Ліга MX - Мексика
субота, 21.09.2019
23:00
23:00

Монтеррей

Пуебла
3 - 2
(2 - 0, 1 - 2)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Монтеррей |
| В гостях: | Пуебла |
| Відстань: | 766.5 км |
| Стадіон | |
| Стадіон: | Estadio BBVA (Guadalupe) |
| Вміщує: | 53 529 |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Час початку | |
| Година: | 23:00 (17:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.40 | 4.50 | 7.50 | 1 | 1.10 | 2.75 | |||
| 53% | 30% | 17% | 1.40 | 75% | 25% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.20 | 4.33 | 1.61 | 2.25 | 2.62 | 1.44 | ||||||
| 82% | 18% | 46% | 54% | 32% | 68% |
Останні 12 прямі зустрічі
| 2019-02-24 | Монтеррей | 0 - 0 | Пуебла |
| 2018-09-01 | Пуебла | 2 - 1 | Монтеррей |
| 2018-08-15 | Пуебла | 1 - 1 | Монтеррей |
| 2018-08-02 | Монтеррей | 2 - 1 | Пуебла |
| 2018-03-04 | Монтеррей | 1 - 3 | Пуебла |
| 2017-10-19 | Пуебла | 2 - 0 | Монтеррей |
| 2017-03-16 | Монтеррей | 3 - 2 | Пуебла |
| 2017-01-09 | Пуебла | 2 - 3 | Монтеррей |
| 2016-07-17 | Монтеррей | 1 - 1 | Пуебла |
| 2016-01-17 | Пуебла | 1 - 3 | Монтеррей |
| 2015-10-10 | Монтеррей | 1 - 1 | Пуебла |
| 2015-04-08 | Пуебла | 3 - 0 | Монтеррей |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 4 | 4 | 11 | 7 | 4 | |
| 33% | 33% | 33% | 92% | 58% | 33% |
Монтеррей останні 12 матчі
| 2019-09-14 | Монтеррей | 0 - 2 | Некакса |
| 2019-09-02 | Хуарес | 1 - 0 | Монтеррей |
| 2019-08-30 | Монтеррей | 2 - 0 | УНАМ Пумас |
| 2019-08-24 | Сантос Лагуна | 2 - 1 | Монтеррей |
| 2019-08-18 | Монтеррей | 2 - 0 | Деп. Толука |
| 2019-08-10 | Атлетіко Морелія | 0 - 1 | Монтеррей |
| 2019-08-04 | Монтеррей | 3 - 2 | Клуб Леон |
| 2019-08-01 | Монтеррей | 2 - 1 | Леонес Негрос |
| 2019-07-28 | Атл. Сан-Луїс | 1 - 0 | Монтеррей |
| 2019-07-21 | Америка Мексика | 4 - 2 | Монтеррей |
| 2019-07-14 | Леонес Негрос | 1 - 2 | Монтеррей |
| 2019-05-19 | УАНЛ Тігрес | 1 - 0 | Монтеррей |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 0 | 6 | 8 | 5 | 2 | |
| 50% | 0% | 50% | 67% | 42% | 17% |
Пуебла останні 12 матчі
| 2019-09-14 | Пуебла | 1 - 3 | Атл. Сан-Луїс |
| 2019-09-01 | Керетаро | 1 - 1 | Пуебла |
| 2019-08-30 | Пуебла | 2 - 1 | Хуарес |
| 2019-08-25 | Крус Асуль | 1 - 1 | Пуебла |
| 2019-08-17 | Пуебла | 0 - 4 | Пачука |
| 2019-08-12 | Сантос Лагуна | 4 - 1 | Пуебла |
| 2019-08-07 | Атлетіко Морелія | 1 - 0 | Пуебла |
| 2019-08-03 | Пуебла | 1 - 1 | Чівас Гвадалахара |
| 2019-07-28 | Пуебла | 2 - 0 | Бетіс |
| 2019-07-20 | Пуебла | 1 - 3 | Клуб Тіхуана |
| 2019-05-05 | Клуб Тіхуана | 4 - 0 | Пуебла |
| 2019-04-27 | Пуебла | 1 - 1 | УАНЛ Тігрес |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 4 | 6 | 11 | 6 | 5 | |
| 17% | 33% | 50% | 92% | 50% | 42% |
Таблиця Ліга MX
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Некакса | 9 | +10 | 17 |
| 2 | Керетаро | 8 | +9 | 17 |
| 3 | Сантос Лагуна | 8 | +8 | 17 |
| 4 | Америка Мексика | 9 | +3 | 16 |
| 5 | Клуб Леон | 8 | +8 | 15 |
| 6 | УАНЛ Тігрес | 9 | +3 | 14 |
| 7 | Атл. Сан-Луїс | 8 | +1 | 14 |
| 8 | Атлетіко Морелія | 9 | +1 | 13 |
| 9 | УНАМ Пумас | 9 | +1 | 13 |
| 10 | Атлас | 9 | 0 | 13 |
| 11 | Монтеррей | 9 | -1 | 12 |
