Кубок Білорусі - Білорусь
середа, 19.04.2023
16:00
1 - 1
(0 - 0, 1 - 1)
| Інформація |
| Місто |
| Вдома: |
Гродно |
| В гостях: |
Борисов |
| Відстань: |
311.7 км |
| Стадіон |
| Стадіон: |
ЦСК Німан
|
| Вміщує: |
8 800 |
| Розміри: |
107 x 70 м |
| Фотографії: |
Google maps (карта) |
| Час початку |
| Година: |
16:00 (18:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 |
X |
2 |
П/K |
|
|
|
1X |
X2 |
| 3.00 |
3.25 |
2.05 |
X2 |
|
|
|
1.68 |
1.33 |
| 31% |
32% |
37% |
1.33 |
|
|
|
40% |
60% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.29 |
3.30 |
|
|
|
1.85 |
1.82 |
|
|
|
3.10 |
1.31 |
| 71% |
29% |
|
|
|
49% |
51% |
|
|
|
29% |
71% |
Останні 12 прямі зустрічі
|
2022-10-24 |
БАТЕ
|
2 - 1 |
Німан
|
|
2022-06-25 |
Німан
|
0 - 0 |
БАТЕ
|
|
2022-04-27 |
БАТЕ
|
2 - 0 |
Німан
|
|
2022-04-06 |
Німан
|
2 - 1 |
БАТЕ
|
|
2021-10-22 |
Німан
|
0 - 2 |
БАТЕ
|
|
2021-06-12 |
БАТЕ
|
3 - 0 |
Німан
|
|
2021-01-20 |
БАТЕ
|
1 - 4 |
Німан
|
|
2020-08-23 |
Німан
|
0 - 2 |
БАТЕ
|
|
2020-05-03 |
БАТЕ
|
3 - 1 |
Німан
|
|
2019-09-28 |
БАТЕ
|
1 - 0 |
Німан
|
|
2019-05-17 |
Німан
|
0 - 1 |
БАТЕ
|
|
2018-11-04 |
БАТЕ
|
1 - 0 |
Німан
|
| В |
Н |
П |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 2 |
1 |
9 |
|
8 |
5 |
2 |
| 17% |
8% |
75% |
|
67% |
42% |
17% |
Німан останні 12 матчі
|
2023-04-15 |
Німан
|
2 - 0 |
Енергетик-БГУ
|
|
2023-04-09 |
Гомель
|
3 - 3 |
Німан
|
|
2023-04-02 |
Німан
|
0 - 1 |
Шахтар Солігорськ
|
|
2023-03-12 |
Німан
|
2 - 1 |
Вітебськ
|
|
2023-03-05 |
Вітебськ
|
0 - 0 |
Німан
|
|
2023-02-22 |
Німан
|
2 - 0 |
Слуцьк
|
|
2023-02-14 |
Динамо Б.
|
1 - 3 |
Німан
|
|
2023-02-12 |
Слуцьк
|
0 - 3 |
Німан
|
|
2023-02-11 |
Славія Мозир
|
0 - 1 |
Німан
|
|
2023-02-10 |
Німан
|
4 - 0 |
Нафтан
|
|
2023-02-03 |
Торпедо Жодіно
|
3 - 4 |
Німан
|
|
2023-01-30 |
Німан
|
3 - 1 |
Динамо Б.
|
| В |
Н |
П |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 9 |
2 |
1 |
|
9 |
7 |
5 |
| 75% |
17% |
8% |
|
75% |
58% |
42% |
БАТЕ останні 12 матчі
|
2023-04-15 |
БАТЕ
|
1 - 3 |
Динамо М.
|
|
2023-04-08 |
ФК Мінськ
|
2 - 2 |
БАТЕ
|
|
2023-04-02 |
БАТЕ
|
1 - 1 |
Енергетик-БГУ
|
|
2023-03-18 |
Гомель
|
0 - 2 |
БАТЕ
|
|
2023-03-11 |
БАТЕ
|
5 - 0 |
Белшина
|
|
2023-03-04 |
Белшина
|
0 - 5 |
БАТЕ
|
|
2023-02-22 |
БАТЕ
|
3 - 0 |
Нафтан
|
|
2023-02-18 |
БАТЕ
|
0 - 0 |
Гомель
|
|
2023-02-11 |
БАТЕ
|
3 - 0 |
Арсенал Дзерж.
|
|
2023-02-04 |
Енергетик-БГУ
|
1 - 0 |
БАТЕ
|
|
2022-11-26 |
Енергетик-БГУ
|
0 - 2 |
БАТЕ
|
|
2022-11-12 |
Арсенал Дзерж.
