Кубок чемпіонів КОНКАКАФ
четвер, 06.04.2023
01:00
Мотагуа
(Гондурас)
УАНЛ Тігрес
(Мексика)
0 - 1
(0 - 1, 0 - 0)
| Інформація |
| Місто |
| Вдома: |
Тегусігальпа (Гон) |
| В гостях: |
Сан-Ніколя-де-лос-Гарса (Мек) |
| Відстань: |
1 883.4 км |
| Стадіон |
| Стадіон: |
Tiburcio Carias Andino
(Тегусігальпа / Гон)
|
| Вміщує: |
35 000 |
| Розміри: |
110 x 75 м |
| Фотографії: |
Google maps (карта) |
| Час початку |
| Година: |
01:00 (18:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 |
X |
2 |
П/K |
|
|
|
1X |
X2 |
| 4.50 |
3.50 |
1.85 |
2 |
|
|
|
1.91 |
1.18 |
| 27% |
33% |
40% |
1.85 |
|
|
|
29% |
71% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.29 |
3.50 |
|
|
|
1.95 |
1.90 |
|
|
|
3.25 |
1.33 |
| 72% |
28% |
|
|
|
49% |
51% |
|
|
|
28% |
72% |
Прямі зустрічі
Немає даних у системі
Мотагуа останні 12 матчі
|
2023-04-02 |
Мотагуа
|
1 - 3 |
Олімпія Тег.
|
|
2023-03-19 |
Оланчо
|
1 - 0 |
Мотагуа
|
|
2023-03-17 |
Пачука
|
1 - 1 |
Мотагуа
|
|
2023-03-12 |
Мотагуа
|
3 - 1 |
Вікторія
|
|
2023-03-10 |
Мотагуа
|
0 - 0 |
Пачука
|
|
2023-03-05 |
Реал Еспанья
|
0 - 3 |
Мотагуа
|
|
2023-03-02 |
Мотагуа
|
4 - 3 |
УПНФМ
|
|
2023-02-26 |
Мотагуа
|
1 - 1 |
Гондурас Прогресо
|
|
2023-02-19 |
Маратон
|
1 - 1 |
Мотагуа
|
|
2023-02-16 |
Реал Сосьєдад Т.
|
0 - 0 |
Мотагуа
|
|
2023-02-11 |
Мотагуа
|
2 - 1 |
Віда
|
|
2023-02-05 |
Олімпія Тег.
|
3 - 1 |
Мотагуа
|
| В |
Н |
П |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
5 |
3 |
|
9 |
6 |
4 |
| 33% |
42% |
25% |
|
75% |
50% |
33% |
УАНЛ Тігрес останні 12 матчі
|
2023-04-02 |
Деп. Толука
|
3 - 2 |
УАНЛ Тігрес
|
|
2023-03-19 |
УАНЛ Тігрес
|
0 - 1 |
Монтеррей
|
|
2023-03-16 |
Орландо Сіті
|
1 - 1 |
УАНЛ Тігрес
|
|
2023-03-12 |
УАНЛ Тігрес
|
0 - 2 |
Америка Мексика
|
|
2023-03-08 |
УАНЛ Тігрес
|
0 - 0 |
Орландо Сіті
|
|
2023-03-04 |
Некакса
|
0 - 1 |
УАНЛ Тігрес
|
|
2023-02-26 |
УАНЛ Тігрес
|
1 - 2 |
Чівас Гвадалахара
|
|
2023-02-19 |
Атлас
|
0 - 1 |
УАНЛ Тігрес
|
|
2023-02-15 |
УАНЛ Тігрес
|
0 - 0 |
Хуарес
|
|
2023-02-12 |
УАНЛ Тігрес
|
4 - 2 |
УНАМ Пумас
|
|
2023-02-05 |
Крус Асуль
|
0 - 1 |
УАНЛ Тігрес
|
|
2023-01-29 |
УАНЛ Тігрес
|
0 - 0 |
Атл. Сан-Луїс
|
| В |
Н |
П |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
4 |
4 |
|
5 |
3 |
2 |
| 33% |
33% |
33% |
|
42% |
25% |
17% |
Таблиця Національна ліга (Гондурас)
| М |
Команда |
І |
В |
Н |
П |
МЗ |
МП |
РМ |
О |
| 1 |
Олімпія Тег. |
14 |
10 |
3 |
1 |
28 |
7 |
+21 |
33 |
| 2 |
Оланчо |
14 |
7 |
5 |
2 |
24 |
12 |
+12 |
26 |
| 3 |
УПНФМ |
14 |
7 |
3 |
4 |
23 |
21 |
+2 |
24 |
| 4 |
Маратон |
14 |
6 |
5 |
3 |
13 |
11 |
+2 |
23 |
| 5 |
Мотагуа |
14 |
5 |
4 |
5 |
20 |
19 |
+1 |
19 |
| 6 |
Реал Еспанья |
13 |
5 |
3 |
5 |
21 |
15 |
+6 |
18 |
| 7 |
