Ліга 1 - Франція
середа, 11.01.2023
18:00
18:00

Нант

Ліон
0 - 0
(0 - 0, 0 - 0)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Нант |
| В гостях: | Ліон |
| Відстань: | 516.3 км |
| Стадіон | |
| Стадіон: | Стад де ла Божуар |
| Вміщує: | 37 473 |
| Розміри: | 105 x 68 м |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Головний тренер | |
| В гостях: | Паулу Фонсека (Пор) |
| Час початку | |
| Година: | 18:00 (19:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3.75 | 3.60 | 2.00 | X2 | 1.80 | 1.25 | |||
| 26% | 31% | 43% | 1.25 | 37% | 63% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.22 | 4.33 | 1.73 | 2.10 | 2.63 | 1.50 | ||||||
| 73% | 27% | 52% | 48% | 30% | 70% |
Останні 12 прямі зустрічі
| 2022-05-14 | Ліон | 3 - 2 | Нант |
| 2021-08-27 | Нант | 0 - 1 | Ліон |
| 2021-04-18 | Нант | 1 - 2 | Ліон |
| 2020-12-23 | Ліон | 3 - 0 | Нант |
| 2020-01-18 | Нант | 3 - 4 | Ліон |
| 2019-09-28 | Ліон | 0 - 1 | Нант |
| 2019-04-12 | Нант | 2 - 1 | Ліон |
| 2018-09-29 | Ліон | 1 - 1 | Нант |
| 2018-04-28 | Ліон | 2 - 0 | Нант |
| 2017-08-26 | Нант | 0 - 0 | Ліон |
| 2017-05-07 | Ліон | 3 - 2 | Нант |
| 2016-11-30 | Нант | 0 - 6 | Ліон |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 2 | 8 | 9 | 7 | 4 | |
| 17% | 17% | 67% | 75% | 58% | 33% |
Нант останні 12 матчі
| 2023-01-01 | Нант | 1 - 0 | Осер |
| 2022-12-28 | Труа | 0 - 0 | Нант |
| 2022-12-21 | Лор'ян | 2 - 1 | Нант |
| 2022-12-16 | Нант | 1 - 1 | Лаваль |
| 2022-11-13 | Нант | 2 - 2 | Аяччо |
| 2022-11-06 | Реймс | 1 - 0 | Нант |
| 2022-11-03 | Олімпіакос Пірей | 0 - 2 | Нант |
| 2022-10-30 | Нант | 1 - 1 | Клермон |
| 2022-10-27 | Нант | 2 - 1 | Карабах |
| 2022-10-23 | Ніцца | 1 - 1 | Нант |
| 2022-10-16 | Нант | 4 - 1 | Брест |
| 2022-10-13 | Нант | 0 - 4 | Фрайбург |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 5 | 3 | 9 | 5 | 3 | |
| 33% | 42% | 25% | 75% | 42% | 25% |
Ліон останні 12 матчі
| 2023-01-07 | Ліон | 2 - 1 | Мец |
| 2023-01-01 | Ліон | 0 - 1 | Клермон |
| 2022-12-28 | Брест | 2 - 4 | Ліон |
| 2022-12-22 | Ліон | 1 - 2 | Монца |
| 2022-12-17 | Ліон | 1 - 1 | Сошо |
| 2022-12-11 | Ліверпуль | 1 - 3 | Ліон |
| 2022-12-08 | Арсенал | 3 - 0 | Ліон |
| 2022-12-01 | Ліон | 5 - 3 | Левен |
| 2022-11-11 | Ліон | 1 - 1 | Ніцца |
| 2022-11-06 | О. Марсель | 1 - 0 | Ліон |
| 2022-10-30 | Ліон | 1 - 0 | Лілль |
| 2022-10-22 | Монпельє | 1 - 2 | Ліон |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 2 | 4 | 9 | 7 | 3 | |
| 50% | 17% | 33% | 75% | 58% | 25% |
Таблиця Ліга 1
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | ПСЖ | 17 | +33 | 44 |
| 2 | Ланс | 17 | +18 | 40 |
| 3 | О. Марсель | 17 | +19 | 36 |
| 4 | Ренн | 17 | +16 | 34 |
| 5 | Монако | 17 | +10 | 33 |
| 6 | Лор'ян | 17 | +4 | 31 |
| 7 | Лілль | 17 | +6 | 30 |
| 8 | Ліон | 17 | +6 | 24 |
| 9 | Клермон | 17 | -5 | 22 |
| 10 | Реймс | 17 | -3 | 21 |
| 11 | Ніцца | 17 | -3 | 21 |
| 12 | Тулуза | 17 | -10 | 19 |
| 13 | Труа | 17 | -4 | 18 |
| 14 | Монпельє | 17 | -4 | 17 |