|
0 - 2 |
БАТЕ
|
| В |
Н |
П |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 7 |
3 |
2 |
|
10 |
6 |
4 |
| 58% |
25% |
17% |
|
83% |
50% |
33% |
Таблиця Вища ліга
| М |
Команда |
І |
В |
Н |
П |
МЗ |
МП |
РМ |
О |
| 1 |
Динамо М. |
4 |
4 |
0 |
0 |
11 |
2 |
+9 |
12 |
| 2 |
Іслоч Мінськ |
4 |
3 |
0 |
1 |
9 |
3 |
+6 |
9 |
| 3 |
Торпедо Жодіно |
3 |
2 |
1 |
0 |
3 |
1 |
+2 |
7 |
| 4 |
ФК Мінськ |
4 |
1 |
3 |
0 |
5 |
3 |
+2 |
6 |
| 5 |
Славія Мозир |
4 |
2 |
0 |
2 |
5 |
5 |
0 |
6 |
| 6 |
БАТЕ |
4 |
1 |
2 |
1 |
6 |
6 |
0 |
5 |
| 7 |
Нафтан |
4 |
1 |
2 |
1 |
3 |
3 |
0 |
5 |
| 8 |
Німан |
3 |
1 |
1 |
1 |
5 |
4 |
+1 |
4 |
| 9 |
Слуцьк |
4 |
1 |
1 |
2 |
4 |
5 |
-1 |
4 |
| 10 |
Гомель |
4 |
0 |
3 |
1 |
5 |
7 |
-2 |
3 |
| 11 |
Сморгонь |
4 |
1 |
0 |
3 |
3 |
10 |
-7 |
3 |
| 12 |
Динамо Б. |
4 |
0 |
0 |
4 |
0 |
7 |
-7 |
0 |
| 13 |
Белшина |
3 |
0 |
1 |
2 |
0 |
3 |
-3 |
-10 |
| 14 |
Енергетик-БГУ |
4 |
1 |
1 |
2 |
2 |
4 |
-2 |
-19 |
| 15 |
Шахтар Солігорськ |
3 |
2 |
1 |
0 |
4 |
2 |
+2 |
-28 |
Німан наступні 6 матчі
|
2023-04-23 |
ФК Мінськ
|
- |
Німан
|
|
2023-04-29 |
Німан
|
- |
Динамо М.
|
|
2023-05-06 |
Динамо Б.
|
- |
Німан
|
|
2023-05-10 |
БАТЕ
|
- |
Німан
|
|
2023-05-14 |
Німан
|
- |
Сморгонь
|
|
2023-05-20 |
Белшина
|
- |
Німан
|
БАТЕ наступні 6 матчі
|
2023-04-23 |
Динамо Б.
|
- |
БАТЕ
|
|
2023-04-29 |
БАТЕ
|
- |
Сморгонь
|
|
2023-05-06 |
Белшина
|
- |
БАТЕ
|
|
2023-05-10 |
БАТЕ
|
- |
Німан
|
|
2023-05-14 |
БАТЕ
|
- |
Торпедо Жодіно
|
|
2023-05-20 |
Іслоч Мінськ
|
- |
БАТЕ
|
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Коефіцієнт |
3.00 |
3.25 |
2.05 |
| Ймовірність |
31% |
32% |
37% |
|
X2 @ 1.33 |
| Подвійний шанс |
1X |
X2 |
| Коефіцієнт |
1.68 |
1.33 |
| Ймовірність |
40% |
60% |
|
X2 @ 1.33 |
| Більше/Менше 1.5 |
Блш |
Мнш |
| Коефіцієнт |
|
1.29 |
3.30 |
| Ймовірність |
|
71% |
29% |
|
Більше 1.5 @ 1.29 |
| Більше/Менше 2.5 |
Блш |
Мнш |
| Коефіцієнт |
|
1.85 |
1.82 |
| Ймовірність |
|
49% |
51% |
|
Менше 2.5 @ 1.82 |
| Більше/Менше 3.5 |
Блш |
Мнш |
| Коефіцієнт |
|
3.10 |
1.31 |
| Ймовірність |
|
29% |
71% |
|
Менше 3.5 @ 1.31 |
| Обидві Команди Заб'ють |
Так |
Ні |
| Коефіцієнт |
|
1.73 |
1.95 |
| Ймовірність |
|
53% |
47% |
|
Так @ 1.73 |
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2023-04-19 12:01. На даний момент можливі зміни!