Кубок України - Україна
вівторок, 27.08.2019
15:00
5 - 1
(3 - 0, 2 - 1)
| Інформація |
| Місто |
| Вдома: |
Миколаїв |
| В гостях: |
Івано-Франківськ |
| Відстань: |
584.6 км |
| Час початку |
| Година: |
15:00 (17:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 |
X |
2 |
П/K |
|
|
|
1X |
X2 |
| 1.85 |
3.25 |
3.75 |
1X |
|
|
|
1.22 |
1.80 |
| 38% |
33% |
29% |
1.22 |
|
|
|
64% |
36% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.27 |
3.40 |
|
|
|
1.80 |
2.00 |
|
|
|
3.07 |
1.32 |
| 74% |
26% |
|
|
|
51% |
49% |
|
|
|
28% |
72% |
Останні 3 прямі зустрічі
|
2019-08-23 |
Прикарпаття
|
1 - 1 |
Миколаїв
|
|
2019-03-27 |
Прикарпаття
|
1 - 2 |
Миколаїв
|
|
2018-08-17 |
Миколаїв
|
1 - 0 |
Прикарпаття
|
Миколаїв останні 12 матчі
|
2019-08-23 |
Прикарпаття
|
1 - 1 |
Миколаїв
|
|
2019-08-17 |
Миколаїв
|
3 - 2 |
Волинь
|
|
2019-08-10 |
Краматорськ
|
3 - 1 |
Миколаїв
|
|
2019-08-03 |
Миколаїв
|
1 - 1 |
Минай
|
|
2019-07-27 |
Гірник-Спорт
|
1 - 3 |
Миколаїв
|
|
2019-07-03 |
Олімпік Д.
|
5 - 0 |
Миколаїв
|
|
2019-05-25 |
Миколаїв
|
0 - 2 |
Дніпро-1
|
|
2019-05-19 |
Суми
|
0 - 8 |
Миколаїв
|
|
2019-05-15 |
Миколаїв
|
0 - 0 |
Гірник-Спорт
|
|
2019-05-11 |
Миколаїв
|
1 - 2 |
Волинь
|
|
2019-05-05 |
Агробізнес
|
1 - 1 |
Миколаїв
|
|
2019-05-01 |
Миколаїв
|
3 - 0 |
Kharkiv
|
| В |
Н |
П |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
4 |
4 |
|
11 |
7 |
5 |
| 33% |
33% |
33% |
|
92% |
58% |
42% |
Прикарпаття останні 12 матчі
|
2019-08-23 |
Прикарпаття
|
1 - 1 |
Миколаїв
|
|
2019-08-17 |
Рух
|
2 - 1 |
Прикарпаття
|
|
2019-08-10 |
Волинь
|
3 - 2 |
Прикарпаття
|
|
2019-08-02 |
Прикарпаття
|
3 - 0 |
Краматорськ
|
|
2019-07-27 |
Минай
|
0 - 3 |
Прикарпаття
|
|
2019-05-19 |
Оболонь Київ
|
3 - 2 |
Прикарпаття
|
|
2019-05-15 |
Прикарпаття
|
2 - 2 |
Kharkiv
|
|
2019-05-11 |
Прикарпаття
|
4 - 0 |
Дніпро-1
|
|
2019-05-06 |
Суми
|
2 - 3 |
Прикарпаття
|
|
2019-05-01 |
Прикарпаття
|
1 - 3 |
Волинь
|
|
2019-04-25 |
Агробізнес
|
2 - 3 |
Прикарпаття
|
|
2019-04-17 |
Зірка Кропивн.