Віда |
14 |
3 |
4 |
7 |
14 |
22 |
-8 |
13 |
| 8 |
Реал Сосьєдад Т. |
13 |
2 |
6 |
5 |
14 |
23 |
-9 |
12 |
| 9 |
Вікторія |
14 |
3 |
3 |
8 |
11 |
23 |
-12 |
12 |
| 10 |
Гондурас Прогресо |
14 |
1 |
4 |
9 |
12 |
27 |
-15 |
7 |
Таблиця Ліга MX (Мексика)
| М |
Команда |
І |
В |
Н |
П |
МЗ |
МП |
РМ |
О |
| 1 |
Монтеррей |
13 |
11 |
1 |
1 |
27 |
9 |
+18 |
34 |
| 2 |
Деп. Толука |
13 |
7 |
4 |
2 |
27 |
14 |
+13 |
25 |
| 3 |
Клуб Леон |
13 |
7 |
4 |
2 |
20 |
11 |
+9 |
25 |
| 4 |
Америка Мексика |
13 |
6 |
6 |
1 |
29 |
18 |
+11 |
24 |
| 5 |
Пачука |
13 |
7 |
1 |
5 |
24 |
18 |
+6 |
22 |
| 6 |
Чівас Гвадалахара |
13 |
6 |
4 |
3 |
19 |
16 |
+3 |
22 |
| 7 |
УАНЛ Тігрес |
13 |
6 |
3 |
4 |
18 |
12 |
+6 |
21 |
| 8 |
Крус Асуль |
13 |
6 |
2 |
5 |
16 |
15 |
+1 |
20 |
| 9 |
Пуебла |
13 |
5 |
1 |
7 |
19 |
26 |
-7 |
16 |
| 10 |
Сантос Лагуна |
13 |
4 |
4 |
5 |
18 |
27 |
-9 |
16 |
| 11 |
Атл. Сан-Луїс |
13 |
4 |
3 |
6 |
12 |
16 |
-4 |
15 |
| 12 |
Атлас |
13 |
2 |
7 |
4 |
19 |
19 |
0 |
13 |
| 13 |
Некакса |
13 |
3 |
4 |
6 |
14 |
16 |
-2 |
13 |
| 14 |
Хуарес |
13 |
3 |
4 |
6 |
15 |
20 |
-5 |
13 |
| 15 |
Керетаро |
13 |
2 |
7 |
4 |
12 |
19 |
-7 |
13 |
| 16 |
Клуб Тіхуана |
13 |
2 |
6 |
5 |
14 |
21 |
-7 |
12 |
| 17 |
УНАМ Пумас |
13 |
3 |
2 |
8 |
16 |
25 |
-9 |
11 |
| 18 |
Масатлан |
13 |
1 |
1 |
11 |
15 |
32 |
-17 |
4 |
Мотагуа наступні 6 матчі
|
2023-04-09 |
Віда
|
- |
Мотагуа
|
|
2023-04-14 |
УАНЛ Тігрес
|
- |
Мотагуа
|
|
2023-04-16 |
Мотагуа
|
- |
Реал Сосьєдад Т.
|
|
2023-04-23 |
Мотагуа
|
- |
Маратон
|
|
2023-04-29 |
Гондурас Прогресо
|
- |
Мотагуа
|
|
2023-05-04 |
Мотагуа
|
- |
Маратон
|
УАНЛ Тігрес наступні 6 матчі
|
2023-04-09 |
УАНЛ Тігрес
|
- |
Масатлан
|
|
2023-04-14 |
УАНЛ Тігрес
|
- |
Мотагуа
|
|
2023-04-17 |
Керетаро
|
- |
УАНЛ Тігрес
|
|
2023-04-21 |
УАНЛ Тігрес
|
- |
Пуебла
|
|
2023-04-26 |
УАНЛ Тігрес
|
- |
Клуб Леон
|
|
2023-05-01 |
Клуб Леон
|
- |
УАНЛ Тігрес
|
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Коефіцієнт |
4.50 |
3.50 |
1.85 |
| Ймовірність |
27% |
33% |
40% |
|
2 @ 1.85 |
| Подвійний шанс |
1X |
X2 |
| Коефіцієнт |
1.91 |
1.18 |
| Ймовірність |
29% |
71% |
|
X2 @ 1.18 |
| Більше/Менше 1.5 |
Блш |
Мнш |
| Коефіцієнт |
|
1.29 |
3.50 |
| Ймовірність |
|
72% |
28% |
|
Більше 1.5 @ 1.29 |
| Більше/Менше 2.5 |
Блш |
Мнш |
| Коефіцієнт |
|
1.95 |
1.90 |
| Ймовірність |
|
49% |
51% |
|
Менше 2.5 @ 1.90 |
| Більше/Менше 3.5 |
Блш |
Мнш |
| Коефіцієнт |
|
3.25 |
1.33 |
| Ймовірність |
|
28% |
72% |
|
Менше 3.5 @ 1.33 |
| Обидві Команди Заб'ють |
Так |
Ні |
| Коефіцієнт |
|
1.80 |
1.91 |
| Ймовірність |
|
52% |
48% |
|
Так @ 1.80 |
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2023-04-06 00:02. На даний момент можливі зміни!