Серія B - Бразилія
субота, 05.11.2022
00:30
00:30

Наутіко

Понте-Прета
0 - 1
(0 - 0, 0 - 1)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Ресіфі |
| В гостях: | Кампінас |
| Відстань: | 2 101.4 км |
| Стадіон | |
| Стадіон: | Arena Pernambuco (Сан-Луренко-да-Мата) |
| Вміщує: | 46 154 |
| Розміри: | 105 x 68 м |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Час початку | |
| Година: | 00:30 (21:30 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.85 | 3.20 | 2.30 | X2 | 1.55 | 1.39 | |||
| 27% | 28% | 45% | 1.39 | 37% | 63% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.32 | 3.10 | 1.98 | 1.73 | 3.40 | 1.28 | ||||||
| 69% | 31% | 36% | 64% | 15% | 85% |
Останні 12 прямі зустрічі
| 2022-07-20 | Понте-Прета | 1 - 0 | Наутіко |
| 2021-10-16 | Понте-Прета | 2 - 3 | Наутіко |
| 2021-07-13 | Наутіко | 1 - 1 | Понте-Прета |
| 2021-01-17 | Понте-Прета | 2 - 0 | Наутіко |
| 2020-10-13 | Наутіко | 0 - 2 | Понте-Прета |
| 2018-04-19 | Наутіко | 1 - 0 | Понте-Прета |
| 2018-04-12 | Понте-Прета | 3 - 0 | Наутіко |
| 2014-11-29 | Наутіко | 1 - 1 | Понте-Прета |
| 2014-08-30 | Понте-Прета | 2 - 0 | Наутіко |
| 2013-10-01 | Понте-Прета | 1 - 2 | Наутіко |
| 2013-07-06 | Наутіко | 1 - 3 | Понте-Прета |
| 2012-10-10 | Понте-Прета | 2 - 1 | Наутіко |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 2 | 7 | 10 | 5 | 2 | |
| 25% | 17% | 58% | 83% | 42% | 17% |
Наутіко останні 12 матчі
| 2022-10-29 | Шапекоенсе СК | 1 - 0 | Наутіко |
| 2022-10-23 | Наутіко | 0 - 3 | Греміу |
| 2022-10-15 | Новорізонтіну | 6 - 0 | Наутіко |
| 2022-10-07 | Крісіума | 2 - 1 | Наутіко |
| 2022-10-05 | Наутіко | 4 - 3 | Томбенсе |
| 2022-09-29 | Спорт Ресіфі | 2 - 1 | Наутіко |
| 2022-09-23 | Наутіко | 1 - 3 | Сампайо Корреа |
| 2022-09-16 | Васку | 4 - 1 | Наутіко |
| 2022-09-10 | Наутіко | 1 - 0 | Брускі |
| 2022-09-02 | Наутіко | 2 - 0 | Ітуано |
| 2022-08-31 | КСА | 2 - 0 | Наутіко |
| 2022-08-27 | Крузейру | 4 - 0 | Наутіко |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 0 | 9 | 10 | 8 | 5 | |
| 25% | 0% | 75% | 83% | 67% | 42% |
Понте-Прета останні 12 матчі
| 2022-10-29 | Понте-Прета | 1 - 1 | Крісіума |
| 2022-10-21 | Понте-Прета | 0 - 2 | КСА |
| 2022-10-15 | Томбенсе | 0 - 0 | Понте-Прета |
| 2022-10-08 | Понте-Прета | 1 - 1 | Віла-Нова |
| 2022-10-04 | Сампайо Корреа | 2 - 1 | Понте-Прета |
| 2022-09-28 | Понте-Прета | 1 - 4 | Крузейру |
| 2022-09-24 | Лондріна | 0 - 2 | Понте-Прета |
| 2022-09-14 | Понте-Прета | 1 - 1 | Ітуано |
| 2022-09-07 | Понте-Прета | 1 - 0 | Спорт Ресіфі |
| 2022-09-03 | Шапекоенсе СК | 3 - 0 | Понте-Прета |
| 2022-09-01 | Понте-Прета | 2 - 0 | Баїя |
| 2022-08-26 | Новорізонтіну | 1 - 1 | Понте-Прета |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 5 | 4 | 10 | 3 | 1 | |
| 25% | 42% | 33% | 83% | 25% | 8% |
Таблиця Серія B
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Крузейру | 37 | +30 | 75 |
| 2 | Греміу | 38 | +24 | 65 |
| 3 | Васку | 37 | +11 | 61 |
| 4 | Баїя | 37 | +13 | 59 |
| 5 | Ітуано | 37 | +9 | 57 |
| 6 | Спорт Ресіфі | 37 | +6 | 55 |
| 7 | Сампайо Корреа | 37 | +5 | 55 |
| 8 | Крісіума | 37 | +10 | 53 |
| 9 | Лондріна | 37 | 0 | 53 |
| 10 | КРБ Бразіл | 37 | -7 | 50 |
| 11 | Гуарані | 37 | -4 | 48 |
| 12 | Понте-Прета | 37 | -3 | 46 |
| 13 | Віла-Нова | 37 | -3 | 46 |
| 14 | Шапекоенсе СК | 37 | -1 | 45 |
