Суперліга 2 - Греція
неділя, 29.01.2023
12:45
12:45

Нікі Волос

Іракліс
1 - 0
(1 - 0, 0 - 0)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Волос |
| В гостях: | Салоніки |
| Відстань: | 141.6 км |
| Стадіон | |
| Стадіон: | Пантессаліко |
| Вміщує: | 22 700 |
| Розміри: | 105 x 68 м |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Час початку | |
| Година: | 12:45 (14:45 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.45 | 2.90 | 2.65 | 12 | 1.41 | 1.47 | |||
| 43% | 14% | 43% | 1.35 | 49% | 51% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.47 | 2.45 | 2.40 | 1.50 | 4.60 | 1.17 | ||||||
| 72% | 28% | 32% | 68% | 14% | 86% |
Останні 11 прямі зустрічі
| 2022-09-28 | Іракліс | 0 - 0 | Нікі Волос |
| 2022-02-12 | Нікі Волос | 1 - 1 | Іракліс |
| 2021-11-07 | Іракліс | 0 - 0 | Нікі Волос |
| 2014-06-01 | Нікі Волос | 4 - 0 | Іракліс |
| 2014-05-04 | Іракліс | 1 - 0 | Нікі Волос |
| 2014-02-10 | Іракліс | 1 - 2 | Нікі Волос |
| 2013-11-04 | Нікі Волос | 2 - 0 | Іракліс |
| 2013-06-19 | Іракліс | 4 - 0 | Нікі Волос |
| 2013-06-09 | Нікі Волос | 0 - 1 | Іракліс |
| 2013-03-03 | Іракліс | 0 - 0 | Нікі Волос |
| 2012-10-10 | Нікі Волос | 1 - 0 | Іракліс |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 4 | 3 | 5 | 3 | 2 | |
| 36% | 36% | 27% | 45% | 27% | 18% |
Нікі Волос останні 12 матчі
| 2023-01-22 | Альмопос | 2 - 2 | Нікі Волос |
| 2023-01-15 | Нікі Волос | 2 - 0 | Теспротос |
| 2023-01-08 | Аполлон Лариса | 1 - 4 | Нікі Волос |
| 2022-12-22 | Нікі Волос | 2 - 0 | ПАОК Б |
| 2022-12-18 | Іракліс Лариса | 0 - 1 | Нікі Волос |
| 2022-12-11 | Нікі Волос | 3 - 0 | Діагорас |
| 2022-12-03 | Кардіца | 1 - 0 | Нікі Волос |
| 2022-11-27 | Нікі Волос | 3 - 0 | Аполлон Понту |
| 2022-11-19 | Лариса | 1 - 0 | Нікі Волос |
| 2022-11-11 | Нікі Волос | 1 - 1 | Верія |
| 2022-11-06 | Македонікос | 2 - 0 | Нікі Волос |
| 2022-09-28 | Іракліс | 0 - 0 | Нікі Волос |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 3 | 3 | 8 | 4 | 2 | |
| 50% | 25% | 25% | 67% | 33% | 17% |
Іракліс останні 12 матчі
| 2023-01-21 | Іракліс | 1 - 0 | ПАОК Б |
| 2023-01-15 | Іракліс Лариса | 0 - 3 | Іракліс |
| 2023-01-09 | Іракліс | 2 - 1 | Діагорас |
| 2023-01-03 | Кардіца | 1 - 0 | Іракліс |
| 2022-12-22 | Іракліс | 2 - 0 | Аполлон Понту |
| 2022-12-18 | Лариса | 0 - 2 | Іракліс |
| 2022-12-09 | Іракліс | 1 - 1 | Верія |
| 2022-12-03 | Македонікос | 2 - 0 | Іракліс |
| 2022-11-25 | Іракліс | 2 - 3 | Панатінаїкос Б |
| 2022-11-19 | Пансерраїкос | 0 - 2 | Іракліс |
| 2022-11-06 | Іракліс | 1 - 1 | Альмопос |
| 2022-09-28 | Іракліс | 0 - 0 | Нікі Волос |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 3 | 3 | 9 | 3 | 1 | |
| 50% | 25% | 25% | 75% | 25% | 8% |
Таблиця Суперліга 2
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Пансерраїкос | 12 | +15 | 31 |
| 2 | ПАОК Б | 12 | +9 | 22 |
| 3 | Лариса | 11 | +9 | 22 |
| 4 | Нікі Волос | 11 | +10 | 20 |
| 5 | Панатінаїкос Б | 12 | +5 | 17 |
| 6 | Македонікос | 11 | 0 | 15 |
| 7 | Альмопос | 12 | -1 | 15 |
| 8 | Іракліс | 11 | +7 | 14 |
| 9 | Кардіца | 11 | +3 | 13 |
| 10 | Діагорас | 11 | 0 | 13 |
| 11 | Верія | 11 | -1 | 13 |
| 12 | Аполлон Понту | 12 | -9 | 10 |
| 13 | Іракліс Лариса | 12 | -14 | 10 |
| 14 | Теспротос | 12 | -7 | 3 |
| 15 | Аполлон Лариса | 11 | -26 | 3 |
| 1 | Кіфісіас | 11 | +23 | 31 |
| 2 | Каллітея Афіни | 11 | +12 | 26 |
| 3 | Ієрапетра | 11 | +12 | 24 |
| 4 | Аполлон Смірніс | 11 | +7 | 24 |
| 5 | ПАЕ Ханія | 12 | +6 | 20 |
| 6 | Каламата | 11 | +8 | 18 |
