Прем'єр-ліга - Уельс
пʼятниця, 19.08.2022
19:45
19:45

Ньютаун

Флінт Таун
0 - 2
(0 - 2, 0 - 0)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Ньютаун |
| В гостях: | Flint |
| Відстань: | 82.6 км |
| Стадіон | |
| Стадіон: | Латем Парк |
| Вміщує: | 5 000 (1 500) |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Час початку | |
| Година: | 19:45 (19:45 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.66 | 3.70 | 4.10 | X2 | 1.21 | 2.10 | |||
| 23% | 47% | 30% | 2.10 | 43% | 57% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.20 | 4.20 | 1.62 | 2.15 | 2.50 | 1.47 | ||||||
| 16% | 84% | 5% | 95% | 15% | 85% |
Останні 8 прямі зустрічі
| 2022-04-23 | Флінт Таун | 1 - 1 | Ньютаун |
| 2022-04-02 | Ньютаун | 2 - 1 | Флінт Таун |
| 2021-12-18 | Ньютаун | 2 - 0 | Флінт Таун |
| 2021-09-11 | Флінт Таун | 4 - 1 | Ньютаун |
| 2021-04-27 | Ньютаун | 1 - 0 | Флінт Таун |
| 2021-04-20 | Флінт Таун | 0 - 2 | Ньютаун |
| 2020-11-14 | Ньютаун | 3 - 2 | Флінт Таун |
| 2020-09-12 | Флінт Таун | 1 - 0 | Ньютаун |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 1 | 2 | 6 | 3 | 2 | |
| 62% | 12% | 25% | 75% | 38% | 25% |
Ньютаун останні 12 матчі
| 2022-08-13 | Ньютаун | 0 - 0 | Нью-Сейнтс |
| 2022-08-07 | Кардіфф Мет. | 2 - 1 | Ньютаун |
| 2022-07-28 | Ньютаун | 1 - 2 | Спартак Трнава |
| 2022-07-21 | Спартак Трнава | 4 - 1 | Ньютаун |
| 2022-07-14 | Ньютаун | 2 - 1 | ХБ Торсхавн |
| 2022-07-07 | ХБ Торсхавн | 1 - 0 | Ньютаун |
| 2022-06-25 | Лінфілд | 0 - 0 | Ньютаун |
| 2022-04-23 | Флінт Таун | 1 - 1 | Ньютаун |
| 2022-04-18 | Ньютаун | 0 - 2 | Нью-Сейнтс |
| 2022-04-15 | Бала Таун | 1 - 0 | Ньютаун |
| 2022-04-09 | Ньютаун | 1 - 0 | Карнарвон |
| 2022-04-05 | Пенібонт | 0 - 2 | Ньютаун |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 3 | 6 | 7 | 4 | 1 | |
| 25% | 25% | 50% | 58% | 33% | 8% |
Флінт Таун останні 12 матчі
| 2022-08-13 | Понтіпрідд | 0 - 1 | Флінт Таун |
| 2022-05-14 | Карнарвон | 0 - 0 | Флінт Таун |
| 2022-05-07 | Флінт Таун | 1 - 1 | Пенібонт |
| 2022-04-23 | Флінт Таун | 1 - 1 | Ньютаун |
| 2022-04-18 | Пенібонт | 0 - 3 | Флінт Таун |
| 2022-04-15 | Нью-Сейнтс | 7 - 0 | Флінт Таун |
| 2022-04-08 | Флінт Таун | 0 - 1 | Бала Таун |
| 2022-04-05 | Флінт Таун | 0 - 4 | Карнарвон |
| 2022-04-02 | Ньютаун | 2 - 1 | Флінт Таун |
| 2022-03-26 | Флінт Таун | 1 - 0 | Пенібонт |
| 2022-03-15 | Карнарвон | 2 - 1 | Флінт Таун |
| 2022-03-11 | Бала Таун | 3 - 2 | Флінт Таун |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 3 | 6 | 8 | 6 | 3 | |
| 25% | 25% | 50% | 67% | 50% | 25% |
Таблиця Прем'єр-ліга
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Кардіфф Мет. | 1 | +2 | 3 |
| 1 | Пенібонт | 1 | +2 | 3 |
| 3 | Еберіствіт | 1 | +1 | 3 |
| 4 | Флінт Таун | 1 | +1 | 3 |
| 4 | Хейвердфордвест | 1 | +1 | 3 |
| 6 | Нью-Сейнтс | 1 | 0 | 1 |
| 6 | Ньютаун | 1 | 0 | 1 |