|
0 - 0 |
Прикарпаття
|
| В |
Н |
П |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 6 |
2 |
4 |
|
11 |
10 |
7 |
| 50% |
17% |
33% |
|
92% |
83% |
58% |
Таблиця Миколаїв
Немає даних у системі
Таблиця Пе́рша лі́га
| М |
Команда |
І |
В |
Н |
П |
МЗ |
МП |
РМ |
О |
| 1 |
Інгулець |
5 |
3 |
1 |
1 |
6 |
2 |
+4 |
10 |
| 2 |
Агробізнес |
5 |
3 |
1 |
1 |
7 |
4 |
+3 |
10 |
| 3 |
Краматорськ |
5 |
3 |
1 |
1 |
8 |
7 |
+1 |
10 |
| 4 |
Оболонь Київ |
5 |
2 |
3 |
0 |
11 |
9 |
+2 |
9 |
| 5 |
Kharkiv |
5 |
2 |
2 |
1 |
6 |
3 |
+3 |
8 |
| 6 |
Миколаїв |
5 |
2 |
2 |
1 |
9 |
8 |
+1 |
8 |
| 7 |
Рух |
5 |
2 |
2 |
1 |
5 |
4 |
+1 |
8 |
| 8 |
Прикарпаття |
5 |
2 |
1 |
2 |
10 |
6 |
+4 |
7 |
| 9 |
Волинь |
5 |
2 |
1 |
2 |
11 |
11 |
0 |
7 |
| 10 |
Минай |
5 |
2 |
1 |
2 |
8 |
9 |
-1 |
7 |
| 11 |
Чорноморець |
5 |
2 |
0 |
3 |
8 |
7 |
+1 |
6 |
| 12 |
Черкащина |
5 |
1 |
2 |
2 |
8 |
8 |
0 |
5 |
| 13 |
Кремінь |
5 |
1 |
2 |
2 |
7 |
9 |
-2 |
5 |
| 14 |
Балкани |
5 |
1 |
1 |
3 |
4 |
7 |
-3 |
4 |
| 15 |
Гірник-Спорт |
5 |
1 |
1 |
3 |
5 |
9 |
-4 |
4 |
| 16 |
СК Металург |
5 |
0 |
1 |
4 |
4 |
14 |
-10 |
1 |
Миколаїв наступні 6 матчі
|
2019-08-31 |
Рух
|
- |
Миколаїв
|
|
2019-09-04 |
Миколаїв
|
- |
Чорноморець
|
|
2019-09-09 |
Оболонь Київ
|
- |
Миколаїв
|
|
2019-09-14 |
Миколаїв
|
- |
Кремінь
|
|
2019-09-22 |
Інгулець
|
- |
Миколаїв
|
|
2019-09-25 |
Миколаїв
|
- |
Чорноморець
|
Прикарпаття наступні 6 матчі
|
2019-08-30 |
Чорноморець
|
- |
Прикарпаття
|
|
2019-09-04 |
Прикарпаття
|
- |
Оболонь Київ
|
|
2019-09-08 |
Кремінь
|
- |
Прикарпаття
|
|
2019-09-14 |
Прикарпаття
|
- |
Інгулець
|
|
2019-09-21 |
Балкани
|
- |
Прикарпаття
|
|
2019-09-27 |
Прикарпаття
|
- |
Kharkiv
|
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Коефіцієнт |
1.85 |
3.25 |
3.75 |
| Ймовірність |
38% |
33% |
29% |
|
1X @ 1.22 |
| Подвійний шанс |
1X |
X2 |
| Коефіцієнт |
1.22 |
1.80 |
| Ймовірність |
64% |
36% |
|
1X @ 1.22 |
| Більше/Менше 1.5 |
Блш |
Мнш |
| Коефіцієнт |
|
1.27 |
3.40 |
| Ймовірність |
|
74% |
26% |
|
Більше 1.5 @ 1.27 |
| Більше/Менше 2.5 |
Блш |
Мнш |
| Коефіцієнт |
|
1.80 |
2.00 |
| Ймовірність |
|
51% |
49% |
|
Більше 2.5 @ 1.80 |
| Більше/Менше 3.5 |
Блш |
Мнш |
| Коефіцієнт |
|
3.07 |
1.32 |
| Ймовірність |
|
28% |
72% |
|
Менше 3.5 @ 1.32 |
| Обидві Команди Заб'ють |
Так |
Ні |
| Коефіцієнт |
|
1.70 |
2.11 |
| Ймовірність |
|
54% |
46% |
|
Так @ 1.70 |
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2019-08-27 12:03. На даний момент можливі зміни!