Прімера Дивізіон - Уругвай
субота, 27.08.2022
22:30
22:30

Монтевідео Сіті

Насьйональ М.
0 - 3
(0 - 2, 0 - 1)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Монтевідео |
| В гостях: | Монтевідео |
| Час початку | |
| Година: | 22:30 (18:30 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 6.50 | 4.20 | 1.50 | 2 | 2.50 | 1.11 | |||
| 25% | 4% | 71% | 1.50 | 26% | 74% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.25 | 3.75 | 1.90 | 1.95 | 3.25 | 1.33 | ||||||
| 74% | 26% | 46% | 54% | 15% | 85% |
Останні 8 прямі зустрічі
| 2022-03-13 | Насьйональ М. | 1 - 1 | Монтевідео Сіті |
| 2021-11-04 | Насьйональ М. | 2 - 0 | Монтевідео Сіті |
| 2021-07-11 | Монтевідео Сіті | 3 - 0 | Насьйональ М. |
| 2021-02-11 | Монтевідео Сіті | 1 - 2 | Насьйональ М. |
| 2020-08-20 | Насьйональ М. | 2 - 0 | Монтевідео Сіті |
| 2018-07-22 | Насьйональ М. | 3 - 2 | Монтевідео Сіті |
| 2018-06-10 | Насьйональ М. | 3 - 2 | Монтевідео Сіті |
| 2018-02-03 | Монтевідео Сіті | 2 - 4 | Насьйональ М. |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 1 | 6 | 8 | 5 | 3 | |
| 12% | 12% | 75% | 100% | 62% | 38% |
Монтевідео Сіті останні 12 матчі
| 2022-08-19 | Данубіо | 3 - 2 | Монтевідео Сіті |
| 2022-08-14 | Монтевідео Сіті | 0 - 2 | Дефенсор Сп. |
| 2022-08-07 | Фенікс | 1 - 0 | Монтевідео Сіті |
| 2022-07-31 | Серро Ларго | 1 - 2 | Монтевідео Сіті |
| 2022-07-24 | Монтевідео Сіті | 2 - 0 | Фенікс |
| 2022-07-19 | Мальдонадо | 1 - 1 | Монтевідео Сіті |
| 2022-07-14 | Монтевідео Сіті | 2 - 3 | Ліверпуль М. |
| 2022-07-08 | Альбіон | 1 - 0 | Монтевідео Сіті |
| 2022-06-27 | Вондерерс | 1 - 0 | Монтевідео Сіті |
| 2022-06-19 | Монтевідео Сіті | 3 - 1 | Рентістас |
| 2022-06-12 | Пеньяроль | 1 - 2 | Монтевідео Сіті |
| 2022-06-03 | Монтевідео Сіті | 0 - 0 | Рівер Плейт М. |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 2 | 6 | 8 | 5 | 3 | |
| 33% | 17% | 50% | 67% | 42% | 25% |
Насьйональ М. останні 12 матчі
| 2022-08-20 | Насьйональ М. | 2 - 0 | Вондерерс |
| 2022-08-14 | Ліверпуль М. | 0 - 1 | Насьйональ М. |
| 2022-08-09 | Атлетіку ГО | 3 - 0 | Насьйональ М. |
| 2022-08-06 | Насьйональ М. | 3 - 0 | Рентістас |
| 2022-08-02 | Насьйональ М. | 0 - 1 | Атлетіку ГО |
| 2022-07-30 | Мальдонадо | 2 - 1 | Насьйональ М. |
| 2022-07-28 | Ліверпуль М. | 0 - 1 | Насьйональ М. |
| 2022-07-24 | Насьйональ М. | 2 - 0 | Бостон Рівер |
| 2022-07-21 | Насьйональ М. | 5 - 0 | Серріто |
| 2022-07-17 | Серро Ларго | 0 - 0 | Насьйональ М. |
| 2022-07-10 | Насьйональ М. | 3 - 1 | Пласа Колонія |
| 2022-07-05 | Уніон Санта-Фе | 1 - 2 | Насьйональ М. |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 8 | 1 | 3 | 8 | 6 | 2 | |
| 67% | 8% | 25% | 67% | 50% | 17% |
Таблиця Прімера Дивізіон
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Рівер Плейт М. | 4 | +5 | 12 |
| 2 | Насьйональ М. | 4 | +5 | 9 |
| 3 | Мальдонадо | 4 | +2 | 8 |
| 4 | Данубіо | 4 | +2 | 8 |
| 5 | Бостон Рівер | 4 | +3 | 7 |
| 6 | Пеньяроль | 4 | +2 | 7 |
| 7 | Альбіон | 4 | +1 | 7 |
| 8 | Дефенсор Сп. | 4 | +2 | 6 |
| 9 | Фенікс | 4 | 0 | 6 |
| 10 | Ліверпуль М. | 4 | -1 | 4 |
| 11 | Пласа Колонія | 4 | -1 | 4 |
