Суперліга - Індія
четвер, 19.01.2023
14:00
14:00

Мумбай Сіті

Норт-Іст Юнайтед
4 - 0
(4 - 0, 0 - 0)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Мумбаї |
| В гостях: | Гувахаті |
| Відстань: | 2 086.1 км |
| Час початку | |
| Година: | 14:00 (19:30 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.09 | 8.00 | 17.00 | 1 | 1.02 | 7.00 | |||
| 81% | 15% | 4% | 1.09 | 94% | 6% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.06 | 10.00 | 1.25 | 4.00 | 1.62 | 2.20 | ||||||
| 82% | 18% | 70% | 30% | 43% | 57% |
Останні 12 прямі зустрічі
| 2022-11-25 | Норт-Іст Юнайтед | 1 - 3 | Мумбай Сіті |
| 2022-01-25 | Мумбай Сіті | 1 - 1 | Норт-Іст Юнайтед |
| 2021-12-27 | Норт-Іст Юнайтед | 3 - 3 | Мумбай Сіті |
| 2021-01-30 | Мумбай Сіті | 1 - 2 | Норт-Іст Юнайтед |
| 2020-11-21 | Норт-Іст Юнайтед | 1 - 0 | Мумбай Сіті |
| 2020-01-31 | Мумбай Сіті | 1 - 0 | Норт-Іст Юнайтед |
| 2019-11-27 | Норт-Іст Юнайтед | 2 - 2 | Мумбай Сіті |
| 2019-02-13 | Мумбай Сіті | 0 - 2 | Норт-Іст Юнайтед |
| 2018-11-09 | Норт-Іст Юнайтед | 0 - 1 | Мумбай Сіті |
| 2018-02-22 | Мумбай Сіті | 3 - 2 | Норт-Іст Юнайтед |
| 2017-12-20 | Норт-Іст Юнайтед | 0 - 2 | Мумбай Сіті |
| 2016-11-05 | Норт-Іст Юнайтед | 0 - 1 | Мумбай Сіті |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 3 | 3 | 8 | 5 | 4 | |
| 50% | 25% | 25% | 67% | 42% | 33% |
Мумбай Сіті останні 12 матчі
| 2023-01-14 | Мохун Баган | 0 - 1 | Мумбай Сіті |
| 2023-01-08 | Мумбай Сіті | 4 - 0 | Керала Бластерс |
| 2023-01-02 | Одіша | 2 - 4 | Мумбай Сіті |
| 2022-12-24 | Мумбай Сіті | 2 - 1 | Ченнаї |
| 2022-12-16 | Іст Бенгал | 0 - 3 | Мумбай Сіті |
| 2022-12-01 | Мумбай Сіті | 4 - 1 | Гоа |
| 2022-11-25 | Норт-Іст Юнайтед | 1 - 3 | Мумбай Сіті |
| 2022-11-17 | Мумбай Сіті | 4 - 0 | Бангалор |
| 2022-11-12 | Ченнаї | 2 - 6 | Мумбай Сіті |
| 2022-11-06 | Мумбай Сіті | 2 - 2 | Мохун Баган |
| 2022-10-28 | Керала Бластерс | 0 - 2 | Мумбай Сіті |
| 2022-10-22 | Мумбай Сіті | 1 - 1 | Джамшедпур |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 10 | 2 | 0 | 11 | 9 | 7 | |
| 83% | 17% | 0% | 92% | 75% | 58% |
Норт-Іст Юнайтед останні 12 матчі
| 2023-01-15 | Норт-Іст Юнайтед | 2 - 2 | Гоа |
| 2023-01-06 | Норт-Іст Юнайтед | 1 - 2 | Бангалор |
| 2022-12-29 | Sporting Delhi | 6 - 1 | Норт-Іст Юнайтед |
| 2022-12-24 | Норт-Іст Юнайтед | 1 - 0 | Мохун Баган |
| 2022-12-17 | Гоа | 2 - 1 | Норт-Іст Юнайтед |
| 2022-12-10 | Норт-Іст Юнайтед | 3 - 7 | Ченнаї |
| 2022-12-02 | Одіша | 2 - 1 | Норт-Іст Юнайтед |
| 2022-11-25 | Норт-Іст Юнайтед | 1 - 3 | Мумбай Сіті |
| 2022-11-10 | Мохун Баган | 2 - 1 | Норт-Іст Юнайтед |
| 2022-11-05 | Норт-Іст Юнайтед | 0 - 3 | Керала Бластерс |
| 2022-10-30 | Джамшедпур | 1 - 0 | Норт-Іст Юнайтед |
| 2022-10-20 | Норт-Іст Юнайтед | 1 - 3 | Іст Бенгал |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 1 | 10 | 10 | 10 | 5 | |
| 8% | 8% | 83% | 83% | 83% | 42% |
Таблиця Суперліга
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Мумбай Сіті | 14 | +28 | 36 |
| 2 | Sporting Delhi | 14 | +19 | 32 |
| 3 | Керала Бластерс | 13 | +3 | 25 |
| 4 | Мохун Баган | 13 | +4 | 23 |
