Перший дивізіон - Ісландія
субота, 14.09.2019
15:00
15:00

Н'ярдвік

Гротта
1 - 2
(1 - 1, 0 - 1)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Njardvik |
| В гостях: | Seltjarnarnes |
| Відстань: | 32.8 км |
| Час початку | |
| Година: | 15:00 (14:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 5.50 | 5.25 | 1.36 | 2 | 2.80 | 1.10 | |||
| 18% | 26% | 56% | 1.36 | 24% | 76% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.11 | 5.50 | 1.40 | 2.70 | 2.05 | 1.70 | ||||||
| 83% | 17% | 62% | 38% | 44% | 56% |
Останні 6 прямі зустрічі
| 2019-07-05 | Гротта | 3 - 1 | Н'ярдвік |
| 2017-02-02 | Н'ярдвік | 2 - 3 | Гротта |
| 2015-01-15 | Н'ярдвік | 2 - 1 | Гротта |
| 2012-06-29 | Гротта | 4 - 1 | Н'ярдвік |
| 2010-09-18 | Н'ярдвік | 1 - 1 | Гротта |
| 2010-07-13 | Гротта | 1 - 0 | Н'ярдвік |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 1 | 4 | 5 | 4 | 3 | |
| 17% | 17% | 67% | 83% | 67% | 50% |
Н'ярдвік останні 12 матчі
| 2019-09-05 | Хаукар | 4 - 0 | Н'ярдвік |
| 2019-08-31 | Афтурелдінг | 2 - 2 | Н'ярдвік |
| 2019-08-24 | Н'ярдвік | 2 - 1 | Магні |
| 2019-08-15 | Фрам | 2 - 0 | Н'ярдвік |
| 2019-08-09 | Н'ярдвік | 1 - 1 | Фйолнір |
| 2019-07-30 | Кеплавік | 1 - 0 | Н'ярдвік |
| 2019-07-25 | Н'ярдвік | 0 - 2 | Лейкнір |
| 2019-07-20 | Н'ярдвік | 2 - 3 | Троттур |
| 2019-07-16 | Тор Акюрейрі | 2 - 1 | Н'ярдвік |
| 2019-07-11 | Н'ярдвік | 3 - 0 | Олафсвік |
| 2019-07-05 | Гротта | 3 - 1 | Н'ярдвік |
| 2019-06-27 | КР Рейк'явік | 7 - 1 | Н'ярдвік |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 2 | 8 | 11 | 8 | 5 | |
| 17% | 17% | 67% | 92% | 67% | 42% |
Гротта останні 12 матчі
| 2019-09-08 | Гротта | 0 - 5 | Афтурелдінг |
| 2019-08-31 | Магні | 0 - 2 | Гротта |
| 2019-08-23 | Гротта | 3 - 1 | Фрам |
| 2019-08-16 | Фйолнір | 0 - 0 | Гротта |
| 2019-08-09 | Гротта | 4 - 3 | Кеплавік |
| 2019-07-30 | Лейкнір | 2 - 2 | Гротта |
| 2019-07-26 | Гротта | 1 - 1 | Тор Акюрейрі |
| 2019-07-20 | Гротта | 2 - 2 | Олафсвік |
| 2019-07-16 | Троттур | 0 - 1 | Гротта |
| 2019-07-11 | Хаукар | 2 - 2 | Гротта |
| 2019-07-05 | Гротта | 3 - 1 | Н'ярдвік |
| 2019-06-27 | Афтурелдінг | 0 - 3 | Гротта |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 5 | 1 | 10 | 8 | 7 | |
| 50% | 42% | 8% | 83% | 67% | 58% |
Таблиця Перший дивізіон
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Фйолнір | 20 | +28 | 41 |
| 2 | Гротта | 20 | +9 | 37 |
| 3 | Лейкнір | 20 | +8 | 36 |
| 4 | Тор Акюрейрі | 20 | +4 | 33 |
| 5 | Кеплавік | 20 | +5 | 31 |
| 6 | Фрам | 20 | -1 | 30 |
| 7 | Олафсвік | 20 | +5 | 28 |
| 8 | Афтурелдінг | 20 | -6 | 22 |
| 9 | Троттур | 20 | -2 | 21 |
| 10 | Хаукар | 20 | -8 | 19 |
| 11 | Магні | 20 | -24 | 19 |
| 12 | Н'ярдвік | 20 | -18 | 15 |
Хронологія матчів у лізі
| Н'ярдвік | |
