В.Ліга 1 - В'єтнам
неділя, 04.08.2019
11:00
11:00

Намдінь

Зялай
2 - 2
(1 - 0, 1 - 2)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Нам Дінь |
| В гостях: | Плейку |
| Відстань: | 741.4 км |
| Час початку | |
| Година: | 11:00 (17:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.00 | 3.50 | 3.10 | 1 | 1.30 | 1.70 | |||
| 48% | 17% | 35% | 2.00 | 57% | 43% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.21 | 3.95 | 1.65 | 2.10 | 2.60 | 1.44 | ||||||
| 83% | 17% | 53% | 47% | 27% | 73% |
Останні 5 прямі зустрічі
| 2019-05-05 | Зялай | 2 - 0 | Намдінь |
| 2018-09-28 | Намдінь | 0 - 2 | Зялай |
| 2018-04-01 | Зялай | 3 - 2 | Намдінь |
| 2010-07-21 | Намдінь | 1 - 2 | Зялай |
| 2010-04-03 | Зялай | 5 - 0 | Намдінь |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 0 | 0 | 5 | 5 | 3 | 2 | |
| 0% | 0% | 100% | 100% | 60% | 40% |
Намдінь останні 12 матчі
| 2019-07-28 | Намдінь | 2 - 0 | Сонглам Нгеан |
| 2019-07-21 | Дананг | 2 - 0 | Намдінь |
| 2019-07-17 | Намдінь | 4 - 2 | Тханьхоа |
| 2019-07-12 | Намдінь | 2 - 0 | В'єттел |
| 2019-07-08 | Becamex HoChiMinh | 1 - 1 | Намдінь |
| 2019-07-04 | Намдінь | 3 - 4 | Ханой ФК |
| 2019-06-15 | Намдінь | 2 - 1 | Дананг |
| 2019-05-30 | Тханьхоа | 3 - 2 | Намдінь |
| 2019-05-24 | Намдінь | 2 - 0 | Ханой ФК |
| 2019-05-19 | Куангнам | 1 - 1 | Намдінь |
| 2019-05-11 | Намдінь | 1 - 1 | Тхан Куангнінь |
| 2019-05-05 | Зялай | 2 - 0 | Намдінь |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 3 | 4 | 12 | 4 | 3 | |
| 42% | 25% | 33% | 100% | 33% | 25% |
Зялай останні 12 матчі
| 2019-07-28 | Тханьхоа | 2 - 3 | Зялай |
| 2019-07-21 | Зялай | 3 - 2 | Сонглам Нгеан |
| 2019-07-17 | Ханой ФК | 1 - 1 | Зялай |
| 2019-07-13 | Тхан Куангнінь | 3 - 0 | Зялай |
| 2019-07-07 | Зялай | 1 - 2 | Куангнам |
| 2019-07-03 | Куангнам | 0 - 0 | Зялай |
| 2019-06-28 | Тхан Куангнінь | 2 - 2 | Зялай |
| 2019-06-16 | Сонглам Нгеан | 3 - 0 | Зялай |
| 2019-05-31 | Зялай | 0 - 0 | Ханой ФК |
| 2019-05-25 | Дананг | 2 - 1 | Зялай |
| 2019-05-19 | Зялай | 1 - 1 | Becamex HoChiMinh |
| 2019-05-12 | В'єттел | 0 - 3 | Зялай |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 5 | 4 | 10 | 8 | 3 | |
| 25% | 42% | 33% | 83% | 67% | 25% |
Таблиця В.Ліга 1
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Ханой ФК | 19 | +17 | 37 |
| 2 | Cong An HoChiMinh | 18 | +9 | 35 |
| 3 | Тхан Куангнінь | 18 | +7 | 29 |
| 4 | Сонглам Нгеан | 19 | +1 | 26 |
| 5 | Дананг | 18 | +3 | 26 |
| 6 | Намдінь | 18 | +2 | 25 |
| 7 | Тханьхоа | 19 | -1 | 25 |
| 8 | В'єттел | 19 | -8 | 24 |
| 9 | Becamex HoChiMinh | 19 | -2 | 23 |
| 10 | Сайгон ФК | 19 | -7 | 23 |
| 11 | Куангнам | 19 | +3 | 22 |
| 12 | Зялай | 18 | -4 | 22 |
| 13 | Хайфон | 19 | -9 | 22 |
| 14 | Кханьхоа | 18 | -11 | 14 |
Хронологія матчів у лізі
| Намдінь | |
