Клубні товариські матчі

вівторок, 31.01.2023
11:00
Цельє

Цельє
(Словенія)

Дун. Стреда

Дун. Стреда
(Словаччина)

0 - 2
(0 - 1,  0 - 1)
Інформація
Місто
Вдома: Целе (Слн)
В гостях: Дунайська Среда (Слч)
Відстань: 264.6 км

Коефіцієнти

1 X 2 П/K 1X X2
2.65 3.70 2.10 12 1.65 1.41
34% 29% 37% 1.24 44% 56%
+1.5 -1.5 +2.5 -2.5 +3.5 -3.5
1.14 5.25 1.47 2.50 2.15 1.61
82% 18% 62% 38% 41% 59%

Прямі зустрічі

Немає даних у системі

Цельє останні 12 матчі

2023-01-23 Цельє 1 - 0 Колубара
2023-01-14 Хайдук Спліт 2 - 0 Цельє
2023-01-12 Динамо Загреб 1 - 1 Цельє
2022-12-11 Радомлє 0 - 3 Цельє
2022-12-07 Домжале 2 - 1 Цельє
2022-12-01 Олімпія Любляна 0 - 0 Цельє
2022-11-23 Вольфсберг 1 - 2 Цельє
2022-11-13 Цельє 1 - 1 Копер
2022-11-09 Цельє 2 - 1 Мура
2022-11-05 Горіца 0 - 2 Цельє
2022-10-29 Цельє 3 - 3 Марибор
2022-10-24 НК Браво 2 - 0 Цельє
В Н П +1.5 +2.5 +3.5
5 4 3 10 5 1
42% 33% 25% 83% 42% 8%

Дун. Стреда останні 12 матчі

2023-01-21 Дун. Стреда 2 - 1 Кошице
2022-11-30 Дун. Стреда 2 - 4 Слован Бр.
2022-11-24 Дун. Стреда 1 - 0 Ружомберок
2022-11-12 Тренчин 0 - 4 Дун. Стреда
2022-11-05 Дун. Стреда 1 - 0 Спартак Трнава
2022-10-30 Банська Бистріца 1 - 3 Дун. Стреда
2022-10-23 Дун. Стреда 2 - 1 Подбрезова
2022-10-18 Гуменне 2 - 1 Дун. Стреда
2022-10-14 Злате Моравце 2 - 2 Дун. Стреда
2022-10-09 Дун. Стреда 5 - 2 Жиліна
2022-10-01 Л. Мікулаш 0 - 1 Дун. Стреда
2022-09-10 Скаліца 1 - 1 Дун. Стреда
В Н П +1.5 +2.5 +3.5
8 2 2 9 8 5
67% 17% 17% 75% 67% 42%

Цельє наступні 6 матчі

2023-02-11 Цельє - Мура
2023-02-18 Табор Сежана - Цельє
2023-02-22 Цельє - НК Браво
2023-02-26 Марибор - Цельє
2023-03-04 Цельє - Горіца
2023-03-11 Копер - Цельє

Дун. Стреда наступні 6 матчі

2023-02-03 Копер - Дун. Стреда
2023-02-12 Дун. Стреда - Слован Бр.
2023-02-18 Міхаловце - Дун. Стреда
2023-02-25 Дун. Стреда - Скаліца
2023-03-04 Ружомберок - Дун. Стреда
2023-03-12 Банська Бистріца - Дун. Стреда

Коефіцієнти та Ймовірності

Стандарт 1X2 1 X 2
Коефіцієнт 2.65 3.70 2.10
Ймовірність 34% 29% 37%
12 @ 1.24
Подвійний шанс 1X X2
Коефіцієнт 1.65 1.41
Ймовірність 44% 56%
X2 @ 1.41
Більше/Менше 1.5 Блш Мнш
Коефіцієнт   1.14 5.25
Ймовірність   82% 18%
Більше 1.5 @ 1.14
Більше/Менше 2.5 Блш Мнш
Коефіцієнт   1.47 2.50
Ймовірність   62% 38%
Більше 2.5 @ 1.47
Більше/Менше 3.5 Блш Мнш
Коефіцієнт   2.15 1.61
Ймовірність   41% 59%
Менше 3.5 @ 1.61
Обидві Команди Заб'ють Так Ні
Коефіцієнт   1.47 2.50
Ймовірність   66% 34%
Так @ 1.47

*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2023-01-31 08:02. На даний момент можливі зміни!