Серія A - Еквадор
вівторок, 03.09.2019
01:15
01:15

Мушук Руна

Макара
1 - 1
(1 - 1, 0 - 0)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Амбато |
| В гостях: | Амбато |
| Стадіон | |
| Стадіон: | Bellavista |
| Вміщує: | 18 000 |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Час початку | |
| Година: | 01:15 (19:15 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 4.50 | 3.60 | 1.66 | 2 | 2.00 | 1.16 | |||
| 26% | 21% | 53% | 1.66 | 33% | 67% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.25 | 3.75 | 1.85 | 1.95 | 3.25 | 1.33 | ||||||
| 78% | 22% | 41% | 59% | 21% | 79% |
Останні 1 прямі зустрічі
| 2019-04-13 | Макара | 1 - 1 | Мушук Руна |
Мушук Руна останні 12 матчі
| 2019-08-25 | Гуаякіль Сіті | 4 - 2 | Мушук Руна |
| 2019-08-17 | Мушук Руна | 2 - 0 | Дельфін |
| 2019-08-10 | Інд. дель Вальє | 2 - 3 | Мушук Руна |
| 2019-08-03 | Мушук Руна | 1 - 2 | Аукас |
| 2019-07-27 | Ель Насьйональ | 2 - 0 | Мушук Руна |
| 2019-07-21 | Мушук Руна | 5 - 1 | СК Барселона |
| 2019-07-13 | Деп. Куенка | 3 - 1 | Мушук Руна |
| 2019-07-06 | Мушук Руна | 2 - 1 | Америка Кіто |
| 2019-05-26 | Мушук Руна | 0 - 2 | Емелек |
| 2019-05-20 | Ольмедо | 1 - 1 | Мушук Руна |
| 2019-05-12 | Мушук Руна | 3 - 4 | Текніко У. |
| 2019-05-05 | Ун. Католіка | 1 - 0 | Мушук Руна |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 1 | 7 | 11 | 7 | 5 | |
| 33% | 8% | 58% | 92% | 58% | 42% |
Макара останні 12 матчі
| 2019-08-25 | Макара | 2 - 1 | Емелек |
| 2019-08-20 | Ун. Католіка | 1 - 3 | Макара |
| 2019-08-10 | Макара | 1 - 0 | Америка Кіто |
| 2019-08-04 | ЛДУ Кіто | 1 - 1 | Макара |
| 2019-07-29 | Макара | 1 - 1 | Ольмедо |
| 2019-07-23 | Макара | 2 - 0 | Текніко У. |
| 2019-07-14 | СК Барселона | 1 - 2 | Макара |
| 2019-07-09 | Макара | 2 - 0 | Гуаякіль Сіті |
| 2019-05-30 | Макара | 3 - 2 | Рояль Парі |
| 2019-05-25 | Ель Насьйональ | 1 - 2 | Макара |
| 2019-05-21 | Рояль Парі | 1 - 0 | Макара |
| 2019-05-18 | Макара | 5 - 1 | Фуерса Амарілья |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 9 | 2 | 1 | 10 | 6 | 3 | |
| 75% | 17% | 8% | 83% | 50% | 25% |
Таблиця Серія A
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Макара | 23 | +26 | 52 |
| 2 | Інд. дель Вальє | 24 | +14 | 48 |
| 3 | Ун. Католіка | 24 | +19 | 47 |
| 4 | Дельфін | 24 | +11 | 44 |
| 5 | СК Барселона | 24 | +17 | 43 |
| 6 | Аукас | 24 | +5 | 42 |
| 7 | ЛДУ Кіто | 24 | +9 | 38 |
| 8 | Емелек | 24 | +2 | 32 |
| 9 | Ель Насьйональ | 24 | +1 | 32 |
| 10 | Деп. Куенка | 24 | -6 | 29 |
| 11 | Гуаякіль Сіті | 24 | -8 | 27 |
| 12 | Ольмедо | 24 | -10 | 27 |
| 13 | Мушук Руна | 23 | -10 | 25 |
| 14 | Америка Кіто | 24 | -15 | 16 |
| 15 | Текніко У. | 24 | -24 | 16 |
| 16 | Фуерса Амарілья | 24 | -31 | 6 |
Хронологія матчів у лізі
| Мушук Руна | |
| Макара | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Мушук Руна | Макара |