| 7 | Панахаїкі | 12 | +7 | 18 |
| 8 | Іліуполі | 11 | +4 | 18 |
| 9 | Егалео | 11 | -3 | 12 |
| 10 | Проодефтікі | 11 | -10 | 10 |
| 11 | AEK Б | 11 | -7 | 8 |
| 12 | Олімпіакос Б | 12 | -4 | 4 |
| 13 | ПАО Руф | 12 | -22 | 3 |
| 14 | Епіскопі | 11 | -16 | 2 |
| 15 | Іродотос | 10 | -17 | -12 |
Хронологія матчів у лізі
| Нікі Волос | |
| Іракліс | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Нікі Волос | Іракліс |
|---|---|---|---|
| 1 | Пансерраїкос | 0 - 2 | |
| 2 | ПАОК Б | 2 - 0 | |
| 3 | Лариса | 0 - 2 | |
| 4 | Нікі Волос | - | |
| 5 | Панатінаїкос Б | ||
| 6 | Македонікос | 2 - 0 | |
| 7 | Альмопос | ||
| 8 | Іракліс | - | |
| 9 | Кардіца | 1 - 0 | |
| 10 | Діагорас | 3 - 0 | |
| 11 | Верія | 1 - 1 | |
| 12 | Аполлон Понту | 3 - 0 | |
| 13 | Іракліс Лариса | 0 - 3 | |
| 14 | Теспротос | 2 - 0 | |
| 15 | Аполлон Лариса | ||
| 1 | Кіфісіас | ||
| 2 | Каллітея Афіни | ||
| 3 | Ієрапетра | ||
| 4 | Аполлон Смірніс | ||
| 5 | ПАЕ Ханія | ||
| 6 | Каламата | ||
| 7 | Панахаїкі | ||
| 8 | Іліуполі | ||
| 9 | Егалео | ||
| 10 | Проодефтікі | ||
| 11 | AEK Б | ||
| 12 | Олімпіакос Б | ||
| 13 | ПАО Руф | ||
| 14 | Епіскопі | ||
| 15 | Іродотос |
Позиція в лізі
| Нікі Волос | Іракліс | |
| Позиція | 4 | 8 |
| Очки | 20 | 14 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 5 | 8 |
| Очки | 13 | 9 |
Форма в лізі
| Нікі Волос | Іракліс | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
6
2 3 |
6
2 3 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
4
1 0 |
3
0 2 |
Голи в лізі
| Нікі Волос | Іракліс | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
18
8 |
16
9 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
11
1 |
7
3 |
Загальна статистика для Суперліга 2
| Матчі (170) | |
| Перемоги вдома | 45% |
| Нічиї | 18% |
| Перемоги в гостях | 36% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (373) | |
| Голи за матч | 2.19 |
| Голи вдома за матч | 1.27 |
| Голи в гостях за матч | 0.92 |
| Домашня команда забила в | 66% |
| Команда гостей забила в | 56% |
| Обидві Команди Заб'ють | 30% |
| Більше 1.5 | 64% |
| Більше 2.5 | 36% |
| Більше 3.5 | 16% |
Нікі Волос наступні 6 матчі
| 2023-02-04 | Пансерраїкос | - | Нікі Волос |
| 2023-02-19 | Лариса | - | Нікі Волос |
| 2023-03-05 | Нікі Волос | - | Іракліс Лариса |
| 2023-03-13 | Пансерраїкос | - | Нікі Волос |
| 2023-03-18 | Нікі Волос | - | Панатінаїкос Б |
| 2023-03-26 | Нікі Волос | - | Македонікос |
Іракліс наступні 6 матчі
| 2023-02-05 | Іракліс | - | Аполлон Лариса |
| 2023-03-12 | Іракліс | - | Аполлон Лариса |
| 2023-03-19 | Теспротос | - | Іракліс |
| 2023-03-24 | Альмопос | - | Іракліс |
| 2023-04-05 | Іракліс | - | Пансерраїкос |
| 2023-04-10 | Панатінаїкос Б | - | Іракліс |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.45 | 2.90 | 2.65 |
| Ймовірність | 43% | 14% | 43% |
| 12 @ 1.35 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.41 | 1.47 |
| Ймовірність | 49% | 51% |
| X2 @ 1.47 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.47 | 2.45 | |
| Ймовірність | 72% | 28% | |
| Більше 1.5 @ 1.47 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.40 | 1.50 | |
| Ймовірність | 32% | 68% | |
| Менше 2.5 @ 1.50 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 4.60 | 1.17 | |
| Ймовірність | 14% | 86% | |
| Менше 3.5 @ 1.17 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.05 | 1.66 | |
| Ймовірність | 31% | 69% | |
| Ні @ 1.66 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2023-01-29 08:06. На даний момент можливі зміни!