Перша ліга - Шотландія
субота, 15.04.2023
15:00
15:00

Монтроз

Пітерхед
2 - 1
(1 - 0, 1 - 1)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Монтроуз |
| В гостях: | Пітерхед |
| Відстань: | 97.9 км |
| Стадіон | |
| Стадіон: | Links Park |
| Вміщує: | 4 934 (1 324) |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Час початку | |
| Година: | 15:00 (15:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.30 | 4.75 | 8.50 | 1 | 1.04 | 3.00 | |||
| 60% | 26% | 14% | 1.30 | 80% | 20% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.20 | 4.33 | 1.62 | 2.25 | 2.50 | 1.50 | ||||||
| 80% | 20% | 54% | 46% | 32% | 68% |
Останні 12 прямі зустрічі
| 2023-01-02 | Пітерхед | 0 - 0 | Монтроз |
| 2022-11-05 | Монтроз | 3 - 0 | Пітерхед |
| 2022-09-03 | Пітерхед | 0 - 2 | Монтроз |
| 2022-03-12 | Пітерхед | 0 - 1 | Монтроз |
| 2021-12-22 | Монтроз | 2 - 0 | Пітерхед |
| 2021-10-30 | Пітерхед | 0 - 0 | Монтроз |
| 2021-08-14 | Монтроз | 1 - 0 | Пітерхед |
| 2020-12-22 | Пітерхед | 1 - 1 | Монтроз |
| 2020-11-07 | Монтроз | 3 - 2 | Пітерхед |
| 2020-02-01 | Монтроз | 4 - 3 | Пітерхед |
| 2019-11-16 | Пітерхед | 0 - 0 | Монтроз |
| 2019-09-28 | Монтроз | 4 - 3 | Пітерхед |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 8 | 4 | 0 | 7 | 4 | 3 | |
| 67% | 33% | 0% | 58% | 33% | 25% |
Монтроз останні 12 матчі
| 2023-04-11 | Монтроз | 1 - 2 | Фолкерк |
| 2023-04-08 | Ейрдріоніанс | 3 - 0 | Монтроз |
| 2023-04-01 | Едінбург | 1 - 1 | Монтроз |
| 2023-03-25 | Монтроз | 1 - 3 | Данфермлін |
| 2023-03-18 | Келті Хартс | 1 - 2 | Монтроз |
| 2023-03-04 | Монтроз | 2 - 0 | Клайд |
| 2023-02-25 | Аллоа Атлетік | 1 - 0 | Монтроз |
| 2023-02-18 | Монтроз | 3 - 3 | Едінбург |
| 2023-02-04 | Данфермлін | 2 - 0 | Монтроз |
| 2023-01-28 | Монтроз | 3 - 3 | Келті Хартс |
| 2023-01-14 | Монтроз | 1 - 0 | Квін оф Саут |
| 2023-01-07 | Фолкерк | 2 - 1 | Монтроз |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 3 | 6 | 10 | 7 | 3 | |
| 25% | 25% | 50% | 83% | 58% | 25% |
Пітерхед останні 12 матчі
| 2023-04-11 | Пітерхед | 0 - 2 | Данфермлін |
| 2023-04-08 | Пітерхед | 1 - 0 | Едінбург |
| 2023-04-01 | Квін оф Саут | 2 - 1 | Пітерхед |
| 2023-03-25 | Пітерхед | 0 - 2 | Аллоа Атлетік |
| 2023-03-18 | Ейрдріоніанс | 7 - 0 | Пітерхед |
| 2023-03-04 | Фолкерк | 5 - 0 | Пітерхед |
| 2023-02-25 | Пітерхед | 1 - 1 | Келті Хартс |
| 2023-02-18 | Клайд | 1 - 0 | Пітерхед |
| 2023-02-04 | Аллоа Атлетік | 1 - 0 | Пітерхед |
| 2023-01-28 | Пітерхед | 1 - 3 | Квін оф Саут |
| 2023-01-21 | Пітерхед | 1 - 0 | Клайд |
| 2023-01-14 | Данфермлін | 4 - 0 | Пітерхед |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 1 | 9 | 8 | 5 | 4 | |
| 17% | 8% | 75% | 67% | 42% | 33% |
Таблиця Перша ліга
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Данфермлін | 32 | +34 | 71 |
| 2 | Фолкерк | 32 | +27 | 60 |
| 3 | Ейрдріоніанс | 32 | +30 | 55 |
| 4 | Аллоа Атлетік | 32 | +9 | 51 |
| 5 | Квін оф Саут | 32 | +1 | 48 |
