Ліга де Еспансьйон МХ - Мексика
пʼятниця, 08.11.2019
02:30
02:30

Сакатекас

Дорадос Сіналоа
0 - 0
(0 - 0, 0 - 0)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Закатекас |
| В гостях: | Mazatlan |
| Відстань: | 392.9 км |
| Стадіон | |
| Стадіон: | Francisco Villa |
| Вміщує: | 18 000 |
| Розміри: | 105 x 68 м |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Час початку | |
| Година: | 02:30 (20:30 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.58 | 3.16 | 2.80 | 1X | 1.38 | 1.47 | |||
| 34% | 42% | 24% | 1.38 | 58% | 42% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.42 | 2.64 | 2.33 | 1.56 | 4.08 | 1.19 | ||||||
| 70% | 30% | 37% | 63% | 15% | 85% |
Останні 12 прямі зустрічі
| 2019-04-28 | Сакатекас | 0 - 2 | Дорадос Сіналоа |
| 2019-04-25 | Дорадос Сіналоа | 3 - 1 | Сакатекас |
| 2019-03-17 | Дорадос Сіналоа | 1 - 1 | Сакатекас |
| 2018-11-17 | Сакатекас | 0 - 1 | Дорадос Сіналоа |
| 2018-11-15 | Дорадос Сіналоа | 0 - 0 | Сакатекас |
| 2018-10-20 | Сакатекас | 2 - 3 | Дорадос Сіналоа |
| 2018-01-14 | Дорадос Сіналоа | 1 - 1 | Сакатекас |
| 2017-07-29 | Сакатекас | 1 - 3 | Дорадос Сіналоа |
| 2017-02-26 | Дорадос Сіналоа | 1 - 0 | Сакатекас |
| 2016-11-26 | Сакатекас | 4 - 1 | Дорадос Сіналоа |
| 2016-11-24 | Дорадос Сіналоа | 3 - 0 | Сакатекас |
| 2016-09-17 | Сакатекас | 3 - 0 | Дорадос Сіналоа |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 3 | 7 | 9 | 6 | 4 | |
| 17% | 25% | 58% | 75% | 50% | 33% |
Сакатекас останні 12 матчі
| 2019-11-02 | Коррекамінос | 1 - 3 | Сакатекас |
| 2019-10-26 | Алебріхес Оахака | 1 - 1 | Сакатекас |
| 2019-10-23 | Клуб Тіхуана | 2 - 0 | Сакатекас |
| 2019-10-19 | Сакатекас | 2 - 1 | Леонес Негрос |
| 2019-10-06 | Лорос | 1 - 1 | Сакатекас |
| 2019-10-03 | Керетаро | 2 - 1 | Сакатекас |
| 2019-09-28 | Сакатекас | 1 - 1 | Канкун |
| 2019-09-22 | Сімарронес | 0 - 0 | Сакатекас |
| 2019-09-14 | Сакатекас | 3 - 0 | УАЕМ Потрос |
| 2019-09-05 | Сакатекас | 2 - 3 | Клуб Тіхуана |
| 2019-08-31 | Венадос | 1 - 2 | Сакатекас |
| 2019-08-24 | Сакатекас | 0 - 1 | Селая |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 4 | 4 | 10 | 6 | 2 | |
| 33% | 33% | 33% | 83% | 50% | 17% |
Дорадос Сіналоа останні 12 матчі
| 2019-11-03 | Дорадос Сіналоа | 0 - 1 | Алебріхес Оахака |
| 2019-10-30 | Дорадос Сіналоа | 0 - 0 | Атланте |
| 2019-10-27 | Лорос | 1 - 1 | Дорадос Сіналоа |
| 2019-10-23 | Дорадос Сіналоа | 2 - 1 | Некакса |
| 2019-10-11 | УАЕМ Потрос | 1 - 1 | Дорадос Сіналоа |
| 2019-10-07 | Сімарронес | 2 - 1 | Дорадос Сіналоа |
| 2019-10-02 | Селая | 1 - 2 | Дорадос Сіналоа |
| 2019-09-29 | Дорадос Сіналоа | 2 - 2 | Сакатепек |
| 2019-09-21 | Дорадос Сіналоа | 2 - 0 | Канкун |
| 2019-09-14 | Коррекамінос | 1 - 1 | Дорадос Сіналоа |
| 2019-09-01 | Дорадос Сіналоа | 2 - 3 | Леонес Негрос |
| 2019-08-25 | Дорадос Сіналоа | 1 - 0 | Венадос |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 5 | 3 | 9 | 5 | 2 | |
| 33% | 42% | 25% | 75% | 42% | 17% |
Таблиця Ліга де Еспансьйон МХ
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Алебріхес Оахака | 12 | +1 | 24 |
| 2 | Атланте | 12 | +4 | 23 |
| 3 | Сакатепек | 12 | +1 | 21 |
| 4 | Jaiba Brava | 12 | +3 | 20 |
| 5 | Селая | 12 | +5 | 19 |
