Ліга 3 - Франція
субота, 01.04.2023
18:30
18:30

Нансі

Вільфранш
3 - 2
(3 - 1, 0 - 1)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Ненсі |
| В гостях: | Вільфранш-сюр-Сон |
| Відстань: | 320.1 км |
| Стадіон | |
| Стадіон: | Стад Марсель Піко |
| Вміщує: | 20 087 |
| Розміри: | 105 x 68 м |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Час початку | |
| Година: | 18:30 (19:30 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.05 | 3.10 | 3.20 | 1X | 1.31 | 1.66 | |||
| 32% | 37% | 31% | 1.31 | 50% | 50% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.36 | 2.90 | 2.05 | 1.66 | 3.70 | 1.24 | ||||||
| 71% | 29% | 36% | 64% | 19% | 81% |
Останні 1 прямі зустрічі
| 2022-11-07 | Вільфранш | 2 - 0 | Нансі |
Нансі останні 12 матчі
| 2023-03-28 | Нансі | 0 - 3 | Конкарно |
| 2023-03-17 | Нансі | 0 - 1 | Шатору |
| 2023-03-10 | Шоле | 1 - 1 | Нансі |
| 2023-03-03 | Нансі | 2 - 1 | Версаль |
| 2023-02-24 | Бастія-Борго | 0 - 0 | Нансі |
| 2023-02-17 | Ле-Ман | 0 - 1 | Нансі |
| 2023-02-03 | Дюнкерк | 2 - 3 | Нансі |
| 2023-01-27 | Роданж | 1 - 1 | Нансі |
| 2023-01-20 | Нансі | 0 - 1 | Орлеан |
| 2023-01-13 | Ле-Пюї | 1 - 1 | Нансі |
| 2023-01-06 | Нансі | 1 - 2 | Мартіг |
| 2022-12-09 | Авранш | 1 - 0 | Нансі |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 4 | 5 | 7 | 4 | 1 | |
| 25% | 33% | 42% | 58% | 33% | 8% |
Вільфранш останні 12 матчі
| 2023-03-24 | Вільфранш | 1 - 1 | Конкарно |
| 2023-03-17 | Дюнкерк | 3 - 2 | Вільфранш |
| 2023-03-10 | Вільфранш | 1 - 2 | Орлеан |
| 2023-03-03 | Бур-ан-Бресс | 0 - 1 | Вільфранш |
| 2023-02-24 | Вільфранш | 1 - 1 | Ле-Пюї |
| 2023-02-20 | Мартіг | 2 - 2 | Вільфранш |
| 2023-02-10 | Вільфранш | 1 - 1 | Авранш |
| 2023-02-03 | Парі 13 Атл. | 1 - 1 | Вільфранш |
| 2023-01-20 | Вільфранш | 3 - 1 | Ред Стар |
| 2023-01-13 | Ле-Ман | 1 - 1 | Вільфранш |
| 2022-12-16 | Стад Бріошен | 1 - 0 | Вільфранш |
| 2022-12-09 | Вільфранш | 1 - 1 | Шатору |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 7 | 3 | 10 | 4 | 3 | |
| 17% | 58% | 25% | 83% | 33% | 25% |
Таблиця Ліга 3
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Мартіг | 27 | +12 | 48 |
| 2 | Конкарно | 26 | +14 | 46 |
| 3 | Ред Стар | 26 | +16 | 45 |
| 4 | Версаль | 26 | +7 | 44 |
| 5 | Дюнкерк | 26 | +10 | 43 |
| 6 | Шоле | 27 | 0 | 38 |
| 7 | Авранш | 27 | +1 | 36 |
| 8 | Седан | 26 | -4 | 35 |
| 9 | Ле-Ман | 27 | +7 | 34 |
| 10 | Орлеан | 26 | +5 | 34 |
| 11 | Шатору | 26 | -2 | 34 |
| 12 | Бур-ан-Бресс | 27 | -4 | 33 |
| 13 | Вільфранш | 26 | -3 | 30 |
| 14 | Нансі | 25 | -5 | 30 |
| 15 | Ле-Пюї | 27 | -12 | 28 |
| 16 | Стад Бріошен | 26 | -7 | 26 |
| 17 | Парі 13 Атл. | 26 | -10 | 23 |
| 18 | Бастія-Борго | 27 | -25 | 21 |
Хронологія матчів у лізі
| Нансі | |
| Вільфранш | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Нансі | Вільфранш |
