Ліга Супер - Малайзія
субота, 14.04.2018
14:00
14:00

НС Матрікс

Келантан
1 - 1
(1 - 0, 0 - 1)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Серембан |
| В гостях: | Кота-Бхару |
| Відстань: | 379.9 км |
| Час початку | |
| Година: | 14:00 (21:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.60 | 3.39 | 2.37 | 1 | 1.53 | 1.50 | |||
| 63% | 5% | 32% | 2.60 | 65% | 35% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.22 | 4.00 | 1.70 | 2.10 | 2.62 | 1.44 | ||||||
| 79% | 21% | 60% | 40% | 23% | 77% |
Останні 10 прямі зустрічі
| 2013-08-31 | Келантан | 2 - 3 | НС Матрікс |
| 2013-08-27 | НС Матрікс | 1 - 1 | Келантан |
| 2013-05-10 | НС Матрікс | 0 - 3 | Келантан |
| 2013-01-22 | Келантан | 0 - 0 | НС Матрікс |
| 2012-07-03 | НС Матрікс | 2 - 3 | Келантан |
| 2012-03-04 | Келантан | 2 - 1 | НС Матрікс |
| 2011-05-10 | НС Матрікс | 0 - 0 | Келантан |
| 2011-03-01 | Келантан | 3 - 0 | НС Матрікс |
| 2010-07-06 | Келантан | 1 - 0 | НС Матрікс |
| 2010-04-16 | НС Матрікс | 1 - 3 | Келантан |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 3 | 6 | 7 | 6 | 3 | |
| 10% | 30% | 60% | 70% | 60% | 30% |
НС Матрікс останні 12 матчі
| 2018-03-10 | Срі Паханг | 4 - 0 | НС Матрікс |
| 2018-02-23 | НС Матрікс | 1 - 2 | Теренггану |
| 2018-02-11 | Мелака Юнайтед | 3 - 0 | НС Матрікс |
| 2018-02-07 | НС Матрікс | 2 - 0 | Куала-Лумпур Сіті |
| 2018-02-03 | ПКНП | 1 - 0 | НС Матрікс |
| 2014-05-09 | Фелда | 1 - 0 | НС Матрікс |
| 2014-02-14 | Кедах | 0 - 1 | НС Матрікс |
| 2014-02-10 | Сабах | 2 - 1 | НС Матрікс |
| 2014-01-21 | НС Матрікс | 0 - 1 | Фелда |
| 2013-09-17 | Срі Паханг | 3 - 0 | НС Матрікс |
| 2013-08-31 | Келантан | 2 - 3 | НС Матрікс |
| 2013-08-27 | НС Матрікс | 1 - 1 | Келантан |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 1 | 8 | 8 | 6 | 2 | |
| 25% | 8% | 67% | 67% | 50% | 17% |
Келантан останні 12 матчі
| 2018-03-09 | ПКНС | 1 - 0 | Келантан |
| 2018-02-24 | Келантан | 3 - 2 | Перак |
| 2018-02-10 | Срі Паханг | 3 - 0 | Келантан |
| 2018-02-06 | Келантан | 1 - 1 | Теренггану |
| 2018-02-03 | Мелака Юнайтед | 2 - 1 | Келантан |
| 2017-10-28 | Мелака Юнайтед | 1 - 3 | Келантан |
| 2017-09-27 | Келантан | 0 - 0 | ПКНС |
| 2017-09-20 | Джохор ДТ | 3 - 0 | Келантан |
| 2017-08-05 | Келантан | 1 - 1 | Фелда |
| 2017-07-26 | Кедах | 5 - 0 | Келантан |
| 2017-07-22 | Селангор | 1 - 0 | Келантан |
| 2017-07-15 | Келантан | 0 - 2 | Перак |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 3 | 7 | 9 | 6 | 3 | |
| 17% | 25% | 58% | 75% | 50% | 25% |
Таблиця Ліга Супер
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Джохор ДТ | 5 | +7 | 12 |
| 2 | Теренггану | 6 | +6 | 11 |
| 3 | Срі Паханг | 5 | +8 | 10 |
| 4 | ПКНС | 5 | +3 | 10 |
| 5 | Кедах | 6 | +2 | 9 |
| 6 | Мелака Юнайтед | 6 | -3 | 9 |
| 7 | Перак | 5 | +2 | 7 |
| 8 | Куала-Лумпур Сіті | 5 | -3 | 6 |
