Прем'єр-ліга - Азербайджан
субота, 12.11.2022
14:30
14:30

Нефтчі Баку

Габала
2 - 0
(1 - 0, 1 - 0)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Баку |
| В гостях: | Габала |
| Відстань: | 185.1 км |
| Стадіон | |
| Стадіон: | Баксель Арена |
| Вміщує: | 11 000 |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Час початку | |
| Година: | 14:30 (18:30 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.78 | 3.20 | 4.00 | 1X | 1.21 | 1.90 | |||
| 44% | 19% | 37% | 1.21 | 54% | 46% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.34 | 2.95 | 2.05 | 1.68 | 3.50 | 1.26 | ||||||
| 78% | 22% | 56% | 44% | 22% | 78% |
Останні 12 прямі зустрічі
| 2022-09-10 | Габала | 1 - 2 | Нефтчі Баку |
| 2022-05-09 | Габала | 1 - 0 | Нефтчі Баку |
| 2022-03-18 | Нефтчі Баку | 4 - 0 | Габала |
| 2021-12-15 | Габала | 1 - 1 | Нефтчі Баку |
| 2021-08-15 | Нефтчі Баку | 2 - 2 | Габала |
| 2021-04-10 | Габала | 2 - 2 | Нефтчі Баку |
| 2021-02-20 | Нефтчі Баку | 1 - 0 | Габала |
| 2020-11-22 | Габала | 1 - 4 | Нефтчі Баку |
| 2020-09-27 | Нефтчі Баку | 1 - 1 | Габала |
| 2020-02-22 | Габала | 0 - 2 | Нефтчі Баку |
| 2019-11-24 | Нефтчі Баку | 4 - 1 | Габала |
| 2019-09-28 | Габала | 0 - 3 | Нефтчі Баку |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 4 | 1 | 10 | 7 | 5 | |
| 58% | 33% | 8% | 83% | 58% | 42% |
Нефтчі Баку останні 12 матчі
| 2022-11-05 | Сумгаїт | 2 - 2 | Нефтчі Баку |
| 2022-10-29 | Зіра | 0 - 3 | Нефтчі Баку |
| 2022-10-23 | Нефтчі Баку | 2 - 3 | Сабах Баку |
| 2022-10-16 | Кяпаз Ганджа | 0 - 2 | Нефтчі Баку |
| 2022-10-08 | Нефтчі Баку | 0 - 0 | Туран Товуз |
| 2022-10-01 | Карабах | 3 - 1 | Нефтчі Баку |
| 2022-09-16 | Сабаїл | 0 - 2 | Нефтчі Баку |
| 2022-09-10 | Габала | 1 - 2 | Нефтчі Баку |
| 2022-09-03 | Нефтчі Баку | 3 - 0 | Сумгаїт |
| 2022-08-26 | Нефтчі Баку | 2 - 1 | Зіра |
| 2022-08-20 | Сабах Баку | 2 - 1 | Нефтчі Баку |
| 2022-08-14 | Нефтчі Баку | 5 - 2 | Кяпаз Ганджа |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 2 | 3 | 11 | 9 | 4 | |
| 58% | 17% | 25% | 92% | 75% | 33% |
Габала останні 12 матчі
| 2022-11-05 | Габала | 1 - 0 | Зіра |
| 2022-10-30 | Сабах Баку | 2 - 1 | Габала |
| 2022-10-22 | Габала | 1 - 1 | Кяпаз Ганджа |
| 2022-10-14 | Шамахи | 1 - 1 | Габала |
| 2022-10-09 | Габала | 0 - 1 | Карабах |
| 2022-09-30 | Сабаїл | 1 - 2 | Габала |
| 2022-09-17 | Габала | 1 - 0 | Сумгаїт |
| 2022-09-10 | Габала | 1 - 2 | Нефтчі Баку |
| 2022-09-04 | Зіра | 2 - 1 | Габала |
| 2022-08-28 | Габала | 0 - 2 | Сабах Баку |
| 2022-08-21 | Кяпаз Ганджа | 0 - 3 | Габала |
| 2022-08-14 | Габала | 3 - 1 | Шамахи |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 2 | 5 | 9 | 6 | 1 | |
| 42% | 17% | 42% | 75% | 50% | 8% |
Таблиця Прем'єр-ліга
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Карабах | 13 | +32 | 39 |
| 2 | Сабах Баку | 13 | +20 | 34 |
| 3 | Нефтчі Баку | 13 | +12 | 26 |
| 4 | Габала | 13 | +4 | 20 |
