Перша ліга - Туреччина
субота, 02.11.2019
13:30
13:30

Менеменспор

Умранієспор
3 - 0
(0 - 0, 3 - 0)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Менемен |
| В гостях: | Umraniye |
| Відстань: | 321.5 км |
| Час початку | |
| Година: | 13:30 (16:30 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.90 | 3.20 | 2.20 | X2 | 1.57 | 1.36 | |||
| 28% | 25% | 47% | 1.36 | 37% | 63% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.30 | 3.40 | 2.05 | 1.75 | 3.40 | 1.30 | ||||||
| 80% | 20% | 51% | 49% | 24% | 76% |
Прямі зустрічі
Немає даних у системі
Менеменспор останні 12 матчі
| 2019-10-26 | Алтай | 0 - 2 | Менеменспор |
| 2019-10-19 | Менеменспор | 0 - 0 | Ерзурумспор |
| 2019-10-12 | Гезтепе | 3 - 2 | Менеменспор |
| 2019-10-06 | Аданадемірспор | 0 - 1 | Менеменспор |
| 2019-09-29 | Менеменспор | 1 - 2 | Анкараспор |
| 2019-09-22 | Ескішехірспор | 3 - 0 | Менеменспор |
| 2019-09-15 | Менеменспор | 0 - 1 | Акхісарспор |
| 2019-09-01 | Карагюмрюк | 1 - 1 | Менеменспор |
| 2019-08-25 | Менеменспор | 0 - 4 | Хатайспор |
| 2019-08-16 | Гіресунспор | 0 - 2 | Менеменспор |
| 2019-08-09 | Менеменспор | 3 - 0 | Алтинорду |
| 2019-08-07 | Менеменспор | 1 - 0 | Karsiyaka |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 2 | 5 | 8 | 5 | 2 | |
| 42% | 17% | 42% | 67% | 42% | 17% |
Умранієспор останні 12 матчі
| 2019-10-26 | Умранієспор | 4 - 0 | Алтинорду |
| 2019-10-19 | Бурсаспор | 2 - 1 | Умранієспор |
| 2019-10-06 | Умранієспор | 2 - 1 | Аданаспор |
| 2019-09-28 | Кечіоренгюджю | 1 - 1 | Умранієспор |
| 2019-09-21 | Умранієспор | 1 - 1 | Болуспор |
| 2019-09-13 | Баликесірспор | 2 - 0 | Умранієспор |
| 2019-09-07 | Умранієспор | 1 - 3 | Бешикташ |
| 2019-08-31 | Умранієспор | 2 - 1 | Істанбулспор |
| 2019-08-25 | Умранієспор | 4 - 1 | Гіресунспор |
| 2019-08-18 | Алтай | 1 - 3 | Умранієспор |
| 2019-07-29 | Денізліспор | 2 - 2 | Умранієспор |
| 2019-05-17 | Аф'єт Афьонспор | 2 - 2 | Умранієспор |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 4 | 3 | 12 | 9 | 6 | |
| 42% | 33% | 25% | 100% | 75% | 50% |
Таблиця Перша ліга
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Умранієспор | 9 | +8 | 17 |
| 2 | Хатайспор | 9 | +4 | 17 |
| 3 | Карагюмрюк | 9 | +6 | 16 |
| 4 | Баликесірспор | 9 | +5 | 16 |
| 5 | Акхісарспор | 9 | +3 | 16 |
| 6 | Алтай | 9 | +3 | 15 |
| 7 | Бурсаспор | 9 | +2 | 15 |
| 8 | Ерзурумспор | 9 | +2 | 14 |
| 9 | Кечіоренгюджю | 9 | +1 | 14 |
| 10 | Аданадемірспор | 9 | +3 | 11 |
| 11 | Істанбулспор | 9 | 0 | 11 |
| 12 | Менеменспор | 9 | -4 | 11 |
| 13 | Анкараспор | 9 | -2 | 10 |
| 14 | Болуспор | 9 | -2 | 8 |
| 15 | Гіресунспор | 9 | -7 | 8 |
| 16 | Аданаспор | 9 | -5 | 7 |
| 17 | Алтинорду | 9 | -8 | 5 |
| 18 | Ескішехірспор | 9 | -9 | -11 |
Хронологія матчів у лізі
| Менеменспор | |
| Умранієспор | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Менеменспор | Умранієспор |