| 9 | ПКНП | 5 | -4 | 6 |
| 10 | Селангор | 6 | -7 | 6 |
| 11 | Келантан | 5 | -4 | 4 |
| 12 | НС Матрікс | 5 | -7 | 3 |
Хронологія матчів у лізі
| НС Матрікс | |
| Келантан | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | НС Матрікс | Келантан |
|---|---|---|---|
| 1 | Джохор ДТ | ||
| 2 | Теренггану | 1 - 2 | |
| 3 | Срі Паханг | 3 - 0 | |
| 4 | ПКНС | 1 - 0 | |
| 5 | Кедах | ||
| 6 | Мелака Юнайтед | 2 - 1 | |
| 7 | Перак | ||
| 8 | Куала-Лумпур Сіті | 2 - 0 | |
| 9 | ПКНП | ||
| 10 | Селангор | ||
| 11 | Келантан | - | |
| 12 | НС Матрікс | - |
Позиція в лізі
| НС Матрікс | Келантан | |
| Позиція | 12 | 11 |
| Очки | 3 | 4 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 11 | 9 |
| Очки | 3 | 0 |
Форма в лізі
| НС Матрікс | Келантан | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
1
0 4 |
1
1 3 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
1
0 1 |
0
0 3 |
Голи в лізі
| НС Матрікс | Келантан | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
3
10 |
5
9 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
3
2 |
1
6 |
Загальна статистика для Ліга Супер
| Матчі (32) | |
| Перемоги вдома | 62% |
| Нічиї | 9% |
| Перемоги в гостях | 28% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (95) | |
| Голи за матч | 2.97 |
| Голи вдома за матч | 1.91 |
| Голи в гостях за матч | 1.06 |
| Домашня команда забила в | 81% |
| Команда гостей забила в | 56% |
| Обидві Команди Заб'ють | 41% |
| Більше 1.5 | 78% |
| Більше 2.5 | 62% |
| Більше 3.5 | 31% |
НС Матрікс наступні 6 матчі
| 2018-04-28 | Селангор | - | НС Матрікс |
| 2018-05-01 | Кедах | - | НС Матрікс |
| 2018-05-05 | НС Матрікс | - | Джохор ДТ |
| 2018-05-13 | НС Матрікс | - | Кедах |
| 2018-05-23 | Джохор ДТ | - | НС Матрікс |
| 2018-05-26 | Келантан | - | НС Матрікс |
Келантан наступні 6 матчі
| 2018-04-28 | Келантан | - | Джохор ДТ |
| 2018-05-02 | ПКНП | - | Келантан |
| 2018-05-05 | Келантан | - | Куала-Лумпур Сіті |
| 2018-05-11 | Келантан | - | ПКНП |
| 2018-05-22 | Куала-Лумпур Сіті | - | Келантан |
| 2018-05-26 | Келантан | - | НС Матрікс |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.60 | 3.39 | 2.37 |
| Ймовірність | 63% | 5% | 32% |
| 1 @ 2.60 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.53 | 1.50 |
| Ймовірність | 65% | 35% |
| 1X @ 1.53 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.22 | 4.00 | |
| Ймовірність | 79% | 21% | |
| Більше 1.5 @ 1.22 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.70 | 2.10 | |
| Ймовірність | 60% | 40% | |
| Більше 2.5 @ 1.70 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.62 | 1.44 | |
| Ймовірність | 23% | 77% | |
| Менше 3.5 @ 1.44 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.61 | 2.20 | |
| Ймовірність | 40% | 60% | |
| Ні @ 2.20 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2018-04-14 12:02. На даний момент можливі зміни!