Ви́ща лі́га - Латвія
пʼятниця, 13.04.2018
17:00
17:00

Метта

ФК Рига
0 - 1
(0 - 1, 0 - 0)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Рига |
| В гостях: | Рига |
| Стадіон | |
| Стадіон: | Даугава Рига |
| Вміщує: | 5 683 |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Час початку | |
| Година: | 17:00 (19:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 7.00 | 4.00 | 1.44 | 2 | 2.62 | 1.08 | |||
| 26% | 33% | 41% | 1.44 | 25% | 75% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.26 | 3.45 | 2.00 | 1.80 | 3.04 | 1.33 | ||||||
| 70% | 30% | 46% | 54% | 26% | 74% |
Останні 8 прямі зустрічі
| 2017-10-14 | Метта | 0 - 2 | ФК Рига |
| 2017-08-13 | ФК Рига | 4 - 0 | Метта |
| 2017-06-02 | Метта | 0 - 0 | ФК Рига |
| 2017-04-16 | ФК Рига | 2 - 2 | Метта |
| 2016-10-01 | ФК Рига | 2 - 1 | Метта |
| 2016-08-06 | Метта | 1 - 1 | ФК Рига |
| 2016-06-11 | ФК Рига | 2 - 1 | Метта |
| 2016-04-02 | Метта | 1 - 0 | ФК Рига |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 3 | 4 | 6 | 4 | 2 | |
| 12% | 38% | 50% | 75% | 50% | 25% |
Метта останні 12 матчі
| 2018-04-07 | Спартакс | 3 - 0 | Метта |
| 2018-04-01 | РФС Рига | 3 - 1 | Метта |
| 2017-11-04 | Лієпая | 1 - 0 | Метта |
| 2017-10-22 | Єлгава | 1 - 1 | Метта |
| 2017-10-14 | Метта | 0 - 2 | ФК Рига |
| 2017-09-30 | Метта | 2 - 0 | РФС Рига |
| 2017-09-24 | Спартакс | 3 - 1 | Метта |
| 2017-09-17 | Метта | 2 - 2 | Вентспілс |
| 2017-09-09 | Метта | 2 - 5 | Лієпая |
| 2017-08-21 | Метта | 0 - 0 | Єлгава |
| 2017-08-17 | Спартакс | 0 - 0 | Метта |
| 2017-08-13 | ФК Рига | 4 - 0 | Метта |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 4 | 7 | 9 | 6 | 5 | |
| 8% | 33% | 58% | 75% | 50% | 42% |
ФК Рига останні 12 матчі
| 2018-04-08 | ФК Рига | 1 - 2 | РФС Рига |
| 2018-03-31 | Лієпая | 1 - 0 | ФК Рига |
| 2018-02-23 | ФК Рига | 1 - 0 | Шинник Ярославль |
| 2017-10-28 | ФК Рига | 2 - 2 | Єлгава |
| 2017-10-22 | ФК Рига | 0 - 1 | РФС Рига |
| 2017-10-18 | Лієпая | 2 - 0 | ФК Рига |
| 2017-10-14 | Метта | 0 - 2 | ФК Рига |
| 2017-09-30 | ФК Рига | 0 - 1 | Спартакс |
| 2017-09-24 | Вентспілс | 0 - 2 | ФК Рига |
| 2017-09-20 | ФК Рига | 1 - 1 | Спартакс |
| 2017-09-16 | ФК Рига | 2 - 1 | Лієпая |
| 2017-09-13 | ФК Рига | 2 - 2 | Єлгава |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 3 | 5 | 8 | 4 | 2 | |
| 33% | 25% | 42% | 67% | 33% | 17% |
Таблиця Ви́ща лі́га
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Лієпая | 2 | +5 | 6 |
| 2 | Вентспілс | 2 | +4 | 6 |
| 3 | РФС Рига | 2 | +3 | 6 |
| 4 | Спартакс | 2 | +2 | 3 |
| 5 | Єлгава | 2 | -1 | 3 |
| 6 | ФК Рига | 2 | -2 | 0 |
| 7 | Метта | 2 | -5 | 0 |
| 8 | Валмієра | 2 | -6 | 0 |
Хронологія матчів у лізі
| Метта | |
| ФК Рига | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Метта | ФК Рига |
|---|---|---|---|
| 1 | Лієпая | 1 - 0 | |
| 2 | Вентспілс | ||
| 3 | РФС Рига | ||
| 4 | Спартакс | ||
| 5 | Єлгава | ||
| 6 | ФК Рига | - | |
| 7 | Метта | - | |
| 8 | Валмієра |
Позиція в лізі
| Метта | ФК Рига | |
| Позиція | 7 | 6 |
| Очки | 0 | 0 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 7 | 3 |
| Очки | 0 | 0 |
Форма в лізі
| Метта | ФК Рига | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
0
0 2 |
0
0 2 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
0
0 0 |
0
0 1 |
Голи в лізі
| Метта | ФК Рига | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
1
6 |
1
3 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
0
0 |
0
1 |
Загальна статистика для Ви́ща лі́га
| Матчі (8) | |
| Перемоги вдома | 75% |
| Нічиї | 0% |
| Перемоги в гостях | 25% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (22) | |
| Голи за матч | 2.75 |
| Голи вдома за матч | 2.00 |
| Голи в гостях за матч | 0.75 |
| Домашня команда забила в | 88% |
| Команда гостей забила в | 50% |
| Обидві Команди Заб'ють | 38% |
| Більше 1.5 | 75% |
| Більше 2.5 | 62% |
| Більше 3.5 | 38% |
Метта наступні 6 матчі
| 2018-04-23 | Метта | - | Лієпая |
| 2018-04-28 | Метта | - | Валмієра |
| 2018-05-06 | Єлгава | - | Метта |
| 2018-05-12 | Метта | - | Вентспілс |
| 2018-05-16 | Метта | - | РФС Рига |
| 2018-05-20 | Метта | - | Спартакс |
ФК Рига наступні 6 матчі
| 2018-04-21 | Єлгава | - | ФК Рига |
| 2018-04-29 | Вентспілс | - | ФК Рига |
| 2018-05-04 | ФК Рига | - | Валмієра |
| 2018-05-12 | Спартакс | - | ФК Рига |
| 2018-05-16 | ФК Рига | - | Лієпая |
| 2018-05-21 | РФС Рига | - | ФК Рига |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 7.00 | 4.00 | 1.44 |
| Ймовірність | 26% | 33% | 41% |
| 2 @ 1.44 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.62 | 1.08 |
| Ймовірність | 25% | 75% |
| X2 @ 1.08 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.26 | 3.45 | |
| Ймовірність | 70% | 30% | |
| Більше 1.5 @ 1.26 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.00 | 1.80 | |
| Ймовірність | 46% | 54% | |
| Менше 2.5 @ 1.80 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 3.04 | 1.33 | |
| Ймовірність | 26% | 74% | |
| Менше 3.5 @ 1.33 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.98 | 1.73 | |
| Ймовірність | 46% | 54% | |
| Ні @ 1.73 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2018-04-13 16:00. На даний момент можливі зміни!