Національна ліга - Гватемала
субота, 17.09.2022
22:00
22:00

Мунісіпаль

Сінабахуль
2 - 0
(1 - 0, 1 - 0)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Гватемала-Сіті |
| В гостях: | Huehuetenango |
| Відстань: | 127.6 км |
| Стадіон | |
| Стадіон: | El Trebol |
| Вміщує: | 7 500 |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Час початку | |
| Година: | 22:00 (15:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.37 | 4.20 | 6.75 | 1 | 1.09 | 2.85 | |||
| 50% | 23% | 27% | 1.37 | 64% | 36% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.30 | 3.25 | 1.88 | 1.80 | 3.20 | 1.30 | ||||||
| 71% | 29% | 45% | 55% | 32% | 68% |
Останні 4 прямі зустрічі
| 2011-04-24 | Сінабахуль | 1 - 4 | Мунісіпаль |
| 2011-02-27 | Мунісіпаль | 4 - 0 | Сінабахуль |
| 2010-10-31 | Мунісіпаль | 4 - 0 | Сінабахуль |
| 2010-08-22 | Сінабахуль | 2 - 0 | Мунісіпаль |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 0 | 1 | 4 | 3 | 3 | |
| 75% | 0% | 25% | 100% | 75% | 75% |
Мунісіпаль останні 12 матчі
| 2022-09-11 | Санта Лучія | 1 - 0 | Мунісіпаль |
| 2022-09-03 | Мунісіпаль | 1 - 1 | Шелаху |
| 2022-09-01 | Деп. Мікско | 1 - 4 | Мунісіпаль |
| 2022-08-28 | Мунісіпаль | 0 - 0 | Гуастатоя |
| 2022-08-26 | Олімпія Тег. | 1 - 0 | Мунісіпаль |
| 2022-08-21 | Комунікасьйонес | 2 - 2 | Мунісіпаль |
| 2022-08-19 | Мунісіпаль | 2 - 2 | Олімпія Тег. |
| 2022-08-13 | Мунісіпаль | 4 - 1 | Малакатеко |
| 2022-08-11 | Антігуа | 0 - 3 | Мунісіпаль |
| 2022-08-07 | Мунісіпаль | 1 - 0 | Істапа |
| 2022-07-31 | Ачуапа | 1 - 0 | Мунісіпаль |
| 2022-07-23 | Мунісіпаль | 1 - 4 | Кобан Імперіаль |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 4 | 4 | 7 | 6 | 5 | |
| 33% | 33% | 33% | 58% | 50% | 42% |
Сінабахуль останні 12 матчі
| 2022-09-12 | Сінабахуль | 3 - 1 | Малакатеко |
| 2022-09-04 | Санта Лучія | 0 - 2 | Сінабахуль |
| 2022-08-31 | Сінабахуль | 2 - 1 | Антігуа |
| 2022-08-28 | Шелаху | 3 - 1 | Сінабахуль |
| 2022-08-22 | Сінабахуль | 1 - 1 | Істапа |
| 2022-08-14 | Деп. Мікско | 2 - 0 | Сінабахуль |
| 2022-08-10 | Сінабахуль | 1 - 1 | Ачуапа |
| 2022-08-07 | Гуастатоя | 1 - 0 | Сінабахуль |
| 2022-07-30 | Кобан Імперіаль | 3 - 1 | Сінабахуль |
| 2022-07-25 | Сінабахуль | 1 - 0 | Комунікасьйонес |
| 2011-04-24 | Сінабахуль | 1 - 4 | Мунісіпаль |
| 2011-04-20 | Малакатеко | 3 - 0 | Сінабахуль |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 2 | 6 | 10 | 6 | 4 | |
| 33% | 17% | 50% | 83% | 50% | 33% |
Таблиця Національна ліга
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Шелаху | 10 | +7 | 18 |
| 2 | Кобан Імперіаль | 10 | +3 | 16 |
| 3 | Мунісіпаль | 10 | +5 | 15 |
| 4 | Гуастатоя | 10 | +5 | 15 |
| 5 | Комунікасьйонес | 10 | +4 | 14 |
| 6 | Антігуа | 10 | +3 | 14 |
| 7 | Сінабахуль | 10 | -1 | 14 |
| 8 | Ачуапа | 10 | -7 | 12 |
| 9 | Малакатеко | 10 | -2 | 11 |
| 10 | Деп. Мікско | 10 | -4 | 11 |
| 11 | Істапа | 10 | -5 | 10 |
