Прімера Дивізіон - Уругвай
неділя, 23.10.2022
23:30
23:30

Насьйональ М.

Данубіо
2 - 0
(2 - 0, 0 - 0)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Монтевідео |
| В гостях: | Монтевідео |
| Стадіон | |
| Стадіон: | Gran Parque Central |
| Вміщує: | 27 000 |
| Розміри: | 105 x 68 м |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Час початку | |
| Година: | 23:30 (19:30 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.50 | 4.20 | 5.25 | 1 | 1.14 | 2.37 | |||
| 37% | 34% | 29% | 1.50 | 56% | 44% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.36 | 3.00 | 2.10 | 1.70 | 4.00 | 1.22 | ||||||
| 69% | 31% | 36% | 64% | 15% | 85% |
Останні 12 прямі зустрічі
| 2022-06-25 | Данубіо | 0 - 1 | Насьйональ М. |
| 2022-06-05 | Данубіо | 2 - 1 | Насьйональ М. |
| 2021-03-13 | Данубіо | 2 - 1 | Насьйональ М. |
| 2020-11-21 | Насьйональ М. | 0 - 2 | Данубіо |
| 2020-09-14 | Насьйональ М. | 2 - 0 | Данубіо |
| 2019-10-10 | Насьйональ М. | 1 - 0 | Данубіо |
| 2019-07-21 | Данубіо | 1 - 2 | Насьйональ М. |
| 2019-03-16 | Данубіо | 2 - 0 | Насьйональ М. |
| 2018-11-04 | Насьйональ М. | 1 - 0 | Данубіо |
| 2018-06-06 | Данубіо | 0 - 2 | Насьйональ М. |
| 2018-05-05 | Данубіо | 1 - 2 | Насьйональ М. |
| 2017-08-27 | Данубіо | 1 - 1 | Насьйональ М. |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 1 | 4 | 9 | 4 | 0 | |
| 58% | 8% | 33% | 75% | 33% | 0% |
Насьйональ М. останні 12 матчі
| 2022-10-18 | Серріто | 1 - 2 | Насьйональ М. |
| 2022-10-13 | Альбіон | 0 - 1 | Насьйональ М. |
| 2022-10-08 | Насьйональ М. | 1 - 1 | Дефенсор Сп. |
| 2022-10-01 | Фенікс | 1 - 1 | Насьйональ М. |
| 2022-09-25 | Насьйональ М. | 1 - 1 | Серро Ларго |
| 2022-09-22 | Рампла Хуніорс | 3 - 0 | Насьйональ М. |
| 2022-09-17 | Рівер Плейт М. | 1 - 1 | Насьйональ М. |
| 2022-09-15 | Насьйональ М. | 1 - 0 | Бостон Рівер |
| 2022-09-10 | Пласа Колонія | 1 - 3 | Насьйональ М. |
| 2022-09-08 | Мірамар | 0 - 1 | Насьйональ М. |
| 2022-09-04 | Насьйональ М. | 3 - 1 | Пеньяроль |
| 2022-08-27 | Монтевідео Сіті | 0 - 3 | Насьйональ М. |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 4 | 1 | 9 | 5 | 2 | |
| 58% | 33% | 8% | 75% | 42% | 17% |
Данубіо останні 12 матчі
| 2022-10-16 | Данубіо | 3 - 0 | Альбіон |
| 2022-10-13 | Дефенсор Сп. | 1 - 1 | Данубіо |
| 2022-10-08 | Данубіо | 1 - 1 | Фенікс |
| 2022-09-30 | Серро Ларго | 1 - 0 | Данубіо |
| 2022-09-24 | Данубіо | 3 - 0 | Рівер Плейт М. |
| 2022-09-19 | Бостон Рівер | 0 - 1 | Данубіо |
| 2022-09-13 | Данубіо | 1 - 1 | Пласа Колонія |
| 2022-09-10 | Вондерерс | 0 - 3 | Данубіо |
| 2022-09-03 | Данубіо | 1 - 1 | Ліверпуль М. |
| 2022-08-31 | Прогресо | 2 - 2 | Данубіо |
| 2022-08-28 | Пеньяроль | 1 - 1 | Данубіо |
| 2022-08-19 | Данубіо | 3 - 2 | Монтевідео Сіті |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 6 | 1 | 10 | 5 | 2 | |
| 42% | 50% | 8% | 83% | 42% | 17% |
Таблиця Прімера Дивізіон
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Насьйональ М. | 14 | +15 | 31 |
| 2 | Рівер Плейт М. | 15 | +17 | 30 |
| 3 | Мальдонадо | 14 | +6 | 27 |
| 4 | Данубіо | 14 | +11 | 25 |
| 5 | Ліверпуль М. | 14 | +8 | 25 |
| 6 | Дефенсор Сп. | 15 | +6 | 25 |
| 7 | Бостон Рівер | 14 | +6 | 21 |
| 8 | Пеньяроль | 14 | +2 | 19 |
