Друга ліга - Словаччина
неділя, 13.10.2019
09:30
09:30

Ружомберок B

Подбрезова
відкладено
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Ружомберок |
| В гостях: | Підбрезова |
| Відстань: | 33.1 км |
| Час початку | |
| Година: | 09:30 (10:30 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.89 | 3.83 | 3.02 | 1 | 1.31 | 1.69 | |||
| 55% | 4% | 41% | 1.89 | 56% | 44% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.14 | 4.38 | 1.53 | 2.24 | 2.42 | 1.47 | ||||||
| 82% | 18% | 61% | 39% | 40% | 60% |
Останні 6 прямі зустрічі
| 2012-05-16 | Подбрезова | 3 - 0 | Ружомберок B |
| 2012-04-04 | Ружомберок B | 1 - 1 | Подбрезова |
| 2011-09-10 | Подбрезова | 3 - 1 | Ружомберок B |
| 2009-04-18 | Подбрезова | 5 - 0 | Ружомберок B |
| 2008-11-02 | Ружомберок B | 0 - 4 | Подбрезова |
| 2008-08-02 | Подбрезова | 0 - 2 | Ружомберок B |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 1 | 4 | 6 | 4 | 3 | |
| 17% | 17% | 67% | 100% | 67% | 50% |
Ружомберок B останні 12 матчі
| 2019-10-05 | Слован Бр. B | 0 - 0 | Ружомберок B |
| 2019-09-29 | Ружомберок B | 2 - 0 | Пухов |
| 2019-09-20 | Кошице | 5 - 0 | Ружомберок B |
| 2019-09-15 | Шаморин | 0 - 1 | Ружомберок B |
| 2019-09-07 | Ружомберок B | 1 - 4 | Жиліна B |
| 2019-08-30 | Бардейов | 2 - 0 | Ружомберок B |
| 2019-08-25 | Ружомберок B | 2 - 1 | Требішов |
| 2019-08-18 | Петржалка | 1 - 3 | Ружомберок B |
| 2019-08-11 | Ружомберок B | 2 - 4 | Дубніца |
| 2019-08-02 | Банська Бистріца | 3 - 2 | Ружомберок B |
| 2019-07-28 | Ружомберок B | 4 - 1 | Комарно |
| 2019-07-20 | Л. Мікулаш | 0 - 2 | Ружомберок B |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 1 | 5 | 10 | 7 | 6 | |
| 50% | 8% | 42% | 83% | 58% | 50% |
Подбрезова останні 12 матчі
| 2019-10-04 | Подбрезова | 1 - 0 | Шаморин |
| 2019-09-29 | Жиліна B | 4 - 1 | Подбрезова |
| 2019-09-20 | Подбрезова | 2 - 1 | Бардейов |
| 2019-09-14 | Подбрезова | 3 - 0 | Требішов |
| 2019-09-06 | Подбрезова | 2 - 0 | Петржалка |
| 2019-08-31 | Дубніца | 3 - 1 | Подбрезова |
| 2019-08-23 | Подбрезова | 0 - 2 | Банська Бистріца |
| 2019-08-17 | Комарно | 1 - 0 | Подбрезова |
| 2019-08-09 | Подбрезова | 4 - 0 | Л. Мікулаш |
| 2019-08-03 | Скаліца | 3 - 1 | Подбрезова |
| 2019-07-26 | Подбрезова | 0 - 3 | Попрад |
| 2019-07-19 | Подбрезова | 2 - 1 | Кошице |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 0 | 6 | 10 | 8 | 4 | |
| 50% | 0% | 50% | 83% | 67% | 33% |
Таблиця Друга ліга
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Дубніца | 13 | +17 | 31 |
| 2 | Банська Бистріца | 12 | +16 | 28 |
| 3 | Жиліна B | 13 | +11 | 27 |
| 4 | Скаліца | 13 | +8 | 26 |
| 5 | Попрад | 12 | +9 | 24 |
| 6 | Ружомберок B | 12 | -2 | 19 |
| 7 | Подбрезова | 12 | -1 | 18 |
| 8 | Петржалка | 12 | 0 | 17 |
| 9 | Л. Мікулаш | 13 | -3 | 17 |
| 10 | Пухов | 13 | -1 | 15 |
| 11 | Бардейов | 13 | -6 | 14 |
| 12 | Кошице | 13 | 0 | 13 |
| 13 | Комарно | 12 | -9 | 13 |
| 14 | Слован Бр. B | 13 | -13 | 10 |
