Ліга 1 - Франція
пʼятниця, 03.03.2023
20:00
20:00

Ніцца

Осер
1 - 1
(1 - 1, 0 - 0)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Ніцца |
| В гостях: | Осер |
| Відстань: | 538.3 км |
| Стадіон | |
| Стадіон: | Альянц Рив'єра |
| Вміщує: | 35 624 |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Головний тренер | |
| Вдома: | Olivier Pantaloni (Фра) |
| В гостях: | William Still (Бел) |
| Час початку | |
| Година: | 20:00 (21:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.65 | 3.75 | 5.75 | 1 | 1.14 | 2.20 | |||
| 56% | 26% | 18% | 1.65 | 75% | 25% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.36 | 3.20 | 2.10 | 1.73 | 4.00 | 1.25 | ||||||
| 71% | 29% | 49% | 51% | 24% | 76% |
Останні 12 прямі зустрічі
| 2022-10-16 | Осер | 1 - 1 | Ніцца |
| 2018-10-31 | Ніцца | 3 - 2 | Осер |
| 2012-04-21 | Ніцца | 1 - 0 | Осер |
| 2011-12-11 | Осер | 2 - 1 | Ніцца |
| 2011-03-12 | Ніцца | 1 - 0 | Осер |
| 2010-10-30 | Осер | 2 - 0 | Ніцца |
| 2010-01-20 | Ніцца | 0 - 1 | Осер |
| 2009-09-13 | Осер | 2 - 0 | Ніцца |
| 2009-01-17 | Ніцца | 2 - 0 | Осер |
| 2008-08-24 | Осер | 0 - 1 | Ніцца |
| 2008-02-23 | Ніцца | 1 - 2 | Осер |
| 2007-10-30 | Осер | 2 - 2 | Ніцца |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 2 | 5 | 8 | 4 | 2 | |
| 42% | 17% | 42% | 67% | 33% | 17% |
Ніцца останні 12 матчі
| 2023-02-26 | Монако | 0 - 3 | Ніцца |
| 2023-02-18 | Ніцца | 0 - 0 | Реймс |
| 2023-02-10 | Ніцца | 3 - 0 | Аяччо |
| 2023-02-05 | О. Марсель | 1 - 3 | Ніцца |
| 2023-02-01 | Ланс | 0 - 1 | Ніцца |
| 2023-01-29 | Ніцца | 1 - 0 | Лілль |
| 2023-01-15 | Реймс | 0 - 0 | Ніцца |
| 2023-01-11 | Ніцца | 6 - 1 | Монпельє |
| 2023-01-07 | Ле-Пюї | 1 - 0 | Ніцца |
| 2023-01-02 | Ренн | 2 - 1 | Ніцца |
| 2022-12-29 | Ніцца | 0 - 0 | Ланс |
| 2022-12-21 | Тоттенгем | 1 - 1 | Ніцца |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 4 | 2 | 6 | 5 | 2 | |
| 50% | 33% | 17% | 50% | 42% | 17% |
Осер останні 12 матчі
| 2023-02-26 | Лор'ян | 0 - 1 | Осер |
| 2023-02-17 | Осер | 2 - 1 | Ліон |
| 2023-02-12 | Анже | 1 - 1 | Осер |
| 2023-02-08 | Осер | 2 - 3 | Родез |
| 2023-02-05 | Осер | 0 - 0 | Реймс |
| 2023-02-01 | Монако | 3 - 2 | Осер |
| 2023-01-29 | Осер | 0 - 2 | Монпельє |
| 2023-01-22 | Ніор | 0 - 4 | Осер |
| 2023-01-14 | Ланс | 1 - 0 | Осер |
| 2023-01-11 | Осер | 0 - 5 | Тулуза |
| 2023-01-08 | Дюнкерк | 2 - 2 | Осер |
| 2023-01-01 | Нант | 1 - 0 | Осер |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 3 | 6 | 8 | 6 | 5 | |
| 25% | 25% | 50% | 67% | 50% | 42% |
Таблиця Ліга 1
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | ПСЖ | 25 | +39 | 60 |
| 2 | О. Марсель | 25 | +23 | 52 |
| 3 | Монако | 25 | +19 | 50 |
| 4 | Ланс | 25 | +19 | 50 |
| 5 | Ренн | 25 | +17 | 46 |
| 6 | Лілль | 25 | +13 | 44 |
| 7 | Ніцца | 25 | +12 | 41 |
| 8 | Лор'ян | 25 | +2 | 39 |
| 9 | Ліон | 25 | +11 | 38 |
| 10 | Реймс | 25 | +7 | 37 |
| 11 | Тулуза | 25 | -4 | 32 |
| 12 | Клермон | 25 | -9 | 31 |
| 13 | Нант | 25 | -5 | 28 |
| 14 | Монпельє | 25 | -10 | 27 |