|---|---|---|---|
| 1 | Мартіг | 1 - 2 | 2 - 2 |
| 2 | Конкарно | 0 - 3* | 4 - 1 |
| 3 | Ред Стар | 1 - 0 | |
| 4 | Версаль | 2 - 1 | |
| 5 | Дюнкерк | 1 - 2 | 3 - 2 |
| 6 | Шоле | 1 - 1 | 0 - 0 |
| 7 | Авранш | 2 - 1 | |
| 8 | Седан | 0 - 0 | |
| 9 | Ле-Ман | 2 - 0 | 1 - 1 |
| 10 | Орлеан | 0 - 1 | 1 - 1 |
| 11 | Шатору | 0 - 1 | |
| 12 | Бур-ан-Бресс | 1 - 2 | 0 - 1 |
| 13 | Вільфранш | - | |
| 14 | Нансі | - | |
| 15 | Ле-Пюї | 1 - 1 | |
| 16 | Стад Бріошен | 2 - 1 | 1 - 0 |
| 17 | Парі 13 Атл. | 1 - 0 | 1 - 1 |
| 18 | Бастія-Борго | 1 - 0 | 2 - 3 |
Позиція в лізі
| Нансі | Вільфранш | |
| Позиція | 14 | 13 |
| Очки | 30 | 30 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 12 | 15 |
| Очки | 17 | 12 |
Форма в лізі
| Нансі | Вільфранш | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
8
7 10 |
6
12 8 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
5
2 6 |
2
6 5 |
Голи в лізі
| Нансі | Вільфранш | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
23
28 |
31
34 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
12
14 |
14
19 |
Загальна статистика для Ліга 3
| Матчі (237) | |
| Перемоги вдома | 38% |
| Нічиї | 34% |
| Перемоги в гостях | 28% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (579) | |
| Голи за матч | 2.44 |
| Голи вдома за матч | 1.33 |
| Голи в гостях за матч | 1.11 |
| Домашня команда забила в | 75% |
| Команда гостей забила в | 70% |
| Обидві Команди Заб'ють | 54% |
| Більше 1.5 | 73% |
| Більше 2.5 | 42% |
| Більше 3.5 | 24% |
Нансі наступні 6 матчі
| 2023-04-10 | Седан | - | Нансі |
| 2023-04-17 | Нансі | - | Ред Стар |
| 2023-04-21 | Парі 13 Атл. | - | Нансі |
| 2023-04-25 | Стад Бріошен | - | Нансі |
| 2023-04-29 | Нансі | - | Авранш |
| 2023-05-15 | Мартіг | - | Нансі |
Вільфранш наступні 6 матчі
| 2023-04-07 | Вільфранш | - | Бастія-Борго |
| 2023-04-14 | Версаль | - | Вільфранш |
| 2023-04-21 | Вільфранш | - | Шоле |
| 2023-04-28 | Шатору | - | Вільфранш |
| 2023-05-12 | Вільфранш | - | Стад Бріошен |
| 2023-05-19 | Вільфранш | - | Ле-Ман |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.05 | 3.10 | 3.20 |
| Ймовірність | 32% | 37% | 31% |
| 1X @ 1.31 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.31 | 1.66 |
| Ймовірність | 50% | 50% |
| 1X @ 1.31 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.36 | 2.90 | |
| Ймовірність | 71% | 29% | |
| Більше 1.5 @ 1.36 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.05 | 1.66 | |
| Ймовірність | 36% | 64% | |
| Менше 2.5 @ 1.66 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 3.70 | 1.24 | |
| Ймовірність | 19% | 81% | |
| Менше 3.5 @ 1.24 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.88 | 1.80 | |
| Ймовірність | 56% | 44% | |
| Так @ 1.88 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2023-04-01 16:03. На даний момент можливі зміни!