| 6 | Едінбург | 32 | +8 | 47 |
| 7 | Монтроз | 32 | -2 | 42 |
| 8 | Келті Хартс | 32 | -12 | 36 |
| 9 | Клайд | 32 | -34 | 17 |
| 10 | Пітерхед | 32 | -61 | 15 |
Хронологія матчів у лізі
| Монтроз | |
| Пітерхед | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Монтроз | Пітерхед |
|---|---|---|---|
| 1 | Данфермлін | 1 - 3 | 4 - 0 |
| 2 | Фолкерк | 1 - 2 | 5 - 0 |
| 3 | Ейрдріоніанс | 2 - 4 | 7 - 0 |
| 4 | Аллоа Атлетік | 0 - 0 | 1 - 0 |
| 5 | Квін оф Саут | 1 - 0 | 2 - 1 |
| 6 | Едінбург | 3 - 3 | 4 - 0 |
| 7 | Монтроз | - | 3 - 0 |
| 8 | Келті Хартс | 3 - 3 | 3 - 0 |
| 9 | Клайд | 2 - 0 | 1 - 0 |
| 10 | Пітерхед | 3 - 0 | - |
Позиція в лізі
| Монтроз | Пітерхед | |
| Позиція | 7 | 10 |
| Очки | 42 | 15 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 5 | 10 |
| Очки | 26 | 3 |
Форма в лізі
| Монтроз | Пітерхед | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
11
9 12 |
3
6 23 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
7
5 4 |
0
3 13 |
Голи в лізі
| Монтроз | Пітерхед | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
44
46 |
15
76 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
29
21 |
7
47 |
Загальна статистика для Перша ліга
| Матчі (160) | |
| Перемоги вдома | 44% |
| Нічиї | 24% |
| Перемоги в гостях | 32% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (463) | |
| Голи за матч | 2.89 |
| Голи вдома за матч | 1.62 |
| Голи в гостях за матч | 1.27 |
| Домашня команда забила в | 79% |
| Команда гостей забила в | 62% |
| Обидві Команди Заб'ють | 48% |
| Більше 1.5 | 80% |
| Більше 2.5 | 53% |
| Більше 3.5 | 32% |
Монтроз наступні 6 матчі
| 2023-04-22 | Квін оф Саут | - | Монтроз |
| 2023-04-29 | Монтроз | - | Аллоа Атлетік |
| 2023-05-06 | Клайд | - | Монтроз |
| 2023-06-27 | Монтроз | - | Рейт Роверз |
| 2023-06-30 | Монтроз | - | Форфар Атлетік |
| 2023-07-15 | Монтроз | - | Сент-Міррен |
Пітерхед наступні 6 матчі
| 2023-04-22 | Пітерхед | - | Клайд |
| 2023-04-29 | Келті Хартс | - | Пітерхед |
| 2023-05-06 | Пітерхед | - | Фолкерк |
| 2023-07-11 | Коув Рейнджерс | - | Пітерхед |
| 2023-07-15 | Пітерхед | - | Партік Тісл |
| 2023-07-22 | Данді Юнайтед | - | Пітерхед |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.30 | 4.75 | 8.50 |
| Ймовірність | 60% | 26% | 14% |
| 1 @ 1.30 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.04 | 3.00 |
| Ймовірність | 80% | 20% |
| 1X @ 1.04 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.20 | 4.33 | |
| Ймовірність | 80% | 20% | |
| Більше 1.5 @ 1.20 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.62 | 2.25 | |
| Ймовірність | 54% | 46% | |
| Більше 2.5 @ 1.62 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.50 | 1.50 | |
| Ймовірність | 32% | 68% | |
| Менше 3.5 @ 1.50 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.00 | 1.73 | |
| Ймовірність | 43% | 57% | |
| Ні @ 1.73 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2023-04-15 12:00. На даний момент можливі зміни!