| Зялай | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Намдінь | Зялай |
|---|---|---|---|
| 1 | Ханой ФК | 2 - 0 | 1 - 1 |
| 2 | Cong An HoChiMinh | ||
| 3 | Тхан Куангнінь | 1 - 1 | 3 - 0 |
| 4 | Сонглам Нгеан | 2 - 0 | 3 - 0 |
| 5 | Дананг | 2 - 1 | 2 - 1 |
| 6 | Намдінь | - | |
| 7 | Тханьхоа | 4 - 2 | 2 - 3 |
| 8 | В'єттел | 2 - 0 | 0 - 3 |
| 9 | Becamex HoChiMinh | 1 - 0 | |
| 10 | Сайгон ФК | 3 - 1 | |
| 11 | Куангнам | 3 - 0 | |
| 12 | Зялай | - | |
| 13 | Хайфон | 1 - 0 | |
| 14 | Кханьхоа | 1 - 2 | 1 - 4 |
Позиція в лізі
| Намдінь | Зялай | |
| Позиція | 6 | 12 |
| Очки | 25 | 22 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 3 | 4 |
| Очки | 22 | 10 |
Форма в лізі
| Намдінь | Зялай | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
7
4 7 |
6
4 8 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
7
1 1 |
3
1 5 |
Голи в лізі
| Намдінь | Зялай | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
23
21 |
27
31 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
18
7 |
12
16 |
Загальна статистика для В.Ліга 1
| Матчі (130) | |
| Перемоги вдома | 53% |
| Нічиї | 28% |
| Перемоги в гостях | 18% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (362) | |
| Голи за матч | 2.78 |
| Голи вдома за матч | 1.70 |
| Голи в гостях за матч | 1.08 |
| Домашня команда забила в | 85% |
| Команда гостей забила в | 62% |
| Обидві Команди Заб'ють | 56% |
| Більше 1.5 | 79% |
| Більше 2.5 | 54% |
| Більше 3.5 | 32% |
Намдінь наступні 6 матчі
| 2019-08-10 | Тхан Куангнінь | - | Намдінь |
| 2019-08-17 | Намдінь | - | Куангнам |
| 2019-09-11 | Ханой ФК | - | Намдінь |
| 2019-09-15 | Намдінь | - | Cong An HoChiMinh |
| 2019-09-21 | Кханьхоа | - | Намдінь |
| 2019-10-19 | Намдінь | - | Хайфон |
Зялай наступні 6 матчі
| 2019-08-09 | Зялай | - | В'єттел |
| 2019-08-16 | Becamex HoChiMinh | - | Зялай |
| 2019-08-25 | Зялай | - | Дананг |
| 2019-09-14 | Сайгон ФК | - | Зялай |
| 2019-09-20 | Зялай | - | Хайфон |
| 2019-10-19 | Cong An HoChiMinh | - | Зялай |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.00 | 3.50 | 3.10 |
| Ймовірність | 48% | 17% | 35% |
| 1 @ 2.00 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.30 | 1.70 |
| Ймовірність | 57% | 43% |
| 1X @ 1.30 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.21 | 3.95 | |
| Ймовірність | 83% | 17% | |
| Більше 1.5 @ 1.21 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.65 | 2.10 | |
| Ймовірність | 53% | 47% | |
| Більше 2.5 @ 1.65 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.60 | 1.44 | |
| Ймовірність | 27% | 73% | |
| Менше 3.5 @ 1.44 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.60 | 2.20 | |
| Ймовірність | 55% | 45% | |
| Так @ 1.60 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2019-08-04 08:01. На даний момент можливі зміни!