Суперліга - Словаччина
субота, 24.08.2019
18:00
18:00

Ружомберок

Спартак Трнава
0 - 1
(0 - 1, 0 - 0)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Ружомберок |
| В гостях: | Трнава |
| Відстань: | 148.1 км |
| Стадіон | |
| Стадіон: | Штадіон под Цебратум |
| Вміщує: | 4 876 |
| Розміри: | 105 x 68 м |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Час початку | |
| Година: | 18:00 (19:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.05 | 3.30 | 3.30 | X2 | 1.33 | 1.72 | |||
| 32% | 27% | 41% | 1.72 | 44% | 56% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.33 | 3.25 | 2.10 | 1.70 | 3.75 | 1.25 | ||||||
| 81% | 19% | 56% | 44% | 39% | 61% |
Останні 12 прямі зустрічі
| 2018-12-02 | Ружомберок | 3 - 1 | Спартак Трнава |
| 2018-08-26 | Спартак Трнава | 0 - 0 | Ружомберок |
| 2018-04-21 | Ружомберок | 0 - 0 | Спартак Трнава |
| 2018-04-15 | Спартак Трнава | 1 - 0 | Ружомберок |
| 2017-11-05 | Спартак Трнава | 1 - 1 | Ружомберок |
| 2017-08-12 | Ружомберок | 0 - 2 | Спартак Трнава |
| 2017-04-02 | Ружомберок | 1 - 0 | Спартак Трнава |
| 2016-10-29 | Спартак Трнава | 0 - 1 | Ружомберок |
| 2016-07-31 | Ружомберок | 1 - 1 | Спартак Трнава |
| 2016-04-01 | Ружомберок | 3 - 1 | Спартак Трнава |
| 2015-10-23 | Спартак Трнава | 2 - 1 | Ружомберок |
| 2015-08-19 | Ружомберок | 0 - 0 | Спартак Трнава |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 5 | 3 | 6 | 3 | 2 | |
| 33% | 42% | 25% | 50% | 25% | 17% |
Ружомберок останні 12 матчі
| 2019-08-17 | Сеніца | 2 - 2 | Ружомберок |
| 2019-08-10 | Ружомберок | 2 - 3 | Жиліна |
| 2019-08-03 | Ружомберок | 0 - 1 | Погронє |
| 2019-07-27 | Тренчин | 1 - 1 | Ружомберок |
| 2019-07-21 | Ружомберок | 1 - 0 | Нітра |
| 2019-07-18 | Левскі | 2 - 0 | Ружомберок |
| 2019-07-11 | Ружомберок | 0 - 2 | Левскі |
| 2019-07-05 | Ружомберок | 1 - 0 | Тржінец |
| 2019-06-28 | Шльонск Вроцлав | 1 - 2 | Ружомберок |
| 2019-06-26 | Ягеллонія | 2 - 1 | Ружомберок |
| 2019-06-18 | Ружомберок | 3 - 3 | Л. Мікулаш |
| 2019-05-24 | Жиліна | 4 - 2 | Ружомберок |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 3 | 6 | 9 | 6 | 4 | |
| 25% | 25% | 50% | 75% | 50% | 33% |
Спартак Трнава останні 12 матчі
| 2019-08-17 | Спартак Трнава | 1 - 2 | Тренчин |
| 2019-08-11 | Погронє | 2 - 2 | Спартак Трнава |
| 2019-08-04 | Спартак Трнава | 2 - 0 | Нітра |
| 2019-08-01 | Спартак Трнава | 3 - 1 | Лок. Пловдив |
| 2019-07-28 | Жиліна | 4 - 2 | Спартак Трнава |
| 2019-07-25 | Лок. Пловдив | 2 - 0 | Спартак Трнава |
| 2019-07-21 | Спартак Трнава | 2 - 0 | Середь |
| 2019-07-18 | Спартак Трнава | 2 - 0 | Раднік Бієліна |
| 2019-07-11 | Раднік Бієліна | 2 - 0 | Спартак Трнава |
| 2019-07-06 | Спартак Трнава | 0 - 3 | Славія Прага |
| 2019-06-26 | Спартак Трнава | 3 - 3 | Скаліца |
| 2019-06-22 | Спартак Трнава | 6 - 1 | Петржалка |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 2 | 5 | 12 | 7 | 5 | |
| 42% | 17% | 42% | 100% | 58% | 42% |
Таблиця Суперліга
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Слован Бр. | 5 | +16 | 15 |
| 2 | Жиліна | 5 | +10 | 15 |
| 3 | Злате Моравце | 6 | -1 | 10 |
