельгар -  
14 Сесар Вальєхо    
15 Ун. Сан-Мартін   1 - 1
16 Molinos El Pirata    
17 Спорт Уанкайо    
18 Спорт Бойз    

Позиція в лізі

  ФБК Мельгар Кахамарка
Позиція 13 11
Очки 4 5
  Вдома В гостях
Позиція 13 15
Очки 3 1

Форма в лізі

  ФБК Мельгар Кахамарка
Перемоги
Нічиї
Поразки
1  
1  
2   
1  
2   
1  
  Вдома В гостях
Перемоги
Нічиї
Поразки
1  
0  
1  
0  
1  
1  

Голи в лізі

  ФБК Мельгар Кахамарка
Забиті голи
Пропущені голи
3    
6       
4     
6       
  Вдома В гостях
Забиті голи
Пропущені голи
2   
4     
2   
5      

Загальна статистика для Прімера Дивізіон

Матчі   (44)
Перемоги вдома 48%
Нічиї 32%
Перемоги в гостях 20%
Зіграні матчі 100%
Голи   (113)
Голи за матч 2.57
Голи вдома за матч 1.43
Голи в гостях за матч 1.14
Домашня команда забила в 70%
Команда гостей забила в 64%
Обидві Команди Заб'ють 48%
Більше 1.5 66%
Більше 2.5 55%
Більше 3.5 30%

ФБК Мельгар наступні 6 матчі

2019-03-23 Molinos El Pirata - ФБК Мельгар
2019-03-31 ФБК Мельгар - Ун. Сан-Мартін
2019-04-03 ФБК Мельгар - Хуніор
2019-04-06 Карлос Маннуччі - ФБК Мельгар
2019-04-10 Сан-Лоренсо - ФБК Мельгар
2019-04-14 Уніон Комерсіо - ФБК Мельгар

Кахамарка наступні 6 матчі

2019-03-25 Кахамарка - Спорт Уанкайо
2019-03-30 Альянса Ліма - Кахамарка
2019-04-04 Кахамарка - КА Серро
2019-04-08 Кахамарка - Спорт Бойз
2019-04-14 Спортінг Кристал - Кахамарка
2019-04-23 Кахамарка - Сесар Вальєхо

Коефіцієнти та Ймовірності

Стандарт 1X2 1 X 2
Коефіцієнт 1.85 3.40 3.60
Ймовірність 33% 30% 37%
12 @ 1.30
Подвійний шанс 1X X2
Коефіцієнт 1.28 1.83
Ймовірність 47% 53%
X2 @ 1.83
Більше/Менше 1.5 Блш Мнш
Коефіцієнт   1.24 3.70
Ймовірність   71% 29%
Більше 1.5 @ 1.24
Більше/Менше 2.5 Блш Мнш
Коефіцієнт   1.95 1.85
Ймовірність   51% 49%
Більше 2.5 @ 1.95
Більше/Менше 3.5 Блш Мнш
Коефіцієнт   2.83 1.39
Ймовірність   18% 82%
Менше 3.5 @ 1.39
Обидві Команди Заб'ють Так Ні
Коефіцієнт   1.70 2.04
Ймовірність   57% 43%
Так @ 1.70

*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2019-03-21 00:00. На даний момент можливі зміни!