Ередивізі - Нідерланди
неділя, 29.04.2018
13:30
13:30

НАК Бреда

Херенвен
3 - 0
(2 - 0, 1 - 0)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Бреда |
| В гостях: | Херенвен |
| Відстань: | 171.3 км |
| Стадіон | |
| Стадіон: | Rat Verlegh Stadion |
| Вміщує: | 19 000 |
| Розміри: | 105 x 68 м |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Час початку | |
| Година: | 13:30 (14:30 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.62 | 3.39 | 2.54 | 2 | 1.55 | 1.50 | |||
| 29% | 22% | 49% | 2.54 | 37% | 63% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.18 | 4.50 | 1.64 | 2.20 | 2.50 | 1.50 | ||||||
| 81% | 19% | 59% | 41% | 34% | 66% |
Останні 12 прямі зустрічі
| 2017-12-16 | Херенвен | 1 - 0 | НАК Бреда |
| 2015-09-22 | НАК Бреда | 0 - 1 | Херенвен |
| 2015-04-04 | Херенвен | 0 - 0 | НАК Бреда |
| 2014-12-13 | НАК Бреда | 0 - 2 | Херенвен |
| 2014-02-22 | Херенвен | 0 - 0 | НАК Бреда |
| 2013-08-10 | НАК Бреда | 0 - 2 | Херенвен |
| 2013-03-02 | НАК Бреда | 1 - 2 | Херенвен |
| 2012-09-29 | Херенвен | 2 - 0 | НАК Бреда |
| 2012-02-17 | Херенвен | 1 - 0 | НАК Бреда |
| 2011-11-26 | НАК Бреда | 2 - 2 | Херенвен |
| 2011-02-13 | НАК Бреда | 0 - 2 | Херенвен |
| 2010-11-09 | Херенвен | 0 - 2 | НАК Бреда |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 3 | 8 | 7 | 2 | 1 | |
| 8% | 25% | 67% | 58% | 17% | 8% |
НАК Бреда останні 12 матчі
| 2018-04-18 | Спарта Роттердам | 2 - 1 | НАК Бреда |
| 2018-04-15 | НАК Бреда | 1 - 2 | Віллем ІІ |
| 2018-04-07 | НАК Бреда | 1 - 0 | Вітесс |
| 2018-03-31 | ПСВ Ейндговен | 5 - 1 | НАК Бреда |
| 2018-03-18 | НАК Бреда | 0 - 1 | Рода |
| 2018-03-10 | Ден Гааг | 0 - 2 | НАК Бреда |
| 2018-03-03 | НАК Бреда | 2 - 1 | Феєнорд |
| 2018-02-23 | Гронінген | 1 - 1 | НАК Бреда |
| 2018-02-17 | НАК Бреда | 1 - 3 | АЗ Алкмар |
| 2018-02-11 | Ексельсіор | 0 - 0 | НАК Бреда |
| 2018-02-07 | НАК Бреда | 6 - 1 | Хераклес |
| 2018-02-04 | Аякс | 3 - 1 | НАК Бреда |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 2 | 6 | 9 | 7 | 4 | |
| 33% | 17% | 50% | 75% | 58% | 33% |
Херенвен останні 12 матчі
| 2018-04-17 | Херенвен | 2 - 0 | Ден Гааг |
| 2018-04-14 | ВВВ Венло | 0 - 2 | Херенвен |
| 2018-04-08 | Херенвен | 1 - 1 | Гронінген |
| 2018-04-01 | Хераклес | 1 - 2 | Херенвен |
| 2018-03-17 | Херенвен | 2 - 2 | Утрехт |
| 2018-03-11 | Аякс | 4 - 1 | Херенвен |
| 2018-03-03 | Херенвен | 2 - 0 | Віллем ІІ |
| 2018-02-24 | Херенвен | 0 - 1 | Ексельсіор |
| 2018-02-17 | ПСВ Ейндговен | 2 - 2 | Херенвен |
| 2018-02-10 | Херенвен | 1 - 1 | Рода |
| 2018-02-06 | Зволле | 3 - 2 | Херенвен |
| 2018-02-03 | Херенвен | 1 - 0 | Твенте |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 4 | 3 | 10 | 5 | 4 | |
| 42% | 33% | 25% | 83% | 42% | 33% |
Таблиця Ередивізі
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | ПСВ Ейндговен | 32 | +48 | 81 |
| 2 | Аякс | 32 | +52 | 73 |
| 3 | АЗ Алкмар | 32 | +31 | 68 |
| 4 | Феєнорд | 32 | +34 | 60 |
| 5 | Утрехт | 32 | +4 | 50 |
| 6 | Херенвен | 32 | -1 | 46 |
| 7 | Вітесс | 32 | +11 | 45 |
| 8 | Зволле | 32 | -5 | 44 |
| 9 | Ден Гааг | 32 | -9 | 43 |
| 10 | Ексельсіор | 32 | -10 | 40 |
| 11 | Хераклес | 32 | -17 | 38 |
| 12 | Гронінген | 32 | -4 | 34 |
| 13 | ВВВ Венло | 32 | -15 | 34 |
