Ліга 2 - Франція
субота, 27.08.2022
18:00
18:00

Нім

Лаваль
1 - 0
(0 - 0, 1 - 0)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Нім |
| В гостях: | Лаваль |
| Відстань: | 614.6 км |
| Стадіон | |
| Стадіон: | Стад де Костьєр |
| Вміщує: | 29 497 (18 482) |
| Розміри: | 105 x 68 м |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Час початку | |
| Година: | 18:00 (19:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3.10 | 3.20 | 2.30 | X | 1.57 | 1.36 | |||
| 32% | 34% | 34% | 3.20 | 46% | 54% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.36 | 3.00 | 2.15 | 1.66 | 3.75 | 1.25 | ||||||
| 60% | 40% | 40% | 60% | 15% | 85% |
Останні 12 прямі зустрічі
| 2017-05-19 | Лаваль | 1 - 2 | Нім |
| 2016-07-29 | Нім | 0 - 0 | Лаваль |
| 2016-05-06 | Нім | 1 - 1 | Лаваль |
| 2015-12-18 | Лаваль | 3 - 2 | Нім |
| 2015-08-11 | Лаваль | 1 - 0 | Нім |
| 2015-03-13 | Лаваль | 0 - 1 | Нім |
| 2014-10-03 | Нім | 0 - 0 | Лаваль |
| 2014-05-09 | Нім | 2 - 1 | Лаваль |
| 2014-01-10 | Лаваль | 1 - 3 | Нім |
| 2013-08-06 | Лаваль | 0 - 1 | Нім |
| 2013-02-08 | Нім | 3 - 0 | Лаваль |
| 2012-08-31 | Лаваль | 0 - 1 | Нім |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 3 | 2 | 6 | 5 | 2 | |
| 58% | 25% | 17% | 50% | 42% | 17% |
Нім останні 12 матчі
| 2022-08-20 | Діжон | 2 - 1 | Нім |
| 2022-08-13 | Нім | 1 - 0 | Родез |
| 2022-08-06 | Сент-Етьєн | 1 - 1 | Нім |
| 2022-07-30 | Нім | 0 - 1 | Кан |
| 2022-07-16 | Нім | 0 - 1 | Бастія |
| 2022-07-02 | Тулуза | 2 - 0 | Нім |
| 2022-05-14 | Нім | 0 - 2 | Бастія |
| 2022-05-07 | Тулуза | 2 - 1 | Нім |
| 2022-04-30 | Нансі | 1 - 3 | Нім |
| 2022-04-22 | Нім | 3 - 2 | Родез |
| 2022-04-19 | Кевіллі Руан | 0 - 1 | Нім |
| 2022-04-16 | Нім | 1 - 3 | Сошо |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 1 | 7 | 8 | 5 | 3 | |
| 33% | 8% | 58% | 67% | 42% | 25% |
Лаваль останні 12 матчі
| 2022-08-20 | Лаваль | 3 - 3 | Мец |
| 2022-08-13 | Аннесі | 0 - 1 | Лаваль |
| 2022-08-06 | Лаваль | 1 - 2 | Генгам |
| 2022-07-30 | Бастія | 0 - 2 | Лаваль |
| 2022-07-23 | Лаваль | 3 - 1 | Шоле |
| 2022-07-17 | Анже | 0 - 0 | Лаваль |
| 2022-07-01 | Лаваль | 1 - 1 | Конкарно |
| 2022-05-13 | Орлеан | 3 - 2 | Лаваль |
| 2022-05-06 | Лаваль | 2 - 2 | Ред Стар |
| 2022-05-02 | Шамблі | 0 - 3 | Лаваль |
| 2022-04-25 | Лаваль | 1 - 0 | Булонь |
| 2022-04-18 | Конкарно | 2 - 2 | Лаваль |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 5 | 2 | 9 | 7 | 5 | |
| 42% | 42% | 17% | 75% | 58% | 42% |
Таблиця Ліга 2
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Кан | 4 | +5 | 10 |
| 2 | Ам'єн | 4 | +1 | 9 |
| 3 | Бордо | 4 | +4 | 8 |
| 4 | Діжон | 4 | +2 | 8 |
| 5 | Мец | 4 | +4 | 7 |
| 6 | Генгам | 4 | +2 | 7 |
| 6 | Лаваль | 4 | +2 | 7 |
| 8 | Бастія | 4 | +2 | 6 |
| 9 | Ніор | 4 | -2 | 6 |
| 10 | Гавр | 4 | +5 | 5 |
| 11 | ФК Париж | 4 | 0 | 5 |
| 12 | Валансьєнн | 4 | -1 | 5 |
| 13 | Гренобль | 4 | -2 | 5 |
