Перша ліга - Словенія
понеділок, 14.05.2018
17:00
17:00

Горіца

Триглав
0 - 2
(0 - 0, 0 - 2)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Нова Гориця |
| В гостях: | Кран |
| Відстань: | 63.0 км |
| Стадіон | |
| Стадіон: | Нова Гориця Спортни Парк |
| Вміщує: | 3 066 |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Час початку | |
| Година: | 17:00 (18:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.61 | 4.00 | 4.33 | 1 | 1.19 | 2.20 | |||
| 55% | 20% | 25% | 1.61 | 68% | 32% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.25 | 3.75 | 1.80 | 2.00 | 3.00 | 1.36 | ||||||
| 77% | 23% | 50% | 50% | 24% | 76% |
Останні 12 прямі зустрічі
| 2018-03-18 | Триглав | 1 - 1 | Горіца |
| 2017-11-04 | Горіца | 0 - 3 | Триглав |
| 2017-10-25 | Горіца | 1 - 0 | Триглав |
| 2017-10-17 | Триглав | 0 - 1 | Горіца |
| 2017-08-19 | Триглав | 1 - 3 | Горіца |
| 2014-04-19 | Горіца | 1 - 1 | Триглав |
| 2014-02-15 | Горіца | 1 - 0 | Триглав |
| 2013-12-01 | Триглав | 1 - 5 | Горіца |
| 2013-09-21 | Горіца | 3 - 1 | Триглав |
| 2013-07-14 | Триглав | 0 - 1 | Горіца |
| 2013-05-18 | Горіца | 0 - 0 | Триглав |
| 2013-04-17 | Триглав | 2 - 0 | Горіца |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 3 | 2 | 7 | 4 | 3 | |
| 58% | 25% | 17% | 58% | 33% | 25% |
Горіца останні 12 матчі
| 2018-05-10 | Алюміній | 1 - 0 | Горіца |
| 2018-05-06 | Горіца | 4 - 1 | Домжале |
| 2018-05-03 | Горіца | 3 - 0 | Цельє |
| 2018-04-29 | Олімпія Любляна | 0 - 0 | Горіца |
| 2018-04-21 | Горіца | 2 - 0 | Кршко |
| 2018-04-18 | Кршко | 1 - 0 | Горіца |
| 2018-04-15 | Горіца | 0 - 6 | Марибор |
| 2018-04-12 | Алюміній | 2 - 2 | Горіца |
| 2018-04-07 | Анкаран Хрватіні | 0 - 2 | Горіца |
| 2018-04-03 | Горіца | 1 - 2 | Алюміній |
| 2018-03-30 | Горіца | 1 - 1 | Рудар Веленьє |
| 2018-03-18 | Триглав | 1 - 1 | Горіца |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 4 | 4 | 9 | 5 | 3 | |
| 33% | 33% | 33% | 75% | 42% | 25% |
Триглав останні 12 матчі
| 2018-05-10 | Триглав | 1 - 0 | Цельє |
| 2018-05-06 | Олімпія Любляна | 2 - 0 | Триглав |
| 2018-05-02 | Триглав | 2 - 0 | Кршко |
| 2018-04-28 | Марибор | 2 - 1 | Триглав |
| 2018-04-22 | Триглав | 2 - 2 | Анкаран Хрватіні |
| 2018-04-15 | Триглав | 0 - 2 | Рудар Веленьє |
| 2018-04-11 | Триглав | 0 - 5 | Марибор |
| 2018-04-08 | Домжале | 3 - 0 | Триглав |
| 2018-04-03 | Кршко | 2 - 0 | Триглав |
| 2018-03-30 | Алюміній | 3 - 1 | Триглав |
| 2018-03-18 | Триглав | 1 - 1 | Горіца |
| 2018-03-14 | Цельє | 5 - 2 | Триглав |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 2 | 8 | 11 | 6 | 4 | |
| 17% | 17% | 67% | 92% | 50% | 33% |
Таблиця Перша ліга
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Марибор | 33 | +43 | 74 |
| 2 | Олімпія Любляна | 33 | +41 | 73 |
| 3 | Домжале | 33 | +42 | 66 |
| 4 | Рудар Веленьє | 33 | +1 | 47 |
| 5 | Цельє | 33 | +6 | 44 |
| 6 | Горіца | 32 | -8 | 41 |