| 8 | Карнарвон | 1 | -1 | 0 |
| 8 | Понтіпрідд | 1 | -1 | 0 |
| 10 | Бала Таун | 1 | -2 | 0 |
| 10 | Конна Квей | 1 | -2 | 0 |
| 12 | Ейрбас | 1 | -1 | -3 |
Хронологія матчів у лізі
| Ньютаун | |
| Флінт Таун | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Ньютаун | Флінт Таун |
|---|---|---|---|
| 1 | Кардіфф Мет. | ||
| 1 | Пенібонт | ||
| 3 | Еберіствіт | ||
| 4 | Флінт Таун | - | |
| 4 | Хейвердфордвест | ||
| 6 | Нью-Сейнтс | 0 - 0 | |
| 6 | Ньютаун | - | |
| 8 | Карнарвон | ||
| 8 | Понтіпрідд | 0 - 1 | |
| 10 | Бала Таун | ||
| 10 | Конна Квей | ||
| 12 | Ейрбас |
Позиція в лізі
| Ньютаун | Флінт Таун | |
| Позиція | 6 | 4 |
| Очки | 1 | 3 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 4 | 2 |
| Очки | 1 | 3 |
Форма в лізі
| Ньютаун | Флінт Таун | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
0
1 0 |
1
0 0 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
0
1 0 |
1
0 0 |
Голи в лізі
| Ньютаун | Флінт Таун | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
0
0 |
1
0 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
0
0 |
1
0 |
Загальна статистика для Прем'єр-ліга
| Матчі (6) | |
| Перемоги вдома | 50% |
| Нічиї | 17% |
| Перемоги в гостях | 33% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (9) | |
| Голи за матч | 1.50 |
| Голи вдома за матч | 1.00 |
| Голи в гостях за матч | 0.50 |
| Домашня команда забила в | 67% |
| Команда гостей забила в | 33% |
| Обидві Команди Заб'ють | 17% |
| Більше 1.5 | 50% |
| Більше 2.5 | 17% |
| Більше 3.5 | 0% |
Ньютаун наступні 6 матчі
| 2022-08-26 | Бала Таун | - | Ньютаун |
| 2022-08-30 | Ньютаун | - | Карнарвон |
| 2022-09-03 | Хейвердфордвест | - | Ньютаун |
| 2022-09-10 | Ньютаун | - | Конна Квей |
| 2022-09-17 | Ньютаун | - | Пенібонт |
| 2022-09-23 | Ейрбас | - | Ньютаун |
Флінт Таун наступні 6 матчі
| 2022-08-27 | Пенібонт | - | Флінт Таун |
| 2022-08-30 | Ейрбас | - | Флінт Таун |
| 2022-09-03 | Кардіфф Мет. | - | Флінт Таун |
| 2022-09-09 | Флінт Таун | - | Еберіствіт |
| 2022-09-17 | Флінт Таун | - | Бала Таун |
| 2022-09-24 | Хейвердфордвест | - | Флінт Таун |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.66 | 3.70 | 4.10 |
| Ймовірність | 23% | 47% | 30% |
| X2 @ 2.10 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.21 | 2.10 |
| Ймовірність | 43% | 57% |
| X2 @ 2.10 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.20 | 4.20 | |
| Ймовірність | 16% | 84% | |
| Менше 1.5 @ 4.20 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.62 | 2.15 | |
| Ймовірність | 5% | 95% | |
| Менше 2.5 @ 2.15 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.50 | 1.47 | |
| Ймовірність | 15% | 85% | |
| Менше 3.5 @ 1.47 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.65 | 2.10 | |
| Ймовірність | 5% | 95% | |
| Ні @ 2.10 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2022-08-19 16:02. На даний момент можливі зміни!