|---|---|---|---|
| 1 | Макара | - | |
| 2 | Інд. дель Вальє | 0 - 2 | |
| 3 | Ун. Католіка | 1 - 3 | |
| 4 | Дельфін | 2 - 0 | 1 - 1 |
| 5 | СК Барселона | 5 - 1 | 1 - 2 |
| 6 | Аукас | 1 - 2 | |
| 7 | ЛДУ Кіто | 0 - 4 | 1 - 1 |
| 8 | Емелек | 0 - 2 | 1 - 0 |
| 9 | Ель Насьйональ | 0 - 1 | 1 - 2 |
| 10 | Деп. Куенка | 1 - 1 | 1 - 2 |
| 11 | Гуаякіль Сіті | 3 - 2 | 1 - 1 |
| 12 | Ольмедо | 0 - 2 | |
| 13 | Мушук Руна | - | |
| 14 | Америка Кіто | 2 - 1 | 0 - 1 |
| 15 | Текніко У. | 3 - 4 | 0 - 2 |
| 16 | Фуерса Амарілья |
Позиція в лізі
| Мушук Руна | Макара | |
| Позиція | 13 | 1 |
| Очки | 25 | 52 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 14 | 1 |
| Очки | 13 | 24 |
Форма в лізі
| Мушук Руна | Макара | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
7
4 12 |
15
7 1 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
4
1 6 |
7
3 1 |
Голи в лізі
| Мушук Руна | Макара | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
29
39 |
39
13 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
17
20 |
17
8 |
Загальна статистика для Серія A
| Матчі (191) | |
| Перемоги вдома | 49% |
| Нічиї | 22% |
| Перемоги в гостях | 29% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (513) | |
| Голи за матч | 2.69 |
| Голи вдома за матч | 1.54 |
| Голи в гостях за матч | 1.14 |
| Домашня команда забила в | 81% |
| Команда гостей забила в | 69% |
| Обидві Команди Заб'ють | 53% |
| Більше 1.5 | 75% |
| Більше 2.5 | 48% |
| Більше 3.5 | 25% |
Мушук Руна наступні 6 матчі
| 2019-09-14 | Мушук Руна | - | Фуерса Амарілья |
| 2019-09-22 | ЛДУ Кіто | - | Мушук Руна |
| 2019-09-28 | Мушук Руна | - | Ун. Католіка |
| 2019-10-22 | Текніко У. | - | Мушук Руна |
| 2019-10-27 | Мушук Руна | - | Ольмедо |
| 2019-11-03 | Емелек | - | Мушук Руна |
Макара наступні 6 матчі
| 2019-09-12 | Інд. дель Вальє | - | Макара |
| 2019-09-21 | Макара | - | Дельфін |
| 2019-09-28 | Аукас | - | Макара |
| 2019-10-19 | Макара | - | Деп. Куенка |
| 2019-10-26 | Фуерса Амарілья | - | Макара |
| 2019-11-03 | Макара | - | Ель Насьйональ |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 4.50 | 3.60 | 1.66 |
| Ймовірність | 26% | 21% | 53% |
| 2 @ 1.66 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.00 | 1.16 |
| Ймовірність | 33% | 67% |
| X2 @ 1.16 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.25 | 3.75 | |
| Ймовірність | 78% | 22% | |
| Більше 1.5 @ 1.25 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.85 | 1.95 | |
| Ймовірність | 41% | 59% | |
| Менше 2.5 @ 1.95 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 3.25 | 1.33 | |
| Ймовірність | 21% | 79% | |
| Менше 3.5 @ 1.33 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.80 | 1.90 | |
| Ймовірність | 53% | 47% | |
| Так @ 1.80 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2019-09-03 00:01. На даний момент можливі зміни!