Друга ліга - Болгарія
субота, 06.08.2022
18:00
18:00

Монтана

Беласиця Петрич
2 - 1
(0 - 0, 2 - 1)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Монтана |
| В гостях: | Petrich |
| Відстань: | 224.3 км |
| Стадіон | |
| Стадіон: | Огоста |
| Вміщує: | 8 000 |
| Розміри: | 105 x 60 м |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Час початку | |
| Година: | 18:00 (20:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.70 | 3.49 | 4.91 | 1 | 1.14 | 1.94 | |||
| 49% | 8% | 43% | 1.70 | 53% | 47% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.37 | 2.95 | 2.14 | 1.63 | 3.80 | 1.24 | ||||||
| 70% | 30% | 60% | 40% | 45% | 55% |
Прямі зустрічі
Немає даних у системі
Монтана останні 12 матчі
| 2022-07-30 | Своге | 2 - 2 | Монтана |
| 2022-07-24 | Монтана | 3 - 1 | Бистріца |
| 2022-07-14 | Монтана | 0 - 1 | Етар |
| 2022-05-21 | Монтана | 1 - 1 | Спартак |
| 2022-05-14 | Септемврі Софія | 1 - 1 | Монтана |
| 2022-05-08 | Монтана | 0 - 0 | Струмска Слава |
| 2022-04-30 | Марек | 3 - 1 | Монтана |
| 2022-04-21 | Монтана | 1 - 0 | Своге |
| 2022-04-17 | Ботев Пловдив II | 1 - 1 | Монтана |
| 2022-04-10 | Монтана | 3 - 2 | Созополь |
| 2022-04-06 | Етар | 0 - 2 | Монтана |
| 2022-04-01 | Монтана | 2 - 1 | Міньор Перник |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 5 | 2 | 9 | 5 | 4 | |
| 42% | 42% | 17% | 75% | 42% | 33% |
Беласиця Петрич останні 3 матчі
| 2022-08-01 | Беласиця Петрич | 1 - 0 | Ботев Пловдив II |
| 2022-07-23 | Крумовград | 3 - 1 | Беласиця Петрич |
| 2022-07-19 | Беласиця Петрич | 2 - 1 | Добруджа |
Таблиця Друга ліга
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Спартак Плевен | 3 | +6 | 7 |
| 2 | Дунав Русе | 3 | +3 | 7 |
| 3 | Струмска Слава | 3 | +3 | 7 |
| 4 | Міньор Перник | 3 | +5 | 6 |
| 5 | Крумовград | 3 | +1 | 6 |
| 6 | Беласиця Петрич | 3 | 0 | 6 |
| 7 | Етар | 3 | +1 | 5 |
| 8 | Монтана | 3 | +1 | 4 |
| 9 | Добруджа | 3 | +1 | 4 |
| 10 | Бистріца | 3 | -1 | 4 |
| 11 | Ловеч | 3 | +1 | 3 |
| 12 | Янтра Габрово | 3 | 0 | 3 |
| 13 | ЦСКА 1948 II | 3 | 0 | 3 |
| 14 | Маріца Пловдив | 3 | -4 | 3 |
| 15 | Своге | 3 | -2 | 2 |
| 16 | Ботев Пловдив II | 3 | -2 | 1 |
| 17 | Лудогорець II | 3 | -5 | 1 |
| 18 | Созополь | 3 | -8 | 0 |
Хронологія матчів у лізі
| Монтана | |
| Беласиця Петрич | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Монтана | Беласиця Петрич |
|---|---|---|---|
| 1 | Спартак Плевен | ||
| 2 | Дунав Русе | ||
| 3 | Струмска Слава | ||
| 4 | Міньор Перник | ||
| 5 | Крумовград | 3 - 1 | |
| 6 | Беласиця Петрич | - | |
| 7 | Етар | 0 - 1 | |
| 8 | Монтана | - | |
| 9 | Добруджа | ||
| 10 | Бистріца | 3 - 1 | |
| 11 | Ловеч | ||
| 12 | Янтра Габрово | ||
| 13 | ЦСКА 1948 II | ||
| 14 | Маріца Пловдив | ||
| 15 | Своге | ||
| 16 | Ботев Пловдив II | ||
| 17 | Лудогорець II | ||
| 18 | Созополь |
Позиція в лізі
| Монтана | Беласиця Петрич | |
| Позиція | 8 | 6 |
| Очки | 4 | 6 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 9 | 12 |
| Очки | 3 | 0 |
Форма в лізі
| Монтана | Беласиця Петрич | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
1
1 1 |
2
0 1 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
1
0 1 |
0
0 1 |
Голи в лізі
| Монтана | Беласиця Петрич | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
5
4 |
4
4 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
3
2 |
1
3 |
Загальна статистика для Друга ліга
| Матчі (27) | |
| Перемоги вдома | 52% |
| Нічиї | 33% |
| Перемоги в гостях | 15% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (72) | |
| Голи за матч | 2.67 |
| Голи вдома за матч | 1.74 |
| Голи в гостях за матч | 0.93 |
| Домашня команда забила в | 85% |
| Команда гостей забила в | 63% |
| Обидві Команди Заб'ють | 52% |
| Більше 1.5 | 78% |
| Більше 2.5 | 48% |
| Більше 3.5 | 37% |
Монтана наступні 6 матчі
| 2022-08-13 | Міньор Перник | - | Монтана |
| 2022-08-22 | Монтана | - | ЦСКА 1948 II |
| 2022-08-26 | Струмска Слава | - | Монтана |
| 2022-09-06 | Монтана | - | Спартак Плевен |
| 2022-09-11 | Ловеч | - | Монтана |
| 2022-09-18 | Монтана | - | Дунав Русе |
Беласиця Петрич наступні 6 матчі
| 2022-08-13 | Беласиця Петрич | - | Бистріца |
| 2022-08-20 | Своге | - | Беласиця Петрич |
| 2022-08-30 | Беласиця Петрич | - | Етар |
| 2022-09-06 | Беласиця Петрич | - | Міньор Перник |
| 2022-09-11 | ЦСКА 1948 II | - | Беласиця Петрич |
| 2022-09-17 | Беласиця Петрич | - | Струмска Слава |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.70 | 3.49 | 4.91 |
| Ймовірність | 49% | 8% | 43% |
| 1 @ 1.70 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.14 | 1.94 |
| Ймовірність | 53% | 47% |
| 1X @ 1.14 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.37 | 2.95 | |
| Ймовірність | 70% | 30% | |
| Більше 1.5 @ 1.37 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.14 | 1.63 | |
| Ймовірність | 60% | 40% | |
| Більше 2.5 @ 2.14 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 3.80 | 1.24 | |
| Ймовірність | 45% | 55% | |
| Менше 3.5 @ 1.24 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | - | - | |
| Ймовірність | 61% | 39% | |
| Так | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2022-08-06 16:03. На даний момент можливі зміни!