A-Ліга - Австралія
пʼятниця, 06.04.2018
10:50
10:50

Ньюкасл Джетс

Перт Глорі
0 - 2
(0 - 2, 0 - 0)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Ньюкасл |
| В гостях: | Перт |
| Відстань: | 3 355.8 км |
| Стадіон | |
| Стадіон: | Hunter Stadium |
| Вміщує: | 33 000 |
| Розміри: | 105 x 68 м |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Час початку | |
| Година: | 10:50 (19:50 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.45 | 3.75 | 2.70 | 1 | 1.48 | 1.57 | |||
| 56% | 17% | 27% | 2.45 | 67% | 33% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.12 | 6.00 | 1.44 | 2.70 | 2.10 | 1.66 | ||||||
| 84% | 16% | 69% | 31% | 35% | 65% |
Останні 12 прямі зустрічі
| 2017-12-09 | Перт Глорі | 1 - 2 | Ньюкасл Джетс |
| 2017-10-15 | Ньюкасл Джетс | 2 - 2 | Перт Глорі |
| 2017-02-04 | Перт Глорі | 3 - 2 | Ньюкасл Джетс |
| 2017-01-15 | Ньюкасл Джетс | 2 - 2 | Перт Глорі |
| 2016-12-10 | Перт Глорі | 1 - 2 | Ньюкасл Джетс |
| 2016-03-26 | Ньюкасл Джетс | 1 - 2 | Перт Глорі |
| 2016-03-07 | Перт Глорі | 2 - 0 | Ньюкасл Джетс |
| 2016-01-24 | Ньюкасл Джетс | 1 - 6 | Перт Глорі |
| 2015-08-11 | Ньюкасл Джетс | 1 - 1 | Перт Глорі |
| 2015-04-06 | Ньюкасл Джетс | 0 - 2 | Перт Глорі |
| 2014-12-12 | Перт Глорі | 2 - 0 | Ньюкасл Джетс |
| 2014-11-01 | Перт Глорі | 2 - 1 | Ньюкасл Джетс |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 3 | 7 | 12 | 8 | 4 | |
| 17% | 25% | 58% | 100% | 67% | 33% |
Ньюкасл Джетс останні 12 матчі
| 2018-04-01 | Ньюкасл Джетс | 0 - 3 | Мельбурн Сіті |
| 2018-03-23 | Аделаїда Юнайтед | 5 - 2 | Ньюкасл Джетс |
| 2018-03-17 | Веллінгтон Фен. | 0 - 1 | Ньюкасл Джетс |
| 2018-03-03 | Ньюкасл Джетс | 2 - 1 | ФК Сідней |
| 2018-02-24 | Брісбен Роар | 0 - 1 | Ньюкасл Джетс |
| 2018-02-16 | Сідней Вондерерс | 2 - 2 | Ньюкасл Джетс |
| 2018-02-03 | Ньюкасл Джетс | 2 - 0 | Мельбурн Вікторі |
| 2018-01-25 | Мельбурн Сіті | 2 - 2 | Ньюкасл Джетс |
| 2018-01-20 | Ньюкасл Джетс | 2 - 3 | Веллінгтон Фен. |
| 2018-01-12 | Ньюкасл Джетс | 1 - 0 | Брісбен Роар |
| 2018-01-09 | Ньюкасл Джетс | 2 - 0 | СК Марінерс |
| 2018-01-03 | ФК Сідней | 2 - 2 | Ньюкасл Джетс |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 3 | 3 | 9 | 7 | 5 | |
| 50% | 25% | 25% | 75% | 58% | 42% |
Перт Глорі останні 12 матчі
| 2018-03-29 | Перт Глорі | 2 - 3 | ФК Сідней |
| 2018-03-25 | Перт Глорі | 1 - 0 | Мельбурн Вікторі |
| 2018-03-10 | Перт Глорі | 3 - 1 | СК Марінерс |
| 2018-03-04 | Сідней Вондерерс | 1 - 1 | Перт Глорі |
| 2018-02-24 | Перт Глорі | 2 - 1 | Мельбурн Сіті |
| 2018-02-17 | Веллінгтон Фен. | 2 - 1 | Перт Глорі |
| 2018-02-03 | Аделаїда Юнайтед | 2 - 1 | Перт Глорі |
| 2018-01-28 | Перт Глорі | 3 - 1 | Сідней Вондерерс |
| 2018-01-18 | Брісбен Роар | 3 - 2 | Перт Глорі |
| 2018-01-13 | Мельбурн Вікторі | 3 - 2 | Перт Глорі |
| 2018-01-09 | Перт Глорі | 0 - 2 | Мельбурн Сіті |
| 2018-01-05 | Перт Глорі | 0 - 3 | Аделаїда Юнайтед |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 1 | 7 | 11 | 9 | 5 | |
| 33% | 8% | 58% | 92% | 75% | 42% |
Таблиця A-Ліга
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | ФК Сідней | 25 | +38 | 58 |
| 2 | Ньюкасл Джетс | 25 | +16 | 47 |
| 3 | Мельбурн Сіті | 25 | +8 | 40 |
