Націона́льний чемпіона́т I
Угорщина
субота, 17.08.2019
18:30
18:30

Мезекевешд-Жорі

Пушкаш Академі
1 - 0
(0 - 0, 1 - 0)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Мезоковедс |
| В гостях: | Felcsut |
| Відстань: | 153.9 км |
| Стадіон | |
| Стадіон: | Mezokovesd Varosi |
| Вміщує: | 2 570 (570) |
| Розміри: | 105 x 68 м |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Час початку | |
| Година: | 18:30 (19:30 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.40 | 3.25 | 2.75 | 1 | 1.40 | 1.53 | |||
| 57% | 5% | 37% | 2.40 | 62% | 38% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.30 | 3.40 | 2.05 | 1.75 | 3.50 | 1.28 | ||||||
| 76% | 24% | 56% | 44% | 30% | 70% |
Останні 8 прямі зустрічі
| 2019-04-20 | Пушкаш Академі | 1 - 0 | Мезекевешд-Жорі |
| 2018-12-15 | Пушкаш Академі | 2 - 0 | Мезекевешд-Жорі |
| 2018-09-01 | Мезекевешд-Жорі | 2 - 0 | Пушкаш Академі |
| 2018-05-19 | Пушкаш Академі | 1 - 2 | Мезекевешд-Жорі |
| 2018-02-24 | Мезекевешд-Жорі | 0 - 0 | Пушкаш Академі |
| 2017-09-16 | Пушкаш Академі | 1 - 0 | Мезекевешд-Жорі |
| 2014-03-22 | Пушкаш Академі | 4 - 0 | Мезекевешд-Жорі |
| 2013-08-31 | Мезекевешд-Жорі | 3 - 1 | Пушкаш Академі |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 1 | 4 | 5 | 3 | 2 | |
| 38% | 12% | 50% | 62% | 38% | 25% |
Мезекевешд-Жорі останні 12 матчі
| 2019-08-10 | Капошвар | 1 - 2 | Мезекевешд-Жорі |
| 2019-08-03 | Мезекевешд-Жорі | 1 - 0 | Залаеґерсеґ |
| 2019-07-10 | Вашаш Будапешт | 0 - 3 | Мезекевешд-Жорі |
| 2019-05-19 | Кішварда | 2 - 1 | Мезекевешд-Жорі |
| 2019-05-11 | Мезекевешд-Жорі | 1 - 0 | Халадаш |
| 2019-05-04 | МТК Будапешт | 0 - 1 | Мезекевешд-Жорі |
| 2019-04-27 | Мезекевешд-Жорі | 3 - 0 | ДВТК |
| 2019-04-20 | Пушкаш Академі | 1 - 0 | Мезекевешд-Жорі |
| 2019-04-13 | Мезекевешд-Жорі | 1 - 2 | Ференцварош |
| 2019-04-06 | Уйпешт | 2 - 1 | Мезекевешд-Жорі |
| 2019-04-02 | Мезекевешд-Жорі | 1 - 2 | Дебрецен |
| 2019-03-30 | Мезекевешд-Жорі | 3 - 1 | Гонвед |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 0 | 5 | 8 | 8 | 1 | |
| 58% | 0% | 42% | 67% | 67% | 8% |
Пушкаш Академі останні 12 матчі
| 2019-08-11 | Пушкаш Академі | 0 - 2 | Фехервар |
| 2019-08-03 | Уйпешт | 1 - 3 | Пушкаш Академі |
| 2019-07-26 | Касимпаша | 3 - 2 | Пушкаш Академі |
| 2019-07-20 | Пушкаш Академі | 0 - 2 | М. Петах-Тіква |
| 2019-07-10 | Пушкаш Академі | 2 - 2 | Дьор |
| 2019-05-19 | Пушкаш Академі | 1 - 1 | Ференцварош |
| 2019-05-11 | Уйпешт | 0 - 1 | Пушкаш Академі |
| 2019-05-04 | Пушкаш Академі | 2 - 2 | Гонвед |
| 2019-04-27 | Фехервар | 1 - 1 | Пушкаш Академі |
| 2019-04-20 | Пушкаш Академі | 1 - 0 | Мезекевешд-Жорі |
| 2019-04-13 | Пакш | 0 - 0 | Пушкаш Академі |
| 2019-04-06 | Пушкаш Академі | 0 - 4 | Кішварда |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 5 | 4 | 9 | 5 | 5 | |
| 25% | 42% | 33% | 75% | 42% | 42% |
Таблиця Націона́льний чемпіона́т I
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Фехервар | 2 | +4 | 6 |
| 2 | Мезекевешд-Жорі | 2 | +2 | 6 |
| 3 | Дебрецен | 1 | +3 | 3 |
| 4 | Пакш | 2 | +1 | 3 |
| 5 | ДВТК | 2 | 0 | 3 |
