Чемпіоншип - Англія
субота, 31.08.2019
15:00
15:00

Міллволл

Халл Сіті
1 - 1
(1 - 1, 0 - 0)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Лондон |
| В гостях: | Халл |
| Відстань: | 249.0 км |
| Стадіон | |
| Стадіон: | Ден |
| Вміщує: | 20 146 |
| Розміри: | 105 x 68 м |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Головний тренер | |
| В гостях: | Sergej Jakirovic (БіГ) |
| Час початку | |
| Година: | 15:00 (15:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.10 | 3.30 | 3.60 | 1X | 1.28 | 1.66 | |||
| 38% | 32% | 30% | 1.28 | 62% | 38% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.30 | 3.50 | 2.00 | 1.80 | 3.50 | 1.30 | ||||||
| 72% | 28% | 44% | 56% | 20% | 80% |
Останні 12 прямі зустрічі
| 2019-02-26 | Халл Сіті | 2 - 1 | Міллволл |
| 2019-01-06 | Міллволл | 2 - 1 | Халл Сіті |
| 2018-12-08 | Міллволл | 2 - 2 | Халл Сіті |
| 2018-03-06 | Халл Сіті | 1 - 2 | Міллволл |
| 2017-11-21 | Міллволл | 0 - 0 | Халл Сіті |
| 2013-02-02 | Міллволл | 0 - 1 | Халл Сіті |
| 2012-09-15 | Халл Сіті | 4 - 1 | Міллволл |
| 2012-04-07 | Міллволл | 2 - 0 | Халл Сіті |
| 2011-12-17 | Халл Сіті | 2 - 0 | Міллволл |
| 2011-04-02 | Халл Сіті | 0 - 1 | Міллволл |
| 2010-08-14 | Міллволл | 4 - 0 | Халл Сіті |
| 2009-01-24 | Халл Сіті | 2 - 0 | Міллволл |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 2 | 5 | 9 | 6 | 3 | |
| 42% | 17% | 42% | 75% | 50% | 25% |
Міллволл останні 12 матчі
| 2019-08-27 | Оксфорд Юнайтед | 2 - 2 | Міллволл |
| 2019-08-24 | Мідлсбро | 1 - 1 | Міллволл |
| 2019-08-21 | Фулем | 4 - 0 | Міллволл |
| 2019-08-17 | Міллволл | 1 - 0 | Шеффілд Венсдей |
| 2019-08-13 | Вест Бромвіч | 1 - 2 | Міллволл |
| 2019-08-10 | Вест Бромвіч | 1 - 1 | Міллволл |
| 2019-08-03 | Міллволл | 1 - 0 | Престон |
| 2019-07-29 | Довер Атлетік | 4 - 2 | Міллволл |
| 2019-07-27 | Реал Сосьєдад | 3 - 3 | Міллволл |
| 2019-07-24 | Саутенд | 2 - 1 | Міллволл |
| 2019-07-21 | Гіллінгем | 1 - 2 | Міллволл |
| 2019-07-16 | Міллволл | 1 - 2 | Брага |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 4 | 4 | 10 | 8 | 4 | |
| 33% | 33% | 33% | 83% | 67% | 33% |
Халл Сіті останні 12 матчі
| 2019-08-27 | Престон | 2 - 2 | Халл Сіті |
| 2019-08-24 | Халл Сіті | 1 - 3 | Бристоль Сіті |
| 2019-08-20 | Халл Сіті | 0 - 1 | Блекберн |
| 2019-08-17 | Брентфорд | 1 - 1 | Халл Сіті |
| 2019-08-13 | Транмер | 0 - 3 | Халл Сіті |
| 2019-08-10 | Халл Сіті | 2 - 1 | Редінг |
| 2019-08-03 | Свонсі | 2 - 1 | Халл Сіті |
| 2019-07-27 | Халл Сіті | 2 - 2 | Донкастер |
| 2019-07-24 | Халл Сіті | 0 - 2 | Ам'єн |
| 2019-07-20 | Халл Сіті | 2 - 2 | Менсфілд |
| 2019-07-12 | Халл Сіті | 2 - 1 | Лінкольн Ред Імпс |
| 2019-07-09 | Халл Сіті | 2 - 2 | Лейтон Орієнт |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 5 | 4 | 11 | 9 | 5 | |
| 25% | 42% | 33% | 92% | 75% | 42% |
Таблиця Чемпіоншип
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Лідс | 5 | +8 | 13 |
| 2 | Свонсі | 5 | +7 | 13 |
| 3 | Чарльтон | 5 | +4 | 11 |
| 4 | Фулем | 6 | +5 | 10 |
| 5 | Бристоль Сіті | 5 | +3 | 10 |
| 6 | Престон | 5 | +4 | 9 |
| 7 | Шеффілд Венсдей | 5 | +3 | 9 |
| 8 | Вест Бромвіч | 5 | +2 | 9 |
| 9 | Ноттінгем | 5 | +3 | 8 |
| 10 | Кардіфф | 6 | -2 | 8 |
| 11 | Міллволл | 5 | -2 | 8 |
| 12 | Редінг | 5 | +2 | 7 |
| 13 | КПР | 5 | -1 | 7 |
