Прем'єр-ліга - Нігерія

неділя, 31.01.2021
15:00
МФМ

МФМ

Квара Юнайтед

Квара Юнайтед

0 - 0
(0 - 0,  0 - 0)
Інформація
Місто
Вдома: Lagos
В гостях: Ilorin
Відстань: 261.2 км
Час початку
Година: 15:00 (16:00 місцевий час)
Реклама

Коефіцієнти

1 X 2 П/K 1X X2
1.91 3.02 4.34 X2 1.17 1.78
30% 35% 35% 1.78 46% 54%
+1.5 -1.5 +2.5 -2.5 +3.5 -3.5
1.61 2.19 2.92 1.37 6.10 1.09
51% 49% 22% 78% 15% 85%

Останні 1 прямі зустрічі

2020-02-02 Квара Юнайтед 1 - 0 МФМ

МФМ останні 12 матчі

2021-01-24 Абіа Ворріорз 0 - 0 МФМ
2021-01-17 МФМ 1 - 1 Рейнджерс Інт.
2021-01-13 Даккада 1 - 1 МФМ
2021-01-10 МФМ 1 - 0 Саншайн Старз
2021-01-03 Лобі Старс 1 - 0 МФМ
2020-12-27 МФМ 2 - 1 Варрі Вулвз
2020-03-18 МФМ 2 - 1 Абіа Ворріорз
2020-03-15 Варрі Вулвз 2 - 0 МФМ
2020-03-08 МФМ 0 - 0 Рейнджерс Інт.
2020-03-01 Іфеаньї Уба 1 - 0 МФМ
2020-02-23 МФМ 0 - 0 Хартленд
2020-02-16 Кано Пілларс 1 - 0 МФМ
В Н П +1.5 +2.5 +3.5
3 5 4 5 2 0
25% 42% 33% 42% 17% 0%

Квара Юнайтед останні 12 матчі

2021-01-24 Квара Юнайтед 1 - 0 Іфеаньї Уба
2021-01-20 Квара Юнайтед 1 - 0 Еньїмба
2021-01-17 Джигава Г. Старс 0 - 0 Квара Юнайтед
2021-01-13 Квара Юнайтед 1 - 1 Аква Юнайтед
2021-01-10 Ріверс Юнайтед 3 - 0 Квара Юнайтед
2020-12-27 Плато Юнайтед 0 - 2 Квара Юнайтед
2020-03-18 Плато Юнайтед 2 - 1 Квара Юнайтед
2020-03-15 Квара Юнайтед 1 - 0 Віккі
2020-03-08 Джигава Г. Старс 2 - 1 Квара Юнайтед
2020-03-01 Квара Юнайтед 0 - 1 Лобі Старс
2020-02-22 Даккада 0 - 0 Квара Юнайтед
2020-02-19 Еньїмба 2 - 0 Квара Юнайтед
В Н П +1.5 +2.5 +3.5
4 3 5 6 3 0
33% 25% 42% 50% 25% 0%
Реклама

Таблиця Прем'єр-ліга

М Команда І В Н П МЗ МП РМ О
1 Насарава Юн. 7 4 2 1 8 5 +3 14
2 Ріверс Юнайтед 6 4 0 2 8 3 +5 12
3 Еньїмба 6 4 0 2 6 5 +1 12
4 Лобі Старс 6 3 2 1 8 4 +4 11
5 Плато Юнайтед 7 3 2 2 7 3 +4 11
6 Кано Пілларс 7 3 2 2 7 5 +2 11
7 Рейнджерс Інт. 6 3 2 1 5 3 +2 11
8 Квара Юнайтед 6 3 2 1 5 4 +1 11
9 Саншайн Старз 6 3 1 2 6 5 +1 10
10 МФМ 6 2 3 1 5 4 +1 9
11 Аква Юнайтед 7 2 3 2 6 6 0 9
12 Віккі 6 2 2 2 5 4 +1 8
13 Даккада 6 2 2 2 6 6 0 8
14 Джигава Г. Старс 6 2 1 3 5 6 -1 7
15 Каціна Юнайтед 6 2 1 3 5 8 -3 7
16 Варрі Вулвз 6 2 0 4 6 8 -2 6
17 Хартленд 6 2 0 4 8 12 -4 6
18 Іфеаньї Уба 6 1 1 4 3 6 -3 4
19 Абіа Ворріорз 6 0 2 4 3 8 -5 2
20 Адамава Юнайтед 6 0 2 4 2 9 -7 2

