Суперліга - Індія
субота, 28.01.2023
14:00
14:00

Мохун Баган

Одіша
2 - 0
(1 - 0, 1 - 0)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Калькутта |
| В гостях: | Bhubaneswar |
| Відстань: | 364.9 км |
| Час початку | |
| Година: | 14:00 (19:30 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.70 | 3.80 | 4.75 | 1 | 1.18 | 2.10 | |||
| 57% | 6% | 37% | 1.70 | 60% | 40% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.29 | 3.50 | 1.88 | 1.93 | 3.25 | 1.33 | ||||||
| 65% | 35% | 56% | 44% | 31% | 69% |
Останні 5 прямі зустрічі
| 2022-12-15 | Одіша | 0 - 0 | Мохун Баган |
| 2022-02-24 | Одіша | 1 - 1 | Мохун Баган |
| 2022-01-23 | Мохун Баган | 0 - 0 | Одіша |
| 2021-02-06 | Одіша | 1 - 4 | Мохун Баган |
| 2020-12-03 | Мохун Баган | 1 - 0 | Одіша |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 3 | 0 | 2 | 1 | 1 | |
| 40% | 60% | 0% | 40% | 20% | 20% |
Мохун Баган останні 12 матчі
| 2023-01-21 | Ченнаї | 0 - 0 | Мохун Баган |
| 2023-01-14 | Мохун Баган | 0 - 1 | Мумбай Сіті |
| 2022-12-28 | Мохун Баган | 2 - 1 | Гоа |
| 2022-12-24 | Норт-Іст Юнайтед | 1 - 0 | Мохун Баган |
| 2022-12-15 | Одіша | 0 - 0 | Мохун Баган |
| 2022-12-08 | Мохун Баган | 1 - 0 | Джамшедпур |
| 2022-12-03 | Бангалор | 0 - 1 | Мохун Баган |
| 2022-11-26 | Мохун Баган | 1 - 0 | Sporting Delhi |
| 2022-11-20 | Гоа | 3 - 0 | Мохун Баган |
| 2022-11-10 | Мохун Баган | 2 - 1 | Норт-Іст Юнайтед |
| 2022-11-06 | Мумбай Сіті | 2 - 2 | Мохун Баган |
| 2022-10-29 | Мохун Баган | 2 - 0 | Іст Бенгал |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 3 | 3 | 5 | 4 | 1 | |
| 50% | 25% | 25% | 42% | 33% | 8% |
Одіша останні 12 матчі
| 2023-01-14 | Бангалор | 3 - 1 | Одіша |
| 2023-01-07 | Одіша | 3 - 1 | Іст Бенгал |
| 2023-01-02 | Одіша | 2 - 4 | Мумбай Сіті |
| 2022-12-26 | Керала Бластерс | 1 - 0 | Одіша |
| 2022-12-15 | Одіша | 0 - 0 | Мохун Баган |
| 2022-12-10 | Гоа | 3 - 0 | Одіша |
| 2022-12-02 | Одіша | 2 - 1 | Норт-Іст Юнайтед |
| 2022-11-24 | Одіша | 3 - 2 | Ченнаї |
| 2022-11-18 | Іст Бенгал | 2 - 4 | Одіша |
| 2022-11-05 | Sporting Delhi | 1 - 0 | Одіша |
| 2022-10-27 | Одіша | 1 - 0 | Бангалор |
| 2022-10-23 | Одіша | 2 - 1 | Керала Бластерс |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 1 | 5 | 8 | 8 | 5 | |
| 50% | 8% | 42% | 67% | 67% | 42% |
Таблиця Суперліга
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Мумбай Сіті | 16 | +33 | 42 |
| 2 | Sporting Delhi | 15 | +21 | 35 |
| 3 | Гоа | 16 | +6 | 26 |
| 4 | Керала Бластерс | 14 | +1 | 25 |
| 5 | Мохун Баган | 14 | +4 | 24 |
| 6 | Одіша | 14 | -2 | 22 |
| 7 | Бангалор | 15 | -3 | 19 |
| 8 | Ченнаї | 14 | -2 | 17 |
| 9 | Іст Бенгал | 15 | -14 | 12 |
| 10 | Джамшедпур | 16 | -16 | 9 |
| 11 | Норт-Іст Юнайтед | 15 | -28 | 4 |
Хронологія матчів у лізі