| 14 | Віллем ІІ | 32 | -14 | 33 |
| 15 | НАК Бреда | 32 | -19 | 30 |
| 16 | Рода | 32 | -29 | 27 |
| 17 | Спарта Роттердам | 32 | -36 | 27 |
| 18 | Твенте | 32 | -21 | 23 |
Хронологія матчів у лізі
| НАК Бреда | |
| Херенвен | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | НАК Бреда | Херенвен |
|---|---|---|---|
| 1 | ПСВ Ейндговен | 1 - 4 | 2 - 2 |
| 2 | Аякс | 0 - 8 | 4 - 1 |
| 3 | АЗ Алкмар | 1 - 3 | 3 - 1 |
| 4 | Феєнорд | 2 - 1 | 1 - 1 |
| 5 | Утрехт | 3 - 1 | 3 - 1 |
| 6 | Херенвен | - | |
| 7 | Вітесс | 1 - 0 | 1 - 1 |
| 8 | Зволле | 0 - 2 | 3 - 2 |
| 9 | Ден Гааг | 0 - 1 | 1 - 2 |
| 10 | Ексельсіор | 3 - 1 | 1 - 2 |
| 11 | Хераклес | 6 - 1 | 1 - 2 |
| 12 | Гронінген | 2 - 1 | 3 - 3 |
| 13 | ВВВ Венло | 0 - 1 | 0 - 2 |
| 14 | Віллем ІІ | 1 - 2 | 1 - 2 |
| 15 | НАК Бреда | - | |
| 16 | Рода | 0 - 1 | 2 - 1 |
| 17 | Спарта Роттердам | 2 - 2 | 0 - 0 |
| 18 | Твенте | 1 - 2 | 0 - 4 |
Позиція в лізі
| НАК Бреда | Херенвен | |
| Позиція | 15 | 6 |
| Очки | 30 | 46 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 14 | 6 |
| Очки | 19 | 23 |
Форма в лізі
| НАК Бреда | Херенвен | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
8
6 18 |
12
10 10 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
6
1 9 |
6
5 5 |
Голи в лізі
| НАК Бреда | Херенвен | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
37
56 |
46
47 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
23
31 |
27
26 |
Загальна статистика для Ередивізі
| Матчі (288) | |
| Перемоги вдома | 45% |
| Нічиї | 24% |
| Перемоги в гостях | 31% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (892) | |
| Голи за матч | 3.10 |
| Голи вдома за матч | 1.69 |
| Голи в гостях за матч | 1.41 |
| Домашня команда забила в | 82% |
| Команда гостей забила в | 74% |
| Обидві Команди Заб'ють | 60% |
| Більше 1.5 | 84% |
| Більше 2.5 | 62% |
| Більше 3.5 | 36% |
НАК Бреда наступні 6 матчі
| 2018-05-06 | Твенте | - | НАК Бреда |
| 2018-07-14 | НАК Бреда | - | Спарта Роттердам |
| 2018-07-21 | Шеффілд Венсдей | - | НАК Бреда |
| 2018-07-28 | НАК Бреда | - | Ексельсіор |
| 2018-07-31 | НАК Бреда | - | Коньяспор |
| 2018-08-12 | АЗ Алкмар | - | НАК Бреда |
Херенвен наступні 6 матчі
| 2018-05-06 | Херенвен | - | Феєнорд |
| 2018-05-09 | Херенвен | - | Утрехт |
| 2018-05-12 | Утрехт | - | Херенвен |
| 2018-07-18 | Херенвен | - | Твенте |
| 2018-07-21 | Херенвен | - | Панатінаїкос |
| 2018-07-21 | Херенвен | - | Кайсеріспор |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.62 | 3.39 | 2.54 |
| Ймовірність | 29% | 22% | 49% |
| 2 @ 2.54 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.55 | 1.50 |
| Ймовірність | 37% | 63% |
| X2 @ 1.50 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.18 | 4.50 | |
| Ймовірність | 81% | 19% | |
| Більше 1.5 @ 1.18 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.64 | 2.20 | |
| Ймовірність | 59% | 41% | |
| Більше 2.5 @ 1.64 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.50 | 1.50 | |
| Ймовірність | 34% | 66% | |
| Менше 3.5 @ 1.50 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.53 | 2.37 | |
| Ймовірність | 61% | 39% | |
| Так @ 1.53 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2018-04-29 12:06. На даний момент можливі зміни!