| 15 | Томбенсе | 37 | -7 | 45 |
| 16 | КСА | 37 | -7 | 42 |
| 17 | Новорізонтіну | 37 | -8 | 41 |
| 18 | Брускі | 38 | -17 | 34 |
| 19 | Операріу | 37 | -19 | 34 |
| 20 | Наутіко | 37 | -32 | 30 |
Хронологія матчів у лізі
| Наутіко | |
| Понте-Прета | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Наутіко | Понте-Прета |
|---|---|---|---|
| 1 | Крузейру | 0 - 1 | 2 - 0 |
| 2 | Греміу | 0 - 3 | 2 - 1 |
| 3 | Васку | 2 - 3 | 1 - 0 |
| 4 | Баїя | 0 - 1 | 2 - 1 |
| 5 | Ітуано | 2 - 0 | 1 - 2 |
| 6 | Спорт Ресіфі | 1 - 1 | 2 - 1 |
| 7 | Сампайо Корреа | 1 - 3 | 2 - 1 |
| 8 | Крісіума | 1 - 1 | 1 - 1 |
| 9 | Лондріна | 1 - 2 | 0 - 2 |
| 10 | КРБ Бразіл | 2 - 1 | 1 - 1 |
| 11 | Гуарані | 1 - 1 | 0 - 0 |
| 12 | Понте-Прета | - | |
| 13 | Віла-Нова | 1 - 2 | 1 - 1 |
| 14 | Шапекоенсе СК | 1 - 2 | 3 - 0 |
| 15 | Томбенсе | 4 - 3 | 0 - 0 |
| 16 | КСА | 1 - 1 | 0 - 1 |
| 17 | Новорізонтіну | 3 - 1 | 1 - 1 |
| 18 | Брускі | 1 - 0 | 2 - 1 |
| 19 | Операріу | 2 - 0 | 2 - 0 |
| 20 | Наутіко | - |
Позиція в лізі
| Наутіко | Понте-Прета | |
| Позиція | 20 | 12 |
| Очки | 30 | 46 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 19 | 12 |
| Очки | 22 | 15 |
Форма в лізі
| Наутіко | Понте-Прета | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
8
6 23 |
11
13 13 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
6
4 8 |
3
6 9 |
Голи в лізі
| Наутіко | Понте-Прета | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
32
64 |
33
36 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
24
26 |
14
23 |
Загальна статистика для Серія B
| Матчі (371) | |
| Перемоги вдома | 50% |
| Нічиї | 32% |
| Перемоги в гостях | 18% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (747) | |
| Голи за матч | 2.01 |
| Голи вдома за матч | 1.29 |
| Голи в гостях за матч | 0.73 |
| Домашня команда забила в | 77% |
| Команда гостей забила в | 54% |
| Обидві Команди Заб'ють | 44% |
| Більше 1.5 | 64% |
| Більше 2.5 | 32% |
| Більше 3.5 | 12% |
Наутіко наступні 6 матчі
| 2023-01-07 | Central PE | - | Наутіко |
| 2023-01-15 | Санта-Крус | - | Наутіко |
| 2023-02-04 | Наутіко | - | КРБ Бразіл |
| 2023-02-11 | Наутіко | - | Спорт Ресіфі |
| 2023-02-18 | Сампайо Корреа | - | Наутіко |
| 2023-02-23 | Віторія | - | Наутіко |
Понте-Прета наступні 6 матчі
| 2023-01-25 | Понте-Прета | - | Monte Azul SP |
| 2023-02-01 | Новорізонтіну | - | Понте-Прета |
| 2023-02-08 | Rio Claro SP | - | Понте-Прета |
| 2023-02-11 | Понте-Прета | - | Оесте |
| 2023-03-07 | Бразіл Пелотас | - | Понте-Прета |
| 2023-04-05 | Новорізонтіну | - | Понте-Прета |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.85 | 3.20 | 2.30 |
| Ймовірність | 27% | 28% | 45% |
| X2 @ 1.39 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.55 | 1.39 |
| Ймовірність | 37% | 63% |
| X2 @ 1.39 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.32 | 3.10 | |
| Ймовірність | 69% | 31% | |
| Більше 1.5 @ 1.32 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.98 | 1.73 | |
| Ймовірність | 36% | 64% | |
| Менше 2.5 @ 1.73 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 3.40 | 1.28 | |
| Ймовірність | 15% | 85% | |
| Менше 3.5 @ 1.28 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.78 | 1.90 | |
| Ймовірність | 45% | 55% | |
| Ні @ 1.90 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2022-11-04 20:06. На даний момент можливі зміни!