Суперкубок - Індія
вівторок, 17.04.2018
11:30
2 - 4
(1 - 0, 1 - 4)
| Інформація |
| Місто |
| Вдома: |
Калькутта |
| В гостях: |
Бангалор |
| Відстань: |
1 559.9 км |
| Час початку |
| Година: |
11:30 (16:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 |
X |
2 |
П/K |
|
|
|
1X |
X2 |
| 3.00 |
3.39 |
2.14 |
12 |
|
|
|
1.66 |
1.36 |
| 32% |
31% |
37% |
1.30 |
|
|
|
41% |
59% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.23 |
3.70 |
|
|
|
1.80 |
2.00 |
|
|
|
2.86 |
1.37 |
| 75% |
25% |
|
|
|
53% |
47% |
|
|
|
32% |
68% |
Останні 12 прямі зустрічі
|
2017-05-21 |
Бангалор
|
0 - 0 |
Мохун Баган
|
|
2017-05-17 |
Мохун Баган
|
3 - 1 |
Бангалор
|
|
2017-05-12 |
Мохун Баган
|
1 - 1 |
Бангалор
|
|
2017-04-01 |
Мохун Баган
|
3 - 0 |
Бангалор
|
|
2017-03-14 |
Бангалор
|
2 - 1 |
Мохун Баган
|
|
2017-03-11 |
Бангалор
|
0 - 0 |
Мохун Баган
|
|
2016-04-23 |
Мохун Баган
|
5 - 0 |
Бангалор
|
|
2016-02-13 |
Бангалор
|
0 - 2 |
Мохун Баган
|
|
2015-05-31 |
Бангалор
|
1 - 1 |
Мохун Баган
|
|
2015-02-20 |
Мохун Баган
|
4 - 1 |
Бангалор
|
|
2014-04-06 |
Мохун Баган
|
0 - 2 |
Бангалор
|
|
2013-09-22 |
Бангалор
|
1 - 1 |
Мохун Баган
|
| В |
Н |
П |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
5 |
2 |
|
10 |
5 |
3 |
| 42% |
42% |
17% |
|
83% |
42% |
25% |
Мохун Баган останні 12 матчі
|
2018-04-11 |
Мохун Баган
|
3 - 1 |
Лайонг
|
|
2018-04-01 |
Черчілл Бразерс
|
1 - 2 |
Мохун Баган
|
|
2018-03-08 |
Гокулам
|
1 - 1 |
Мохун Баган
|
|
2018-03-03 |
Черчілл Бразерс
|
1 - 2 |
Мохун Баган
|
|
2018-02-27 |
Ерроуз
|
0 - 2 |
Мохун Баган
|
|
2018-02-18 |
НЕРОКА
|
2 - 3 |
Мохун Баган
|
|
2018-02-12 |
Мохун Баган
|
1 - 2 |
Гокулам
|
|
2018-02-07 |
Ченнаї Сіті
|
0 - 0 |
Мохун Баган
|
|
2018-02-03 |
Лайонг
|
0 - 3 |
Мохун Баган
|
|
2018-01-25 |
Аїджал
|
1 - 1 |
Мохун Баган
|
|
2018-01-21 |
Іст Бенгал
|
0 - 2 |
Мохун Баган
|
|
2018-01-10 |
Мохун Баган
|
1 - 2 |
Панджаб
|
| В |
Н |
П |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 7 |
3 |
2 |
|
11 |
7 |
2 |
| 58% |
25% |
17% |
|
92% |
58% |
17% |
Бангалор останні 12 матчі
|
2018-04-13 |
Бангалор
|
3 - 1 |
НЕРОКА
|
|
2018-04-05 |
Аїджал
|
1 - 3 |
Бангалор
|
|
2018-04-01 |
Бангалор
|
2 - 1 |
Гокулам
|
|
2018-03-17 |
Бангалор
|
2 - 3 |
Ченнаї
|
|
2018-03-11 |
Бангалор
|
3 - 1 |
Пуне Сіті
|
|
2018-03-07 |
Пуне Сіті
|
0 - 0 |
Бангалор
|
|
2018-03-01 |
Бангалор
|
2 - 0 |
Керала Бластерс
|
|
2018-02-25 |
Джамшедпур
|
0 - 2 |
Бангалор
|
|
2018-02-16 |
Бангалор
|
1 - 1 |
Пуне Сіті
|
|
2018-02-09 |
Бангалор
|
2 - 0 |
Гоа
|
|
2018-02-06 |
Ченнаї
|
1 - 3 |
Бангалор
|
|
2018-02-03 |
АТК
|
0 - 2 |
Бангалор
|
| В |
Н |
П |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 9 |
2 |
1 |
|
11 |
6 |
5 |
| 75% |
17% |
8% |
|
92% |
50% |
42% |
Мохун Баган наступні 6 матчі
|
2018-10-27 |
Гокулам
|
- |
Мохун Баган
|
|
2018-11-03 |
Мохун Баган
|
- |
Аїджал
|
|
2018-11-10 |
Ерроуз
|
- |
Мохун Баган
|
|
2018-11-20 |
Реал Кашмір
|
- |
Мохун Баган
|
|
2018-11-25 |
Мохун Баган
|
- |
Черчілл Бразерс
|
|
2018-12-01 |
Мохун Баган
|
- |
Ченнаї Сіті
|
Бангалор наступні 6 матчі
|
2018-04-20 |
Іст Бенгал
|
- |
Бангалор
|
|
2018-05-02 |
Бангалор
|
- |
Аїджал
|
|
2018-09-30 |
Бангалор
|
- |
Ченнаї
|
|
2018-10-07 |
Бангалор
|
- |
Джамшедпур
|
|
2018-10-22 |
Пуне Сіті
|
- |
Бангалор
|
|
2018-10-31 |
АТК
|
- |
Бангалор
|
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Коефіцієнт |
3.00 |
3.39 |
2.14 |
| Ймовірність |
32% |
31% |
37% |
|
12 @ 1.30 |
| Подвійний шанс |
1X |
X2 |
| Коефіцієнт |
1.66 |
1.36 |
| Ймовірність |
41% |
59% |
|
X2 @ 1.36 |
| Більше/Менше 1.5 |
Блш |
Мнш |
| Коефіцієнт |
|
1.23 |
3.70 |
| Ймовірність |
|
75% |
25% |
|
Більше 1.5 @ 1.23 |
| Більше/Менше 2.5 |
Блш |
Мнш |
| Коефіцієнт |
|
1.80 |
2.00 |
| Ймовірність |
|
53% |
47% |
|
Більше 2.5 @ 1.80 |
| Більше/Менше 3.5 |
Блш |
Мнш |
| Коефіцієнт |
|
2.86 |
1.37 |
| Ймовірність |
|
32% |
68% |
|
Менше 3.5 @ 1.37 |
| Обидві Команди Заб'ють |
Так |
Ні |
| Коефіцієнт |
|
1.64 |
2.14 |
| Ймовірність |
|
56% |
44% |
|
Так @ 1.64 |
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2018-04-17 08:01. На даний момент можливі зміни!