| 14 | Сошо | 4 | +1 | 4 |
| 15 | Нім | 4 | -1 | 4 |
| 16 | Кевіллі Руан | 4 | -1 | 3 |
| 17 | Родез | 4 | -4 | 2 |
| 18 | По | 4 | -7 | 2 |
| 19 | Аннесі | 4 | -3 | 1 |
| 20 | Сент-Етьєн | 4 | -7 | -1 |
Хронологія матчів у лізі
| Нім | |
| Лаваль | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Нім | Лаваль |
|---|---|---|---|
| 1 | Кан | 0 - 1 | |
| 2 | Ам'єн | ||
| 3 | Бордо | ||
| 4 | Діжон | ||
| 5 | Мец | ||
| 6 | Генгам | ||
| 6 | Лаваль | - | |
| 8 | Бастія | 0 - 2 | |
| 9 | Ніор | ||
| 10 | Гавр | ||
| 11 | ФК Париж | ||
| 12 | Валансьєнн | ||
| 13 | Гренобль | ||
| 14 | Сошо | ||
| 15 | Нім | - | |
| 16 | Кевіллі Руан | ||
| 17 | Родез | 1 - 0 | |
| 18 | По | ||
| 19 | Аннесі | 0 - 1 | |
| 20 | Сент-Етьєн |
Позиція в лізі
| Нім | Лаваль | |
| Позиція | 15 | 6 |
| Очки | 4 | 7 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 11 | 1 |
| Очки | 3 | 6 |
Форма в лізі
| Нім | Лаваль | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
1
1 2 |
2
1 1 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
1
0 1 |
2
0 0 |
Голи в лізі
| Нім | Лаваль | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
3
4 |
7
5 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
1
1 |
3
0 |
Загальна статистика для Ліга 2
| Матчі (40) | |
| Перемоги вдома | 40% |
| Нічиї | 35% |
| Перемоги в гостях | 25% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (89) | |
| Голи за матч | 2.22 |
| Голи вдома за матч | 1.17 |
| Голи в гостях за матч | 1.05 |
| Домашня команда забила в | 62% |
| Команда гостей забила в | 55% |
| Обидві Команди Заб'ють | 38% |
| Більше 1.5 | 58% |
| Більше 2.5 | 48% |
| Більше 3.5 | 22% |
Нім наступні 6 матчі
| 2022-08-30 | Гренобль | - | Нім |
| 2022-09-02 | Валансьєнн | - | Нім |
| 2022-09-10 | Нім | - | Бастія |
| 2022-09-17 | Сошо | - | Нім |
| 2022-09-23 | Тулуза | - | Нім |
| 2022-10-01 | Нім | - | ФК Париж |
Лаваль наступні 6 матчі
| 2022-08-30 | Лаваль | - | Гавр |
| 2022-09-02 | Сошо | - | Лаваль |
| 2022-09-10 | Лаваль | - | По |
| 2022-09-17 | Кевіллі Руан | - | Лаваль |
| 2022-10-03 | Лаваль | - | Бордо |
| 2022-10-08 | Гренобль | - | Лаваль |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 3.10 | 3.20 | 2.30 |
| Ймовірність | 32% | 34% | 34% |
| X @ 3.20 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.57 | 1.36 |
| Ймовірність | 46% | 54% |
| X2 @ 1.36 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.36 | 3.00 | |
| Ймовірність | 60% | 40% | |
| Більше 1.5 @ 1.36 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.15 | 1.66 | |
| Ймовірність | 40% | 60% | |
| Менше 2.5 @ 1.66 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 3.75 | 1.25 | |
| Ймовірність | 15% | 85% | |
| Менше 3.5 @ 1.25 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.83 | 1.83 | |
| Ймовірність | 45% | 55% | |
| Ні @ 1.83 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2022-08-27 16:03. На даний момент можливі зміни!