| 12 | Чівас Гвадалахара | 8 | +1 | 11 |
| 13 | Крус Асуль | 9 | 0 | 11 |
| 14 | Клуб Тіхуана | 8 | -1 | 11 |
| 15 | Пачука | 9 | 0 | 9 |
| 16 | Хуарес | 8 | -8 | 6 |
| 17 | Пуебла | 8 | -10 | 6 |
| 18 | Деп. Толука | 9 | -8 | 5 |
| 19 | Веракрус | 8 | -17 | 2 |
Хронологія матчів у лізі
| Монтеррей | |
| Пуебла | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Монтеррей | Пуебла |
|---|---|---|---|
| 1 | Некакса | 0 - 2 | |
| 2 | Керетаро | 1 - 1 | |
| 3 | Сантос Лагуна | 4 - 1 | |
| 4 | Америка Мексика | ||
| 5 | Клуб Леон | 3 - 2 | |
| 6 | УАНЛ Тігрес | ||
| 7 | Атл. Сан-Луїс | ||
| 8 | Атлетіко Морелія | ||
| 9 | УНАМ Пумас | 2 - 0 | |
| 10 | Атлас | ||
| 11 | Монтеррей | - | |
| 12 | Чівас Гвадалахара | ||
| 13 | Крус Асуль | 1 - 1 | |
| 14 | Клуб Тіхуана | ||
| 15 | Пачука | ||
| 16 | Хуарес | ||
| 17 | Пуебла | - | |
| 18 | Деп. Толука | 2 - 0 | |
| 19 | Веракрус |
Позиція в лізі
| Монтеррей | Пуебла | |
| Позиція | 11 | 17 |
| Очки | 12 | 6 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 6 | 15 |
| Очки | 9 | 2 |
Форма в лізі
| Монтеррей | Пуебла | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
4
0 5 |
1
3 4 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
3
0 1 |
0
2 1 |
Голи в лізі
| Монтеррей | Пуебла | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
11
12 |
8
18 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
7
4 |
3
6 |
Загальна статистика для Ліга MX
| Матчі (81) | |
| Перемоги вдома | 47% |
| Нічиї | 26% |
| Перемоги в гостях | 27% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (221) | |
| Голи за матч | 2.73 |
| Голи вдома за матч | 1.56 |
| Голи в гостях за матч | 1.17 |
| Домашня команда забила в | 80% |
| Команда гостей забила в | 68% |
| Обидві Команди Заб'ють | 52% |
| Більше 1.5 | 83% |
| Більше 2.5 | 46% |
| Більше 3.5 | 27% |
Монтеррей наступні 6 матчі
| 2019-09-26 | Крус Асуль | - | Монтеррей |
| 2019-09-29 | Монтеррей | - | УАНЛ Тігрес |
| 2019-10-07 | Керетаро | - | Монтеррей |
| 2019-10-12 | Канкун | - | Монтеррей |
| 2019-10-21 | Монтеррей | - | Чівас Гвадалахара |
| 2019-10-24 | Леонес Негрос | - | Монтеррей |
Пуебла наступні 6 матчі
| 2019-09-25 | УАНЛ Тігрес | - | Пуебла |
| 2019-09-28 | Пуебла | - | Клуб Леон |
| 2019-10-02 | Пуебла | - | Атлетіко Морелія |
| 2019-10-06 | Деп. Толука | - | Пуебла |
| 2019-10-19 | Пуебла | - | Атлас |
| 2019-10-24 | Сімарронес | - | Пуебла |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.40 | 4.50 | 7.50 |
| Ймовірність | 53% | 30% | 17% |
| 1 @ 1.40 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.10 | 2.75 |
| Ймовірність | 75% | 25% |
| 1X @ 1.10 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.20 | 4.33 | |
| Ймовірність | 82% | 18% | |
| Більше 1.5 @ 1.20 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.61 | 2.25 | |
| Ймовірність | 46% | 54% | |
| Менше 2.5 @ 2.25 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.62 | 1.44 | |
| Ймовірність | 32% | 68% | |
| Менше 3.5 @ 1.44 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.80 | 1.95 | |
| Ймовірність | 57% | 43% | |
| Так @ 1.80 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2019-09-21 20:03. На даний момент можливі зміни!