| 5 | Одіша | 14 | -2 | 22 |
| 6 | Гоа | 14 | +2 | 20 |
| 7 | Бангалор | 15 | -3 | 19 |
| 8 | Ченнаї | 13 | -2 | 16 |
| 9 | Іст Бенгал | 13 | -10 | 12 |
| 10 | Джамшедпур | 15 | -15 | 9 |
| 11 | Норт-Іст Юнайтед | 14 | -24 | 4 |
Хронологія матчів у лізі
| Мумбай Сіті | |
| Норт-Іст Юнайтед | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Мумбай Сіті | Норт-Іст Юнайтед |
|---|---|---|---|
| 1 | Мумбай Сіті | - | |
| 2 | Sporting Delhi | 6 - 1 | |
| 3 | Керала Бластерс | 4 - 0 | |
| 4 | Мохун Баган | 2 - 2 | 2 - 1 |
| 5 | Одіша | 2 - 0 | 2 - 1 |
| 6 | Гоа | 4 - 1 | 2 - 1 |
| 7 | Бангалор | 4 - 0 | 1 - 0 |
| 8 | Ченнаї | 2 - 1 | |
| 9 | Іст Бенгал | ||
| 10 | Джамшедпур | 1 - 1 | 1 - 0 |
| 11 | Норт-Іст Юнайтед | - |
Позиція в лізі
| Мумбай Сіті | Норт-Іст Юнайтед | |
| Позиція | 1 | 11 |
| Очки | 36 | 4 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 1 | 11 |
| Очки | 17 | 0 |
Форма в лізі
| Мумбай Сіті | Норт-Іст Юнайтед | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
11
3 0 |
1
1 12 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
5
2 0 |
0
0 6 |
Голи в лізі
| Мумбай Сіті | Норт-Іст Юнайтед | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
41
13 |
13
37 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
19
5 |
4
14 |
Загальна статистика для Суперліга
| Матчі (76) | |
| Перемоги вдома | 47% |
| Нічиї | 13% |
| Перемоги в гостях | 39% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (233) | |
| Голи за матч | 3.07 |
| Голи вдома за матч | 1.57 |
| Голи в гостях за матч | 1.50 |
| Домашня команда забила в | 79% |
| Команда гостей забила в | 74% |
| Обидві Команди Заб'ють | 54% |
| Більше 1.5 | 75% |
| Більше 2.5 | 62% |
| Більше 3.5 | 37% |
Мумбай Сіті наступні 6 матчі
| 2023-01-27 | Джамшедпур | - | Мумбай Сіті |
| 2023-02-04 | Мумбай Сіті | - | Sporting Delhi |
| 2023-02-11 | Гоа | - | Мумбай Сіті |
| 2023-02-15 | Бангалор | - | Мумбай Сіті |
| 2023-02-19 | Мумбай Сіті | - | Іст Бенгал |
| 2023-03-07 | Мумбай Сіті | - | Бангалор |
Норт-Іст Юнайтед наступні 6 матчі
| 2023-01-29 | Керала Бластерс | - | Норт-Іст Юнайтед |
| 2023-02-04 | Норт-Іст Юнайтед | - | Джамшедпур |
| 2023-02-08 | Іст Бенгал | - | Норт-Іст Юнайтед |
| 2023-02-17 | Норт-Іст Юнайтед | - | Одіша |
| 2023-02-24 | Ченнаї | - | Норт-Іст Юнайтед |
| 2023-04-11 | Ченнаї | - | Норт-Іст Юнайтед |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.09 | 8.00 | 17.00 |
| Ймовірність | 81% | 15% | 4% |
| 1 @ 1.09 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.02 | 7.00 |
| Ймовірність | 94% | 6% |
| 1X @ 1.02 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.06 | 10.00 | |
| Ймовірність | 82% | 18% | |
| Більше 1.5 @ 1.06 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.25 | 4.00 | |
| Ймовірність | 70% | 30% | |
| Більше 2.5 @ 1.25 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.62 | 2.20 | |
| Ймовірність | 43% | 57% | |
| Менше 3.5 @ 2.20 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.83 | 1.83 | |
| Ймовірність | 58% | 42% | |
| Так @ 1.83 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2023-01-19 12:03. На даний момент можливі зміни!