| 4 | Дун. Стреда | 5 | +2 | 7 |
| 5 | Спартак Трнава | 5 | +1 | 7 |
| 6 | Тренчин | 5 | -1 | 7 |
| 7 | Середь | 5 | -4 | 6 |
| 8 | Ружомберок | 5 | -1 | 5 |
| 9 | Погронє | 5 | -5 | 5 |
| 10 | Міхаловце | 5 | -4 | 4 |
| 11 | Сеніца | 6 | -7 | 4 |
| 12 | Нітра | 5 | -6 | 3 |
Хронологія матчів у лізі
| Ружомберок | |
| Спартак Трнава | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Ружомберок | Спартак Трнава |
|---|---|---|---|
| 1 | Слован Бр. | ||
| 2 | Жиліна | 2 - 3 | 4 - 2 |
| 3 | Злате Моравце | ||
| 4 | Дун. Стреда | ||
| 5 | Спартак Трнава | - | |
| 6 | Тренчин | ||
| 7 | Середь | ||
| 8 | Ружомберок | - | |
| 9 | Погронє | 0 - 1 | 2 - 2 |
| 10 | Міхаловце | ||
| 11 | Сеніца | ||
| 12 | Нітра | 1 - 0 |
Позиція в лізі
| Ружомберок | Спартак Трнава | |
| Позиція | 8 | 5 |
| Очки | 5 | 7 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 11 | 8 |
| Очки | 3 | 1 |
Форма в лізі
| Ружомберок | Спартак Трнава | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
1
2 2 |
2
1 2 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
1
0 2 |
0
1 1 |
Голи в лізі
| Ружомберок | Спартак Трнава | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
6
7 |
9
8 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
3
4 |
4
6 |
Загальна статистика для Суперліга
| Матчі (31) | |
| Перемоги вдома | 52% |
| Нічиї | 16% |
| Перемоги в гостях | 32% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (96) | |
| Голи за матч | 3.10 |
| Голи вдома за матч | 1.77 |
| Голи в гостях за матч | 1.32 |
| Домашня команда забила в | 81% |
| Команда гостей забила в | 71% |
| Обидві Команди Заб'ють | 55% |
| Більше 1.5 | 84% |
| Більше 2.5 | 71% |
| Більше 3.5 | 39% |
Ружомберок наступні 6 матчі
| 2019-08-31 | Злате Моравце | - | Ружомберок |
| 2019-09-10 | Fomat Martin | - | Ружомберок |
| 2019-09-14 | Ружомберок | - | Середь |
| 2019-09-21 | Дун. Стреда | - | Ружомберок |
| 2019-09-28 | Міхаловце | - | Ружомберок |
| 2019-10-06 | Ружомберок | - | Слован Бр. |
Спартак Трнава наступні 6 матчі
| 2019-08-31 | Спартак Трнава | - | Міхаловце |
| 2019-09-15 | Слован Бр. | - | Спартак Трнава |
| 2019-09-18 | Спартак Трнава | - | Сеніца |
| 2019-09-29 | Злате Моравце | - | Спартак Трнава |
| 2019-10-05 | Спартак Трнава | - | Дун. Стреда |
| 2019-10-19 | Середь | - | Спартак Трнава |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.05 | 3.30 | 3.30 |
| Ймовірність | 32% | 27% | 41% |
| X2 @ 1.72 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.33 | 1.72 |
| Ймовірність | 44% | 56% |
| X2 @ 1.72 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.33 | 3.25 | |
| Ймовірність | 81% | 19% | |
| Більше 1.5 @ 1.33 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.10 | 1.70 | |
| Ймовірність | 56% | 44% | |
| Більше 2.5 @ 2.10 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 3.75 | 1.25 | |
| Ймовірність | 39% | 61% | |
| Менше 3.5 @ 1.25 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.83 | 1.83 | |
| Ймовірність | 58% | 42% | |
| Так @ 1.83 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2019-08-24 16:06. На даний момент можливі зміни!