| 5 | Зіра | 13 | -6 | 19 |
| 6 | Туран Товуз | 13 | -8 | 15 |
| 7 | Сабаїл | 13 | -8 | 10 |
| 8 | Шамахи | 14 | -11 | 10 |
| 9 | Кяпаз Ганджа | 13 | -18 | 8 |
| 10 | Сумгаїт | 14 | -17 | 5 |
Хронологія матчів у лізі
| Нефтчі Баку | |
| Габала | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Нефтчі Баку | Габала |
|---|---|---|---|
| 1 | Карабах | ||
| 2 | Сабах Баку | 2 - 3 | 2 - 1 |
| 3 | Нефтчі Баку | - | |
| 4 | Габала | - | |
| 5 | Зіра | 2 - 1 | 2 - 1 |
| 6 | Туран Товуз | 0 - 0 | 0 - 2 |
| 7 | Сабаїл | 1 - 2 | |
| 8 | Шамахи | 1 - 1 | |
| 9 | Кяпаз Ганджа | 5 - 2 | 0 - 3 |
| 10 | Сумгаїт | 3 - 0 |
Позиція в лізі
| Нефтчі Баку | Габала | |
| Позиція | 3 | 4 |
| Очки | 26 | 20 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 3 | 5 |
| Очки | 10 | 10 |
Форма в лізі
| Нефтчі Баку | Габала | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
8
2 3 |
6
2 5 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
3
1 1 |
3
1 2 |
Голи в лізі
| Нефтчі Баку | Габала | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
26
14 |
17
13 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
12
6 |
10
6 |
Загальна статистика для Прем'єр-ліга
| Матчі (66) | |
| Перемоги вдома | 42% |
| Нічиї | 18% |
| Перемоги в гостях | 39% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (178) | |
| Голи за матч | 2.70 |
| Голи вдома за матч | 1.39 |
| Голи в гостях за матч | 1.30 |
| Домашня команда забила в | 65% |
| Команда гостей забила в | 71% |
| Обидві Команди Заб'ють | 45% |
| Більше 1.5 | 73% |
| Більше 2.5 | 53% |
| Більше 3.5 | 30% |
Нефтчі Баку наступні 6 матчі
| 2022-11-27 | Нефтчі Баку | - | Сабаїл |
| 2022-12-02 | Нефтчі Баку | - | Карабах |
| 2022-12-08 | Зіра | - | Нефтчі Баку |
| 2022-12-15 | Туран Товуз | - | Нефтчі Баку |
| 2022-12-20 | Нефтчі Баку | - | Зіра |
| 2022-12-23 | Нефтчі Баку | - | Шамахи |
Габала наступні 6 матчі
| 2022-11-22 | Габала | - | Араз |
| 2022-11-29 | Сумгаїт | - | Габала |
| 2022-12-03 | Габала | - | Сабаїл |
| 2022-12-08 | Карабах | - | Габала |
| 2022-12-13 | Карабах | - | Габала |
| 2022-12-19 | Габала | - | Карабах |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.78 | 3.20 | 4.00 |
| Ймовірність | 44% | 19% | 37% |
| 1X @ 1.21 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.21 | 1.90 |
| Ймовірність | 54% | 46% |
| 1X @ 1.21 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.34 | 2.95 | |
| Ймовірність | 78% | 22% | |
| Більше 1.5 @ 1.34 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.05 | 1.68 | |
| Ймовірність | 56% | 44% | |
| Більше 2.5 @ 2.05 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 3.50 | 1.26 | |
| Ймовірність | 22% | 78% | |
| Менше 3.5 @ 1.26 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.90 | 1.77 | |
| Ймовірність | 51% | 49% | |
| Так @ 1.90 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2022-11-12 12:01. На даний момент можливі зміни!