| 7 | Кршко | 33 | -20 | 34 |
| 8 | Алюміній | 33 | -22 | 30 |
| 9 | Анкаран Хрватіні | 33 | -47 | 23 |
| 10 | Триглав | 32 | -36 | 22 |
Хронологія матчів у лізі
| Горіца | |
| Триглав | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Горіца | Триглав |
|---|---|---|---|
| 1 | Марибор | 0 - 6 | 2 - 1 |
| 2 | Олімпія Любляна | 0 - 1 | 2 - 0 |
| 3 | Домжале | 4 - 1 | 3 - 0 |
| 4 | Рудар Веленьє | 1 - 1 | 1 - 2 |
| 5 | Цельє | 3 - 0 | 5 - 2 |
| 6 | Горіца | - | 0 - 3 |
| 7 | Кршко | 2 - 0 | 2 - 0 |
| 8 | Алюміній | 1 - 0 | 3 - 1 |
| 9 | Анкаран Хрватіні | 2 - 2 | 2 - 0 |
| 10 | Триглав | 0 - 3 | - |
Позиція в лізі
| Горіца | Триглав | |
| Позиція | 6 | 10 |
| Очки | 41 | 22 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 5 | 10 |
| Очки | 26 | 10 |
Форма в лізі
| Горіца | Триглав | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
12
5 15 |
5
7 20 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
8
2 6 |
2
4 10 |
Голи в лізі
| Горіца | Триглав | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
35
43 |
26
62 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
20
24 |
12
33 |
Загальна статистика для Перша ліга
| Матчі (164) | |
| Перемоги вдома | 44% |
| Нічиї | 23% |
| Перемоги в гостях | 33% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (456) | |
| Голи за матч | 2.78 |
| Голи вдома за матч | 1.52 |
| Голи в гостях за матч | 1.26 |
| Домашня команда забила в | 74% |
| Команда гостей забила в | 67% |
| Обидві Команди Заб'ють | 49% |
| Більше 1.5 | 76% |
| Більше 2.5 | 54% |
| Більше 3.5 | 30% |
Горіца наступні 6 матчі
| 2018-05-18 | Рудар Веленьє | - | Горіца |
| 2018-05-23 | Горіца | - | Анкаран Хрватіні |
| 2018-05-27 | Марибор | - | Горіца |
| 2018-07-17 | Удінезе | - | Горіца |
| 2018-07-21 | Горіца | - | Олімпія Любляна |
| 2018-07-27 | Цельє | - | Горіца |
Триглав наступні 6 матчі
| 2018-05-19 | Триглав | - | Алюміній |
| 2018-05-23 | Триглав | - | Домжале |
| 2018-05-27 | Рудар Веленьє | - | Триглав |
| 2018-06-02 | Drava Ptuj | - | Триглав |
| 2018-06-06 | Триглав | - | Drava Ptuj |
| 2018-07-15 | Триглав | - | Трабзонспор |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.61 | 4.00 | 4.33 |
| Ймовірність | 55% | 20% | 25% |
| 1 @ 1.61 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.19 | 2.20 |
| Ймовірність | 68% | 32% |
| 1X @ 1.19 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.25 | 3.75 | |
| Ймовірність | 77% | 23% | |
| Більше 1.5 @ 1.25 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.80 | 2.00 | |
| Ймовірність | 50% | 50% | |
| Більше 2.5 @ 1.80 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 3.00 | 1.36 | |
| Ймовірність | 24% | 76% | |
| Менше 3.5 @ 1.36 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.80 | 1.90 | |
| Ймовірність | 43% | 57% | |
| Ні @ 1.90 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2018-05-14 16:03. На даний момент можливі зміни!