Прем'єр-ліга - Таїланд
середа, 11.04.2018
14:00
14:00

Муангтонг Юн.

Супханбурі
2 - 2
(1 - 1, 1 - 1)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Муанг Тонг Тані |
| В гостях: | Суфанбурі |
| Відстань: | 77.7 км |
| Час початку | |
| Година: | 14:00 (20:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.50 | 3.60 | 6.00 | 1X | 1.11 | 2.50 | |||
| 24% | 59% | 17% | 1.11 | 57% | 43% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.24 | 3.65 | 1.80 | 2.00 | 2.80 | 1.38 | ||||||
| 68% | 32% | 38% | 62% | 28% | 72% |
Останні 10 прямі зустрічі
| 2017-09-17 | Супханбурі | 1 - 4 | Муангтонг Юн. |
| 2017-04-30 | Муангтонг Юн. | 3 - 0 | Супханбурі |
| 2016-08-14 | Супханбурі | 0 - 1 | Муангтонг Юн. |
| 2016-05-11 | Муангтонг Юн. | 1 - 0 | Супханбурі |
| 2015-11-15 | Муангтонг Юн. | 2 - 2 | Супханбурі |
| 2015-04-04 | Супханбурі | 2 - 1 | Муангтонг Юн. |
| 2014-08-16 | Супханбурі | 0 - 0 | Муангтонг Юн. |
| 2014-05-04 | Муангтонг Юн. | 2 - 5 | Супханбурі |
| 2013-09-29 | Муангтонг Юн. | 3 - 1 | Супханбурі |
| 2013-05-29 | Супханбурі | 3 - 1 | Муангтонг Юн. |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 2 | 3 | 7 | 7 | 5 | |
| 50% | 20% | 30% | 70% | 70% | 50% |
Муангтонг Юн. останні 12 матчі
| 2018-04-08 | Муангтонг Юн. | 4 - 0 | Тай Неві |
| 2018-04-01 | Муангтонг Юн. | 2 - 2 | Патум Юн. |
| 2018-03-28 | Накхонратчасіма | 0 - 1 | Муангтонг Юн. |
| 2018-03-17 | Муангтонг Юн. | 2 - 1 | Убон УМТ Юнайтед |
| 2018-03-11 | Прачуап | 6 - 1 | Муангтонг Юн. |
| 2018-03-03 | Муангтонг Юн. | 1 - 1 | Чанграй Юн. |
| 2018-02-23 | Утай Тані | 0 - 1 | Муангтонг Юн. |
| 2018-02-17 | Муангтонг Юн. | 0 - 2 | Порт Бангкок |
| 2018-02-10 | Бангкок Юн. | 2 - 3 | Муангтонг Юн. |
| 2018-01-30 | Касіва | 3 - 0 | Муангтонг Юн. |
| 2018-01-23 | Муангтонг Юн. | 5 - 2 | Джохор ДТ |
| 2017-11-22 | Муангтонг Юн. | 2 - 0 | Чанграй Юн. |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 2 | 3 | 10 | 7 | 5 | |
| 58% | 17% | 25% | 83% | 58% | 42% |
Супханбурі останні 12 матчі
| 2018-04-07 | Супханбурі | 1 - 1 | Бурірам Юн. |
| 2018-03-31 | Самут Пракан Сіті | 1 - 1 | Супханбурі |
| 2018-03-28 | Супханбурі | 2 - 0 | Поліс Теро |
| 2018-03-17 | Супханбурі | 2 - 0 | Чанграй Юн. |
| 2018-03-10 | Тай Неві | 0 - 0 | Супханбурі |
| 2018-03-04 | Супханбурі | 0 - 1 | Чонбурі |
| 2018-02-25 | Бангкок Юн. | 2 - 2 | Супханбурі |
| 2018-02-17 | Супханбурі | 1 - 0 | Накхонратчасіма |
| 2018-02-10 | Чайнат | 0 - 0 | Супханбурі |
| 2017-11-18 | Thai Honda | 2 - 2 | Супханбурі |
| 2017-11-11 | Тай Неві | 0 - 1 | Супханбурі |
| 2017-11-08 | Супханбурі | 1 - 1 | Бангкок Юн. |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 7 | 1 | 7 | 2 | 2 | |
| 33% | 58% | 8% | 58% | 17% | 17% |
Таблиця Прем'єр-ліга
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Бурірам Юн. | 9 | +11 | 23 |
| 2 | Прачуап | 9 | +7 | 19 |
| 3 | Муангтонг Юн. | 9 | +1 | 17 |
| 4 | Сукхотай | 9 | +4 | 16 |
| 5 | Порт Бангкок | 9 | +2 | 16 |
| 6 | Бангкок Юн. | 9 | +4 | 15 |
| 7 | Накхонратчасіма | 9 | 0 | 15 |
| 8 | Супханбурі | 9 | +4 | 14 |
| 9 | Чанграй Юн. | 9 | 0 | 14 |
| 10 | Самут Пракан Сіті | 9 | 0 | 13 |
| 11 | Чонбурі | 9 | 0 | 13 |
| 12 | Ратчабурі | 9 | +3 | 12 |
