Національна ліга - Гондурас
четвер, 19.09.2019
02:00
02:00

Мотагуа

Гондурас Прогресо
2 - 1
(2 - 0, 0 - 1)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Тегусігальпа |
| В гостях: | Ель Прогресо |
| Відстань: | 159.9 км |
| Стадіон | |
| Стадіон: | Tiburcio Carias Andino |
| Вміщує: | 35 000 |
| Розміри: | 110 x 75 м |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Час початку | |
| Година: | 02:00 (19:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.38 | 4.30 | 7.12 | 1 | 1.08 | 2.63 | |||
| 75% | 6% | 19% | 1.38 | 79% | 21% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.22 | 3.74 | 1.68 | 2.07 | 2.58 | 1.43 | ||||||
| 54% | 46% | 41% | 59% | 22% | 78% |
Останні 12 прямі зустрічі
| 2019-09-13 | Гондурас Прогресо | 0 - 1 | Мотагуа |
| 2019-03-08 | Гондурас Прогресо | 0 - 1 | Мотагуа |
| 2019-01-13 | Мотагуа | 4 - 0 | Гондурас Прогресо |
| 2018-09-23 | Мотагуа | 2 - 0 | Гондурас Прогресо |
| 2018-08-05 | Гондурас Прогресо | 2 - 0 | Мотагуа |
| 2018-03-18 | Гондурас Прогресо | 1 - 2 | Мотагуа |
| 2018-02-01 | Мотагуа | 3 - 0 | Гондурас Прогресо |
| 2017-10-27 | Мотагуа | 1 - 0 | Гондурас Прогресо |
| 2017-08-27 | Гондурас Прогресо | 2 - 3 | Мотагуа |
| 2017-05-28 | Мотагуа | 3 - 0 | Гондурас Прогресо |
| 2017-05-21 | Гондурас Прогресо | 1 - 4 | Мотагуа |
| 2017-03-05 | Гондурас Прогресо | 2 - 2 | Мотагуа |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 10 | 1 | 1 | 9 | 7 | 4 | |
| 83% | 8% | 8% | 75% | 58% | 33% |
Мотагуа останні 12 матчі
| 2019-09-16 | УПНФМ | 0 - 1 | Мотагуа |
| 2019-09-13 | Гондурас Прогресо | 0 - 1 | Мотагуа |
| 2019-09-01 | Мотагуа | 1 - 0 | Маратон |
| 2019-08-25 | Мотагуа | 3 - 1 | Віда |
| 2019-08-14 | Реал Мінас | 4 - 4 | Мотагуа |
| 2019-08-11 | Мотагуа | 2 - 1 | Реал Сосьєдад Т. |
| 2019-08-05 | Реал Еспанья | 1 - 0 | Мотагуа |
| 2019-07-28 | Мотагуа | 2 - 1 | Платенсе |
| 2019-06-02 | Олімпія Тег. | 0 - 1 | Мотагуа |
| 2019-05-26 | Мотагуа | 2 - 2 | Олімпія Тег. |
| 2019-05-18 | Маратон | 2 - 2 | Мотагуа |
| 2019-05-12 | Мотагуа | 2 - 0 | Маратон |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 8 | 3 | 1 | 7 | 6 | 4 | |
| 67% | 25% | 8% | 58% | 50% | 33% |
Гондурас Прогресо останні 12 матчі
| 2019-09-15 | Віда | 3 - 0 | Гондурас Прогресо |
| 2019-09-13 | Гондурас Прогресо | 0 - 1 | Мотагуа |
| 2019-09-01 | Гондурас Прогресо | 0 - 1 | УПНФМ |
| 2019-08-25 | Реал Сосьєдад Т. | 0 - 1 | Гондурас Прогресо |
| 2019-08-18 | Платенсе | 0 - 1 | Гондурас Прогресо |
| 2019-08-14 | Маратон | 4 - 1 | Гондурас Прогресо |
| 2019-08-11 | Гондурас Прогресо | 1 - 1 | Реал Еспанья |
| 2019-08-04 | Реал Мінас | 1 - 0 | Гондурас Прогресо |
| 2019-07-27 | Гондурас Прогресо | 0 - 4 | Олімпія Тег. |
| 2019-05-10 | Гондурас Прогресо | 3 - 2 | Реал Мінас |
| 2019-05-05 | Хутікальпа FK | 1 - 2 | Гондурас Прогресо |
| 2019-04-27 | Гондурас Прогресо | 1 - 1 | Хутікальпа FK |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 2 | 6 | 7 | 5 | 3 | |
| 33% | 17% | 50% | 58% | 42% | 25% |
Таблиця Національна ліга
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Маратон | 8 | +12 | 19 |