| 9 | Серро Ларго | 14 | -5 | 19 |
| 10 | Фенікс | 14 | +1 | 17 |
| 11 | Альбіон | 14 | -6 | 16 |
| 12 | Вондерерс | 14 | -7 | 15 |
| 13 | Пласа Колонія | 14 | -7 | 14 |
| 14 | Монтевідео Сіті | 15 | -12 | 13 |
| 15 | Рентістас | 15 | -15 | 10 |
| 16 | Серріто | 14 | -20 | 6 |
Хронологія матчів у лізі
| Насьйональ М. | |
| Данубіо | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Насьйональ М. | Данубіо |
|---|---|---|---|
| 1 | Насьйональ М. | - | |
| 2 | Рівер Плейт М. | ||
| 3 | Мальдонадо | ||
| 4 | Данубіо | - | |
| 5 | Ліверпуль М. | ||
| 6 | Дефенсор Сп. | 1 - 1 | 1 - 1 |
| 7 | Бостон Рівер | 1 - 0 | 0 - 1 |
| 8 | Пеньяроль | 3 - 1 | 1 - 1 |
| 9 | Серро Ларго | 1 - 1 | 1 - 0 |
| 10 | Фенікс | ||
| 11 | Альбіон | ||
| 12 | Вондерерс | 2 - 0 | 0 - 3 |
| 13 | Пласа Колонія | ||
| 14 | Монтевідео Сіті | ||
| 15 | Рентістас | 3 - 0 | 0 - 1 |
| 16 | Серріто |
Позиція в лізі
| Насьйональ М. | Данубіо | |
| Позиція | 1 | 4 |
| Очки | 31 | 25 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 2 | 6 |
| Очки | 14 | 11 |
Форма в лізі
| Насьйональ М. | Данубіо | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
9
4 1 |
6
7 1 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
4
2 0 |
3
2 1 |
Голи в лізі
| Насьйональ М. | Данубіо | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
24
9 |
19
8 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
11
3 |
7
3 |
Загальна статистика для Прімера Дивізіон
| Матчі (114) | |
| Перемоги вдома | 33% |
| Нічиї | 25% |
| Перемоги в гостях | 41% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (252) | |
| Голи за матч | 2.21 |
| Голи вдома за матч | 1.03 |
| Голи в гостях за матч | 1.18 |
| Домашня команда забила в | 65% |
| Команда гостей забила в | 72% |
| Обидві Команди Заб'ють | 44% |
| Більше 1.5 | 66% |
| Більше 2.5 | 38% |
| Більше 3.5 | 14% |
Насьйональ М. наступні 6 матчі
| 2022-10-30 | Ліверпуль М. | - | Насьйональ М. |
| 2023-01-12 | Насьйональ М. | - | Велес Сарсфілд |
| 2023-01-15 | Насьйональ М. | - | Санта-Фе |
| 2023-01-17 | Насьйональ М. | - | Бельграно |
| 2023-01-23 | Насьйональ М. | - | Пеньяроль |
| 2023-01-30 | Ліверпуль М. | - | Насьйональ М. |
Данубіо наступні 6 матчі
| 2023-01-22 | Сан-Лоренсо | - | Данубіо |
| 2023-01-25 | Данубіо | - | Фенікс |
| 2023-01-27 | КА Серро | - | Данубіо |
| 2023-02-05 | Монтевідео Сіті | - | Данубіо |
| 2023-02-12 | Данубіо | - | Ліверпуль М. |
| 2023-02-18 | Серро Ларго | - | Данубіо |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.50 | 4.20 | 5.25 |
| Ймовірність | 37% | 34% | 29% |
| 1 @ 1.50 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.14 | 2.37 |
| Ймовірність | 56% | 44% |
| 1X @ 1.14 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.36 | 3.00 | |
| Ймовірність | 69% | 31% | |
| Більше 1.5 @ 1.36 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.10 | 1.70 | |
| Ймовірність | 36% | 64% | |
| Менше 2.5 @ 1.70 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 4.00 | 1.22 | |
| Ймовірність | 15% | 85% | |
| Менше 3.5 @ 1.22 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.25 | 1.57 | |
| Ймовірність | 47% | 53% | |
| Ні @ 1.57 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2022-10-23 20:06. На даний момент можливі зміни!