Суперліга - Індія

пʼятниця, 01.02.2019
14:00
Мумбай Сіті

Мумбай Сіті

Гоа

Гоа

0 - 2
(0 - 1,  0 - 1)
Інформація
Місто
Вдома: Мумбаї
В гостях: Маргао
Відстань: 437.6 км
Час початку
Година: 14:00 (19:30 місцевий час)
Реклама

Коефіцієнти

1 X 2 П/K 1X X2
2.20 3.40 3.20 1X 1.36 1.70
42% 26% 32% 1.36 57% 43%
+1.5 -1.5 +2.5 -2.5 +3.5 -3.5
1.20 4.33 1.66 2.15 2.62 1.44
75% 25% 47% 53% 39% 61%

Останні 9 прямі зустрічі

2018-10-24 Гоа 5 - 0 Мумбай Сіті
2018-01-28 Гоа 3 - 4 Мумбай Сіті
2017-11-25 Мумбай Сіті 2 - 1 Гоа
2016-11-16 Гоа 0 - 0 Мумбай Сіті
2016-10-21 Мумбай Сіті 0 - 1 Гоа
2015-11-17 Гоа 7 - 0 Мумбай Сіті
2015-10-25 Мумбай Сіті 2 - 0 Гоа
2014-11-17 Мумбай Сіті 0 - 0 Гоа
2014-11-09 Гоа 0 - 0 Мумбай Сіті
В Н П +1.5 +2.5 +3.5
3 3 3 5 4 3
33% 33% 33% 56% 44% 33%

Мумбай Сіті останні 12 матчі

2019-01-27 Мумбай Сіті 1 - 0 Бангалор
2018-12-16 Мумбай Сіті 6 - 1 Керала Бластерс
2018-12-09 Бангалор 1 - 1 Мумбай Сіті
2018-12-06 Мумбай Сіті 2 - 0 Ченнаї
2018-12-03 Одіша 2 - 4 Мумбай Сіті
2018-11-24 Мумбай Сіті 0 - 0 АТК
2018-11-09 Норт-Іст Юнайтед 0 - 1 Мумбай Сіті
2018-11-03 Ченнаї 0 - 1 Мумбай Сіті
2018-10-27 Мумбай Сіті 2 - 0 Одіша
2018-10-24 Гоа 5 - 0 Мумбай Сіті
2018-10-19 Мумбай Сіті 2 - 0 Пуне Сіті
2018-10-05 Керала Бластерс 1 - 1 Мумбай Сіті
В Н П +1.5 +2.5 +3.5
8 3 1 8 3 3
67% 25% 8% 67% 25% 25%

Гоа останні 12 матчі

2019-01-28 Гоа 0 - 0 Джамшедпур
2018-12-14 Гоа 5 - 1 Норт-Іст Юнайтед
2018-12-11 Пуне Сіті 2 - 0 Гоа
2018-11-28 АТК 0 - 0 Гоа
2018-11-22 Гоа 1 - 2 Бангалор
2018-11-11 Керала Бластерс 1 - 3 Гоа
2018-11-08 Гоа 3 - 2 Одіша
2018-11-01 Джамшедпур 4 - 1 Гоа
2018-10-28 Гоа 4 - 2 Пуне Сіті
2018-10-24 Гоа 5 - 0 Мумбай Сіті
2018-10-06 Ченнаї 1 - 3 Гоа
2018-10-01 Норт-Іст Юнайтед 2 - 2 Гоа
В Н П +1.5 +2.5 +3.5
6 3 3 10 9 8
50% 25% 25% 83% 75% 67%
Реклама