| 14 | Блекберн | 5 | -1 | 7 |
| 15 | Бірмінгем | 5 | -3 | 7 |
| 16 | Дербі | 5 | 0 | 6 |
| 17 | Мідлсбро | 5 | -1 | 5 |
| 18 | Лутон | 5 | -1 | 4 |
| 19 | Брентфорд | 5 | -2 | 4 |
| 20 | Халл Сіті | 5 | -3 | 4 |
| 21 | Барнслі | 5 | -5 | 4 |
| 22 | Хаддерсфілд | 5 | -5 | 1 |
| 23 | Сток Сіті | 5 | -8 | 1 |
| 24 | Віган | 5 | -7 | -9 |
Хронологія матчів у лізі
| Міллволл | |
| Халл Сіті | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Міллволл | Халл Сіті |
|---|---|---|---|
| 1 | Лідс | ||
| 2 | Свонсі | 2 - 1 | |
| 3 | Чарльтон | ||
| 4 | Фулем | ||
| 5 | Бристоль Сіті | ||
| 6 | Престон | 1 - 0 | |
| 7 | Шеффілд Венсдей | 1 - 0 | |
| 8 | Вест Бромвіч | ||
| 9 | Ноттінгем | ||
| 10 | Кардіфф | ||
| 11 | Міллволл | - | |
| 12 | Редінг | ||
| 13 | КПР | ||
| 14 | Блекберн | ||
| 15 | Бірмінгем | ||
| 16 | Дербі | ||
| 17 | Мідлсбро | ||
| 18 | Лутон | ||
| 19 | Брентфорд | 1 - 1 | |
| 20 | Халл Сіті | - | |
| 21 | Барнслі | ||
| 22 | Хаддерсфілд | ||
| 23 | Сток Сіті | ||
| 24 | Віган |
Позиція в лізі
| Міллволл | Халл Сіті | |
| Позиція | 11 | 20 |
| Очки | 8 | 4 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 7 | 18 |
| Очки | 6 | 1 |
Форма в лізі
| Міллволл | Халл Сіті | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
2
2 1 |
1
1 3 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
2
0 0 |
0
1 1 |
Голи в лізі
| Міллволл | Халл Сіті | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
4
6 |
5
8 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
2
0 |
2
3 |
Загальна статистика для Чемпіоншип
| Матчі (61) | |
| Перемоги вдома | 44% |
| Нічиї | 25% |
| Перемоги в гостях | 31% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (157) | |
| Голи за матч | 2.57 |
| Голи вдома за матч | 1.43 |
| Голи в гостях за матч | 1.15 |
| Домашня команда забила в | 87% |
| Команда гостей забила в | 69% |
| Обидві Команди Заб'ють | 59% |
| Більше 1.5 | 79% |
| Більше 2.5 | 52% |
| Більше 3.5 | 23% |
Міллволл наступні 6 матчі
| 2019-09-14 | Блекберн | - | Міллволл |
| 2019-09-21 | Міллволл | - | КПР |
| 2019-09-28 | Хаддерсфілд | - | Міллволл |
| 2019-10-02 | Лутон | - | Міллволл |
| 2019-10-05 | Міллволл | - | Лідс |
| 2019-10-19 | Брентфорд | - | Міллволл |
Халл Сіті наступні 6 матчі
| 2019-09-14 | Халл Сіті | - | Віган |
| 2019-09-21 | Лутон | - | Халл Сіті |
| 2019-09-28 | Халл Сіті | - | Кардіфф |
| 2019-10-01 | Халл Сіті | - | Шеффілд Венсдей |
| 2019-10-05 | Хаддерсфілд | - | Халл Сіті |
| 2019-10-19 | Халл Сіті | - | КПР |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.10 | 3.30 | 3.60 |
| Ймовірність | 38% | 32% | 30% |
| 1X @ 1.28 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.28 | 1.66 |
| Ймовірність | 62% | 38% |
| 1X @ 1.28 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.30 | 3.50 | |
| Ймовірність | 72% | 28% | |
| Більше 1.5 @ 1.30 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.00 | 1.80 | |
| Ймовірність | 44% | 56% | |
| Менше 2.5 @ 1.80 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 3.50 | 1.30 | |
| Ймовірність | 20% | 80% | |
| Менше 3.5 @ 1.30 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.72 | 2.00 | |
| Ймовірність | 59% | 41% | |
| Так @ 1.72 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2019-08-31 12:02. На даний момент можливі зміни!