| 12 | Вондерерс | 4 | -2 | 4 |
| 13 | Монтевідео Сіті | 4 | -3 | 3 |
| 14 | Серро Ларго | 4 | -3 | 2 |
| 15 | Серріто | 4 | -4 | 2 |
| 16 | Рентістас | 4 | -8 | 0 |
Хронологія матчів у лізі
| Монтевідео Сіті | |
| Насьйональ М. | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Монтевідео Сіті | Насьйональ М. |
|---|---|---|---|
| 1 | Рівер Плейт М. | ||
| 2 | Насьйональ М. | - | |
| 3 | Мальдонадо | 2 - 1 | |
| 4 | Данубіо | ||
| 5 | Бостон Рівер | ||
| 6 | Пеньяроль | ||
| 7 | Альбіон | ||
| 8 | Дефенсор Сп. | 0 - 2 | |
| 9 | Фенікс | ||
| 10 | Ліверпуль М. | 0 - 1 | |
| 11 | Пласа Колонія | ||
| 12 | Вондерерс | ||
| 13 | Монтевідео Сіті | - | |
| 14 | Серро Ларго | ||
| 15 | Серріто | ||
| 16 | Рентістас |
Позиція в лізі
| Монтевідео Сіті | Насьйональ М. | |
| Позиція | 13 | 2 |
| Очки | 3 | 9 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 14 | 8 |
| Очки | 0 | 3 |
Форма в лізі
| Монтевідео Сіті | Насьйональ М. | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
1
0 3 |
3
0 1 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
0
0 1 |
1
0 1 |
Голи в лізі
| Монтевідео Сіті | Насьйональ М. | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
4
7 |
7
2 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
0
2 |
2
2 |
Загальна статистика для Прімера Дивізіон
| Матчі (32) | |
| Перемоги вдома | 34% |
| Нічиї | 22% |
| Перемоги в гостях | 44% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (73) | |
| Голи за матч | 2.28 |
| Голи вдома за матч | 1.09 |
| Голи в гостях за матч | 1.19 |
| Домашня команда забила в | 69% |
| Команда гостей забила в | 69% |
| Обидві Команди Заб'ють | 47% |
| Більше 1.5 | 72% |
| Більше 2.5 | 41% |
| Більше 3.5 | 12% |
Монтевідео Сіті наступні 6 матчі
| 2022-09-03 | Альбіон | - | Монтевідео Сіті |
| 2022-09-09 | Монтевідео Сіті | - | Мальдонадо |
| 2022-09-14 | Рентістас | - | Монтевідео Сіті |
| 2022-09-19 | Монтевідео Сіті | - | Ліверпуль М. |
| 2022-09-24 | Пеньяроль | - | Монтевідео Сіті |
| 2022-09-29 | Серріто | - | Монтевідео Сіті |
Насьйональ М. наступні 6 матчі
| 2022-09-04 | Насьйональ М. | - | Пеньяроль |
| 2022-09-08 | Мірамар | - | Насьйональ М. |
| 2022-09-10 | Пласа Колонія | - | Насьйональ М. |
| 2022-09-15 | Насьйональ М. | - | Бостон Рівер |
| 2022-09-17 | Рівер Плейт М. | - | Насьйональ М. |
| 2022-09-22 | Рампла Хуніорс | - | Насьйональ М. |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 6.50 | 4.20 | 1.50 |
| Ймовірність | 25% | 4% | 71% |
| 2 @ 1.50 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.50 | 1.11 |
| Ймовірність | 26% | 74% |
| X2 @ 1.11 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.25 | 3.75 | |
| Ймовірність | 74% | 26% | |
| Більше 1.5 @ 1.25 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.90 | 1.95 | |
| Ймовірність | 46% | 54% | |
| Менше 2.5 @ 1.95 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 3.25 | 1.33 | |
| Ймовірність | 15% | 85% | |
| Менше 3.5 @ 1.33 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.00 | 1.72 | |
| Ймовірність | 41% | 59% | |
| Ні @ 1.72 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2022-08-27 20:01. На даний момент можливі зміни!