Таблиця Суперліга

М Команда І В Н П МЗ МП РМ О
1 Бангалор 13 9 3 1 20 10 +10 30
2 Мумбай Сіті 13 8 3 2 21 12 +9 27
3 Норт-Іст Юнайтед 14 6 5 3 18 16 +2 23
4 Гоа 12 6 3 3 27 17 +10 21
5 Джамшедпур 13 4 8 1 21 14 +7 20
6 АТК 13 4 5 4 11 12 -1 17
7 Пуне Сіті 12 3 2 7 12 21 -9 11
8 Одіша 13 2 4 7 15 21 -6 10
9 Керала Бластерс 14 1 7 6 13 23 -10 10
10 Ченнаї 13 1 2 10 13 25 -12 5

Хронологія матчів у лізі

Мумбай Сіті              
Гоа             
Вдома              
В гостях             

Матчі вдома/в гостях

М Команда Мумбай Сіті Гоа
1 Бангалор 1 - 0  
2 Мумбай Сіті -  
3 Норт-Іст Юнайтед   2 - 2
4 Гоа   -
5 Джамшедпур 0 - 2 4 - 1
6 АТК 0 - 0 0 - 0
7 Пуне Сіті 2 - 0 2 - 0
8 Одіша 2 - 0  
9 Керала Бластерс 6 - 1 1 - 3
10 Ченнаї 2 - 0 1 - 3

Позиція в лізі

  Мумбай Сіті Гоа
Позиція 2 4
Очки 27 21
  Вдома В гостях
Позиція 2 6
Очки 16 8

Форма в лізі

  Мумбай Сіті Гоа
Перемоги
Нічиї
Поразки
8         
3    
2   
6       
3    
3    
  Вдома В гостях
Перемоги
Нічиї
Поразки
5      
1  
1  
2   
2   
2   

Голи в лізі

  Мумбай Сіті Гоа
Забиті голи
Пропущені голи
21                      
12             
27                            
17                  
  Вдома В гостях
Забиті голи
Пропущені голи
13              
3    
9          
10           

Загальна статистика для Суперліга

Матчі   (65)
Перемоги вдома 37%
Нічиї 32%
Перемоги в гостях 31%
Зіграні матчі 100%
Голи   (171)
Голи за матч 2.63
Голи вдома за матч 1.42
Голи в гостях за матч 1.22
Домашня команда забила в 75%
Команда гостей забила в 71%
Обидві Команди Заб'ють 57%
Більше 1.5 74%
Більше 2.5 45%
Більше 3.5 28%

Мумбай Сіті наступні 6 матчі

2019-02-08 Джамшедпур - Мумбай Сіті
2019-02-13 Мумбай Сіті - Норт-Іст Юнайтед
2019-02-22 АТК - Мумбай Сіті
2019-03-02 Пуне Сіті - Мумбай Сіті
2019-03-09 Мумбай Сіті - Гоа
2019-03-12 Гоа - Мумбай Сіті

Гоа наступні 6 матчі

2019-02-04 Одіша - Гоа
2019-02-14 Гоа - АТК
2019-02-18 Гоа - Керала Бластерс
2019-02-21 Бангалор - Гоа
2019-02-28 Гоа - Ченнаї
2019-03-09 Мумбай Сіті - Гоа

Коефіцієнти та Ймовірності

Стандарт 1X2 1 X 2
Коефіцієнт 2.20 3.40 3.20
Ймовірність 42% 26% 32%
1X @ 1.36
Подвійний шанс 1X X2
Коефіцієнт 1.36 1.70
Ймовірність 57% 43%
1X @ 1.36
Більше/Менше 1.5 Блш Мнш
Коефіцієнт   1.20 4.33
Ймовірність   75% 25%
Більше 1.5 @ 1.20
Більше/Менше 2.5 Блш Мнш
Коефіцієнт   1.66 2.15
Ймовірність   47% 53%
Менше 2.5 @ 2.15
Більше/Менше 3.5 Блш Мнш
Коефіцієнт   2.62 1.44
Ймовірність   39% 61%
Менше 3.5 @ 1.44
Обидві Команди Заб'ють Так Ні
Коефіцієнт   1.57 2.25
Ймовірність   51% 49%
Так @ 1.57

*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2019-02-01 12:04. На даний момент можливі зміни!