| 15 | Шаморин | 12 | -12 | 9 |
| 16 | Требішов | 12 | -14 | 4 |
Хронологія матчів у лізі
| Ружомберок B | |
| Подбрезова | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Ружомберок B | Подбрезова |
|---|---|---|---|
| 1 | Дубніца | 2 - 4 | 3 - 1 |
| 2 | Банська Бистріца | ||
| 3 | Жиліна B | 1 - 4 | 4 - 1 |
| 4 | Скаліца | 3 - 1 | |
| 5 | Попрад | ||
| 6 | Ружомберок B | - | |
| 7 | Подбрезова | - | |
| 8 | Петржалка | ||
| 9 | Л. Мікулаш | ||
| 10 | Пухов | 2 - 0 | |
| 11 | Бардейов | ||
| 12 | Кошице | ||
| 13 | Комарно | 4 - 1 | 1 - 0 |
| 14 | Слован Бр. B | ||
| 15 | Шаморин | ||
| 16 | Требішов | 2 - 1 |
Позиція в лізі
| Ружомберок B | Подбрезова | |
| Позиція | 6 | 7 |
| Очки | 19 | 18 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 13 | 15 |
| Очки | 9 | 0 |
Форма в лізі
| Ружомберок B | Подбрезова | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
6
1 5 |
6
0 6 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
3
0 2 |
0
0 4 |
Голи в лізі
| Ружомберок B | Подбрезова | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
19
21 |
17
18 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
11
10 |
3
11 |
Загальна статистика для Друга ліга
| Матчі (100) | |
| Перемоги вдома | 57% |
| Нічиї | 15% |
| Перемоги в гостях | 28% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (310) | |
| Голи за матч | 3.10 |
| Голи вдома за матч | 1.88 |
| Голи в гостях за матч | 1.22 |
| Домашня команда забила в | 85% |
| Команда гостей забила в | 64% |
| Обидві Команди Заб'ють | 54% |
| Більше 1.5 | 80% |
| Більше 2.5 | 59% |
| Більше 3.5 | 38% |
Ружомберок B наступні 6 матчі
| 2019-10-18 | Попрад | - | Ружомберок B |
| 2019-10-27 | Ружомберок B | - | Скаліца |
| 2019-11-03 | Ружомберок B | - | Л. Мікулаш |
| 2019-11-08 | Комарно | - | Ружомберок B |
| 2019-11-24 | Ружомберок B | - | Подбрезова |
| 2020-03-08 | Ружомберок B | - | Банська Бистріца |
Подбрезова наступні 6 матчі
| 2019-10-18 | Подбрезова | - | Пухов |
| 2019-10-26 | Слован Бр. B | - | Подбрезова |
| 2019-11-02 | Кошице | - | Подбрезова |
| 2019-11-09 | Попрад | - | Подбрезова |
| 2019-11-24 | Ружомберок B | - | Подбрезова |
| 2020-01-14 | Жиліна | - | Подбрезова |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.89 | 3.83 | 3.02 |
| Ймовірність | 55% | 4% | 41% |
| 1 @ 1.89 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.31 | 1.69 |
| Ймовірність | 56% | 44% |
| 1X @ 1.31 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.14 | 4.38 | |
| Ймовірність | 82% | 18% | |
| Більше 1.5 @ 1.14 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.53 | 2.24 | |
| Ймовірність | 61% | 39% | |
| Більше 2.5 @ 1.53 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.42 | 1.47 | |
| Ймовірність | 40% | 60% | |
| Менше 3.5 @ 1.47 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.55 | 2.60 | |
| Ймовірність | 48% | 52% | |
| Ні @ 2.60 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2019-10-13 08:00. На даний момент можливі зміни!