Ліга 1 - Франція
неділя, 12.03.2023
14:00
14:00

Нант

Ніцца
2 - 2
(1 - 1, 1 - 1)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Нант |
| В гостях: | Ніцца |
| Відстань: | 790.4 км |
| Стадіон | |
| Стадіон: | Стад де ла Божуар |
| Вміщує: | 37 473 |
| Розміри: | 105 x 68 м |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Головний тренер | |
| В гостях: | Olivier Pantaloni (Фра) |
| Час початку | |
| Година: | 14:00 (15:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3.00 | 3.20 | 2.50 | X2 | 1.50 | 1.36 | |||
| 28% | 36% | 36% | 1.36 | 44% | 56% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.44 | 2.75 | 2.30 | 1.62 | 4.33 | 1.22 | ||||||
| 67% | 33% | 45% | 55% | 22% | 78% |
Останні 12 прямі зустрічі
| 2022-10-23 | Ніцца | 1 - 1 | Нант |
| 2022-05-07 | Ніцца | 0 - 1 | Нант |
| 2022-01-14 | Ніцца | 2 - 1 | Нант |
| 2021-09-12 | Нант | 0 - 2 | Ніцца |
| 2021-04-04 | Нант | 1 - 2 | Ніцца |
| 2020-10-03 | Ніцца | 2 - 1 | Нант |
| 2019-10-05 | Нант | 1 - 0 | Ніцца |
| 2019-05-11 | Ніцца | 1 - 1 | Нант |
| 2018-09-25 | Нант | 1 - 2 | Ніцца |
| 2018-02-18 | Ніцца | 1 - 1 | Нант |
| 2017-12-10 | Нант | 1 - 2 | Ніцца |
| 2017-03-18 | Нант | 1 - 1 | Ніцца |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 4 | 6 | 10 | 5 | 0 | |
| 17% | 33% | 50% | 83% | 42% | 0% |
Нант останні 12 матчі
| 2023-03-04 | ПСЖ | 4 - 2 | Нант |
| 2023-03-01 | Нант | 2 - 1 | Ланс |
| 2023-02-26 | Нант | 0 - 1 | Ренн |
| 2023-02-23 | Нант | 0 - 3 | Ювентус |
| 2023-02-19 | Ланс | 3 - 1 | Нант |
| 2023-02-16 | Ювентус | 1 - 1 | Нант |
| 2023-02-12 | Нант | 1 - 0 | Лор'ян |
| 2023-02-08 | Анже | 1 - 1 | Нант |
| 2023-02-05 | Аяччо | 0 - 2 | Нант |
| 2023-02-01 | Нант | 0 - 2 | О. Марсель |
| 2023-01-29 | Клермон | 0 - 0 | Нант |
| 2023-01-15 | Монпельє | 0 - 3 | Нант |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 3 | 5 | 9 | 5 | 2 | |
| 33% | 25% | 42% | 75% | 42% | 17% |
Ніцца останні 12 матчі
| 2023-03-09 | Шериф | 0 - 1 | Ніцца |
| 2023-03-03 | Ніцца | 1 - 1 | Осер |
| 2023-02-26 | Монако | 0 - 3 | Ніцца |
| 2023-02-18 | Ніцца | 0 - 0 | Реймс |
| 2023-02-10 | Ніцца | 3 - 0 | Аяччо |
| 2023-02-05 | О. Марсель | 1 - 3 | Ніцца |
| 2023-02-01 | Ланс | 0 - 1 | Ніцца |
| 2023-01-29 | Ніцца | 1 - 0 | Лілль |
| 2023-01-15 | Реймс | 0 - 0 | Ніцца |
| 2023-01-11 | Ніцца | 6 - 1 | Монпельє |
| 2023-01-07 | Ле-Пюї | 1 - 0 | Ніцца |
| 2023-01-02 | Ренн | 2 - 1 | Ніцца |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 3 | 2 | 6 | 5 | 2 | |
| 58% | 25% | 17% | 50% | 42% | 17% |
Таблиця Ліга 1
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | ПСЖ | 27 | +42 | 66 |
| 2 | О. Марсель | 26 | +24 | 55 |
| 3 | Монако | 26 | +19 | 51 |
| 4 | Ланс | 26 | +19 | 51 |
| 5 | Ренн | 27 | +16 | 47 |
| 6 | Лілль | 27 | +13 | 46 |
| 7 | Ніцца | 26 | +12 | 42 |
| 8 | Ліон | 27 | +11 | 40 |
| 9 | Реймс | 26 | +8 | 40 |
| 10 | Лор'ян | 26 | +2 | 40 |
| 11 | Клермон | 26 | -8 | 34 |
| 12 | Тулуза | 26 | -5 | 32 |
| 13 | Монпельє | 26 | -5 | 30 |
| 14 | Нант | 26 | -7 | 28 |