| 13 | Патум Юн. | 9 | +3 | 11 |
| 14 | Тай Неві | 9 | -9 | 9 |
| 15 | Поліс Теро | 9 | -5 | 7 |
| 16 | Убон УМТ Юнайтед | 9 | -5 | 6 |
| 17 | Чайнат | 9 | -11 | 5 |
| 18 | Утай Тані | 9 | -9 | 4 |
Хронологія матчів у лізі
| Муангтонг Юн. | |
| Супханбурі | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Муангтонг Юн. | Супханбурі |
|---|---|---|---|
| 1 | Бурірам Юн. | ||
| 2 | Прачуап | ||
| 3 | Муангтонг Юн. | - | |
| 4 | Сукхотай | ||
| 5 | Порт Бангкок | 0 - 2 | |
| 6 | Бангкок Юн. | 2 - 2 | |
| 7 | Накхонратчасіма | ||
| 8 | Супханбурі | - | |
| 9 | Чанграй Юн. | 1 - 1 | |
| 10 | Самут Пракан Сіті | 1 - 1 | |
| 11 | Чонбурі | ||
| 12 | Ратчабурі | ||
| 13 | Патум Юн. | 2 - 2 | |
| 14 | Тай Неві | 4 - 0 | 0 - 0 |
| 15 | Поліс Теро | ||
| 16 | Убон УМТ Юнайтед | 2 - 1 | |
| 17 | Чайнат | 0 - 0 | |
| 18 | Утай Тані |
Позиція в лізі
| Муангтонг Юн. | Супханбурі | |
| Позиція | 3 | 8 |
| Очки | 17 | 14 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 10 | 9 |
| Очки | 8 | 4 |
Форма в лізі
| Муангтонг Юн. | Супханбурі | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
5
2 2 |
3
5 1 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
2
2 1 |
0
4 0 |
Голи в лізі
| Муангтонг Юн. | Супханбурі | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
15
14 |
9
5 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
9
6 |
3
3 |
Загальна статистика для Прем'єр-ліга
| Матчі (81) | |
| Перемоги вдома | 52% |
| Нічиї | 17% |
| Перемоги в гостях | 31% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (222) | |
| Голи за матч | 2.74 |
| Голи вдома за матч | 1.64 |
| Голи в гостях за матч | 1.10 |
| Домашня команда забила в | 81% |
| Команда гостей забила в | 64% |
| Обидві Команди Заб'ють | 49% |
| Більше 1.5 | 72% |
| Більше 2.5 | 49% |
| Більше 3.5 | 30% |
Муангтонг Юн. наступні 6 матчі
| 2018-04-21 | Чонбурі | - | Муангтонг Юн. |
| 2018-04-25 | Муангтонг Юн. | - | Поліс Теро |
| 2018-04-29 | Муангтонг Юн. | - | Ратчабурі |
| 2018-05-04 | Бурірам Юн. | - | Муангтонг Юн. |
| 2018-05-13 | Муангтонг Юн. | - | Чайнат |
| 2018-05-20 | Муангтонг Юн. | - | Сукхотай |
Супханбурі наступні 6 матчі
| 2018-04-22 | Супханбурі | - | Ратчабурі |
| 2018-04-25 | Сукхотай | - | Супханбурі |
| 2018-04-28 | Супханбурі | - | Утай Тані |
| 2018-05-06 | Убон УМТ Юнайтед | - | Супханбурі |
| 2018-05-11 | Супханбурі | - | Порт Бангкок |
| 2018-05-20 | Патум Юн. | - | Супханбурі |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.50 | 3.60 | 6.00 |
| Ймовірність | 24% | 59% | 17% |
| 1X @ 1.11 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.11 | 2.50 |
| Ймовірність | 57% | 43% |
| 1X @ 1.11 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.24 | 3.65 | |
| Ймовірність | 68% | 32% | |
| Більше 1.5 @ 1.24 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.80 | 2.00 | |
| Ймовірність | 38% | 62% | |
| Менше 2.5 @ 2.00 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.80 | 1.38 | |
| Ймовірність | 28% | 72% | |
| Менше 3.5 @ 1.38 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.83 | 1.87 | |
| Ймовірність | 46% | 54% | |
| Ні @ 1.87 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2018-04-11 12:04. На даний момент можливі зміни!