Ліга 2 - Франція

пʼятниця, 22.02.2019
19:00
Мец

Мец

ФК Париж

ФК Париж

2 - 0
(1 - 0,  1 - 0)
Інформація
Місто
Вдома: Мец
В гостях: Париж
Відстань: 280.6 км
Стадіон
Стадіон: Стад Сен-Симфор'єн
Вміщує: 26 661
Фотографії: Google maps (карта)
Головний тренер
В гостях: Liam Rosenior (Анг)
Час початку
Година: 19:00 (20:00 місцевий час)
Реклама

Коефіцієнти

1 X 2 П/K 1X X2
2.00 3.10 4.20 1 1.25 1.83
40% 26% 34% 2.00 53% 47%
+1.5 -1.5 +2.5 -2.5 +3.5 -3.5
1.66 2.10 3.50 1.30 7.00 1.10
56% 44% 32% 68% 15% 85%

Останні 7 прямі зустрічі

2018-09-22 ФК Париж 2 - 1 Мец
2016-10-26 ФК Париж 1 - 1 Мец
2016-03-18 ФК Париж 1 - 2 Мец
2015-10-30 Мец 2 - 1 ФК Париж
2015-08-11 ФК Париж 1 - 1 Мец
2013-04-26 ФК Париж 0 - 2 Мец
2012-11-30 Мец 3 - 0 ФК Париж
В Н П +1.5 +2.5 +3.5
4 2 1 7 4 0
57% 29% 14% 100% 57% 0%

Мец останні 12 матчі

2019-02-18 Мец 1 - 0 Безьє
2019-02-09 Ланс 0 - 0 Мец
2019-02-05 Мец 0 - 1 Орлеан
2019-02-01 Мец 1 - 1 Труа
2019-01-29 Мец 3 - 0 Нансі
2019-01-25 Аяччо 0 - 0 Мец
2019-01-22 Монако 1 - 3 Мец
2019-01-18 Мец 1 - 2 Клермон
2019-01-11 Орлеан 0 - 1 Мец
2018-12-17 Валансьєнн 0 - 2 Мец
2018-12-04 Мец 2 - 0 Ред Стар
2018-12-01 Гренобль 1 - 1 Мец
В Н П +1.5 +2.5 +3.5
6 4 2 7 3 1
50% 33% 17% 58% 25% 8%

ФК Париж останні 12 матчі

2019-02-15 ФК Париж 1 - 1 Аяччо
2019-02-08 Труа 0 - 1 ФК Париж
2019-02-01 ФК Париж 0 - 0 Орлеан
2019-01-28 Безьє 0 - 1 ФК Париж
2019-01-21 ФК Париж 0 - 1 Брест
2019-01-11 Нансі 1 - 2 ФК Париж
2018-12-21 ФК Париж 1 - 1 Ред Стар
2018-12-14 Гренобль 0 - 1 ФК Париж
2018-12-04 ФК Париж 3 - 0 Клермон
2018-11-30 Валансьєнн 0 - 0 ФК Париж
2018-11-23 ФК Париж 1 - 0 Гавр
2018-11-09 Лор'ян 2 - 1 ФК Париж
В Н П +1.5 +2.5 +3.5
6 4 2 5 3 0
50% 33% 17% 42% 25% 0%
Реклама

Таблиця Ліга 2

М Команда І В Н П МЗ МП РМ О
1 Мец 25 16 5 4 39 15 +24 53
2 Брест 25 14 8 3 41 21 +20 50
3 Лор'ян 25 13 7 5 32 20 +12 46
4 ФК Париж 25 11 10 4 23 14 +9 43
5 Ланс 25 12 6 7 33 19 +14 42
6 Гавр 25 9 10 6 28 25 +3 37
7 Труа 25 10 6 9 30 23 +7 36
8 Клермон 25 9 9 7 27 21 +6 36
9 Гренобль 25 9 8 8 29 27 +2 35
10 Ніор 25 9 8 8 26 24 +2 35
11 Орлеан 25 10 4 11 29 35 -6 34
12 Осер 25 9 6 10 28 20 +8 33
13 Аяччо 25 7 9 9 23 28 -5 30
14 Шатору 25 7 9 9 23 29 -6 30
15 Газелек Аяччо 25 7 8 10 21 35 -14 29
16 Валансьєнн 25 7 7 11 32 41 -9 28
17 Сошо 25 7 4 14 17 29 -12 25
18 Нансі 25 5 5 15 16 33 -17 20
19 Безьє 25 5 5 15 15 32 -17 20
20 Ред Стар 25 4 6 15 18 39 -21 18