Хронологія матчів у лізі

МФМ       
Квара Юнайтед       
Вдома       
В гостях       

Матчі вдома/в гостях

М Команда МФМ Квара Юнайтед
1 Насарава Юн.    
2 Ріверс Юнайтед   3 - 0
3 Еньїмба    
4 Лобі Старс    
5 Плато Юнайтед   0 - 2
6 Кано Пілларс    
7 Рейнджерс Інт. 1 - 1  
8 Квара Юнайтед   -
9 Саншайн Старз 1 - 0  
10 МФМ -  
11 Аква Юнайтед    
12 Віккі    
13 Даккада    
14 Джигава Г. Старс   0 - 0
15 Каціна Юнайтед    
16 Варрі Вулвз 2 - 1  
17 Хартленд    
18 Іфеаньї Уба    
19 Абіа Ворріорз    
20 Адамава Юнайтед    

Позиція в лізі

  МФМ Квара Юнайтед
Позиція 10 8
Очки 9 11
  Вдома В гостях
Позиція 9 4
Очки 7 4

Форма в лізі

  МФМ Квара Юнайтед
Перемоги
Нічиї
Поразки
2   
3    
1  
3    
2   
1  
  Вдома В гостях
Перемоги
Нічиї
Поразки
2   
1  
0  
1  
1  
1  

Голи в лізі

  МФМ Квара Юнайтед
Забиті голи
Пропущені голи
5      
4     
5      
4     
  Вдома В гостях
Забиті голи
Пропущені голи
4     
2   
2   
3    

Загальна статистика для Прем'єр-ліга

Матчі   (62)
Перемоги вдома 61%
Нічиї 24%
Перемоги в гостях 15%
Зіграні матчі 100%
Голи   (114)
Голи за матч 1.84
Голи вдома за матч 1.26
Голи в гостях за матч 0.58
Домашня команда забила в 82%
Команда гостей забила в 44%
Обидві Команди Заб'ють 37%
Більше 1.5 53%
Більше 2.5 34%
Більше 3.5 6%

МФМ наступні 6 матчі

2021-02-03 Віккі - МФМ
2021-02-07 МФМ - Хартленд
2021-02-14 Кано Пілларс - МФМ
2021-02-21 МФМ - Адамава Юнайтед
2021-02-25 Каціна Юнайтед - МФМ
2021-03-01 МФМ - Насарава Юн.

Квара Юнайтед наступні 6 матчі

2021-02-03 Квара Юнайтед - Лобі Старс
2021-02-07 Саншайн Старз - Квара Юнайтед
2021-02-14 Квара Юнайтед - Даккада
2021-02-21 Рейнджерс Інт. - Квара Юнайтед
2021-02-24 Квара Юнайтед - Абіа Ворріорз
2021-02-28 Квара Юнайтед - Варрі Вулвз

Коефіцієнти та Ймовірності

Стандарт 1X2 1 X 2
Коефіцієнт 1.91 3.02 4.34
Ймовірність 30% 35% 35%
X2 @ 1.78
Подвійний шанс 1X X2
Коефіцієнт 1.17 1.78
Ймовірність 46% 54%
X2 @ 1.78
Більше/Менше 1.5 Блш Мнш
Коефіцієнт   1.61 2.19
Ймовірність   51% 49%
Більше 1.5 @ 1.61
Більше/Менше 2.5 Блш Мнш
Коефіцієнт   2.92 1.37
Ймовірність   22% 78%
Менше 2.5 @ 1.37
Більше/Менше 3.5 Блш Мнш
Коефіцієнт   6.10 1.09
Ймовірність   15% 85%
Менше 3.5 @ 1.09
Обидві Команди Заб'ють Так Ні
Коефіцієнт   2.60 1.47
Ймовірність   35% 65%
Ні @ 1.47

*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2021-01-31 12:01. На даний момент можливі зміни!