| Мохун Баган | |
| Одіша | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Мохун Баган | Одіша |
|---|---|---|---|
| 1 | Мумбай Сіті | 0 - 1 | 2 - 0 |
| 2 | Sporting Delhi | 1 - 0 | 1 - 0 |
| 3 | Гоа | 2 - 1 | 3 - 0 |
| 4 | Керала Бластерс | 1 - 0 | |
| 5 | Мохун Баган | - | |
| 6 | Одіша | - | |
| 7 | Бангалор | 3 - 1 | |
| 8 | Ченнаї | 1 - 2 | |
| 9 | Іст Бенгал | 2 - 0 | 2 - 4 |
| 10 | Джамшедпур | 1 - 0 | 2 - 3 |
| 11 | Норт-Іст Юнайтед | 2 - 1 |
Позиція в лізі
| Мохун Баган | Одіша | |
| Позиція | 5 | 6 |
| Очки | 24 | 22 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 5 | 9 |
| Очки | 15 | 6 |
Форма в лізі
| Мохун Баган | Одіша | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
7
3 4 |
7
1 6 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
5
0 2 |
2
0 5 |
Голи в лізі
| Мохун Баган | Одіша | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
17
13 |
21
23 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
9
5 |
8
14 |
Загальна статистика для Суперліга
| Матчі (82) | |
| Перемоги вдома | 48% |
| Нічиї | 13% |
| Перемоги в гостях | 39% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (252) | |
| Голи за матч | 3.07 |
| Голи вдома за матч | 1.60 |
| Голи в гостях за матч | 1.48 |
| Домашня команда забила в | 78% |
| Команда гостей забила в | 73% |
| Обидві Команди Заб'ють | 54% |
| Більше 1.5 | 76% |
| Більше 2.5 | 62% |
| Більше 3.5 | 38% |
Мохун Баган наступні 6 матчі
| 2023-02-05 | Мохун Баган | - | Бангалор |
| 2023-02-09 | Джамшедпур | - | Мохун Баган |
| 2023-02-14 | Sporting Delhi | - | Мохун Баган |
| 2023-02-18 | Мохун Баган | - | Керала Бластерс |
| 2023-02-25 | Іст Бенгал | - | Мохун Баган |
| 2023-03-04 | Мохун Баган | - | Одіша |
Одіша наступні 6 матчі
| 2023-02-02 | Ченнаї | - | Одіша |
| 2023-02-06 | Одіша | - | Гоа |
| 2023-02-10 | Одіша | - | Sporting Delhi |
| 2023-02-17 | Норт-Іст Юнайтед | - | Одіша |
| 2023-02-22 | Одіша | - | Джамшедпур |
| 2023-03-04 | Мохун Баган | - | Одіша |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.70 | 3.80 | 4.75 |
| Ймовірність | 57% | 6% | 37% |
| 1 @ 1.70 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.18 | 2.10 |
| Ймовірність | 60% | 40% |
| 1X @ 1.18 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.29 | 3.50 | |
| Ймовірність | 65% | 35% | |
| Більше 1.5 @ 1.29 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.88 | 1.93 | |
| Ймовірність | 56% | 44% | |
| Більше 2.5 @ 1.88 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 3.25 | 1.33 | |
| Ймовірність | 31% | 69% | |
| Менше 3.5 @ 1.33 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.83 | 1.83 | |
| Ймовірність | 48% | 52% | |
| Ні @ 1.83 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2023-01-28 12:00. На даний момент можливі зміни!