| 4 | Мельбурн Вікторі | 25 | +6 | 38 |
| 5 | Аделаїда Юнайтед | 25 | 0 | 36 |
| 6 | Брісбен Роар | 25 | -5 | 32 |
| 7 | Сідней Вондерерс | 25 | -11 | 30 |
| 8 | Перт Глорі | 25 | -14 | 29 |
| 9 | СК Марінерс | 25 | -14 | 20 |
| 10 | Веллінгтон Фен. | 25 | -24 | 18 |
Хронологія матчів у лізі
| Ньюкасл Джетс | |
| Перт Глорі | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Ньюкасл Джетс | Перт Глорі |
|---|---|---|---|
| 1 | ФК Сідней | 2 - 1 | 6 - 0 |
| 2 | Ньюкасл Джетс | - | 2 - 2 |
| 3 | Мельбурн Сіті | 0 - 3 | 1 - 3 |
| 4 | Мельбурн Вікторі | 2 - 0 | 3 - 2 |
| 5 | Аделаїда Юнайтед | 2 - 1 | 2 - 1 |
| 6 | Брісбен Роар | 1 - 0 | 3 - 2 |
| 7 | Сідней Вондерерс | 4 - 0 | 1 - 1 |
| 8 | Перт Глорі | 2 - 2 | - |
| 9 | СК Марінерс | 2 - 0 | 1 - 0 |
| 10 | Веллінгтон Фен. | 2 - 3 | 2 - 1 |
Позиція в лізі
| Ньюкасл Джетс | Перт Глорі | |
| Позиція | 2 | 8 |
| Очки | 47 | 29 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 2 | 9 |
| Очки | 26 | 8 |
Форма в лізі
| Ньюкасл Джетс | Перт Глорі | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
14
5 6 |
9
2 14 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
8
2 3 |
2
2 9 |
Голи в лізі
| Ньюкасл Джетс | Перт Глорі | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
49
33 |
33
47 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
26
14 |
17
31 |
Загальна статистика для A-Ліга
| Матчі (125) | |
| Перемоги вдома | 42% |
| Нічиї | 22% |
| Перемоги в гостях | 36% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (372) | |
| Голи за матч | 2.98 |
| Голи вдома за матч | 1.59 |
| Голи в гостях за матч | 1.38 |
| Домашня команда забила в | 82% |
| Команда гостей забила в | 77% |
| Обидві Команди Заб'ють | 62% |
| Більше 1.5 | 82% |
| Більше 2.5 | 63% |
| Більше 3.5 | 34% |
Ньюкасл Джетс наступні 6 матчі
| 2018-04-14 | СК Марінерс | - | Ньюкасл Джетс |
| 2018-04-27 | Ньюкасл Джетс | - | Мельбурн Сіті |
| 2018-05-05 | Ньюкасл Джетс | - | Мельбурн Вікторі |
| 2018-08-29 | Мельбурн Сіті | - | Ньюкасл Джетс |
| 2018-10-21 | Веллінгтон Фен. | - | Ньюкасл Джетс |
| 2018-10-26 | Аделаїда Юнайтед | - | Ньюкасл Джетс |
Перт Глорі наступні 6 матчі
| 2018-04-14 | Перт Глорі | - | Брісбен Роар |
| 2018-07-23 | Перт Глорі | - | Челсі |
| 2018-08-07 | Перт Глорі | - | Мельбурн Вікторі |
| 2018-10-21 | Перт Глорі | - | Сідней Вондерерс |
| 2018-10-28 | Мельбурн Вікторі | - | Перт Глорі |
| 2018-11-03 | Перт Глорі | - | Брісбен Роар |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.45 | 3.75 | 2.70 |
| Ймовірність | 56% | 17% | 27% |
| 1 @ 2.45 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.48 | 1.57 |
| Ймовірність | 67% | 33% |
| 1X @ 1.48 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.12 | 6.00 | |
| Ймовірність | 84% | 16% | |
| Більше 1.5 @ 1.12 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.44 | 2.70 | |
| Ймовірність | 69% | 31% | |
| Більше 2.5 @ 1.44 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.10 | 1.66 | |
| Ймовірність | 35% | 65% | |
| Менше 3.5 @ 1.66 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.39 | 2.75 | |
| Ймовірність | 64% | 36% | |
| Так @ 1.39 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2018-04-06 08:06. На даний момент можливі зміни!