| Гротта | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Н'ярдвік | Гротта |
|---|---|---|---|
| 1 | Фйолнір | 1 - 1 | 0 - 0 |
| 2 | Гротта | - | |
| 3 | Лейкнір | 0 - 2 | 2 - 2 |
| 4 | Тор Акюрейрі | 0 - 2 | 2 - 3 |
| 5 | Кеплавік | 0 - 0 | 1 - 2 |
| 6 | Фрам | 0 - 1 | 2 - 3 |
| 7 | Олафсвік | 3 - 0 | 2 - 0 |
| 8 | Афтурелдінг | 0 - 2 | 0 - 3 |
| 9 | Троттур | 2 - 3 | 0 - 1 |
| 10 | Хаукар | 1 - 5 | 2 - 2 |
| 11 | Магні | 2 - 1 | 0 - 2 |
| 12 | Н'ярдвік | - |
Позиція в лізі
| Н'ярдвік | Гротта | |
| Позиція | 12 | 2 |
| Очки | 15 | 37 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 12 | 1 |
| Очки | 8 | 21 |
Форма в лізі
| Н'ярдвік | Гротта | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
4
3 13 |
10
7 3 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
2
2 6 |
6
3 1 |
Голи в лізі
| Н'ярдвік | Гротта | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
20
38 |
39
30 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
9
17 |
18
11 |
Загальна статистика для Перший дивізіон
| Матчі (120) | |
| Перемоги вдома | 41% |
| Нічиї | 23% |
| Перемоги в гостях | 36% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (370) | |
| Голи за матч | 3.08 |
| Голи вдома за матч | 1.64 |
| Голи в гостях за матч | 1.44 |
| Домашня команда забила в | 80% |
| Команда гостей забила в | 75% |
| Обидві Команди Заб'ють | 62% |
| Більше 1.5 | 86% |
| Більше 2.5 | 62% |
| Більше 3.5 | 38% |
Н'ярдвік наступні 6 матчі
| 2019-09-21 | Олафсвік | - | Н'ярдвік |
| 2020-06-01 | Афтурелдінг | - | Н'ярдвік |
| 2021-06-23 | Хапнарфйордур | - | Н'ярдвік |
| 2022-04-13 | Н'ярдвік | - | Фйолнір |
| 2022-05-25 | Кеплавік | - | Н'ярдвік |
| 2022-06-26 | Н'ярдвік | - | КР Рейк'явік |
Гротта наступні 6 матчі
| 2019-09-21 | Гротта | - | Хаукар |
| 2019-11-21 | Вікінгур Р. | - | Гротта |
| 2019-11-30 | Хапнарфйордур | - | Гротта |
| 2020-01-11 | Гротта | - | Гріндавік |
| 2020-01-16 | Стьярнан | - | Гротта |
| 2020-01-25 | Акранес | - | Гротта |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 5.50 | 5.25 | 1.36 |
| Ймовірність | 18% | 26% | 56% |
| 2 @ 1.36 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.80 | 1.10 |
| Ймовірність | 24% | 76% |
| X2 @ 1.10 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.11 | 5.50 | |
| Ймовірність | 83% | 17% | |
| Більше 1.5 @ 1.11 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.40 | 2.70 | |
| Ймовірність | 62% | 38% | |
| Більше 2.5 @ 1.40 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.05 | 1.70 | |
| Ймовірність | 44% | 56% | |
| Менше 3.5 @ 1.70 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.65 | 2.10 | |
| Ймовірність | 58% | 42% | |
| Так @ 1.65 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2019-09-14 12:03. На даний момент можливі зміни!