|---|---|---|---|
| 1 | Умранієспор | - | |
| 2 | Хатайспор | 0 - 4 | |
| 3 | Карагюмрюк | ||
| 4 | Баликесірспор | 2 - 0 | |
| 5 | Акхісарспор | 0 - 1 | |
| 6 | Алтай | 1 - 3 | |
| 7 | Бурсаспор | 2 - 1 | |
| 8 | Ерзурумспор | 0 - 0 | |
| 9 | Кечіоренгюджю | 1 - 1 | |
| 10 | Аданадемірспор | ||
| 11 | Істанбулспор | ||
| 12 | Менеменспор | - | |
| 13 | Анкараспор | 1 - 2 | |
| 14 | Болуспор | ||
| 15 | Гіресунспор | ||
| 16 | Аданаспор | ||
| 17 | Алтинорду | ||
| 18 | Ескішехірспор |
Позиція в лізі
| Менеменспор | Умранієспор | |
| Позиція | 12 | 1 |
| Очки | 11 | 17 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 18 | 8 |
| Очки | 1 | 4 |
Форма в лізі
| Менеменспор | Умранієспор | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
3
2 4 |
5
2 2 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
0
1 3 |
1
1 2 |
Голи в лізі
| Менеменспор | Умранієспор | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
7
11 |
18
10 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
1
7 |
5
6 |
Загальна статистика для Перша ліга
| Матчі (81) | |
| Перемоги вдома | 53% |
| Нічиї | 27% |
| Перемоги в гостях | 20% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (210) | |
| Голи за матч | 2.59 |
| Голи вдома за матч | 1.54 |
| Голи в гостях за матч | 1.05 |
| Домашня команда забила в | 80% |
| Команда гостей забила в | 68% |
| Обидві Команди Заб'ють | 57% |
| Більше 1.5 | 74% |
| Більше 2.5 | 54% |
| Більше 3.5 | 30% |
Менеменспор наступні 6 матчі
| 2019-11-09 | Істанбулспор | - | Менеменспор |
| 2019-11-24 | Менеменспор | - | Баликесірспор |
| 2019-12-01 | Болуспор | - | Менеменспор |
| 2019-12-09 | Менеменспор | - | Кечіоренгюджю |
| 2019-12-14 | Аданаспор | - | Менеменспор |
| 2019-12-22 | Менеменспор | - | Бурсаспор |
Умранієспор наступні 6 матчі
| 2019-11-10 | Умранієспор | - | Хатайспор |
| 2019-11-16 | Галатасарай | - | Умранієспор |
| 2019-11-23 | Карагюмрюк | - | Умранієспор |
| 2019-12-01 | Умранієспор | - | Акхісарспор |
| 2019-12-06 | Ескішехірспор | - | Умранієспор |
| 2019-12-15 | Умранієспор | - | Анкараспор |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.90 | 3.20 | 2.20 |
| Ймовірність | 28% | 25% | 47% |
| X2 @ 1.36 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.57 | 1.36 |
| Ймовірність | 37% | 63% |
| X2 @ 1.36 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.30 | 3.40 | |
| Ймовірність | 80% | 20% | |
| Більше 1.5 @ 1.30 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.05 | 1.75 | |
| Ймовірність | 51% | 49% | |
| Більше 2.5 @ 2.05 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 3.40 | 1.30 | |
| Ймовірність | 24% | 76% | |
| Менше 3.5 @ 1.30 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.80 | 1.90 | |
| Ймовірність | 52% | 48% | |
| Так @ 1.80 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2019-11-02 12:00. На даний момент можливі зміни!