| 5 | Пушкаш Академі | 2 | 0 | 3 |
| 7 | Уйпешт | 2 | -1 | 3 |
| 8 | Кішварда | 2 | -2 | 3 |
| 9 | Залаеґерсеґ | 1 | -1 | 0 |
| 10 | Капошвар | 2 | -3 | 0 |
| 11 | Гонвед | 2 | -3 | 0 |
| 12 | Ференцварош | 0 | 0 | 0 |
Хронологія матчів у лізі
| Мезекевешд-Жорі | |
| Пушкаш Академі | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Мезекевешд-Жорі | Пушкаш Академі |
|---|---|---|---|
| 1 | Фехервар | ||
| 2 | Мезекевешд-Жорі | - | |
| 3 | Дебрецен | ||
| 4 | Пакш | ||
| 5 | ДВТК | ||
| 5 | Пушкаш Академі | - | |
| 7 | Уйпешт | 1 - 3 | |
| 8 | Кішварда | ||
| 9 | Залаеґерсеґ | 1 - 0 | |
| 10 | Капошвар | ||
| 11 | Гонвед | ||
| 12 | Ференцварош |
Позиція в лізі
| Мезекевешд-Жорі | Пушкаш Академі | |
| Позиція | 2 | 5 |
| Очки | 6 | 3 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 4 | 1 |
| Очки | 3 | 3 |
Форма в лізі
| Мезекевешд-Жорі | Пушкаш Академі | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
2
0 0 |
1
0 1 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
1
0 0 |
1
0 0 |
Голи в лізі
| Мезекевешд-Жорі | Пушкаш Академі | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
3
1 |
3
3 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
1
0 |
3
1 |
Загальна статистика для Націона́льний чемпіона́т I
| Матчі (10) | |
| Перемоги вдома | 60% |
| Нічиї | 0% |
| Перемоги в гостях | 40% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (32) | |
| Голи за матч | 3.20 |
| Голи вдома за матч | 1.80 |
| Голи в гостях за матч | 1.40 |
| Домашня команда забила в | 90% |
| Команда гостей забила в | 80% |
| Обидві Команди Заб'ють | 70% |
| Більше 1.5 | 80% |
| Більше 2.5 | 70% |
| Більше 3.5 | 40% |
Мезекевешд-Жорі наступні 6 матчі
| 2019-08-24 | ДВТК | - | Мезекевешд-Жорі |
| 2019-08-31 | Мезекевешд-Жорі | - | Пакш |
| 2019-09-14 | Кішварда | - | Мезекевешд-Жорі |
| 2019-09-28 | Мезекевешд-Жорі | - | Гонвед |
| 2019-10-05 | Уйпешт | - | Мезекевешд-Жорі |
| 2019-10-19 | Мезекевешд-Жорі | - | Фехервар |
Пушкаш Академі наступні 6 матчі
| 2019-08-25 | Пушкаш Академі | - | Ференцварош |
| 2019-08-31 | Залаеґерсеґ | - | Пушкаш Академі |
| 2019-09-14 | Пушкаш Академі | - | Капошвар |
| 2019-09-28 | Дебрецен | - | Пушкаш Академі |
| 2019-10-05 | ДВТК | - | Пушкаш Академі |
| 2019-10-19 | Пушкаш Академі | - | Пакш |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.40 | 3.25 | 2.75 |
| Ймовірність | 57% | 5% | 37% |
| 1 @ 2.40 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.40 | 1.53 |
| Ймовірність | 62% | 38% |
| 1X @ 1.40 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.30 | 3.40 | |
| Ймовірність | 76% | 24% | |
| Більше 1.5 @ 1.30 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.05 | 1.75 | |
| Ймовірність | 56% | 44% | |
| Більше 2.5 @ 2.05 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 3.50 | 1.28 | |
| Ймовірність | 30% | 70% | |
| Менше 3.5 @ 1.28 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.80 | 1.90 | |
| Ймовірність | 56% | 44% | |
| Так @ 1.80 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2019-08-17 16:03. На даний момент можливі зміни!