| 15 | Нант | 17 | -6 | 17 |
| 16 | Аяччо | 17 | -11 | 15 |
| 17 | Брест | 17 | -15 | 13 |
| 18 | Осер | 17 | -19 | 13 |
| 19 | Страсбург | 17 | -11 | 11 |
| 20 | Анже | 17 | -21 | 8 |
Хронологія матчів у лізі
| Нант | |
| Ліон | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Нант | Ліон |
|---|---|---|---|
| 1 | ПСЖ | 0 - 3 | |
| 2 | Ланс | 0 - 0 | 1 - 0 |
| 3 | О. Марсель | 1 - 0 | |
| 4 | Ренн | 3 - 2 | |
| 5 | Монако | 2 - 1 | |
| 6 | Лор'ян | 3 - 1 | |
| 7 | Лілль | 1 - 1 | |
| 8 | Ліон | - | |
| 9 | Клермон | 1 - 1 | |
| 10 | Реймс | 1 - 1 | |
| 11 | Ніцца | ||
| 12 | Тулуза | 3 - 1 | |
| 13 | Труа | ||
| 14 | Монпельє | 1 - 2 | |
| 15 | Нант | - | |
| 16 | Аяччо | 2 - 2 | |
| 17 | Брест | 4 - 1 | 2 - 4 |
| 18 | Осер | 1 - 0 | |
| 19 | Страсбург | ||
| 20 | Анже |
Позиція в лізі
| Нант | Ліон | |
| Позиція | 15 | 8 |
| Очки | 17 | 24 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 9 | 14 |
| Очки | 13 | 7 |
Форма в лізі
| Нант | Ліон | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
3
8 6 |
7
3 7 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
3
4 1 |
2
1 5 |
Голи в лізі
| Нант | Ліон | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
18
24 |
27
21 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
12
9 |
11
14 |
Загальна статистика для Ліга 1
| Матчі (170) | |
| Перемоги вдома | 43% |
| Нічиї | 25% |
| Перемоги в гостях | 32% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (499) | |
| Голи за матч | 2.94 |
| Голи вдома за матч | 1.52 |
| Голи в гостях за матч | 1.42 |
| Домашня команда забила в | 81% |
| Команда гостей забила в | 78% |
| Обидві Команди Заб'ють | 64% |
| Більше 1.5 | 78% |
| Більше 2.5 | 57% |
| Більше 3.5 | 32% |
Нант наступні 6 матчі
| 2023-01-15 | Монпельє | - | Нант |
| 2023-01-29 | Клермон | - | Нант |
| 2023-02-01 | Нант | - | О. Марсель |
| 2023-02-05 | Аяччо | - | Нант |
| 2023-02-08 | Анже | - | Нант |
| 2023-02-12 | Нант | - | Лор'ян |
Ліон наступні 6 матчі
| 2023-01-14 | Ліон | - | Страсбург |
| 2023-01-29 | Аяччо | - | Ліон |
| 2023-02-01 | Ліон | - | Брест |
| 2023-02-04 | Труа | - | Ліон |
| 2023-02-08 | Ліон | - | Лілль |
| 2023-02-12 | Ліон | - | Ланс |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 3.75 | 3.60 | 2.00 |
| Ймовірність | 26% | 31% | 43% |
| X2 @ 1.25 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.80 | 1.25 |
| Ймовірність | 37% | 63% |
| X2 @ 1.25 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.22 | 4.33 | |
| Ймовірність | 73% | 27% | |
| Більше 1.5 @ 1.22 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.73 | 2.10 | |
| Ймовірність | 52% | 48% | |
| Більше 2.5 @ 1.73 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.63 | 1.50 | |
| Ймовірність | 30% | 70% | |
| Менше 3.5 @ 1.50 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.62 | 2.20 | |
| Ймовірність | 62% | 38% | |
| Так @ 1.62 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2023-01-11 16:01. На даний момент можливі зміни!