| 15 | Страсбург | 25 | -13 | 22 |
| 16 | Осер | 25 | -26 | 21 |
| 17 | Аяччо | 25 | -26 | 21 |
| 18 | Брест | 25 | -16 | 20 |
| 19 | Труа | 25 | -21 | 19 |
| 20 | Анже | 25 | -32 | 10 |
Хронологія матчів у лізі
| Ніцца | |
| Осер | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Ніцца | Осер |
|---|---|---|---|
| 1 | ПСЖ | 5 - 0 | |
| 2 | О. Марсель | 0 - 3 | |
| 3 | Монако | 0 - 1 | 3 - 2 |
| 4 | Ланс | 0 - 0 | 1 - 0 |
| 5 | Ренн | 5 - 0 | |
| 6 | Лілль | 1 - 0 | 4 - 1 |
| 7 | Ніцца | - | |
| 8 | Лор'ян | 0 - 1 | |
| 9 | Ліон | 2 - 1 | |
| 10 | Реймс | 0 - 0 | 2 - 1 |
| 11 | Тулуза | ||
| 12 | Клермон | 2 - 1 | |
| 13 | Нант | 1 - 1 | 1 - 0 |
| 14 | Монпельє | 6 - 1 | 1 - 2 |
| 15 | Страсбург | 1 - 1 | |
| 16 | Осер | - | |
| 17 | Аяччо | 3 - 0 | |
| 18 | Брест | 1 - 0 | |
| 19 | Труа | 3 - 2 | 1 - 1 |
| 20 | Анже | 0 - 1 | 1 - 1 |
Позиція в лізі
| Ніцца | Осер | |
| Позиція | 7 | 16 |
| Очки | 41 | 21 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 11 | 19 |
| Очки | 19 | 8 |
Форма в лізі
| Ніцца | Осер | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
11
8 6 |
5
6 14 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
5
4 3 |
2
2 9 |
Голи в лізі
| Ніцца | Осер | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
33
21 |
22
48 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
16
10 |
11
28 |
Загальна статистика для Ліга 1
| Матчі (250) | |
| Перемоги вдома | 43% |
| Нічиї | 25% |
| Перемоги в гостях | 32% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (715) | |
| Голи за матч | 2.86 |
| Голи вдома за матч | 1.51 |
| Голи в гостях за матч | 1.35 |
| Домашня команда забила в | 77% |
| Команда гостей забила в | 75% |
| Обидві Команди Заб'ють | 59% |
| Більше 1.5 | 78% |
| Більше 2.5 | 56% |
| Більше 3.5 | 30% |
Ніцца наступні 6 матчі
| 2023-03-09 | Шериф | - | Ніцца |
| 2023-03-12 | Нант | - | Ніцца |
| 2023-03-16 | Ніцца | - | Шериф |
| 2023-03-19 | Ніцца | - | Лор'ян |
| 2023-04-02 | Анже | - | Ніцца |
| 2023-04-08 | Ніцца | - | ПСЖ |
Осер наступні 6 матчі
| 2023-03-11 | Осер | - | Ренн |
| 2023-03-19 | Страсбург | - | Осер |
| 2023-04-01 | Осер | - | Труа |
| 2023-04-09 | Аяччо | - | Осер |
| 2023-04-16 | Осер | - | Нант |
| 2023-04-22 | Осер | - | Лілль |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.65 | 3.75 | 5.75 |
| Ймовірність | 56% | 26% | 18% |
| 1 @ 1.65 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.14 | 2.20 |
| Ймовірність | 75% | 25% |
| 1X @ 1.14 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.36 | 3.20 | |
| Ймовірність | 71% | 29% | |
| Більше 1.5 @ 1.36 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.10 | 1.73 | |
| Ймовірність | 49% | 51% | |
| Менше 2.5 @ 1.73 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 4.00 | 1.25 | |
| Ймовірність | 24% | 76% | |
| Менше 3.5 @ 1.25 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.00 | 1.75 | |
| Ймовірність | 54% | 46% | |
| Так @ 2.00 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2023-03-03 16:01. На даний момент можливі зміни!