| 2 | Мотагуа | 8 | +6 | 19 |
| 3 | Олімпія Тег. | 8 | +9 | 17 |
| 4 | УПНФМ | 9 | +1 | 14 |
| 5 | Віда | 9 | -1 | 13 |
| 6 | Реал Еспанья | 9 | 0 | 10 |
| 7 | Реал Мінас | 9 | -5 | 10 |
| 8 | Платенсе | 8 | 0 | 9 |
| 9 | Гондурас Прогресо | 9 | -11 | 7 |
| 10 | Реал Сосьєдад Т. | 9 | -11 | 2 |
Хронологія матчів у лізі
| Мотагуа | |
| Гондурас Прогресо | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Мотагуа | Гондурас Прогресо |
|---|---|---|---|
| 1 | Маратон | 1 - 0 | 4 - 1 |
| 2 | Мотагуа | - | |
| 3 | Олімпія Тег. | ||
| 4 | УПНФМ | ||
| 5 | Віда | 3 - 1 | 3 - 0 |
| 6 | Реал Еспанья | ||
| 7 | Реал Мінас | 1 - 0 | |
| 8 | Платенсе | 2 - 1 | 0 - 1 |
| 9 | Гондурас Прогресо | - | |
| 10 | Реал Сосьєдад Т. | 2 - 1 | 0 - 1 |
Позиція в лізі
| Мотагуа | Гондурас Прогресо | |
| Позиція | 2 | 9 |
| Очки | 19 | 7 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 1 | 5 |
| Очки | 12 | 6 |
Форма в лізі
| Мотагуа | Гондурас Прогресо | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
6
1 1 |
2
1 6 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
4
0 0 |
2
0 3 |
Голи в лізі
| Мотагуа | Гондурас Прогресо | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
14
8 |
4
15 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
8
3 |
3
8 |
Загальна статистика для Національна ліга
| Матчі (43) | |
| Перемоги вдома | 44% |
| Нічиї | 21% |
| Перемоги в гостях | 35% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (109) | |
| Голи за матч | 2.53 |
| Голи вдома за матч | 1.37 |
| Голи в гостях за матч | 1.16 |
| Домашня команда забила в | 72% |
| Команда гостей забила в | 74% |
| Обидві Команди Заб'ють | 49% |
| Більше 1.5 | 70% |
| Більше 2.5 | 42% |
| Більше 3.5 | 21% |
Мотагуа наступні 6 матчі
| 2019-09-22 | Мотагуа | - | УПНФМ |
| 2019-09-28 | Маратон | - | Мотагуа |
| 2019-10-06 | Мотагуа | - | Олімпія Тег. |
| 2019-10-18 | Платенсе | - | Мотагуа |
| 2019-10-21 | Віда | - | Мотагуа |
| 2019-10-25 | Альянса | - | Мотагуа |
Гондурас Прогресо наступні 6 матчі
| 2019-09-22 | Гондурас Прогресо | - | Віда |
| 2019-09-29 | УПНФМ | - | Гондурас Прогресо |
| 2019-10-05 | Гондурас Прогресо | - | Платенсе |
| 2019-10-17 | Олімпія Тег. | - | Гондурас Прогресо |
| 2019-10-20 | Гондурас Прогресо | - | Реал Сосьєдад Т. |
| 2019-10-26 | Гондурас Прогресо | - | Реал Мінас |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.38 | 4.30 | 7.12 |
| Ймовірність | 75% | 6% | 19% |
| 1 @ 1.38 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.08 | 2.63 |
| Ймовірність | 79% | 21% |
| 1X @ 1.08 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.22 | 3.74 | |
| Ймовірність | 54% | 46% | |
| Більше 1.5 @ 1.22 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.68 | 2.07 | |
| Ймовірність | 41% | 59% | |
| Менше 2.5 @ 2.07 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.58 | 1.43 | |
| Ймовірність | 22% | 78% | |
| Менше 3.5 @ 1.43 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.00 | 1.89 | |
| Ймовірність | 40% | 60% | |
| Ні @ 1.89 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2019-09-19 00:04. На даний момент можливі зміни!