Хронологія матчів у лізі

Мец                          
ФК Париж                          
Вдома                          
В гостях                          

Матчі вдома/в гостях

М Команда Мец ФК Париж
1 Мец -  
2 Брест   1 - 1
3 Лор'ян   2 - 1
4 ФК Париж   -
5 Ланс 2 - 0 0 - 0
6 Гавр 0 - 1  
7 Труа 1 - 1 0 - 1
8 Клермон 1 - 2  
9 Гренобль   0 - 1
10 Ніор 3 - 0 1 - 0
11 Орлеан 5 - 1 4 - 0
12 Осер 0 - 1 0 - 2
13 Аяччо 3 - 1 0 - 0
14 Шатору    
15 Газелек Аяччо 1 - 0 1 - 1
16 Валансьєнн   0 - 0
17 Сошо    
18 Нансі 3 - 0 1 - 2
19 Безьє 1 - 0 0 - 1
20 Ред Стар 2 - 0  

Позиція в лізі

  Мец ФК Париж
Позиція 1 4
Очки 53 43
  Вдома В гостях
Позиція 3 4
Очки 25 20

Форма в лізі

  Мец ФК Париж
Перемоги
Нічиї
Поразки
16                 
5      
4     
11            
10           
4     
  Вдома В гостях
Перемоги
Нічиї
Поразки
8         
1  
3    
5      
5      
3    

Голи в лізі

  Мец ФК Париж
Забиті голи
Пропущені голи
39                                        
15                
23                        
14               
  Вдома В гостях
Забиті голи
Пропущені голи
22                       
7        
10           
10           

Загальна статистика для Ліга 2

Матчі   (250)
Перемоги вдома 40%
Нічиї 28%
Перемоги в гостях 32%
Зіграні матчі 100%
Голи   (530)
Голи за матч 2.12
Голи вдома за матч 1.15
Голи в гостях за матч 0.97
Домашня команда забила в 66%
Команда гостей забила в 60%
Обидві Команди Заб'ють 40%
Більше 1.5 60%
Більше 2.5 36%
Більше 3.5 17%

Мец наступні 6 матчі

2019-03-04 Гавр - Мец
2019-03-11 Мец - Сошо
2019-03-15 Ніор - Мец
2019-03-31 Мец - Лор'ян
2019-04-06 Осер - Мец
2019-04-12 Мец - Шатору

ФК Париж наступні 6 матчі

2019-03-03 ФК Париж - Ланс
2019-03-08 ФК Париж - Ніор
2019-03-15 Шатору - ФК Париж
2019-03-29 ФК Париж - Осер
2019-04-05 Сошо - ФК Париж
2019-04-15 ФК Париж - Лор'ян

Коефіцієнти та Ймовірності

Стандарт 1X2 1 X 2
Коефіцієнт 2.00 3.10 4.20
Ймовірність 40% 26% 34%
1 @ 2.00
Подвійний шанс 1X X2
Коефіцієнт 1.25 1.83
Ймовірність 53% 47%
1X @ 1.25
Більше/Менше 1.5 Блш Мнш
Коефіцієнт   1.66 2.10
Ймовірність   56% 44%
Більше 1.5 @ 1.66
Більше/Менше 2.5 Блш Мнш
Коефіцієнт   3.50 1.30
Ймовірність   32% 68%
Менше 2.5 @ 1.30
Більше/Менше 3.5 Блш Мнш
Коефіцієнт   7.00 1.10
Ймовірність   15% 85%
Менше 3.5 @ 1.10
Обидві Команди Заб'ють Так Ні
Коефіцієнт   2.62 1.44
Ймовірність   35% 65%
Ні @ 1.44

*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2019-02-22 16:04. На даний момент можливі зміни!