Перший дивізіон - Ісландія
четвер, 31.05.2018
20:15
20:15

Н'ярдвік

Хаукар
1 - 2
(1 - 0, 0 - 2)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Njardvik |
| В гостях: | Хафнарфьордур |
| Відстань: | 31.2 км |
| Час початку | |
| Година: | 20:15 (19:15 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.62 | 3.60 | 2.30 | 12 | 1.57 | 1.44 | |||
| 44% | 28% | 28% | 1.28 | 61% | 39% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.18 | 4.35 | 1.64 | 2.20 | 2.45 | 1.49 | ||||||
| 76% | 24% | 62% | 38% | 58% | 42% |
Останні 3 прямі зустрічі
| 2017-01-24 | Н'ярдвік | 4 - 3 | Хаукар |
| 2013-12-05 | Н'ярдвік | 3 - 1 | Хаукар |
| 2013-01-31 | Н'ярдвік | 2 - 3 | Хаукар |
Н'ярдвік останні 12 матчі
| 2018-05-25 | Акранес | 2 - 2 | Н'ярдвік |
| 2018-05-21 | Н'ярдвік | 0 - 1 | Тор Акюрейрі |
| 2018-05-11 | Лейкнір | 2 - 3 | Н'ярдвік |
| 2018-05-05 | Н'ярдвік | 1 - 1 | Троттур |
| 2018-04-30 | Н'ярдвік | 2 - 4 | Троттур |
| 2018-03-16 | Фрам | 2 - 1 | Н'ярдвік |
| 2018-03-10 | Н'ярдвік | 2 - 2 | Вестманнаейяр |
| 2018-02-22 | Н'ярдвік | 2 - 3 | Вікінгур Р. |
| 2018-02-15 | Н'ярдвік | 3 - 2 | Акранес |
| 2018-02-12 | Валюр Рейк'явік | 3 - 0 | Н'ярдвік |
| 2017-02-14 | Н'ярдвік | 2 - 3 | КВ Рейк'явік |
| 2017-02-02 | Н'ярдвік | 2 - 3 | Гротта |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 3 | 7 | 11 | 10 | 8 | |
| 17% | 25% | 58% | 92% | 83% | 67% |
Хаукар останні 12 матчі
| 2018-05-25 | Хаукар | 0 - 1 | Олафсвік |
| 2018-05-18 | Акранес | 3 - 1 | Хаукар |
| 2018-05-12 | Хаукар | 3 - 1 | Магні |
| 2018-05-05 | Хаукар | 2 - 2 | Тор Акюрейрі |
| 2018-05-01 | Хаукар | 1 - 2 | КА Акурейрі |
| 2018-03-17 | Хаукар | 1 - 1 | Фйолнір |
| 2018-03-10 | Кеплавік | 3 - 1 | Хаукар |
| 2018-02-25 | Хаукар | 2 - 3 | Олафсвік |
| 2018-02-17 | Стьярнан | 3 - 1 | Хаукар |
| 2018-02-11 | Лейкнір | 1 - 4 | Хаукар |
| 2017-09-23 | Сельфосс | 2 - 1 | Хаукар |
| 2017-09-16 | Хаукар | 0 - 6 | Філкір Рейк'явік |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 2 | 8 | 11 | 10 | 8 | |
| 17% | 17% | 67% | 92% | 83% | 67% |
Таблиця Перший дивізіон
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | ХК Коупавогур | 4 | +7 | 10 |
| 2 | Акранес | 4 | +4 | 10 |
| 3 | Фрам | 4 | +4 | 7 |
| 4 | Олафсвік | 4 | +2 | 7 |
| 5 | Тор Акюрейрі | 4 | +1 | 7 |
| 6 | Н'ярдвік | 4 | 0 | 5 |
| 7 | Хаукар | 4 | -1 | 4 |
| 8 | Троттур | 4 | -2 | 4 |
| 9 | Сельфосс | 4 | -3 | 4 |
| 10 | Лейкнір | 4 | -3 | 3 |
| 11 | ІР Рейк'явік | 4 | -4 | 3 |
| 12 | Магні | 4 | -5 | 3 |
Хронологія матчів у лізі
| Н'ярдвік | |
| Хаукар | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Н'ярдвік | Хаукар |
|---|---|---|---|
| 1 | ХК Коупавогур | ||
| 2 | Акранес | 3 - 1 | |
| 3 | Фрам | ||
| 4 | Олафсвік | ||
| 5 | Тор Акюрейрі | 0 - 1 | |
| 6 | Н'ярдвік | - | |
| 7 | Хаукар | - | |
| 8 | Троттур | 1 - 1 | |
| 9 | Сельфосс | ||
| 10 | Лейкнір | ||
| 11 | ІР Рейк'явік | ||
| 12 | Магні |
Позиція в лізі
| Н'ярдвік | Хаукар | |
| Позиція | 6 | 7 |
| Очки | 5 | 4 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 9 | 10 |
| Очки | 1 | 0 |
Форма в лізі
| Н'ярдвік | Хаукар | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
1
2 1 |
1
1 2 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
0
1 1 |
0
0 1 |
Голи в лізі
| Н'ярдвік | Хаукар | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
6
6 |
6
7 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
1
2 |
1
3 |
Загальна статистика для Перший дивізіон
| Матчі (24) | |
| Перемоги вдома | 42% |
| Нічиї | 21% |
| Перемоги в гостях | 38% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (72) | |
| Голи за матч | 3.00 |
| Голи вдома за матч | 1.58 |
| Голи в гостях за матч | 1.42 |
| Домашня команда забила в | 79% |
| Команда гостей забила в | 83% |
| Обидві Команди Заб'ють | 62% |
| Більше 1.5 | 79% |
| Більше 2.5 | 62% |
| Більше 3.5 | 50% |
Н'ярдвік наступні 6 матчі
| 2018-06-08 | Н'ярдвік | - | Фрам |
| 2018-06-12 | ІР Рейк'явік | - | Н'ярдвік |
| 2018-06-20 | Н'ярдвік | - | ХК Коупавогур |
| 2018-06-30 | Магні | - | Н'ярдвік |
| 2018-07-05 | Н'ярдвік | - | Олафсвік |
| 2018-07-12 | Сельфосс | - | Н'ярдвік |
Хаукар наступні 6 матчі
| 2018-06-08 | Хаукар | - | Сельфосс |
| 2018-06-12 | Фрам | - | Хаукар |
| 2018-06-21 | Хаукар | - | Троттур |
| 2018-06-29 | ІР Рейк'явік | - | Хаукар |
| 2018-07-05 | Хаукар | - | Лейкнір |
| 2018-07-12 | ХК Коупавогур | - | Хаукар |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.62 | 3.60 | 2.30 |
| Ймовірність | 44% | 28% | 28% |
| 12 @ 1.28 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.57 | 1.44 |
| Ймовірність | 61% | 39% |
| 1X @ 1.57 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.18 | 4.35 | |
| Ймовірність | 76% | 24% | |
| Більше 1.5 @ 1.18 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.64 | 2.20 | |
| Ймовірність | 62% | 38% | |
| Більше 2.5 @ 1.64 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.45 | 1.49 | |
| Ймовірність | 58% | 42% | |
| Більше 3.5 @ 2.45 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.50 | 2.41 | |
| Ймовірність | 70% | 30% | |
| Так @ 1.50 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2018-05-31 16:06. На даний момент можливі зміни!