| 15 | Брест | 27 | -16 | 23 |
| 16 | Осер | 27 | -26 | 23 |
| 17 | Страсбург | 26 | -14 | 22 |
| 18 | Аяччо | 26 | -27 | 21 |
| 19 | Труа | 26 | -21 | 20 |
| 20 | Анже | 26 | -37 | 10 |
Хронологія матчів у лізі
| Нант | |
| Ніцца | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Нант | Ніцца |
|---|---|---|---|
| 1 | ПСЖ | 0 - 3 | 2 - 1 |
| 2 | О. Марсель | 0 - 2 | 1 - 3 |
| 3 | Монако | 0 - 3 | |
| 4 | Ланс | 0 - 0 | 0 - 1 |
| 5 | Ренн | 0 - 1 | 2 - 1 |
| 6 | Лілль | 1 - 1 | 1 - 2 |
| 7 | Ніцца | - | |
| 8 | Ліон | 0 - 0 | 1 - 1 |
| 9 | Реймс | 0 - 0 | |
| 10 | Лор'ян | 1 - 0 | 1 - 2 |
| 11 | Клермон | 1 - 1 | 1 - 0 |
| 12 | Тулуза | 3 - 1 | 1 - 1 |
| 13 | Монпельє | ||
| 14 | Нант | - | |
| 15 | Брест | 4 - 1 | |
| 16 | Осер | 1 - 0 | 1 - 1 |
| 17 | Страсбург | ||
| 18 | Аяччо | 2 - 2 | 0 - 1 |
| 19 | Труа | ||
| 20 | Анже |
Позиція в лізі
| Нант | Ніцца | |
| Позиція | 14 | 7 |
| Очки | 28 | 42 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 12 | 4 |
| Очки | 17 | 22 |
Форма в лізі
| Нант | Ніцца | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
6
10 10 |
11
9 6 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
4
5 3 |
6
4 3 |
Голи в лізі
| Нант | Ніцца | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
27
34 |
34
22 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
13
12 |
17
11 |
Загальна статистика для Ліга 1
| Матчі (263) | |
| Перемоги вдома | 42% |
| Нічиї | 26% |
| Перемоги в гостях | 32% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (747) | |
| Голи за матч | 2.84 |
| Голи вдома за матч | 1.51 |
| Голи в гостях за матч | 1.33 |
| Домашня команда забила в | 76% |
| Команда гостей забила в | 75% |
| Обидві Команди Заб'ють | 59% |
| Більше 1.5 | 77% |
| Більше 2.5 | 55% |
| Більше 3.5 | 30% |
Нант наступні 6 матчі
| 2023-03-17 | Ліон | - | Нант |
| 2023-04-02 | Нант | - | Реймс |
| 2023-04-05 | Нант | - | Ліон |
| 2023-04-09 | Нант | - | Монако |
| 2023-04-16 | Осер | - | Нант |
| 2023-04-23 | Нант | - | Труа |
Ніцца наступні 6 матчі
| 2023-03-16 | Ніцца | - | Шериф |
| 2023-03-19 | Ніцца | - | Лор'ян |
| 2023-04-02 | Анже | - | Ніцца |
| 2023-04-08 | Ніцца | - | ПСЖ |
| 2023-04-13 | Базель | - | Ніцца |
| 2023-04-16 | Брест | - | Ніцца |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 3.00 | 3.20 | 2.50 |
| Ймовірність | 28% | 36% | 36% |
| X2 @ 1.36 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.50 | 1.36 |
| Ймовірність | 44% | 56% |
| X2 @ 1.36 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.44 | 2.75 | |
| Ймовірність | 67% | 33% | |
| Більше 1.5 @ 1.44 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.30 | 1.62 | |
| Ймовірність | 45% | 55% | |
| Менше 2.5 @ 1.62 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 4.33 | 1.22 | |
| Ймовірність | 22% | 78% | |
| Менше 3.5 @ 1.22 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.95 | 1.80 | |
| Ймовірність | 51% | 49% | |
| Так @ 1.95 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2023-03-12 12:00. На даний момент можливі зміни!