| 6 | Леонес Негрос | 12 | -1 | 19 |
| 7 | Сакатекас | 12 | +2 | 18 |
| 8 | Сімарронес | 12 | +1 | 17 |
| 9 | Дорадос Сіналоа | 12 | +1 | 16 |
| 10 | Лорос | 12 | -1 | 16 |
| 11 | Канкун | 12 | 0 | 15 |
| 12 | УАЕМ Потрос | 12 | -1 | 15 |
| 13 | Венадос | 12 | -7 | 14 |
| 14 | Коррекамінос | 12 | -8 | 8 |
Хронологія матчів у лізі
| Сакатекас | |
| Дорадос Сіналоа | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Сакатекас | Дорадос Сіналоа |
|---|---|---|---|
| 1 | Алебріхес Оахака | ||
| 2 | Атланте | ||
| 3 | Сакатепек | ||
| 4 | Jaiba Brava | 0 - 2 | 1 - 2 |
| 5 | Селая | 0 - 1 | |
| 6 | Леонес Негрос | 2 - 1 | |
| 7 | Сакатекас | - | |
| 8 | Сімарронес | 2 - 1 | |
| 9 | Дорадос Сіналоа | - | |
| 10 | Лорос | 1 - 1 | |
| 11 | Канкун | 1 - 1 | |
| 12 | УАЕМ Потрос | 3 - 0 | 1 - 1 |
| 13 | Венадос | ||
| 14 | Коррекамінос | 1 - 1 |
Позиція в лізі
| Сакатекас | Дорадос Сіналоа | |
| Позиція | 7 | 9 |
| Очки | 18 | 16 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 9 | 9 |
| Очки | 7 | 6 |
Форма в лізі
| Сакатекас | Дорадос Сіналоа | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
4
5 3 |
3
6 3 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
2
1 2 |
1
3 1 |
Голи в лізі
| Сакатекас | Дорадос Сіналоа | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
13
11 |
13
12 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
6
5 |
6
6 |
Загальна статистика для Ліга де Еспансьйон МХ
| Матчі (84) | |
| Перемоги вдома | 36% |
| Нічиї | 35% |
| Перемоги в гостях | 30% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (196) | |
| Голи за матч | 2.33 |
| Голи вдома за матч | 1.30 |
| Голи в гостях за матч | 1.04 |
| Домашня команда забила в | 74% |
| Команда гостей забила в | 63% |
| Обидві Команди Заб'ють | 51% |
| Більше 1.5 | 69% |
| Більше 2.5 | 46% |
| Більше 3.5 | 23% |
Сакатекас наступні 6 матчі
| 2019-11-14 | Сакатекас | - | Атланте |
| 2019-11-16 | Атланте | - | Сакатекас |
| 2020-01-26 | Канкун | - | Сакатекас |
| 2020-02-01 | Сакатекас | - | Венадос |
| 2020-02-08 | Сакатекас | - | Коррекамінос |
| 2020-02-16 | Селая | - | Сакатекас |
Дорадос Сіналоа наступні 6 матчі
| 2020-01-22 | Чівас Гвадалахара | - | Дорадос Сіналоа |
| 2020-01-26 | Дорадос Сіналоа | - | Коррекамінос |
| 2020-01-29 | Дорадос Сіналоа | - | Чівас Гвадалахара |
| 2020-02-01 | Атланте | - | Дорадос Сіналоа |
| 2020-02-08 | Алебріхес Оахака | - | Дорадос Сіналоа |
| 2020-02-13 | Дорадос Сіналоа | - | Хуарес |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.58 | 3.16 | 2.80 |
| Ймовірність | 34% | 42% | 24% |
| 1X @ 1.38 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.38 | 1.47 |
| Ймовірність | 58% | 42% |
| 1X @ 1.38 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.42 | 2.64 | |
| Ймовірність | 70% | 30% | |
| Більше 1.5 @ 1.42 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.33 | 1.56 | |
| Ймовірність | 37% | 63% | |
| Менше 2.5 @ 1.56 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 4.08 | 1.19 | |
| Ймовірність | 15% | 85% | |
| Менше 3.5 @ 1.19 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.01 | 1.77 | |
| Ймовірність | 53% | 47% | |
| Так @ 2.01 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2019-11-08 00:02. На даний момент можливі зміни!