| 12 | Санта Лучія | 10 | -8 | 10 |
Хронологія матчів у лізі
| Мунісіпаль | |
| Сінабахуль | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Мунісіпаль | Сінабахуль |
|---|---|---|---|
| 1 | Шелаху | 1 - 1 | 3 - 1 |
| 2 | Кобан Імперіаль | 1 - 4 | 3 - 1 |
| 3 | Мунісіпаль | - | |
| 4 | Гуастатоя | 0 - 0 | 1 - 0 |
| 5 | Комунікасьйонес | ||
| 6 | Антігуа | ||
| 7 | Сінабахуль | - | |
| 8 | Ачуапа | ||
| 9 | Малакатеко | 4 - 1 | |
| 10 | Деп. Мікско | 2 - 0 | |
| 11 | Істапа | 1 - 0 | |
| 12 | Санта Лучія | 0 - 2 |
Позиція в лізі
| Мунісіпаль | Сінабахуль | |
| Позиція | 3 | 7 |
| Очки | 15 | 14 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 8 | 7 |
| Очки | 8 | 3 |
Форма в лізі
| Мунісіпаль | Сінабахуль | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
4
3 3 |
4
2 4 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
2
2 1 |
1
0 4 |
Голи в лізі
| Мунісіпаль | Сінабахуль | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
16
11 |
12
13 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
7
6 |
4
9 |
Загальна статистика для Національна ліга
| Матчі (60) | |
| Перемоги вдома | 55% |
| Нічиї | 33% |
| Перемоги в гостях | 12% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (156) | |
| Голи за матч | 2.60 |
| Голи вдома за матч | 1.67 |
| Голи в гостях за матч | 0.93 |
| Домашня команда забила в | 83% |
| Команда гостей забила в | 60% |
| Обидві Команди Заб'ють | 52% |
| Більше 1.5 | 75% |
| Більше 2.5 | 47% |
| Більше 3.5 | 28% |
Мунісіпаль наступні 6 матчі
| 2022-10-01 | Мунісіпаль | - | Ачуапа |
| 2022-10-09 | Істапа | - | Мунісіпаль |
| 2022-10-12 | Кобан Імперіаль | - | Мунісіпаль |
| 2022-10-16 | Мунісіпаль | - | Антігуа |
| 2022-10-23 | Малакатеко | - | Мунісіпаль |
| 2022-10-29 | Мунісіпаль | - | Комунікасьйонес |
Сінабахуль наступні 6 матчі
| 2022-10-03 | Сінабахуль | - | Кобан Імперіаль |
| 2022-10-06 | Комунікасьйонес | - | Сінабахуль |
| 2022-10-10 | Сінабахуль | - | Гуастатоя |
| 2022-10-16 | Ачуапа | - | Сінабахуль |
| 2022-10-24 | Сінабахуль | - | Деп. Мікско |
| 2022-10-30 | Істапа | - | Сінабахуль |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.37 | 4.20 | 6.75 |
| Ймовірність | 50% | 23% | 27% |
| 1 @ 1.37 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.09 | 2.85 |
| Ймовірність | 64% | 36% |
| 1X @ 1.09 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.30 | 3.25 | |
| Ймовірність | 71% | 29% | |
| Більше 1.5 @ 1.30 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.88 | 1.80 | |
| Ймовірність | 45% | 55% | |
| Менше 2.5 @ 1.80 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 3.20 | 1.30 | |
| Ймовірність | 32% | 68% | |
| Менше 3.5 @ 1.30 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.20 | 1.58 | |
| Ймовірність | 53% | 47% | |
| Так @ 2.20 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2022-09-17 20:02. На даний момент можливі зміни!